„Trakų“ futbolininkai neprilygo Baltarusijos komandai

Išnaudodami dviejų savaičių pertrauką A lygoje, eksperimentine sudėtimi rungtyniavę Trakų „Trakų“ futbolininkai Vilniuje sužaidė draugiškas rungtynes su Gardino „Neman“ ekipa, kuriai pralaimėjo 1:4.

Riterių vyriausiasis treneris Valdas Urbonas šįsyk leido pailsėti Deividui Česnauskiui ir Mariui Rapaliui, o dar keli pagrindinės sudėties žaidėjai Linas Klimavičius, Justinas Januševskis, Jurijus Mamajevas žaidė tik po kėlinį.

Tiek rungtynių pradžioje, tiek po keitimo pasirodę futbolininkai atrodė, tarsi, ne savi. Susitikimo metu nepavyko nei palaikyti kamuolio, nei sukurti progų įvarčiui pasiekti. O svečiai iš Baltarusijos progas kūrė ir jas realizavo.

Pirmajame kėlinyje dusyk pasižymėję „Neman“ futbolininkai antrajame kėlinyje pridėjo dar du ir tik rungtynėms besibaigiant, garbės įvartį iš 11 metrų baudinio pasiekė Davidas Aršakianas.

Jau šį šeštadienį „Trakai“ Klaipėdoje žais šeštojo turo rungtynes su „Klaipėdos granito“ ekipa, kuri turnyro lentelėje kol kas žengia aštunta.