A. Skarbaliaus vienuolikė Danijos futbolo pirmenybėse liko ketvirta

Sekmadienį pasibaigusiose Danijos elitinės futbolo lygos (Superliga) pirmenybėse Aurelijaus Skarbaliaus treniruojamas „Brondby IF“ (54 tšk.) klubas užėmė ketvirtą vietą, o Luko Spalvio „Aalborg BK“ (50 tšk.) vienuolikė liko penkta.

Paskutiniajame – XXXIII – ture „Brondby IF“ futbolininkai namuose 1:2 (1:0) nusileido sidabrą iškovojusiai Haderslevo „SonderjyskE“ (62 tšk.) ekipai.

Aikštės šeimininkai pirmavo po tikslaus Andrew Hjuslagerio (42 min.) smūgio, tačiau antrajame kėlinyje abu įvarčius nugalėtojams pelnė Nicolai'us Madsenas (51 ir 84 min.).

Nesėkme čempionatą baigė ir „Aalborg BK“ klubas, kuriame nebuvo registruotas Lietuvos rinktinės puolėjas Lukas Spalvis, svečiuose 2:3 (2:0) nusileidęs septintojoje pozicijoje likusiai „Odense BK“ (46 tšk.) vienuolikei.

Po tikslių Janniko Pohlo (1 min.) ir Kaspero Risgardo (23 min.) smūgių „Aalborg BK“ futbolininkai pirmavo 2:0, tačiau antrajame kėlinyje po įvartį į svečių vartus įmušė Frederikas Tingageris (67 min.), Andersas Jacobsenas (76 min.) ir Azeras Busuladžičius (85 min.).

Šalies čempione po trejų metų pertraukos vienuoliktą kartą tapo „FC Kobenhavn“ (71 tšk.) komanda, o bronzos medaliai atiteko praėjusio sezono nugalėtojai Herningo „FC Midtjylland“ (59 taškai) ekipai.

Rezultatyviausiu Danijos futbolo pirmenybių žaidėju su 18 įvarčių tapo Lukas Spalvis („Aalborg BK“).