Rezultatyvioje dramoje FBK „Kaunas“ išplėšė pergalę prieš „Nevėžį“

Ketvirtadienį Nacionalinės futbolo akademijos stadione buvo žaidžiamos LFF I lygos 17-ojo turo rungtynės, kuriose šeimininkai FBK „Kauno“ futbolininkai priėmė trečioje vietoje esančią Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

FBK „Kaunui“ pavyko išsiveržti į priekį įpusėjus pirmajai rungtynių daliai. Po greitos kauniečių kontratakos varžovų vartininką nuginklavo Kristijonas Gedgaudas.

Tačiau ilgai šia persvara šeimininkai nesidžiaugė, netrukus rezultatą išlygino „Nevėžio“ ekipos kapitonas Nerijus Kestenis.

Vėliau kėdainiečiai rezultatą persvėrė savo naudai po žaibiškos kontratakos. Vartininkui Nemanja Bjelanui atrėmus pirmąjį smūgį, pirmasis prie kamuolio suskubo Aivaras Lyberis ir pasiuntė jį į vartų tinklą.

Po kelių akimirkų svečiai padidino savo persvarą, kai po kurioziško kampinio kamuolys vėl atsidūrė kauniečių vartuose. Pasižymėjo Evaldas Kugys.

Artėjant pertraukai kauniečiai rezultatą sušvelnino. Tikslą pasiekė sėkmingas Tomo Rakausko smūgis iš tolėliau. Per likusį kėlinio laiką nei viena komanda nebepasižymėjo – aidint rezultatyvaus pirmojo kėlinio pabaigą skelbiančiam švilpukui „Nevėžio“ futbolininkai pirmavo rezultatu 3:2.

Antrajame kėlinyje „Nevėžio“ ekipa kontroliavo situaciją. Nepaisant to, kad kauniečiams reikėjo įvarčio, daugiau atakavo svečiai. Jie kūrė pavojingesnes atakas.

Vis dėlto, paskutinėmis rungtynių minutėmis rezultatą geltonai žaliems pavyko išlyginti. Tai padarė kelis varžovų gynėjus suklaidinęs kauniečių legionierius Josuetl Rea.

Netrukus kauniečiams pavyko dar kartą pakreipti rungtynes sau naudinga linkme. Jau minėtasis J. Rea greitos atakos metu pasiuntė kamuolį į kėdainiečių vartus.

Nepaisant kėdainiečių pastangų iki finalinio švilpuko išplėšti bent tašką, kauniečiai triumfavo paskutinėse pirmojo LFF I-os lygos rato rungtynėse rezultatu 4:3.