„Premier“ lygos milžinų akistatoje – „Arsenal“ išsigelbėjimas paskutinę minutę

"Premier“ lygoje trečiadienio vakarą sužaistos vienintelės rungtynės, kuriose Londono derbyje susikovė „Arsenal“ ir „Chelsea“ ekipos.

Beveik 60 tūkstančių žiūrovų „Emirates“ stadione savo numylėtinių pergalės neišvydo, tačiau triumfavo, kai paskutinėmis akimirkomis pavyko išplėšti tašką. Rungtynės baigėsi taikiai 2:2.

Pirmieji į priekį išsiveržė „Arsenal“, kai 63-ąją minutę griūdamas kamuolį nuo virpsto į tinklą pasiuntė Jackas Wilshere'as.

Tačiau jau po keturių minučių 11 metrų baudinį realizavo Edenas Hazardas ir rezultatas tapo lygus.

84-ąją minutę įmušė Marcosas Alonso, kuris išvedė „Chelsea“ į priekį. Jis gavo puikų perdavimą iš krašto ir iš arti nuginklavo varžovų vartininką.

Ginklų nesudėję „Arsenal“ vis dėlto pasiekė savo ir Hectoro Bellerino įvartis antrąją pridėto laiko minutę išplėšė lygiąsias.

Antonio Contes auklėtiniai pergalės atveju būtų pakilę į antrąją turnyro lentelės vietą, tačiau su 46 taškais liko trečioje pozicijoje.

„Arsenal“ savo sąskaitoje turi 39 taškus ir rikiuojasi šeštoje vietoje.

Ispanijos Karaliaus taurės turnyro ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse pergalę 4:0 išvykoje šventė Madrido „Atletico“. Diego Simeones auklėtiniai nugalėjo Leridos „Esportiu“.

Po įvartį pelnė Diego Godinas (33 min.), Fernando Torresas (37 min.), Diego Costa (69 min.) ir Antoine Griezmannas (90 min.).

Kiti Karaliaus taurės pirmojo etapo rezultatai:

„SD Formentera 1:3 „Alaves“

„Cadiz“ 0:2 „Sevilla“

„Las Palmas“ 1:1 „Valencia“

Italijos taurės ketvirtfinalyje sužaistas vienas susitikimas. Pergalę 2:0 iškovojo Turino „Juventus“, kuris palaužė „Torino“ ekipą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Douglasas Costa (15 min.) ir Mario Mandžukičius (67 min.).