„Premier“ lyga: „Manchester United“ tęsia galingą pasirodymą

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį prasidėjo antrasis turas. Pergales šventė „Manchester United“ ir „Liverpool“, o „Arsenal“ patyrė pralaimėjimą.

„Manchester United“ klubas dar kartą šventė pergalę 4:0 ir šįkart dominavo prieš „Swansea“ futbolininkus.

Debiutinį įvartį Anglijoje įmušė Ericas Bailly. Po įvartį taip pat pridėjo Romelu Lukaku, Paulis Pogba ir Anthony Martialis.

„Swansea“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas šį sezoną.

Anglijos „Premier“ lygos naujajame sezone pirmąją pergalę iškovojo „Liverpool“. Jie namuose 1:0 palaužė „Crystal Palace“.

Pusantro kėlinio „Liverpool“ žaidė itin blankiai, bet 73-iąją minutę šiurkščia „Crystal Palace“ gynybos klaida pasinaudojo Sadio Mane.

Abi pergales iškovojęs „Manchester United“ klubas yra užtikrintas čempionato lyderis.

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse Londono „Arsenal“ 0:1 nusileido „Stoke City“ ekipai.

Jese Rodriguezas džiaugėsi svajonių debiutu „Stoke City“ namų arenoje, kurioje įmušė pergalingą įvartį.

Tai buvo pirma „Stoke“ pergalė šiame sezone.