„Premier“ lyga: „Chelsea“ pergalė ir triuškinantis A. Wengero atsisveikinimas

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį pergales šventė Londono „Arsenal“ ir „Chelsea“ klubai.

Londono „Chelsea“ namuose 1:0 palaužė „Liverpool“ ir išsaugojo viltis žaisti Čempionų lygoje.

32-ąją minutę Londono klubui pergalingą įvartį pelnė Olivier Giroud.

„Chelsea“ klubas su 69 taškais užima penktąją vietą turnyrinėje lentelėje ir jau tik dviem taškais atsilieka nuo „Tottenham“.

„Liverpool“ su 72 taškais rikiuojasi trečias ir dar nėra užsitikrinęs vietos Čempionų lygoje.

Londono „Arsenal“ namuose 5:0 sutriuškino „Burnley“ klubą.

Jau 14 rungtynių minutę Londono ekipą į priekį išvedė Pierre-Emerickas Aubameyangas. Jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pasižymėjo Alexandre Lacazette.

Antrajame kėlinyje įvarčius pridėjo Seadas Kolasinacas, Alexas Iwobi ir antrą kartą pasižymėjęs P. A. Aubameyangas.

Tai buvo paskutinės Arsene'o Wengero rungtynės „Emirates“ stadione. Po 22 metų strategas paliks vyriausiojo trenerio postą.

„Arsenal“ su 60 taškų rikiuojasi šeštas ir jau prarado šansus kitą sezoną žaisti Čempionų lygoje.

„Burnley“ ekipa su 54 taškais užima septintąją vietą ir pirmą kartą istorijoje žais Europos lygos atrankoje.