„Premier“ lyga: „Chelsea“ nugalėjo „Southampton“ futbolininkus

Antradienį Anglijos „Premier“ lygoje Londono „Chelsea“ 4:2 nugalėjo „Southampton“ ekipą.

Jau penktąją rungtynių minutę „Chelsea“ ekipą į priekį išvedė Edenas Hazardas. Tai buvo jau penkioliktas belgo įvartis „Premier“ lygoje šį sezoną.

24-ąją minutę rezultatą išlygino buvęs Londono ekipos saugas Oriolis Romeu. Tai reiškia, kad Londono ekipa sausų vartų neišlaikė jau vienuoliktose rungtynėse iš eilės.

Jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką „Chelsea“ pranašumą sugrąžino galva taikliai smūgiavęs Gary Cahillas.

53-iąją minutę pranašumą padidino Diego Costa. 89-ąją minutę puolėjas pridėjo dar vieną įvartį.

Jau per pridėtą rungtynių laiką rezultatą dar spėjo sušvelninti Ryanas Bertrandas.

Londono klubas su 78 taškais yra užtikrintas Anglijos čempionato lyderis ir artėja prie titulo. Antroje vietoje esantis „Tottenham“ klubas atsilieka septyniais taškais.

„Southampton“ su 40 taškų rikiuojasi devintas.