Pirmasis sezono hattrickas – A. Paniukovas sudaužė „Stumbrą“

Lietuvos futbolo A lygos trečiąjį ratą triuškinančia pergale namuose pradėjo Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai, net 4:1 (2:0) sutriuškinę be taškų liekantį Kauno „Stumbrą“.

Tai buvo kol kas didžiausiu skirtumu pasiekta pergalė šio sezono A lygoje, po kurios „Atlantas“ su 6 taškais tapo lyderiu.

Jau 13-ąją minutę Andrejus Paniukovas realizavo savo paties uždirbtą 11 metrų baudinį, o dar du įvarčius rusas pridėjo 31 ir 52 min.

Pirmąją pridėto laiko minutę ketvirtą įvartį komandai pelnė Rokas Gedminas, o „Stumbrui“ paguodos įvartį 90+4 min. įmušė Donatas Konikas.

Su 4 įmuštais įvarčiais A.Paniukovas tapo rezultatyviausiu A lygos futbolininku. Jam už nugaros rikiuojasi tris pelnęs Vaidas Slavickas iš Marijampolės „Sūduvos“.