Penkis įvarčius įmušusi „Barcelona“ tapo Ispanijos pirmenybių lydere

Ketvirtą pergalę Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (Primera Division) šeštojo turo rungtynėse iškovojo ir dvidešimties komandų turnyro lydere tapo šalies čempionė „Barcelona“ (13 tšk.) vienuolikė, šeštadienį svečiuose 5:0 (2:0) sutriuškinusi dvyliktojoje pozicijoje esančią Chichono „Sporting“ (7 tšk.) ekipą, kuri susitikimą baigė be pašalinto iš aikštės Alberto Loros (74 min.).

Du įvarčius į šeimininkų vartus įmušė Neymaras (81 ir 88 min.), po vieną – Luisas Suarezas (29 min.), Rafinha (32 min.) bei Arda Turanas (85 min.).

Į antrą vietą smuktelėjo susitikimą atsargoje turintis šalies vicečempionas Madrido „Real“ (13 tšk.) klubas, o trečiojoje pozicijoje liko „Sevilla“ (11 tšk.) futbolininkai.

Kitose šeštadienį jau pasibaigusiose rungtynėse „Eibar“ vienuolikė namuose 2:0 (0:0) nugalėjo dešimtojoje pozicijoje esančią „Real Sociedad“ (7 taškai) komandą ir su 10 taškų pakilo į ketvirtą vietą.

Svečiai jau 24-ą minutę liko dešimtiese, kai raudona kortelė buvo parodyta Ertizui Elustondo, tačiau už šią pražangą į svečių vartus skirto 11 metrų baudinio nerealizavo Pedro Leonas (25 min.).

Antrajame kėlinyje po įvartį pelnė Asieras Illarramendis (57 min. į savo vartus) ir Bebe (65 min.).

Ispanijos futbolo pirmenybių lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Bilbao „Athletic“               5 3 0 2  6:5  9

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 5 įvarčiai – Luisas Suarezas („Barcelona“).