„Manchester City“ ir „Liverpool“ Anglijoje pasidalijo po tašką

Anglijos „Premier“ lygos grandų „Manchester City“ ir „Liverpool“ akistata „Etihad“ stadione baigėsi lygiosiomis 1:1.

Svečiai iš Liverpulio pirmieji įmušė įvartį. 51 minutę Jamesas Milneris realizavo 11 metrų baudinį, tačiau Sergio Aguero 69 minutę išlygino rezultatą.

„Manchester City“ su 57 taškais lieka trečioje pozicijoje, o tašku mažiau turintis „Liverpool“ žengia laipteliu žemiau.

Į antrą vietą (59 taškai) pakilo pergalę iškovojęs „Tottenham“ klubas, kuris rezultatu 2:1 palaužė „Southampton“ pasipriešinimą.

Christianas Eriksenas tiksliu smūgiu pasižymėjo 14 minutę, Dele Ali 33 minutę rezultatą padidino nuo 11 metrų žymos.

52 minutę rezultatą sušvelnino Jamesas Ward-Prowse'as.

Tai 10-toji iš eilės „Tottenham“ pergalė savo aikštėje „Premier“ lygoje. Nepralaimėtų rungtynių seriją namuose Šiaurės Londono klubas pratęsė iki 15-likos.