Madrido „Real“ klubas po trejų metų pertraukos vėl iškovojo Ispanijos futbolo taurę

Po trejų metų pertraukos devynioliktą kartą klubo istorijoje Ispanijos futbolo taurę iškovojo Madrido "Real" komanda.

Trečiadienį Valensijos "Estadio de Mestalla" arenoje vykusiose 2013-2014 metų sezono Ispanijos futbolo taurės turnyro (Copa del Rey) finalo rungtynėse be savo lyderio Cristiano Ronaldo žaidęs "karališkasis" klubas 2:1 (1:0) įveikė šalies čempionę "Barcelona" vienuolikę.

Pirmojo kėlinio pradžioje Angelas di Maria (11 tšk.) išvedė Madrido ekipą į priekį, tačiau antrojo kėlinio viduryje Bartra (68 min.) išlygino rezultatą.

Pergalingą įvartį susitikimo pabaigoje įmušė Garethas Bale'as (85 min.).

Tai buvo 39-asis Madrido "Real" klubo finalinis mačas, o 36 kartus finale žaidusi "Barcelona" komanda šalies taurę iškovojo 26 kartus, tačiau paskutinį kartą 2012-aisiais.

Tai, beje, buvo jau 33-osios šių vienuolikių rungtynės Ispanijos taurės turnyro rungtynėse ir tik vienuoliktoji "Real" klubo pergalė. "Barcelona" laimėjo 14-a tarpusavio dvikovų šiame turnyre, o dar septynis susitikimai baigėsi lygiosiomis.