„Lokomotiv“ po aštuonerių metų iškovojo Rusijos futbolo taurę

Rusijos futbolo taurę po aštuonerių metų šeštą kartą klubo istorijoje iškovojo Maskvos "Lokomotiv" komanda.

Astrachanėje vykusiose 2014-2015 sezono šalies taurės turnyro finalo rungtynėse "Lokomotiv" futbolininkai tik po pratęsimo 3:1 (0:1, 1:1) įveikė Klasnodaro "Kuban" klubą.

"Kuban" ekipa pirmavo po tikslaus Vladislavo Ignatjevo (28 min.) smūgio, tačiau antrajame kėlinyje Omaras Niasse (73 min.) išlygino rezultatą, o per pratęsimą įvarčiais pasižymėjo Mbarkas Boussoufa (104 min.) bei Aleksej Mirančuk (111 min.).

Septintą kartą Rusijos taurės turnyro finale žaidę "Lokomotiv" futbolininkai anksčiau šį trofėjų iškovojo 1996, 1997, 2000, 2001 ir 2007 metais, o "Kuban" vienuolikei šis finalinis susitikimas buvo pirmasis.

2014 metais šio turnyro finale "FC Rostov" klubas tik po baudinių serijos 6:5 įveikė "FC Krasnodar" komandą. Pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių - 0:0.