Lietuvos septyniolikmečiai futbolininkai patiesė latvius

Pirmą pergalę Latvijoje vykstančiame keturių jaunių (U-17, gimę 2000 m. ir jaunesni) vaikinų komandų Baltijos taurės futbolo turnyre iškovojo Lietuvos rinktinė.

Valią antrosiose turnyro rungtynėse parodę jaunieji Lietuvos futbolininkai antradienį 3:2 (1:2) įveikė šeimininkę Latvijos vienuolikę ir su 4 taškais tapo lyderiais.

Tik prasidėjus susitikimui po tikslių Kristero Tobero (5 min.) ir Kasparo Kokino (6 min.) smūgių šeimininkai pirmavo 2:0, tačiau Justas Mazalas (19 min.) dar iki pertraukos sušvelnino rezultatą, o antrajame kėlinyje po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Matas Gudaitis (47 min.) ir Titas Aukštuolis (51 min.).

Dvikovą lietuviai baigė be pašalinto iš aikštės Mato Ramanausko (90+2 min.).

Taip pat 4 taškus turi ir Suomijos septyniolikmečiai, antrajame ture 1:0 įveikę Estijos bendraamžius, su kuriais ketvirtadienį turnyrą baigs Lietuvos rinktinė.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai):

1. Lietuva     2 1 1 0  4:3  4

2. Suomija     2 1 1 0  2:1  4

3. Latvija     2 0 1 1  3:4  1

4. Estija      2 0 1 1  1:2  1