„Lietava“ svečiuose sudorojo „Bangos“ futbolininkus

Pirmos lygos nugalėtojai Jonavos „Lietavos“ futbolininkai aktyviai rengiasi sparčiai artėjančiam A lygos sezonui. Šeštadienį „Lietava“ Gargžduose sužaidė draugiškas rungtynes su pasiruošimą Pirmai lygai pradedančia „Banga“ ir įtikinamai laimėjo 4:0.

Dar pirmajame kėlinyje svečiai susikrovė solidžią persvarą 2:0, o abu įvarčius pelnė Dominykas Galkevičius. Po pertraukos svečiai apsukų nemažino ir privertė „Bangos“ vartininką kamuolį iš savų vartų traukti dar du kartus. Kartą pasižymėjo vienas „Lietavos“ puolimo lyderių Laurynas Stonkus, kartą – Kristijonas Martinaitis.

„Lietavos“ treneris po rungtynių alyga.lt džiaugėsi vis gerėjančiu auklėtinių žaidimu: „Gynėjo pozicijoje išbandėme naują žaidėją Martyną Dūdą. Jis veikiausiai liks komandoje. Rungtynės, aišku, nebuvo lengvos. Vis tik pasiruošimo etapas, trūksta „šviežumo“. Nepaisant to, vyrai įvykdė uždavinius, kuriuos iškėlėme prieš rungtynes. Kamuolys greitai judėjo tarp grandžių, neblogai išėjome į greitas atakas.“

Tiesa, šiame susitikime A lygos naujokams ne viskas klostėsi sklandžiai, net neįpusėjus pirmajam kėliniui teko atlikti priverstinį keitimą – dėl traumos D.Suslavičių pakeitė Vladislavas Černiakovas.

Jonavos „Lietava“: G.Kvedaras, D.Suslavičius, J.Aleksandravičius, M.Dūda, E.Utyra, D.Galkevičius, A.Rocys, A.Paškevičius, T.Eliošius, M.Ganusauskas, L.Stonkus.

Gargždų „Banga“: E.Grudys (46' M.Galdikas), A.Lukošius (46' S.Urbys), M.Bitinas, A.Ivanauskas (46' A.Marcinkevičius), M.Gudauskas (46' T.Vitkauskas), E.Vainoras, G.Žukauskas, A.Butkus, M.Kura (46' L.Son), K.Urbaitis (46' J.Triuška), A.Bačanskis (46' L.Rimkus).