LFF taurė: „Atlantas“ tik per pratęsimą palaužė mėgėjų pasipriešinimą

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro aštuntfinalyje trečiadienį Klaipėdos "Atlantas" turėjo vargo su Vilniaus "TAIP" komanda, kurią palaužė tik per pratęsimą 3:1. Uostamiesčio futbolininkai iškopė į ketvirtfinalį.

Svečiuose žaidę klaipėdiečiai jau mačo pradžioje praleido įvartį, tačiau po septynių minučių Lukas Baranauskas rezultatą išlygino - 1:1. Pagrindinis rungtynių laikas taip ir baigėsi.

Per pratęsimą sėkmingiau žaidė uostamiesčio futbolininkai, jie įmušė du įvarčius ir šventė pergalę rezultatu 3:1.

Vilniaus "TAIP" (III lyga, VRFS) - Klaipėdos "Atlantas" (A lyga) 1:3

(po pratęsimo, pagr. l. 1:1, 1 kėl. 1:1)
Vilniaus Fabijoniškių mokyklos stadionas, 150 žiūrovų
Teisėjas - D. Ramanauskas (Vilnius)
Įvarčiai: 7 min. A. Vilkicki ("TAIP"); 14 min. L. Baranauskas, 97 min. D. Navikas, 110 min. R. Krušnauskas ("Atlantas").
Įspėti: 19 min. G. Butavičius, 57 min. A. Vilkicki, 60 min. A. Breikštas ("TAIP"); 13 min. D. Navikas, 109 min. T. Eliošius ("Atlantas").
Pašalintas: 115 min. T. Eliošius ("Atlantas") - už 2 įspėjimą.