Latvijos futbolo pirmenybių rungtynėse klubai su lietuviais iškovojo pergales

Penkioliktą pergalę Latvijos futbolo čempionato XX turo rungtynėse iškovojo aštuonių komandų turnyro lyderis Jūrmalos „Spartaks“ (47 tšk.) klubas, kuriame atsarginiu vartininku buvo registruotas Marius Rapalis, sekmadienį namuose 2:1 (1:0) nugalėjęs penktojoje pozicijoje likusią Rygos „Rigas FS“ (23 tšk.) ekipą, kurioje nebuvo registruotas Darius Kazubovičius.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Konstantinas Bogdanas (2 min.) ir Dmitrijus Platonovas (58 min.), o svečių gretose įvarčiu pasižymėjo Igoris Kozlovas (52 min.).

Vienuoliktą pergalę iškovojo antroje vietoje esanti praėjusio sezono bronzos medalininkė Simono Pauliaus atstovaujama „Ventspils“ (37 tšk.) vienuolikė, savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjusi septintojoje pozicijoje likusius Rygos „Metta/LU“ (19 tšk.) futbolininkus.

Lietuvis žaidė visą susitikimą, kuriame po įvartį nugalėtojams pelnė Girtas Karlsonas (35 min.) ir Aleksejus Aleksejevas (84 min.).

Trečiojoje pozicijoje lieka šalies čempionės titulą ginanti „Liepaja“ (30 tšk.) ekipa.

Dešimtą pergalę iškovojo ketvirtoje vietoje likusi Sauliaus Širmelio treniruojama „Jelgava“ (33 tšk.) komanda su Mindaugu Grigaravičiumi ir Karoliu Laukžemiu, namuose 2:0 (1:0) nugalėjusi autsaiderį BFC „Daugavpils“ (7 taškai) klubą.

Abu lietuviai pradėjo rungtynes pagrindinėje sudėtyje, tačiau 58–ą minutę M. Grigaravičių aikštėje pakeitė Ryotaro Nakano, o 86-ą minutę K. Laukžemį – Olegas Malašenokas.