Klaipėdos „Koralas“ parbloškė „VIP” ir iškovojo jau trečiąją pergalę paeiliui

Lietuvos salės futbolo aukščiausioje A lygoje („Betsafe-Futsal A lyga“) šeštadienį Klaipėdos „Koralo” ekipa savo aikštėje sutiko oponentus iš Mažeikių – „VIP” komandą.

Šiame sezone klubai jau spėjo sužaisti vienerias tarpusavio rungtynes, kur po neįtikėtinai atkaklios kovos ir įvarčio kone paskutinę dvikovos sekundę mažeikiškiai rugtyniaudami namuose išplėšė lygiąsias, o galutinis rezultatas švieslentėje fiksavo rezultatą 3:3 (1:1). Tokio paties scenarijaus „VIP” komanda - nepakartojo.

„Koralo” futbolininkai pirmąjį susitikimo įvartį pasiekė 12-ąją pirmojo kėlinio minutę, kurio autorius Donatas Surblys. Vos po kelių akimirkų, rezultatą padvigubino Paulius Juška. Visgi "sausų" vartų pirmoje mačo dalyje - klaipėdiečiai neišsaugojo.

20-ąją min. „VIP” atstovas Antanas Bulošas sušvelnino rezultatą 1:2.

Po pertraukos „Koralas” pasižymėjo dar trissyk, o įvarčius pelnė : Germanas Jezerskij, Donatas Stankevičius bei Erikas Vainoras. Tuo tarpu antrąjį Mažeikių „VIP” įvartį pasiekė Deividas Gineitis. Galutinis rezultatas 5:2(2:1).

Pasibaigus XIII Betsafe-Futsal A lygos turui, klaipėdiečiai su 26 taškais turnyro lentelėje tvirtai žengia trečiojoje pozicijoje. 12 taškų per tiek pat rungtynių surinkęs "VIP" klubas - devintas.

O prieš keletą dienų Klaipėdos „Koralo” futbolininkai prasibrovė į Lietuvos salės futbolo (Betsafe-Futsal) taurės pusfinalį !

Ketvirtadienio vakarą Gargždų mieste sužaistos Betsafe – Futsal taurės 1/4-finalio rungtynės su vietos Gargždų „Banga” komanda.

Dvikovos metu „Koralo” ekipa pasiekė net 13 įvarčių. Šeimininkai į tai atsakė trimis tiksliais smūgiais.

Betsafe - Futsal taurės pusfinalio varžovas paaiškės per kelias savaites, burtų traukimo ceremonijos metu.