Ketvirtą kartą: Madrido „Real“ iškovojo FIFA pasaulio klubų taurę!

FIFA pasaulio klubų taurę iškovojo Madrido „Real“ klubas. 43 tūkst. vietų „Zayed“ stadione, Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE), „Real“ finale rezultatu 4:1 įveikė šeimininkų teisėmis turnyre dalyvavusią Abu Dabio „Al-Ain“ ekipą.

„Real“ šį trofėjų iškovojo ketvirtą kartą – to nėra padaręs joks kitas pasaulio klubas.

Įvarčius ispanų ekipai pelnė Luka Modričius (14 min.), Marcosas Llorente (60 min.), Sergio Ramosas (79 min.), o 92-ą minutę Yahia Naderas pasiuntė kamuolį į savus vartus.

„Al-Ain“ gretose pasižymėjo Tsukasa Shiotani (86 min.).

Mažajame finale Pietų Amerikos čempionai „River Plate“ sutriuškino Japonijos klubo „Kashima“ futbolininkus rezultatu 4:0.

24-ą minutę po kampinio kamuolį į „Kashima“ vartus nukreipė Bruno Zuculini, 73-ią ir 93-ią minutėmis pasižymėjo Gonzalo Martinezas. 89-ą minutę baudinį realizavo Rafaelis Borre.