Įvarčio vis dar nepraleidžiantis „Stumbras“ pavijo „Žalgirį“

A lygoje geležinę gynybą demonstruojantis Kauno „Stumbras“ ir trečiosiose rungtynėse nepraleido įvarčio.

„Stumbras“ šeštadienį namie 3 turo rungtynėse 2:0 nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“. Kauniečiai surinko 7 taškus ir pavijo Vilniaus „Žalgirio“ komandą.

Pirmą kartą šį sezoną „Atlanto“ vartus gynė latvis Krišjanis Zviedris ir „Stumbro“ saugas Levanas Mačarašvilis iš karto patikrino jo budrumą tolimu smūgiu – vartininkas kamuolį sugavo. Netrukus po L. Mačarašvilio perdavimo baudos aikštelėje laisvas paliktas Antonio Belo nepataikė į vartus.

„Stumbras“ atakavo daug, o „Atlantui“ savo galimybių kontratakuoti teko palaukti. Vis tik kėliniui artėjant prie pabaigos, progų sukūrė ir klaipėdiečiai. Damiro Žukičiaus bandymą pasižymėti galva nelengvai neutralizavo vartininkas Rodrigo Josviaki. Netrukus pastarasis suklydo iškumščiuodamas kamuolį, bet ištaisė savo klaidą atremdamas Tado Labuko smūgį.

Po pertraukos „Stumbro“ futbolininkai dar tvirčiau perėmė iniciatyvą, spausdami varžovus iš Klaipėdos.

Sužaidus kiek daugiau nei valandą, šalia baudos aikštelės buvo pargriautas Lucasas Villela. „Stumbro“ brazilas 62 min. pats realizavo baudos smūgį, techniškai nukreipdamas kamuolį į vartus.

„Atlanto“ žaidimą antrame kėlinyje pagyvino po keitimo aikštėje pasirodęs Titas Vitukynas. Viename epizode jis krito baudos aikštelėje reikalaudamas pražangos, tačiau teisėjas Darius Petraška taisyklių pažeidimo neįžvelgė.

Antrą įvartį šeimininkai įmušė netikėtai. 79 min. po vartininko R. Josviaki perdavimo per visą aikštę „Atlanto“ gynėjai neišsirinko ginamųjų ir tuo pasinaudojęs A. Belo akimirksniu padvigubino savo komandos pranašumą – 2:0. Po šio epizodo „Atlanto“ komanda neatsitiesė.

Kauno „Stumbras“ – Klaipėdos „Atlantas“ 2:0 (0:0).

Įvarčiai: L. Villela (62), A. Belo (79).

Geltonos kortelės: M. Bissi (74); D. Dobrecovas (35), D. Šernas (72), A. Idowu (83), V. Lukša (90+2).

„Stumbras“: R. Josviaki, A. Almeida, G. Alonso, R. Sadauskas, A. Belo, M. Bissi, A. Čiofu, L. Mačarašvilis (72 min. M. Gama), G. Thompsonas, L. Villela (88 min. D. Antanavičius), N. Boucharebas (85 min. A. Bah).

„Atlantas“: K. Zviedris, M. Činikas, T. Snapkauskas, D. Žutičius, V. Armanavičius (86 min. K. Upstas), A. Bartkus, A. Idowu, V. Lukša, D. Dobrecovas (63 min. D. Dobrecovas), T. Labukas (70 min. N. Juhnevičas), D. Šernas.

Šiame straipsnyje: AtlantasKauno Stumbrasfutbolas