G. Arlauskis per 8 minutes praleido du įvarčius

Tryliktą nesėkmę paskutinėse Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (La Liga) XXIII turo rungtynėse patyrė septynioliktąją vietą užimantis Lietuvos rinktinės vartininko Giedriaus Arlauskio Barselonos „Espanyol“ (22 tšk.) klubas, pirmadienį namuose 0:5 (0:2) turėjęs pripažinti įspūdingiausią pergalę šiame sezone iškovojusių ir į vienuoliktąją poziciją pakilusių San Sebastiano „Real Sociedad“ (27 tšk.) futbolininkų pranašumą.

Lietuvis aikštės šeimininkų vartus gynė iki pertraukos ir nesugebėjo atremti brazilo Jonatho (5 min.) bei meksikiečio Carloso Velos (8 min.) smūgių.

Po pertraukos G. Arlauskį vartuose pakeitė Pau Lopezas, o įvarčius į jo saugomus vartus įmušė Mikelis Oyarzabalas (52 min.), Diego Reyesas (55 min.) bei antrąsyk Jonathas (90 min.).

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja šalies čempionė „Barcelona“ (54 tšk.) vienuolikė, lenkianti Madrido „Atletico“ (51 tšk.) komandą ir Madrido „Real“ (50 taškų) ekipą.

Ispanijos futbolo čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Levante“ 23 4 5 14 21:43 17

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 20 įvarčių – Luisas Suarezas („Barcelona“).