Europos lygos atranka: „Trakai“ nukovė makedonus

Ketvirtadienį vakare A lygos klubai pradėjo kovą trečiajame Europos lygos atrankos etape.

Trakų "Trakai" LFF stadione priėmė "Shkendija" komandą iš Makedonijos ir įveikė ją rezultatu 2:1.

"Riterių" gretose ir vėl nesustabdomas buvo rusas Maksimas Maksimovas - puolėjo du įvarčiai garantavo pergalę pirmajame mače.

Jau 1-ąją minutę M. Maksimovas išvedė šeimininkus į priekį. Vis dėlto "Shkendija" iš Makedonijos rodė charakterį ir 39-ąją minutę rezultatas tapo lygus.

Tačiau "Trakai" rankų nenuleido ir 52-ąją minutę tas pats M. Maksimovas dar kartą nuginklavo varžovų vartus bei atvedė šeimininkus į svarbią pergalę.

"Trakai" turėjo idealią progą pelnyti dar daugiau įvarčių, nes 57-ąją ir 62-ąją minutėmis du makedonų ekipos žaidėjai buvo pašalinti iš aikštės.

Vis dėlto daugiau įvarčių į svečių vartus Lietuvos vicečempionai nepasiuntė ir prieš lemiamą atsakomąją dvikovą Makedonijoje turės vieno įvarčio pranašumą.

"Trakai" 2 - 1 "Shkendija"

1' [1 - 0] M. Maksimovas

39' [1 - 1] S. Junioras

52' [2 - 1] M. Maksimovas

57' S. Junioras ("Shkendija") pašalintas iš aikštės

62' A. Cuculi ("Shkendija") pašalintas iš aikštės