Europos jaunimo čempionate – anglų žingsnis į pusfinalį

Europos jaunimo (U-21) futbolo čempionate Lenkijoje baigėsi A grupės varžybos. Pirmąją vietą grupėje ir tiesioginį kelialapį į pusfinalį iškovojo Anglijos rinktinė.

Rungtynėse Kelcuose Anglijos futbolininkai 3:0 įveikė turnyro šeimininkę Lenkiją ir grupėje finišavo pirmojoje vietoje.

Jau 6-ąją minutę anglams įvartį pelnė D.Gray'us, 69-ąją pasižymėjo J.Murphy, o 82-ąją pergalę 11 metrų baudiniu įtvirtino L.Bakeris.

Prieš baudinį lenkas J.Bednarekas užsidirbo antrąją geltoną kortelę vos per tris minutes.

Antrosiose dienos rungtynėse Liubline savo situaciją labai pagerino Slovakijos rinktinė, 3:0 sutriuškinusi Švedijos bendraamžius.

Po įvartį nugalėtojams pelnė M.Chrienas (5 min.), J.Mihalikas (22 min.) ir L.Satka (73 min.).

Vt.  Komanda  Rungt.  Perg.  Lyg.  Pral.  Įvarč.  Tšk.

1.  Anglija  3  2  1  0  +4  7

2.  Slovakija  3  2  0  1  +3  6

3.  Švedija  3  0  2  1  -3  2

4.  Lenkija  3  0  1  2  -4  1

Su vieninteliu pralaimėjimu anglams ir dviem pergalėmis slovakai grupėje su 6 taškais užėmė antrąją vietą ir rimtai pretenduoja tapti geriausia antrąją komanda turnyre.

Slovakų įvarčių santykis dabar yra plius 3, o kitose grupėse galimai antroje vietoje liksiančių Portugalijos, Čekijos bei Italijos (visos - po 3 tšk.) rinktinių santykis kol kas yra 0.

Tai reiškia, kad lemiamose savo grupių rungtynėse išvardytos rinktinės ne tik turi laimėti lemiamas rungtynes, bet ir padaryti tai bent trijų įvarčių persvara.