„El Clasico“: „Real“ išnešė sveiką kailį vėlyvo įvarčio dėka

Pirmasis šio sezono Ispanijos futbolo lygos „El Clasico“ baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0). Madrido „Real“ nuo pirmojo sezono pralaimėjimo išgelbėjo 90-tą rungtynių minutę pelnytas Sergio Ramoso įvartis.

Abu įvarčiai kone identiški – pelnyti galva po standartinių padėčių.

„Barcelona“ į priekį išsiveržė 53 minutę, kai po Neymaro perdavimo kamuolį į vartus nukreipė Luisas Suarezas.

Įdomu tai, kad Neymaras sukūrė net šešis įvarčius per paskutinius septynis „El Clasico“ mačus (3 įvarčiai ir 3 rezultatyvūs perdavimai).

„Barcelona“ pelnė bent po vieną įvartį paskutinėse 22 „El Clasico“ rungtynėse. Tai ilgiausia pelnytų įvarčių serija per visą šių klubų tarpusavio istoriją.

Tai galėjo būti 50-oji „Barcelona“ pergalė „Camp Nou“ stadione prieš „Real“ Ispanijos pirmenybėse, tačiau šią sukaktį sujaukė S.Ramosas, taip pat smūgiu galva pelnęs įvartį po Luka Modričiaus perdavimo. Tai nutiko paskutinę antrojo kėlinio minutę.

Kroatas rezultatyvų perdavimą S.Ramosui atliko pirmą kartą nuo 2014 metų Čempionų lygos finalo. Tai ketvirtas S.Ramoso įvartis „El Clasico“ mačuose ir pirmas „Camp Nou“ stadione nuo 2007 metų.

„Real“ išlieka vienintele komanda Ispanijos lygoje, šį sezoną nepralaimėjusia dar nė karto: 10 pergalių, 4 lygiosios ir 34 taškai. „Barcelona“ su 28 taškais žengia.

27 taškus turinti „Sevilla“ šeštadienį 1:2 nusileido „Granada“ vienuolikei.

Šiame straipsnyje: El ClasicoBarcelonaReal