Antrajame kėlinyje „Vyčio-LG“ puolimas nuginklavo „Celsį“

Kauno Sporto halėje įvyko dar vienas „Futsal A lyga“ čempionato susitikimas tarp „Vytis–LG“ ir „Celsio“ ekipų. Pergalę šiame mače iškovojo „Vytis–LG“, kuris namuose rezultatu 7:3 (1:0) pranoko Kauno „Celsį“.  Pirmasis šių komandų tarpusavio mačas Kaune baigėsi identišku rezultatu 7:3 „Vytis–LG“ naudai.

Pirmasis rungtynių kėlinys nebuvo itin rezultatyvus nei vienai, nei kitai ekipai. 18–tąją rungtynių minutę už pavojingos atakos nutraukimą geltona kortele buvo įspėtas „Celsio“ vartininkas Darius Brazauskas. Pirmojo rungtynių įvarčio teko laukti net iki paskutinės pirmojo kėlinio minutės, kuomet įvartį galiausiai pavyko pelnyti „Vytis–LG“ žaidžiančiajam treneriui Aurinui Ivaškevičiui – 1:0.

Prasidėjus antrajam kėliniui, 22–ąją rungtynių minutę už nesportišką elgesį geltona kortele šįkart buvo įspėtas „Celsio“ žaidėjas Vidas Adomaitis. 24–ąją rungtynių minutę dar vienu įvarčiu pasižymėjo Aurinas Ivaškevičius, padidindamas komandos įvarčių sąskaitą – 2:0. O dar po keletos akimirkų Aurimas Rebždys tiksliai smūgiavo kamuolį į varžovų vartus ir pranašumą dar labiau padidino – 3:0. Antrajam kėliniui įpusėjus, atsigavo ir „Celsio“ ekipos žaidėjai, per dvi rungtynių minutes buvo pelnyti net du įvarčiai, kurių autoriais tapo Donatas Markauskas ir Vidas Adomaitis. Visgi ilgai aikštėje karaliauti „Celsio“ ekipai nepavyko, 35–ąją rungtynių minutę skirtumą savo ekipos naudai padidino Aleksandras Jefišovas. 36–ąją rungtynių minutę, už nepagarbų elgesį su varžovais, buvo neįskaitytas Aurimo Rebždžio įvartis, žaidėjas buvo įspėtas geltona kortele, tačiau laisvojo smūgio metu visgi įvartį pelnyti pavyko, rezultatas tapo 5:2. Dar kartą kiek sušvelninti rezultatą pavyko „Celsio“ žaidėjui Donatui Markauskui – 5:3. Visgi net ir pirmaudami „Vytis–LG“ žaidėjai ginklų nesudėjo: likus minutei iki rungtynių pabaigos dar dviem įvarčiais komandos sąskaitą papildė Evaldas Kugys ir Dainius Kudrešovas. Po arbitro švilpuko buvo užfiksuota rezultatyvi „Vytis–LG“ pergalė rezultatu 7:3 (1:0).

Kauno „Vytis–LG“ – Kauno „Celsis“  7:3 (1:0)

S.Dariaus ir S.Girėno SC: 70 žiūrovų

Teisėjai: V.Kazlauskas, E.Bučinskas

Įvarčiai: 20 min. Aurinas Ivaškevičius (1:0), 24 min. Aurinas Ivaškevičius (2:0), 27 min. Aurimas Rebždys (3:0), 32 min. Donatas Markauskas (3:1), 33 min. Vidas Adomaitis (3:2), 35 min. Aleksandras Jefišovas (4:2), 36min. Aurimas Rebždys (5:2), 38 min. Donatas Markauskas (5:3), 40 min. Evaldas Kugys (6:3), 40min. Dainius Kudrešovas (7:3).

Įspėjimai: 17 min. Darius Brazauskas („Celsis“), 22min. Vidas Adomaitis („Celsis“), 36min. Aurimas Rebždys („Vytis–LG“).