Rusijoje įkalinto O. Sencovo drama: žiūrovai virsta veikėjais

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
VISI BANDITAI,TERORISTAI,AFERISTAI,KURIUS RUSIJA NUTEISĖ,LIETUVOJE TAMPA DIDVYRIAIS.

nemo

nemo portretas
Ko vertos žmogaus teisės Europoje O kur Nadia Savchenko? panaši istorija?Pilnas bredas

Anonimas

Anonimas portretas
Beretės smegenų neturi, vietoje smegenų vingių tiesi styga, visai kaip pas vištas :) Laisvę Savčenkai ir Gvantamo kankiniams.:)

Hm

Hm portretas
Savčenka prisimenat megstosios beretės? Ji juk irgi sėdėjo kalėjime, buvo paskelbta Ukrainos didvyre ir t.t., ir taip toliau. Visi ir tada rengė visokias peticijas, reikalavimus kad ją paleistų. Paleido, ir kas iš to? Sutiko su didžiausiais dilitrampais, bet kai ji savo akimis pamatė už kokią Ukrainą kovojo ir bandė bent kažką keisti tapo baisiausia,didžiausia nusikaltėlia. Taip kad mažiau melskitės populistiniai propogandai,o pradėkit judinti savo suvytusias pilkasias smegenų ląsteles. Kai kurie komentatoriai gerai užsiminė apie jūsų taip garbinamą Ameriką. Kas jiems suteikė teisę užpulti kitą šalį tipo ji kuria masinio naikinimo ginklus,jų neradus, apšaukti diktatorium ir nužudyti jos prezidentą? Dabar ten ir toliau vyksta brolžudiškas karas.

Anonimas

Anonimas portretas
>Povilas Tai apie USA, labai taiklu.

Povilas

Povilas portretas
Teroristinė valstybė nusprendžia kas teroristas, kas -ne. Gerai , kad tik kelios valstybės [ kai kurios nupirktos] palaiko šį agresorių ar už pinigus pripažįsta , kad yra tokia ar anokia šalis "nepriklausoma", kuri okupantų buvo užkariauta ar atplėšta jų dalis. Tačiau yra viena istorijoje aksioma - visos imperijos žlunga. Tad ši neturtinga, melu , šmeižtu, terorizmu [ žudymais ir nuodijimais] , keleivinių lėktuvų numušinėjimu gyvenanti šalis , ILGAI NETEMPS. Ir man [ gal reiktų sakyti PASAULIUI ] nuo to tik smagiau.

Anonimas

Anonimas portretas
Hagos tribunolas laukia adamso su visom tapkėm, o LT amžina gėda už talkininkavimą vykdant nusikaltimus žmonijai.

Anonimas

Anonimas portretas
Zudyti teroristus. Klausimas Putinui. Kodel iki siol dar gyvena sitas isgama?

tai

tai portretas
Tam As. Kas tau stribo liekana davė teisę aiškinti ko Lietuvai reikia, ko nereikia, nereikia tokių padugnių įslaptintų 75 metams kaip tu ir kaip tavo dėstytoja komunistė - kolaborantė iš TSKP partškolos.

Anonimas

Anonimas portretas
>AS O tave budu,li į Gvantamą. p.s. laisve Savčenkai :)

U-2

U-2 portretas
Suprantu, kad ir durnas zmogus nori uzsidirbti vaistams ir maistui bet propagandiste-nevykele Juodeliene tai daro taip asiliskai, kad skaitant straipsny jos gaila labiau negu nuteisto teroristo Sentcovo.

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Parašykit geriau apie CŽV kalėjimą Lietuvoje, apie kurį nežinojo net prezidentė.

AS

AS portretas
Tokius kaip anonimas komentatorius i Sibira su gyvuliniu vagonu.Lietuvai tokiu nereikia.jei to nebus padaryta tas agresorius taikysisi ir i mus.

Nuomone.

Nuomone. portretas
Putina ir jo klana vietoj Sencovo.Tegu ten supuva agresoriai.

pilietis

pilietis portretas
Aš džiaugiuosi, jog mes priklausome ne kažkokiai sukurptai melagių šalies organizacijai, bet NATO, kur turime daug draugų...Štai dabar atvyksta pas mus Merkel, kurios vadovaujama šalis , kaip ir kiti draugai, stiprina gynybą po Trampo kritikos...Taigi ji pažadėjo ir toliau stiprinti tarptautines pajėgas , esančias Lietuvoje ir jai vadovaujamas [ mūsų šaly draugų kontingentui vadovauja Vokietija ], žada ir toliau bendradarbiauti gerinant mūsų šalies kariuomenės stiprinimą, naujus pirkimus, laiku atlikti jau užpirktus užsakymus [ "vilkus", haubicas laivams ir sausumai,...]. . . SMAGU turėti tokius draugus , o ne agresorių, melagį, savo liaudies išnaudotoją...

gerai

gerai portretas
Labai GERA, kad yra tokia didvyriška šalis kaip UKRAINA. Kad ir kaip agresorius stengiasi ją palaužti , ji kovoja. JI KOVOJA ne tik už save, bet ir kitas demokratines šalis, kur nežudo žurnalistų, nekalina opozicijos veikėjų, kur rinkimai nefalsifikuojami, ...kur neužtveria jūros ekvatorijos žemu tiltu, kad kaimyninės šalies laivai galėtų išplaukti iš savo uostų ir prekiauti bei žvejoti ir ne priekabiautų prie jų per kiekvieną išplaukimą, kaip daro išsigimėliai iš Rusijos...NA, o kai ruošiasi ter aktams, kaip tai bandė kai kurie daryti, tai , kaip ir visose demokratinėse šalyse , ginami įstatymaiir nusikaltėliai sulaikomi [ kol vyksta tyrimas ir teismas , gal net iki kelių mėnesių...]

Anonimas

Anonimas portretas
Kam jau kam ,o USA ir jos vasalams geriau patylėti.

Įdomu

Įdomu portretas
Ims Rusija ir paleis tą Sencovą, - ar neatsitiks taip, kaip atsitiko su Savčenka?Ji greitai iš Ukrainos didvyrės patapo Ukrainos nusikaltėle.

ane?

ane? portretas
Lietuva vis virkauja dėl Sencovo,- žmogaus kuris ruošė teroristinį aktą Kryme. Kodėl niekam nerūpi dešimties Rusijos žvejų likimas. Ukraina piratiškai sulaikė laivus Azovo jūroje ir neteisėtai sulaikė jų įgulas. Vieno laivo įgula Ukrainoje "vieši" jau pusė metų, kita , - antras mėnuo.Ir niekam nė motais, visi pergyvena tik dėl nusikaltėlio .

o kas keisto

o kas keisto portretas
nusikaltelis turi sedeti kalejime,ir uz poliarinio rato...

Anonimas

Anonimas portretas
Kaunieti, eik jankiams kerzus laižyti - laive Savčenko ir Gvantamo kankiniams.

kaunietis

kaunietis portretas
Pasibaigs šioje kraugeriškoje šalyje beprotybė, kaip baigdavosi ir kitos. Bus joje ne vienas , kuris garbins kaip praeities išsigimėlį Staliną, taip ir dabartinį išsigimėlį Putiną. Tačiau net daugumai rusų ateityje bus labai gėda prisiminti šiuos laikus, kaip ir senesnių kraugerių...Šlykšti TOS šalies valdžia ir ...bailūs žmonės , kurie keliaklupsčiaują ir renkasi tokią valdžią. Po trumpo Jelcino demokratijos laiko, kaip ir prie CHruščiovo...vėl atėjo "ledynmetis"...TOKIE [ didžiuma ] kvailiai ten gyvena ir jie kitaip nemoka, kaip tik kalinti, žudyti , fabrikuoti kaltinimus ...kitaminčiams, besipriešinantiems KGB metodams , kuriuos per ilgus metus yra gerai įvaldę kaip ir jų "caras" Putleris.

Anonimas

Anonimas portretas
GVANTAMO kalėjimą jau uždarė, o tapkių jau nuteisė Hagos tribunole ? :)))))

Savčinka

Savčinka portretas
JAV valstybe gali žmogų kitos šales pilieti be teismo ir kaltes tik už įtarimą parsigabenti į savo kalėjimus ir kankinti be kitos valstybes sutikimo .

Anonimas

Anonimas portretas
Taip, taip - laisve Savčenko :)))

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Maskva nuosekliai vykdo neirosifilitiko Lenino programą, Kad reikės išnaikinti kokius 20 milijonų kitaminčių. Planas įvykdytas ir viršytas kokius 3 kartus. Viskas logiška.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių