Konstruktorius: Vakarai kol kas neturi priemonių prieš rusiškas raketas „Iskander- M“

Anonimas

Anonimas portretas
Nenoriu nei rusų nei jankių kerzinių, noriu, kad Lietuva taptu normali , visavertė Europos Sąjungos valstybė, o ne jankių marionetė .

Žvilgsnis

Žvilgsnis portretas
Tai pykstatės lietuviai? Vieni norite tapti NATO karo arena, kiti norite sugrįžtančių rusų? Nei vieni esate neteisūs, tapome ringu ir būsime sunaikinti, manau.

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Kad rasijos pilietis sako, jog jų tankas , užgesęs prie mauzoliejaus ir nuvilktas vilkiko yra ,,geriausias pasaulyje", o Iskanderai irgi- tai girto plepalai...bet kodėl mūsų žiniasklaida platina tuos agitpromo straipsnius?

beretnykai turi

beretnykai turi portretas
jie is prisikto pamperso bet ka numus

pilietis

pilietis portretas
bet kaip atskalūnams nepatinka , kad mus saugo , pačių paprašyti NATO, kad mes perkame gerą ginkluotę, kad didėja mūsų armija ir...mūsų draugų daliniai su ginkluote ir........kaip jie nori , kad jų komentarų būtų daugiau nei yra iš tikro [ tą senai įrodė vienas žurnalistas , kad jie savo laikus padidina dešimteriopai, kad neatrodytų vieniši anonimai-anonistai ]. Smagu jog mes stiprėjame ir agresorius bijo.Su draugų pagalba jaučiamės saugesni, gyvendami pašonėje neprognozuojamo žioplio...

Pakarti Putiną su visa jo klika

Pakarti Putiną su visa jo klika portretas
Visas lėšas sukiša į karinę pramonę, o keleivius skraidina surūdijusiomis geldomis. ..............Gaila rusų. Sekmadienį vėl žuvo 71 skridęs Putino gelda.

kiek

kiek portretas
skaičiau vokieči

Anonimas

Anonimas portretas
Perka 1950-60 metų modelius, žinoma kaina kaip už 2000 metų- patriotai turi gyventi gerai.

Kaip neturi?

Kaip neturi? portretas
o tai kokius ginklus vis perkame?2% į metus nuo biudžeto atsegame.Kokio velnio?

Čiubaka

Čiubaka portretas
Nesuprantu, ko beretnikai taip myža į kelnes. Ar vėl kokį papildomą milijardą suplanavę prasukt? O kaip Kalibr, Bulava? Kalibrą Sirijoje veikiantį pademonstravo, o Bulava pakilusi į orbitą (virš 20 km) į 32 galvučių skyla ir kiekviena lekia savo trajektorija. Bet iš esmės LT nereikia per daug baimintis, gal musmirę pakeisti, gal dar kažką nuveikti. Įtariu kaip ir su šaukštais, boxeriais, haubicom, pirštinėmis veikiama ne LT labui

taigi

taigi portretas
Ponulis jau išvykęs pas mother :)

Anonimas

Anonimas portretas
jo ponai kam nepatinka musu svente prasom vaziuokit i sibira pas savo matiuska ten jau karaliauja kinieciai galesit liksmintis su jais gal bilietus nupiekti

taigi

taigi portretas
Girdėjau, kad visi patriotai su vėliavomis ir karine amunicija renkasi vasario 16 dieną 8,00 valandą prie griūvančio Gedimino bokšto, 8,15 pajudės autobusų koloną į Suvalkų prekybos centrus. Patriotus su megztomis beretėmis atskiru "ikarusu" nemokamai nuveš net į Suvalkų turgų. Do patriotyzmu na rynku Suwałki. :)

Kas tiesa tai tiesa

Kas tiesa tai tiesa portretas
Lietuvoje klumpės baigėsi. Už tai Putino Rusijoje vatufkių ir vyžų - pilna.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Prajuokinai: Putino subinlaižiai ir argumentai?

Anonimas

Anonimas portretas
Argumentai ir klumpės baigėsi.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Puiki ta Putino subinlaižių kariauna – visi anonimiški idiotai.

Anonimas

Anonimas portretas
Intelektualas su skilusiom klumpėm :) Šveiti ir šveikLondono višvietes, gi aiškiai pasakyta :)

> Anonimas

> Anonimas portretas
Dėl to ir anonimas, kad gėda pasirodyti ir prisipažinti idiotu?

Anonimas

Anonimas portretas
Pamiršai Memel ir Wilno, o dar Libiją, Iraką, Grenadą, Eritrėją....atvažiuok į Krymo autonominę respubliką, tau vietiniai gyventojai už tokį "bazarą" greitai klumpes pakaustys.

Putino Rusijos „taikingumui“ įrodymų toli ieškoti nereikia

Putino Rusijos „taikingumui“ įrodymų toli ieškoti nereikia portretas
Pakanka pažiūrėti į okupuotą Rytų Prūsiją, Kurilų salas, užimtas Padniestrę, Pietų Osetiją, Abchaziją, vykdomą genocidą Čečėnijoje, aneksuotą Krymą, vedamus kruvinus karus Rytų Ukrainoje ir Sirijoje. Labiau ištroškusios kraujo valstybės už Putino Rusiją pasaulyje nėra

Anonimas

Anonimas portretas
Referendumo dėl stojimo nebuvo, jankiams LT teritorijoje negalioja nei LT įstatymai, nei Konstitucija, taip kad vienus kerzus pakeitė kiti, tik padlaižiai išliko tie patys.

> Nuomonė

> Nuomonė portretas
Galvok iš naujo. Ne NATO okupavo Lietuvą, o Lietuva, nenorėdama būti dar kartą rusų okupuota, pasiprašė NATO apsaugos prieš kraujo ištroškusią Rusiją.

taigi

taigi portretas
O mes juos beretėmis ir klumpėmės užmėtysim, jei klumpių pritrūks šeimininkai mokasinų paskolins. Visi tvarto patriotai renkasi į frontą vasario 16 dieną Suvalkų prekybos centre. Nevėluokite- vietų ir produktų kiekis ribotas.

Anonimas

Anonimas portretas
> anonimas. Barškuti, pradžiai pasimokyk lietuvių kalbos, o tada siuntinėk- šveiti ir šveisk Londono išvietes :)

Nuomonė

Nuomonė portretas
Pilnai pritariu Kęsto komentarui ir noriu pridurti,kad ne Lietuva nori ir gali kariauti su tokiais,kaip Rusija galiūnais.Karas gali vykti tik tarp JAV ir Rusijos.Mes tame reikalingi tik tiek,kad mūsų žemėje stovės NATO ginkluotė.Vistik nori ar nenori reikia pridurti,kad ne Rusai nuvyko prie JAV sienų,o atvirkščiai,amerikonai prie rusų sienų stato karinius objektus.Taigi,tos valstybės,kurių teritorijose bus JAV kariniai objekatai,gali likti kvailio vietoje ir būti nušluoti nuo žemės paviršiaus.Ar mums to reikia,gali atsakyti tik dabartiniai mūsų politikai.

jonc

jonc portretas
Rusams pirmiau reiketų savo gamybos ""Moskvičių '' pasigamint,O tai kiek nedare vis išeidavo kažkieno jau sugalvotos,blogos kopijos.O tai vis bombikėmis žvangina.Gal laikas būtų himną pakeist i amūrą?/Patsai mažas,ginkluotas ir plika subine su meile priė visų pristoja/

Anonimas

Anonimas portretas
jo ko tu draskaisi sitoj zemej kuri tave laiko gal vaziuok ten kur tavo proteviai simtasiuli garbino

Bijau,bijau...

Bijau,bijau... portretas
Kiek naivuoliu,cia issake savo mintis... Pakelkit ranka,kas girdejot apie rusiska ginkla,kuriam butu analogas pasaulyje?Juk visi aplink kvaili,tik rusu mokslininkai ir inzinieriai sugeba sukurti stebuklus,kuriems "niet analogov v myre.." O ypac jei dar telekanalas "Zvezda" reportaza rodo. Lapkricio 19 rusija paleido raketa su palydovais kuri pakilus nukrito,paaiskejo kad navigacinis blokas buvo suskurtas,visos koordinates buvo ivestos taip,kad raketa neseja turejo kilti is baikonuro,o raketa paleido is visai kito kosmodromo,to pasekmeje,raketa,"pasiklydo ir nesuprato" kur jai skristi.Todel ir nukrito.Tikrai "niet analogov v mire",paleidimas. O dabar rimciau,kuri save gerbianti salis,kurianti ginklu sistemas,prisipazins,kad turi raketiniu sistemu,kurios ta iskandera,topoli ar bulava,isgliaudo kaip saulegrazas?Tegu rusija ir toliau tiki,o labiausiai ir svarbiausia itikinti savus rusijos piliecius,na o jeigu kazkokie lengvatikiai,bailiai is pribaltikos dar patikes,tai isvis saunu!

Anonimas

Anonimas portretas
Barškučiai, jūs barškučiai chirosiminiai :) Mažiau gerkit , nes ir taip durni gimėt :)

aha

aha portretas
nuleistų porą, trejetą "hirosimų" , tai nežinotų pas kurią aplinkinę šalį prašytis prieglobščio ar... šoktų į jūrą..

manau

manau portretas
Tam , kad sumalti tą "žemės lopinėlį" teks sumalti ir Lietuvą bei dalį Lenkijos. Šiaip, iskanderas sudirba per 3 minutes.

priešas

priešas portretas
agresoriaus priešas [ MES ] gal būt turi irgi savo kozirių. Sakykim, jie vis gasdina ne vieną NATO šalį iš to ....nedidelio anklavo [ Kaliningrado srities ] , o kad jie gali būti sumalti su visu šiuo žemės lopinėliu , matyt negalvoja... ???

manau

manau portretas
> anonimas ...Turi modernizuotą PRG ir S-300, S-400 ir ko tik reikia, o tu gali tik klumpėm ir beretėm mėtytis.Prieš iskander nėra jokio priešnuodžio, tuo rusai padėjo tašką jankių agresyviems veiksmams prie RU sienų.

Anonimas

Anonimas portretas
o kas tos raketos kryptį ir tikslumą valdo ? va nuo čia reik ir pradėti

Anonimas

Anonimas portretas
o prieš kitų raketas rusai ką turi ? irgi nieko , nu tai apie ką čia kalba , kaspirmas iššaus ir kieno greičiau daskris kad padaryti didesnės žalos

Anonimas

Anonimas portretas
Bukučiai barškučiai pirkit auksinius samčius ir mojuokit prieš vėją. :) Bukučiai , barškučiai, pirkit auksinius samčius ir mojuokit prieš vėją :)

o skeltanagiai

o skeltanagiai portretas
-tai nuo prigimties ir visam laikui :)

taigi

taigi portretas
Klumpakojai ne tik buki, bet ir skilę :)))

"Kalbėjomės su kūrėjais, jie nežino, kaip ji gali skristi" -

"Kalbėjomės su kūrėjais, jie nežino, kaip ji gali skristi" - portretas
- sakė rusų karininkas. Greičiausiai tai paleista pasuka atgal ir ....pakelia ją paleidusius į orą :))))

Žvelk giliau

Žvelk giliau portretas
Rusija- kolosas molinėmis ir kruvinomis kojomis

Trojus

Trojus portretas
Teisingai- su rusais niekas nesiterlios- gaus smūgį iš karto ir jokių raketų.

Savanoris

Savanoris portretas
NUOMONĖ: jeigu nėra galimybės raketą numušti- yra galimybė sunaikinti visą teritoriją kur dislokuotos tokios raketos- pavyzdžiui užmesti atitinkamos galios atominę bombikę- ir visos problemos išspręstos... Nei raketų, nei rusų , nei Rusijos užgrobto Karaliaučiaus.... Taip ir atsitiktų- net neabejoju.

Anonimas

Anonimas portretas
Chi chi chi Rusų varlė grasina amerikos jaučiui: „pabandyk suminti, pamatysi kas bus“.

Cha cha cha

Cha cha cha  portretas
Girdėjau neseniai amerikonai sėkmingai išbandė naują galingą raketą ir dabar gali Putiną ir jo šoblą su visais jų iskanderais paleisti į kosmosą be jokių problemų.

krienas

krienas portretas
Visiems nusispjauti į Kęsto ir Anonismo kliedesius. Šimtus milijonų kuriuos Putinas skiria propagandai - išssklaido vėjas:))))

kiek

kiek portretas
dar imperiju sadistiniai vadeivos gasdins 1 kita visu zmoniu saskaita kurie to nenori juk tai samoningas zmoniu zudymas prisidengiant visokiom /politinem/ butinybem ir ta konfrontacija buna suvaidinta nes zusta eiliniai zmones o oligarchines virsuneles budamos /prieses/ atvirai jau atkimsineja sampana taip ciniskai nesiskaitydami su zmonija kuria dar ir narkotikais girdo......

Kęstas

Kęstas portretas
"„Iskander“ dislokavimas Karaliaučiaus srityje – atsakas į karinių objektų dislokavimą kaimyninėse šalyse. Šioms kaimyninėms šalims reikia visko bijoti, nes karinės užsienio infrastruktūros dislokavimas automatiškai patenka į taikinių, kuriuos reikia sunaikinti pirmiausia, sąrašą.“ O dabar, vaikučiai, visi garsiai pakvieskime į Lietuvą investorius. Jei rimtai, antirusiška propaganda mums neša tik nuostolius, tame tarpe ir propaganda prieš Astrave rusų statomą AE. A. Lukašenka siūlo Astravo AE įdarbinti ir lietuvius. Gal A.Lukašenka galėtų įdarbinti specialųjį Lietuvos ambasadorių, skirtą vien tik pagalių į Astravo elektrinės ratus kaišiojimui? Patys suprantate, kaip gerai gyvena tie ambasadoriai. Šiam diplomatui vistiek, ką daryti, kad tik gerai sumokėtų, nesvarbu, kas ir už ką. Galėtų pardavinėti Astravo elektrą latviams. O Lietuvai taip trūksta pinigų vaikams ir pensininkams.Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Anonimas

Anonimas portretas
Kriene, apie komjaunuolišką jaunystę klausk draugo komsomolo pirmininko Lino L, ar draugės komunistės Dalios. Iskanderas tau į klumpę :)

krienas

krienas portretas
Anonismas vibruoja vakarais prie komentarų išliedamas beviltišką pyktį ir graudulį dėl savo negrįžtamai prabėgusios CCCP komjaunuoliškos jaunystės, kai galėjo kasdien iš darbovietės tempti kas blogai padėta :)))))

Anonimas

Anonimas portretas
jonai,ko tuks durnas,na visokių mačiau,bet tu tai durnumo viršūnė,perkūnas,net negalvojau ,kad tokių debilų būna

Anonimas

Anonimas portretas
jūsų suknisti vakarai tik šūdą turi ir galit lendzbergio debilai ramint save kiek norit,bet jūs ęsat tik šūdo krūva su visu nato

Žaliakalniokas

Žaliakalniokas portretas
Rusas perbrauks per balalaika ir vakarų gaidžiai apsišiks iš baimės)

Anonimas

Anonimas portretas
Jonui avinčiam klumpes. Kol rusai guldė galvas kovose su fašizmu jankiai darė pinigus ir už auksą pardavinėjo konservus bei sunkvežimius, tai vadinosi lendlizas.

Anonimas

Anonimas portretas
Gera lietuvoje VOGTI rekiant kad ruuusaiiii puolaaaaa. Isvogti milijardai is Lietuvos izdo, o pensininkams, mokytojams, gydytojams BYBIS i SUBINE kad KELNES NESMUKTU. Nepades jums svolociai keli surudije amerikosu taip vad. tankai nuo tikslaus ,,ISKANDERU,, smugio, o gal ir atominio jeigu reikes. Vilniaus, Siauliu tiksliai neliks ne zymes.

Jonui Lietuviui

Jonui Lietuviui portretas
Jūs neteisus. Pagalbos ranką sovietams vakarai pasiūlė patys ir Antrojo pasaulinio karo sąjungininkų Maskvos konferencija vyko 1941 metais rugsėjo 29 - spalio 1 dieną. William Averell Harriman, atstovaujantis Jungtinėms Amerikos Valstijoms, ir Maksas Eitkenas, atstovaujantis Jungtinei Karalystei, susitiko su SSRS vadovu Josifu Stalinu ir patikino, kad šios dvi Sąjungininkės pagelbės ir parems Sovietų Sąjungą kovoje prieš bendrą priešą – Nacistinę Vokietiją. Vakarai žinojo jei kris sovietai, sekantys taikinyje bus jie.

Anonimas

Anonimas portretas
Jonai, mažiau gerk, iskanderai yra atsakas į jankių agresyvų elgesį ir karinių pajėgų telkimą RU pasienyje. Jei jankiai ir jų vasalai nepuls - iskanderai ramiai miegos.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Rusija yra paprasčiausiai kvailas nykštukas , lyginant su pasaulio galybėmis . Kvaila gąsdinti tą pas kurį ekonominiai svertai, ir 10 kartų galingesnis. . Geriau jos šnekoriai prisimena 1941 rudenį kai Josifas Gutalinas rėkė ir šaukė pagalbos iš Vakarų. Ir Maskvos vokiečiai neužėmė tik Vakarų pagalbos dėka .60 proc. tankų buvo ten angliški. O tos raketos , ką reiškia,- laikykite mane beprotį? Nesvarbu man kad paskui mane nušluos nuo žemės pavirčiaus?

Anonimas

Anonimas portretas
Pavaryk ir tu - kaukšt, kaukšt klumpėm, lyžt, lyžt jankiui.

antiruSS

antiruSS portretas
Gerai rusiški klounai pavaro :D

Anonimas

Anonimas portretas
Baudžiauninke mediniais batais, gal nori išbandyti iskander? :) Klumpės sudegs :)

jumoristai

jumoristai portretas
Rusų raketos skrenda :D :D :D ir taikliai visomis kryptimis :D :D :D juoko visai ateinančiai savaitei į priekį

Petras

Petras portretas
Kas tie vakarai? Grybauskaite užtvėrė su maršalu tvorą....

tai

tai portretas
Kaip jankiai savo pabalio kolonijose prie RU sienų šūkavo, taip rusai ir atsiliepė. Esmė paprasta - trys minutės ir baigta kalba, kaip sakė komentatorius "priemonės yra" taip ir yra, tos priemonės yra auksiniai amčiai, antikvarinės haubicos ir milžiniškas kamui skirtų lėšų "įsisavinimas" į patriotiškas kišenės.

priemones yra

priemones yra portretas
Tai dronai. Jie tokia raketa gali numusti be problemu bet kurioje vietoje. Neseniai ziurejau dronu kureju pristatyta filma. Betonines sienos pramusimas vienas juokas, o snaiperiai gali iseiti i pensija.

...

... portretas
"Kalbėjomės su kūrėjais, jie nežino, kaip ji gali skristi" - tai gal jos ir taikinius pačios pasirenka?..

Žalekalninis

Žalekalninis portretas
Vakarai turi išbelstas gėju subines))) bei narkomanu gerkles)))

tai

tai portretas
Šaukštai, šauktiniai, haubicos tik pasipelnymo būdas lovio patriotams. Trys minutės ir iš vadaviečių, kareivinių , ginklų sandėlių ir haubicų liktų pelenų krūva. Toliau padlaižiaudami naujiesiems okupantams losit į rytų pusę? :)

įdomu

įdomu portretas
ar auksiniais šaukštais atmušime raketas?

to Jurgis

to Jurgis portretas
Kask sau duobę

t

t portretas
Ačiu dievui, reiškia dar kažkiek saugiai pagyvensim

Anonimas

Anonimas portretas
Tiesiog rusai padėjo tašką jankių ir jų cholopų cirkams prie savo sienų.

jurgis

jurgis portretas
o jai turetu , kas tuomet?

taigi

taigi portretas
Kodėl neturi? Turi, gi LT nori visuotinio jaunuolių šaukimo į karinę tarnybą, tiesiog užmėtys šviežiu faršu plius lovio patriotai įsisavins pusantro milijardo lėšų kiekvienais metais :)
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių