Provokacija. Antras dublis

Kęstas

Kęstas portretas
Vokietija ir NATO nesiunčia karo laivus į Azovo jūrą, nepaisant Kijevo maldavimų. "Rusijos ir Ukrainos konflikte kanclerė Merkel ir jos užsienio reikalų ministras nepritaria tolesniam konflikto militarizavimui. NATO taip pat nenoriai reaguoja į Kijevo maldavimus atsiųsti karo laivus." Teks Landsbergiui, Karobliui ir Grybauskaitei plaukti su suskilusia gelda į ten vienatvėje. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

kauniete

kauniete portretas
...tebunie ir "dar dublis" tik nesinori sekancio karo juk jis butu ziauresnis !!!O abi SLAVISKOS tautos tikekimes ses prie derybu stalo [tik tikekimes be Porosenko ,,Timosenkos]. Galetu jodvi pasikonsultuoti su musu siaurieciais SUOMIAIS-FINLINDIJA,,karo sukuryje jie sugebejo islaikyti valstybingumo LAISVE,,tai pavyzdys!. bet Porosenkai temdo prota jo turtai [jie nebeissitenka Ukrainos ribose beda.ju!! BEDA.

Azuolas . Uz Ukraina, teuztenka jai jegu atlaikyti kremlin

Azuolas . Uz Ukraina, teuztenka jai jegu atlaikyti kremlin portretas
Uz Ukraina. Te suteikia auksciausias jai jegu atlaikyti kremlinus. Pagarbiai.

nuomonė

nuomonė portretas
Labai teisinga ir adekvati Rusijos reakcija į Ukrainos provokaciją. Nors man asmeniškai labiau būtų patikę, jei būtų tas geldas tiesiog nuskandinę. Bet ir tai jau labai aiškus ženklas nekišti nagų prie Krymo tilto. Manau, tai puikiai supranta ir Vakarai. Panašioms provokacijoms rusai tikrai daugiau nenusileis. O ką čia visokios užsakytos blondinukės rašinėja- į dangų neina...

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais portretas
"Kremlius visur ieško sociopatų, o šiems pats Kremliaus elgesys atrodo labai geras, nes jie, būdami sociopatais, gerai supranta banditizmą, plėšimus, vogimus ir, žinoma, melavimus. Labai specifinis požymis, pagal kurį pasimato skirtumas tarp realaus kremlino ir šiaip nesusipratusio žmogaus - tai melagingumas. Realus kremlinas meluoja, kaitalioja savo nuomonę, aiškina priešingus dalykus, vartydamasis kas minutę - nes jo suvokime melas yra visai nesmerktinas, o tiesa neturi jokios vertės."

U-2

U-2 portretas
Tris paskutinius comus parase Violetos gerbejas nuo 3cios klases, narkomanasir psichopatas Asilas. P.S.Veliau, jis vel buvo arestuotas uz mustynes su prievartavimu. P.P.S. Nesijaudinkite. Pariotiskai nusiteike LR teisejai, Asila vel paleis palaikyti Violeta.

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais portretas
"Psichoterapijoje darbas su sociopatais yra labai labai specifinis, jis įmanomas tik tada, kai sociopatas užtikrintai žino kelis dalykus: - 1. Kad jis negalės niekaip paveikti kito asmens, negalės jo paveikti smurtu (apsauga nuo grąsinimų/smurto). - 2. Kad jo melavimas ir išvis bet kas, ką jis sako, bus ignoruojamas ir apie kokią nors jo teisę turėti nuomonę nebus net diskutuojama, ir jo manipuliacijos neveiks (apsauga nuo melo). - 3. Kad jis susilauks kardinaliai stipresnio smurtinio atsako, jei tik pats pabandys imtis smurto (smurto prevencija). - 4. Kad netgi tie jo nusikaltimai, kuriuos jis nuslėpė dabar, ateityje visada bus identifikuoti ir neišvengiamai nubausti. Be išimčių ir be jokios senaties. ... sociopatai, skirtingai nuo normalių žmonių, nelinkę aukotis dėl kitų. Dėl to jie būna pakankamai bailūs ir į smurto panaudojimo galimybę reaguoja labai gerai."

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais portretas
Kas skaitot kvadratinem, paieskokit "Координата N44 51 00 E 036 23 4". Ten rasit radijorysio irasus ir video. Suprasit, kad ruSSai uzpuole ir apsaude ukrainieciu kateri neutraliuose vandenyse. Galimai, butent tuo terrorRuSSija ir susitapatina su SSociopatais. "Tiesa jiems visiškai nesvarbi, nes ir tiesa, ir melas sociopato požiūriu yra lygiaverčiai - tai tik įrankiai manipuliavimui. ... Jis moralę ar sutartis laiko manipuliacijos įrankiu. Jei tik jis mato, kad gali pažeisti sutartis ir likti nenubaustu ar tiesiog išlošti daugiau - jis pažeidžia ir susitarimus, ir moralines normas. Ir paskui viską pridengia melu, pats kaltina kitus moralės normų ir susitarimų pažeidimais ir t.t.. ... Esminis argumentas, kalbantis su sociopatu - tai ne logika, ne moralė, ne etikos normos, ne sutartys ir ne dar kažkas. Sociopatui į tai nusispjaut. Esminis argumentas, kalbantis su sociopatu - tai smurtinių veiksmų prieš jį panaudojimas ir tokių veiksmų neišvengiamumas."

Senas pirdžius Kęstas uždarbiauja dergdamas Lietuvą

Senas pirdžius Kęstas uždarbiauja dergdamas Lietuvą portretas
Tai vargšas nusenęs žmogelis – okupacijos laikų liekana. Visą laiką sąžiningai tarnavo sovietų represinėse struktūrose. Negailėdamas jėgų kovojo su Sovietų Sąjungos priešais, naikino ir trėmė visus, netikinčius šviesiu komunizmo rytojumi. Vykdė ir viršijo Komunistų partijos iškeltus penkmečio planus. Visas sovietines šventes šventė negailėdamas sveikatos. Nenuostabu, kad žmogelis prieš laiką susidėvėjo ir psichiškai, ir fiziškai. Dabar prisiduria pragyvenimui, rašydamas komentarus, liaupsinančius fašistinę Kremliaus milijardierių kliką ir keikiančius Lietuvą. Nebesupranta žmogelis apie ką straipsnyje rašoma, todėl jo komentarai ne į temą. Kadangi apmokama pagal žodžių kiekį komentare, visada gale prirašo. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką

Kęstas

Kęstas portretas
Kam Lietuvoje reikalinga propagandinė parama Kijevui? Išmušinėti iš mūsų daugiau pinigų auksiniams šaukštams ir otkatams Boxerių pirkimuose. Tai kenksminga Lietuvai propaganda. Prisipažinkime, kad vien skurdo galimybė žmones išbaido iš Lietuvos. Štai Mauricas siūlo visiems – po 230 eurų pensijos, net ir niekada nedirbusiems. Tai išryškina faktą, kad mūsų dauguma Lietuvoje galvojo, kad jei tu esi sena, padarei klaidų, nes auginai vaikus ir nesurinkai reikiamo stažo, tai tau reikia senatvėje sukurti pragarišką skurdą, kad pabaidyti kitus. Tokiu būdu mes parodėme, kad negerbiame žmogaus, jei tas žmogus suklysta. Suklysti gali kiekviena, todėl kiekviena galvoja, kad Lietuvoje gali būti žiauriai nubausta.

Kęstas

Kęstas portretas
Todėl daugelis emigruoja iš tokios Lietuvos. Todėl Lietuva išmiršta. Maurico pasiūlymas nejučiomis atkreipia mūsų dėmesį, kad barbariškas, Afrikos lygio, skurdas kompromituoja pačią Lietuvos valstybės idėją ir tuo pačiu sunaikina Lietuvos valstybę. Sakote, kad žmogus žmogui yra vilkas? Tai tik anksčiau buvo madinga. Dabar prezidento Trumpo išrinkimas JAV bei Brexitas Jungtinėje Karalystėje rodo, kad vilkiška mada jau praėjo. Žmonės vėl pradeda rūpintis jų tautos likimu. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Anonimas

Anonimas portretas
Cha cha cha - lauke šaltis ,o Ukrainoje šildymo kaip nėra, taip nėra , bet nuo dabar reikalauti šildymo ar šilto vandens tiekimo negalima - karo stovis :) найманці будуть страждати

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Nieko naujo, o ir priemonės tos pačios. Kiekvieną kartą nukritus neužaugos Putino reitingams ir iškilus pavojui jo nusikaltėlių šutvės gerovei, prasideda karinės provokacijos, sukeliamas patriotizmo vajus, o po jų seka agresija. Isteriški rusų kolonistų komentarai Lietuvoje tą tik patvirtina.

Klaipeda5

Klaipeda5 portretas
Gal reikejo pavadinti si straipsniuka: " truputi propogandos pries miega"

taigi

taigi portretas
O violeta, violeta , kaip ta daina gražiai sudėta :) Gal violeta žino ,kada Ukrainoje daugiabučiams pradės tiekti šiltą vandenį arba kada daugiabučiuose ijungs šildymą , arba kaiip išgyventi Ukrainos pensininkui gaunant 40 dolerių pensiją šiaudinėm grivnom ...? Neįdomu, už tiesą judo dolerių nemoka? Esmė, karo stovis : rinkimų nebus, suvaržomos pilietinės laisvės, suvaržoma spauda, draudžiami mitingai bei protestai ir juos galima slopinti karine jėga- įdomi bus žiema :)

Tam ,,U-2''

Tam ,,U-2'' portretas
Štai tokie kaip tu ir pasisako prieš Ukrainą ir skleidžia melą apie ją.Kiekvienas protingas žino,jog ukrainiečių laivai plaukiojo savo teritorijoje.Ir, tarp kitko,visa ta teritorija yra Ukrainos,tik užgrobta putlerio gaujų.O pats,kacape,išmok bent žodį parašyti be klaidos.

Hm

Hm portretas
Baikit rašinėti tas nesąmones apie Ukrainą. Juk ir durniui aišku kad čia suplanuotas priešrinkiminis triukas. Nesileidžiant į detales ten yra pasienio zona ir strateginis objektas-tiltas. Chacholų trys kariniai laivai ten sugalvojo manevruoti pirmyn atgal,kairėn dešinėn, buvo perspėti sustoti, bet jie toliau išsidirbinėjo nors žinojo kuo tai gali baigtis. Paprošenkos žingsnis paprastas, pasiuntė tris surūdijusias geldas kurios jau ir pačios beveik skęsta tikėdamasis kad rusai jas paskandins ir jis galėtų skelbti karo padėtį. Bet rusai tas geldas tik areštavo,o Paprošenka karo padėtį vistik įvedė. Pagalvokit kuo susiję areštuoti trys laivai ir skelbiamas karo stovis, juk prie sienos nei priešo kariuomenė sutelkta,nei kas puola. Įvedus karo padėtį automatiškai draudžiama kritikuoti valdžią,visokie mitingai,susibūrimai ir t.t.kas dabar aktualu paprastiems Ukrainos žmonėms prieš rinkimus. Butai šalti,darbo,pinigų nėra,aplinkui korupcija. Paprošenka automatiškai lieka prezidentu be rinkimų

U-2

U-2 portretas
Priesrinkiminis Walcmano nerimas peraugo y paumejima ir skaudziai uzgavo daug skausmo patyrusia Violetos Juodelienės siela. Violeta patingejo nusipirkti gaubly, pasikartoti penktos klases geografijos kursa ir eme rasyti "is atminties" . Atmetus seiles, putas, asaras ir Rusijos "agresija", gavosi kazkas panasaus y pasaka pries miega defektyviu vaiku internate.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Trijų greičių Lietuva
  Trijų greičių Lietuva

  Viena girta moteris pagimdė girtą kūdikį. Dar viena iki sąmonės įmirkusi be penkių minučių gimdyvė atvežta į ligoninę. Bet kuris žmogus pasakys, kad tai – siaubas. O tokių reiškinių po Ramūno Karbauskio ir A ...

  1
 • Netektis ir rinkimai
  Netektis ir rinkimai

  Pagrindinė naujiena šiomis dienomis, be abejo, išskirtiniausios Europos katedros gaisras. Šiurpi naujiena, tik puiku, kad Paryžiaus gaisrininkai padarė stebuklus. Išsaugota daugybė katedros turtų, įskaitant relikvijas ir vitra...

  17
 • Tvarkytis – madinga?
  Tvarkytis – madinga?

  Atsimenate, kaip socialinių tinklų vartotojai buvo išsikraustę iš proto dėl ledinio iššūkio? Stingdančio vandens kibirus ant savęs vertėsi ir pramogų pasaulio žmonės, ir garsiausi politikai. Tarkime, kad tai padėjo grūd...

  1
 • Degantys bokštai ir spindintys kupolai
  Degantys bokštai ir spindintys kupolai

  Praėjo kelios dienos, nuo tragiškų akimirkų kai liepsnojo Dievo Motinos katedra. Liepsnos, kurios prarijo bažnyčios bokštą ir Prancūzijos pasitikėjimą savimi. Katedra, kuri stovėjo per amžius, staiga užsidegė dėl žmogiškojo ...

  11
 • Dangiškosios ramybės vartai
  Dangiškosios ramybės vartai

  Ketvirtoji Mao Zedongo (1893–1976) žmona Jiang Qing (1914–1991) buvo itin ambicinga moteris. Po Mao mirties ji kartu su Zhangu Chunqiao (1917–2005), Yao Wenyuanu (1931–2005) bei Wangu Hongwenu bandė perimti valdžią. ...

  16
 • Prakeiksmai ir palaimos
  Prakeiksmai ir palaimos

  Žiniasklaida bei socialiniai tinklai – ne saldainis, kad jų "įdaras" patiktų visiems. Neretai skundžiamasi, jog turinys čia nekokybiškas, sukaltas atbulomis rankomis, žvejojantis like’us bei clickus. Ir kai kuriais atvejais ...

  10
 • Velykos šiemet gyventojų piniginių neskaudins
  Velykos šiemet gyventojų piniginių neskaudins

  Artėjant didžiausiai pavasario šventei – Velykoms – galima pripažinti, kad gyventojams ir verslui metų pradžia, nepaisant niūresnių nuotaikų Vakarų Europoje, buvo tikrai nebloga. Statistikos departamento apklausos rodo, kad gyventoj...

 • Susikurta apokalipsė
  Susikurta apokalipsė

  Keistas gyvenimo paradoksas, bet labiausiai turistus traukianti šalis, Prancūzija, iš amžinojo gyvenimo džiaugsmo šaltinio ėmė virsti negandų epicentru. Atrodo, taip neseniai verkėme islamistų išžudyto "Charlie Hebdo&q...

  6
 • Chimeroms visai nejuokinga
  Chimeroms visai nejuokinga

  Didžioji Velykų savaitė pasaulio katalikams, taip pat ir sveiko proto laisvamaniams prasidėjo pašėlusiai. Čia švelniai pasakyta. ...

  3
 • Ką vairuoti sunkiau?
  Ką vairuoti sunkiau?

  Labai įdomu, kas šiemet po Prezidentės Dalios Grybauskaitės stos prie valstybės vairo. Ir labai neaišku, kuo vienas būsimas pirmasis šalies vairuotojas geresnis už kitą. Kalbėti jie visi moka ne tik lietuviškai. Gražiais &s...

  2
Daugiau straipsnių