Kirgizijos stepės Kauno gatvėse

Šaunuolis, Navakas!

Šaunuolis, Navakas! portretas
Bravo, Navakai, iš pagarbos nusipirksiu visas jūsų knygas! Tęskit!

Tapk gamtos lobijistu

Tapk gamtos lobijistu portretas
https://www.peticijos.com/pilieciu_peticija_del_kauno_medziu

Basisu

Basisu portretas
o be to Medžiai pjaunami jų vegetacijos laikotarpiu KĄ DRAUDŽIA ĮSTATYMAS.

neKauniečiui

neKauniečiui portretas
tik mankurtams ir idiotams naikinami puikūs miesto medžiai- ne problema.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Matosi kad zmones neturi problemu, tai susirupino medziais

cia

cia portretas
komentatoriai skundziasi, kad nera paskaiciuota. Viskas apskaiciuota dar pries rinkimus, ponai rinkejai, melynom nosim, muzikai, ubagai ir visokie kitokie. Kaunas tvarkomas ne ten, kur labiausiai reikia, bet kur galima pinigus isplaut. Pagal toki apskaiciavima reiktu ispjauti visus parkus, iskaitant ir Nac.Kursiu Nerijos parka...ir atsodinti italiskomis pusimis

As

As portretas
Tai ir yra baisiausia, kad niekas neaišku nei iš kur, nei už kiek, nei kas. Panašu, kad suplanuoja, suorojektuoja, tada kam reikia pasirašo doc. Be jokių tyrimų. Ir pjauna. Tegul skelbia viešai išvadas ir įrodo kaip jie nustatė, kad sveiki medžiai ligoti. Kaip ištyrė. Kas atsakingas už liepas Mickevičiaus g. Kurių šaknys nieko neiškilnoję buvo. Kodėl pavasarį medžiai nugenėti kaip palmės, neteisingai. Kas atsakingas ir tt. Tegul skelbia viską viešai, kaip ir privalo pagal Orhuso konvenciją.

Apibendrintai

Apibendrintai portretas
Kad nauji medeliai bus maži, man labai patinka. Taip bus išlaisvinti žmonės, gyvenantys namuose šalia tų milžiniškų medžių. O dabar mes savo kambariuose nuolatos kentėjome tamsoje. Tačiau pjauti senus medžius konvejeriu irgi absurdas. Bent jau kas antrą reikėjo pjauti, o į jų vietas sodinti mažaūgius. Dideli medžiai miesto gatvėse yra blogai ir todėl, kad nebyliai įteisina apsileidėlius, žmones kurie dešimtmečiais neprižiūri savo namų. Maži medeliai privers dabartinius ir ateities miesto šeimininkus nuolatos rūpintis namų fasadais. Tačiau labiausiai piktina liepos. Tai nei gražus, nei naudingas medis mieste. Mums trūksta augmenijos įvairovės. Absurdas augalus skirstyti į invazinius ir vietinius. Nuostabūs augalai - kaštonai ir baltosios akacijos privalo likti. Ir dar šermūkšnių, tujų, klevų, gluosnių, pušelių reikia. O meras, nors šioje dalyje susikompromitavo, šlovė jam už dažomus namus ir gatvių dangos keitimą.

Patarimas saugumiečiui

Patarimas saugumiečiui portretas
Šis mano patarimas saugumiečiui cenzoriui, kuris nuolat visur prašo, kad būtų rodomi komentatorių IP: nelaikyk kvailiais mūsų žmonių. Visi puikiai supranta, kad tau reikia žinoti duomenis apie išsakančius savo nuomonę žmones. O redakcija Kauno Diena šioje vietoje kaip tik nusipelkno tik pagyrų, nes laikosi pagrindinių demokratijos principo - žodžio laisvės.

tai

tai portretas
Apgailėtinas alchašas :)

Saulius komentatoriams

Saulius komentatoriams portretas
skaityti mulkio sapaliojimus-saves negerbti

Joneli, kvaišeli,

Joneli, kvaišeli, portretas
toliau savo raudonos nosies nieko nenori ar nesugebi matyti. Pavažinėk po Lietuvą. Visa Lietuva neįtikėtinai atsigavusi, išgražėjusi, pasibaigus pasaulinei finansinei krizei, įsisavinus EU milijonus. Visur sutvarkytos gatvės, keliai, nušienauta žolė, vyksta statybos. Tik menkas skirtumas- medžiai visų džiaugsmui žaliuoja, o ne styro ir žmonės diktatorių neužzombinti.

Anonimas

Anonimas portretas
..Ale ...Jonas ...nevadinkite visų mokesčių mokėtojų mužikais ir t.t.negražu nes turime žinoti kas kiek ir už kiek švaistomi mūsų pinigai

Baločka Jonas

Baločka Jonas portretas
Man tavo užuojautos tikrai nereikia. Tu man neįdomus. Gyvenimas eina į priekį ir džiaugiames, kad Kaunas po tiekos metų visiškos stagnacijos pradėtas tvarkyti. Naturalu, kad likusiems be valdžios tas nepatinka.

>Baločka Jonas

>Baločka Jonas portretas
Sakai: „Aš juk pats konservas”. Sunku spręsti ar pats konservas, ar nekonservas, bet kad su protu susipykęs tai tikrai. Neaišku tik ar nuo karščio, ar iš prigimties? Todėl neaišku ar patį reikia užjausti, ar siųsti kuo toliau? Kažkoks nervingas, neaiškus tipas.

biski neaisku

biski neaisku portretas
Perziurejau "Klaipedos zeldiniai " internetini puslapi. Tai kaip supratau, si firma medziu sodinuku neaugina? Tai is kur bus medziai?

As

As portretas
Čia buvo klausiančių kodėl pasisako poetai, bet tik ne atsakingi už tai, kas vyksta ir ne tie, kas planuoja. Tai atsakau. Savivaldybės klerkai pažeidė Orhuso konvenciją. Ir neištransliavo jokios tiesioginės informacijos informuojančius gyventojus apie galimus pasirinkimus ir sprendimo būdus. Kiek kainuos šaligatviu medį apeiti ar klombą padaryti ir kiek kainuos pasodinti bei prižiūrėti naują medį. Niekas neinformavo ir neparodė bei nepasakė kaip atrodys naujieji medžiai. Sprendžiant iš miniatiūrinių skylučių aplink juos paliktų, tie medžiai neaugs iki normalaus medžio dydžio. Taip, kaip neauga jau bent dešimtmetį Vasario 16 gatvėje. Navakas neteisus tik dėl vieno. Medžiai be ~50 metų, nėra užaugę medžiai. Pjaunama ištisos sveikų medžių grupės. Šaunu, kad miestas tvarkomas, bet yra įvairių priemonių. Kodėl perkami medžiai iš Klaipėdos želdinių? Ir ar kas žino iš kokių dar firmų? Kur skaičiavimai?

Baločka Jonas

Baločka Jonas portretas
Staliną mini aiškiai lansburgniai. Čia jų stilius. Ir neižeidinėkit mero, mužikai neraliuoti. Jis nusiaubtą miestą tvarko, o jūs lojat kaip kaimo šunys. Lojat ir manot, kad jūsų lojimas eina į dangų ? Į kanalizacijos vamzdi jis eina, neišmaneliai jūs. Nesustabdysit miesto tvarkybos darbu, nors šyknas persiplėštumėt. Jūs rašote komentarus pagal partinę komandą. Aš juk pats konservas, žinau visas vidines instrukcijas. Bet gatviu tvarkyme aš palaikau pozicijos poziciją. Tai va kaip.

Joneli, kvaišeli,

Joneli, kvaišeli, portretas
nieko toliau savo raudonos nosies tu nematei. Nematei tu Europos, kuri didžiuojasi savo ūksmingais medžiais, nematei tu net Vilniaus, kuriame idiotai Gedimino kalną nuo medžių išvadavo. O KRABAS PERŽENGĖ RIBĄ. Yra dalykų,kurių negalima atleisti.

>Baločka Jonas

>Baločka Jonas portretas
Ačiu, Joneli, už „malonų“ pasiūlymą džiaugtis penkis metus vasaromis kaip keptuvė įkaitusiu Vytauto prospektu.

cha cha cha

cha cha cha portretas
Meras ir jo klerkai tikri Stalino pasekėjai, taikantys praktikoje jo metodus: yra medis – yra problema, nėra medžio – nėra problemos. …….O sako, anie laikai nuėjo negrįžtamai.

Baločka Jonas

Baločka Jonas portretas
Kada po penkių metų nauji medžiai Vytauto pr. atrodys taip, kaip dabar atrodo medžiai Vasario 16 g., visi šiandieniniai rankų grąžytojai šauks: "aš buvau už ištįsinį medžių kirtimą, aš Europos ir pasalio matęs, ėjau visų priekyje" ! Žinome mes tokius rėksnius, toliau savo nosies nematančius. Nieko, laikas sustatys viską į savo vietas.

Valio savivaldybės idiotams

Valio savivaldybės idiotams portretas
besidžiaugiantiems "pliku kirtimu" atliktu Vytauto prospekte.

Valio

Valio portretas
Labai gerai miesto valdžia daro, kad kerta senus medžius, kurie savo amžių jau atgyveno ir dabar panašūs labiau į stagarus, o ne į medžius. Pažvelkim kaip atsigavo Vytauto pr. Dingo seni medžiai, atsiras nauji, visi vienodi trumpomis šaknimis, vienodais vainikais. Po 40 m. juos irgi teks išpjauti, nes jie bus ligoti, aplūžusiomis šakomis. Ir vėl kažkas grąžys rankas, prisimins poetų eiles, prisiekinės niekada nebalsuoti už esančius valdžioje. Na nereikia tiek sentimentų, juk negalima paversti miesto džiunglėmis. Gyvenimas nestovi vietoje, ar ne pupuliukai ?

Jo

Jo portretas
...medžiai irgi turi sielą...atsilieps kirtėjams ir užsakovams...savaip pagal nuopelnus...

cha cha cha

cha cha cha portretas
komentarų esmė nesikeičia. Įvertinus komentarus ir siekiant iš savivaldybės klerkų ( su meru priekyje) išpešti bent šiokios tokios naudos miestui, siūlau Kauną papuošti plakatais: “savivaldybės klerkus į muilą” (pagal sporto sirgalių mėgstamą šūkį “teisėjus į muilą”).

papildytas klausimas kauniečiams

papildytas klausimas kauniečiams portretas
Ar ne per daug išgudrėjo savivaldybės klerkai, vadovaujami biznieriaus mero? Jie kauniečius pradėjo laikyti paskutiniais idiotais. Nuotraukoje rodo apipjaustytą, sutrešusį, vos bestovintį bei keliantį visiems pavojų stuobrį, kurį seniai reikėjo pašalinti ir pasityčiodami klausia: “pjauti ar pasigailėti?”. Taip siekia išjuokti prieštaraujančius medžių naikinimui ir parodyti kokie jie teisūs pjaudami miesto medžius - Kauno puošmeną. Tai - atviras tyčiojimasis iš Kauno žmonių. Nuotrauka vertinga nebent tuo, kad dokumentuoja ir visiems pirštu prikišamai parodo kaip nusikalstamai atlieka savo pareigas savivaldybės klerkai, privalantys rūpintis miesto žaliuoju rūbu. …..Išvada: kai šviečiasi galimybė kauniečių sąskaita padaryti biznį, padorumas ir moralė paslepiami giliausiame stalčiaus kampe ir mums vietoje gražių, žalių medžių lieka tik gražūs lozungai: “Kaunas tvarkosi”, “Vaduojamės iš tamsos”, “Nauja erdvė sportui”, “Saugūs sustojimai” ir t.t. ir pan. (žiūr. Savivaldybės puslapį).

O gaila

O gaila portretas
Su šitais medžiais buvo galutinai nukirstas ir mano pasitikėjimas miesto "geradariais". Ir pasitikėjimas nebegriš, jei medkirčiai nepripažins padarę klaidą. Neužmėtysit miestiečių savo viešųjų ryšių triukais. Su medžiais buvo nukirsta labai daug. Nepaskaičiavot. Pervertinot savo jėgas.

AK

AK portretas
Negaliu patikėti, kad Kaunas pats skerdžia išsaugotą savo pranašumą. Čia tai lemtingas posūkis. Klaipėdoje prikaišiota dekoratyvių medeliukų - jie labiau prie gėlynų, nei prie medžių. Viską reikia paleisti šaibom, iki paskutinio...

ahoi

ahoi portretas
Medžiai kažkiek slėpė griūnantį, konservatorių per ketvirtį amžiaus nustekentą miestą ...

Kaimietis

Kaimietis portretas
Kaime malkoms medžius pjauna žiemą...o ko jūs miestiečiai taip skubat ...net žaliuojančius pjaunate... bene sūdna diena ateina..rašo kad greit bus...

Mindaugas

Mindaugas portretas
Čia tam Vienui, kur apsiseilėjas apie vilniu ir europá peza kaip ten šaunu ir medžiai savoj vietoj... žodžiu papasakosiu apie tokį dalykà kaip charakteris. Kaunas tiek architektūriniu požiūriu tiek gamtiniu visuonet buvo kitoks ir savitas. Silpnablauzdžiú kurie visuomet seilėjas ir kuriems visuomet kažkur yra geriau ypač kažkur ten eropoj toj šambaloj... Linkiu tau ilgo gyvenimo norint būti tokiam kaip kiti, nes toks dalykas kaip savitumas nesvarbu kas tai bebubutu miesto ar žmogaus tau dar ilgà laikà bus svetimas. Keista kad Vilniu paminėjai nes ten panašaus plauko idiotai puikiai pasidarbavo su gedimino kalnu:D

?

? portretas
....tai kur deda masiškai išpjautus medžius ...pvz ką tik išpjautus kaštonus... tai kur?ū

grazva

grazva portretas
gal jau patylek raseiva jei nieko neismanai,,,,atsirado mat miesto tvarkymo specialistas,,,miestas puikiai tvarkosi,ir jokie palojimai miestui nepakenks///

ahoi

ahoi portretas
Šnypščia konservatorių gyvatės prispaustomis uodegomis, oi kaip šnypščia ...

Kamelija

Kamelija portretas
Pirmiausiai pakalbėk su botanikais, o tada rašyk straipsnius tema, kurios neišmanai. Sergantys kaštonai platina ligas ir jie neišgydomi, o tik apgydomi chemikalais, kurie per gėluosius vandenis teršia gamtą. Kaštonai - atvežtiniai medžiai ir jie per daugelį metų neadaptavosi mūsų klmato zonoje ir aplinkoje, todėl ir serga. Jų tėvynė yra Balkanai ir tik ten jaučiasi geriausiai. Vietoj jų geriau pasodinkime lietuviškus beržus, kurie glob9

Vienas

Vienas portretas
Vienas parašė "didžiavomės savo miestu žaliu rųbu". Prieš ką tu didžiavaisi ? Tais stagarais gali didžiuotis nebent prieš Vietnamo provinciją. Tokių baisių medžių ir tokių baisių šaligatvių niekur Europoje nėra. Vilniuje Gedimino pr. rekonstruodami visus medžius išpjovė, niekas nesąmonių nekalbėjo, vistik vilniečiai daugiau pasaulio matę, žino kaip atrodo pasaulio miestai. Idomu kaip atrodytu dabar Gedimino pr. jei jame styrotu dalis senu medžių ? O čia užvyrė kaimo šaršalas. Neleisim pjauti stagarų, nes jie sveiki. Iš kur jūs žinot, "specialistai" ?

trumpai

trumpai portretas
zinau,kas butu(100+ saliu patirtis) siuo atveju bet kurioje KITOJE salyje.Naktis jau.Skaitykit tarp eiluciu ir nebukit GI PASKUTINIAIS!

Kauno vaikas

Kauno vaikas portretas
O man patinka seni stiprūs medžiai, laužantys kinietiškas trinkeles. Ar dėl to mane irgi nukirs :/ :/ :/

Progresija

Progresija portretas
Milicnykas-spekuliantas -viarslinykas-meras-asfaltuotuojas-kirtikas. P.S. Apsukrus ,neskaitantis knygų bizniuko varytojas rusiškais pinigais. Miesto kultūrinė visuomenė jau niekada nebalsuos už šitą kombinatorių.

Man skauda Lietuvą...

Man skauda Lietuvą... portretas
"Ar žmonės žino, kad miškai - / Tai mūsų žemės gyvos mintys, / Kad, jiems išnykus visiškai, / Žmogus ir žemė ims kankintis? - / Nes TEN, KUR BAIGIASI MINTIS, / PRASIDEDA LĖTA MIRTIS./ O gal žmogus visai pamiršo, / Kad medžiai tie praeityje / Išmokė jį ŽIŪRĖT Į VIRŠŲ, / PARODĖ SAULĘ DANGUJE?" (Just. Marcinkevičius) Turbūt tikrai žmogus pamiršo... Ir sumanė visus miestus užtempti ant vieno kurpalio: iškirto medžius seniausiame Žagarės mieste, kerta Joniškio aikštėje, išnuogino Kauną... Jei turėjome unikalius miestus ir tuo didžiavomės, tai dabar daromės niekam nebeįdomūs, nes prarandame savo unikalumą... "Pastatyti namą, pasodinti medį, užauginti sūnų..." - taip seniau formulavo žmogaus būties esmę. Taip, pastačiau, užauginau, PASODINAU... O kažkas, kas jau nebemoka žiūrėt į viršų, tik į mobilųjį telefoną ar kompiuterio klaviatūrą, kam nebereikia nei paukščio giesmės medyje pavasarį, nei bičių dūzgimo liepoje, nei pavėsio karštą vasaros dieną, atėjo "ir pjūklu liemenį patraukė..."

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Pirmyn, Matijošaiti. Kirsk visus miesto medžius nesirinkdamas ir nesidairydamas. Tai ne tavo sodo medžiai. O, dėl nepatenkintų kauniečių tai: ….šikt ant žirnių, …..šikt ant pupų, ….šikt ant Stalino stribukų.

kauniete

kauniete portretas
meras yra slikstus isgama kad pradejo naikinti zaliaji kauna kaip ji sventa zeme nesioja reikia ko greiciauis mero pareigu nes tas nenormalus nezinia ka pridarys

Eglutė skarota, eglutė žalia

Eglutė skarota, eglutė žalia portretas
Man rodos, Navaką užpuolė tie patys medkirčiai. Viskam turi būti ribos. Jei ligoti, peraugę medžiai- tai juos ir kirskit. Dabar gi - visus iš eilės, ir sveikus, gražius, didelius. Tikras barbarizmas, tikrai ne vien "tvarkos darymas".

KEMBRIKAS

KEMBRIKAS portretas
Mere ,ateinu iViciunus pjauti medziu ,nes jie ligoti ,kaip ir tamsta ,kad tave sutrauktu .Pasirodo buvusiu milicininku nebuna.

Vytia

Vytia portretas
O aš maniau, kad medžių kirtimo klausimu pasisakys Miškų instituto atstovai. Jie juk tikrai žino ką ir kada pjauti. Taipogi kelininkai, inžinieriai, kurie žino kaip elgiasi medžių šaknys. Bet ne, kaip ir sovietiniais laikais, į visus klausimus atsakymus žino rašytojai, poetai, dailininkai, režisieriai, kompizitoriai, skulptoriai, aktoriai ir pnš. Sovietiniais laikais šitų profesijų žmonės buvo komunistų partijos smogiamasis batalionas. Toks tipo ideologinis "Aras". Lietuvoje niekas nepasikeitė ir šiandien. Tokie tipo "poetai", vinies į sieną per gyvenimą neikalę, lemputės į patroną neįsukę, nežinantys Niutono dėsnių, nekalbant jau apie Kirkhofą, mėlynus akinius ant nosies pasikabinę, žinovo tonu aiškina, kaip miesto gatvės turi būti tvarkomos ! Tik Lietuvos provincijoje gali vykti tokie absurdai ! Kas tas Navakas, kaip jis gali kritikuoti miesto tvarkymą !? Reikia skubiai kviestis į Kauną Andrių Užkalnį. Jis taip tuos "žinovus" išvanotu, kad jie į kiemą bijotu išeiti...

Viestartas

Viestartas portretas
visoj Lietuvoj dabar pjauna pušis, egles. visur. nes tai dideli pinigai, o kiek keisis tvarka girininkijose, tai puolama pinigautis. šlykštu.

šlykšti

šlykšti portretas
rašliava žmogaus kuris pats nieko gero nepadarė tik plaka liežuviu

Meras savaip supranta medžių tvarkymą

Meras savaip supranta medžių tvarkymą portretas
Nupjovei medį ir tvarka.

aš portretas
Nežinau ir nesidomiu, plauna kas tuos pinigus ar ne, bet miestas labai apleistas ir džiugu, kad pradedami tvarkyti medžiai

Jonas

Jonas portretas
Ką veikia STT? Pasirodo, kad medžių "pakeitimas" - tai aukso kasyklos

Audrius

Audrius portretas
Net ir po 15 metų tie sodinukai nebus medžiais.

p. kauniečiai !

p. kauniečiai ! portretas
Ar ne per daug išgudrėjo tie savivaldybės klerkai, vadovaujami biznieriaus mero? Jie kauniečius pradėjo laikyti paskutiniais idiotais. Nuotraukoje parodo apipjaustytą, sutrešusį, vos bestovintį bei keliantį visiems pavojų stuobrį, kurį seniai reikėjo pašalinti ir klausia: “pjauti ar pasigailėti?”, lyg tai būtų visavertis medis puošiantis miestą. Tai - atviras tyčiojimasis iš Kauno žmonių. Nuotrauka vertinga nebent tuo, kad dokumentuoja ir visiems pirštu prikišamai parodo kaip aplaidžiai atlieka savo pareigas savivaldybės klerkai, privalantys rūpintis miesto žaliuoju rūbu. …..Išvada: kai šviečiasi galimybė kauniečių sąskaita padaryti biznį, padorumas ir moralė paslepiami giliausiame stalčiaus kampe ir mums lieka tik gražūs lozungai: “Kaunas tvarkosi”, “Vaduojamės iš tamsos”, “Nauja erdvė sportui”, “Saugūs sustojimai” ir t.t. ir pan.

VieningasKaunas

VieningasKaunas portretas
matijosaiciui zmogus nieko nereiskia, tai ka jam meddis. Suskaiciuokim visus nupjautus ir paduokime kolektyvini ieskini. Ziu, visi advokatai issislapste. Del plaunamu pinigu, dideliu pinigu, pasislepe ir Lietuvos spec. tarnybos. Skaito mero uzsakomuosius straipsnius, lygtai viska teisingai. Nepamirskime, kad patys tuos straipsnius rasome, spausdiname, patys pjauname medzius, patys neuztikriname, kad i valdzia nepatektu atsitiktiniai asmenys, paskui patys jiems vergaujame. Visi kas gali, treciadieni i Misko gatve ginti zalio miesto.

KAUNO DIENA

KAUNO DIENA portretas
KODĖL KAUNO DIENA komentaruose neatžymi komentatoriaus IP- iš kart pamatytume, kaip "komentuoja" tie patys atstumtieji nuo valdžios. O 15 min ir ŽMONĖS net pavardę parašo, kitaip neprisijungsi prie komentavimo. ATSAKYKIT, ponai ir ponios iš Kauno Dienos.

HCN

HCN portretas
Manau, kad čia tik gėlytės, tik pjūklų patikra prieš didyjį darbą - išvaduoti Kauną iš Ąžuolyno gniaužtų. Dar yra Panemunės šilas, bet ten Visvaldukas ferarius parkuoja, tai tą gal paliks...

Rimas kaunietis

Rimas kaunietis portretas
Nustukit niurzgeti ir pusti į Kupčinsko pakalikų dūda. Seniai jau reikėjo mieste daryti tvarką. Pasižiūrėkite kokie išklype šaligatviai nuo medžių šaknų. O p. Navakui paskysiu - tamsta tapau niurgzliu koncervatorium.

Anonimas

Anonimas portretas
Parkas virsta pseudo parku ... vietoj iškirstų medžių....metalinės pavėsinės..

merui

merui portretas
Meras pats save idave konservams, nukirto saka ant kurios sedejo, nuvyle zmones kurie juo didziavosi , tikejo, gerbe, net i prezidentus siulle. Kaunieciai jam to neatleis, prisiminsim jo isdavyste Kaunui ir kaunieciams.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Įvertinus komentarus ir siekiant iš savivaldybės klerkų ( su meru priekyje) bent šiokios tokios naudos miestui, siūlau Kauną papuošti (pakeitus sporto sirgalių mėgstamą šūkį “teisėją į muilą”) plakatais: “savivaldybės klerkus į muilą”.

Jo

Jo portretas
...blogai kai vietoj medžių žalių lapų matosi sidabriniai...blogai

kovenskas

kovenskas portretas
Bus maziau nukritusiu lapu ir nurinkti nuo gatviu nereikes" Kauno svarai"....

kauniete

kauniete portretas
visai nusirašė į lankas

Kaunietis

Kaunietis portretas
Tikrai neramina,noretusi,kad miesto valdzia isgirstu,jei cia pasipinigavimas,tegul pinigaujasi medzius gydydami,o ne pjaudami. Zalias Kaunas-grazus Kaunas

kaimietis

kaimietis portretas
nei jus pjaunat, nei jus sodinate, nei gatves remontuojate, nei lapus sluojate, nei stogus taisote, nei siuksles vezate: tik lojate, atsiprasau kulturingai rasote.

pritariu autoriui

pritariu autoriui portretas
medžių likimą miesto tvarkymo procese turi nuspręsti iškilūs visuomenės atstovai, o ne pilka valdininkų masė.

KAUNIETIS

KAUNIETIS portretas
Meras tvarkosi......reikaliukus Mulau išrinkę nesiją vis dar ploja atsistoję dėl medžių skerdimo.Ura tovarischi!!Milicionieru!

kauniete

kauniete portretas
pakol kas tik eiliniai kaunieciai supranta nelaimes masta,ispjovus medzius....ir kad tai jau nepataisoma ...niekada...kad paciu rinkta valdzia taip ciniskai pasielgtu ,turbut,net nesisapnavo niekam...kokiose galvose gimsta tokie sprendimai?...kyla naturalus klausimas-ka dar jie turi paruose miestui,kokios dar genialios mintys sukasi ju galvose?... musu nuomone ju nedomina ,vadinasi -laukim nauju sukretimu...

Kaunietis

Kaunietis portretas
Labai tikiuosi, kad naujos Kauno dykros atvers kauniečiams akis, žmonės nusiims rožinius akinius ir supras, kas čia vyksta. Kai išpjovė Vytauto prospektą, šaligatvis buvo sudėtas be jokių tarpų medžiams. Nebuvo matyt jie ten planuoti. Bet subruzdo kauniečiai, teko traukt trinkeles atgal, pjaustyti tarpus ir sakyt, kad medžiai tikrai bus. Aišku jų dar nėra - taigi nebuvo iš anksto numatyta. Bet jūs nueikit pažiūrėt kaip atrodo tos vietos, paliktos "naujiems geriems" medžiams. Kas tame žvyre ir statybinėse atliekose gali augti? Taip aiškiai supranti, kad nerūpi jiems tie medžiai. Ir žiauriai skauda dėl tų nupjautų. Žiauriai...

to, to Vytia

to, to Vytia portretas
Bet užtat nebus prikritusių lapų ir bus erdvu. Svarbu tik, kad "neboskriobų" nestatytų, o medžių kiek tik nori yra Suvalkuose

to Vytia

to Vytia portretas
Oi Vytia, koks esi teisus. Čia dirba tokia komanda, kad Visvaldas du metus gali ją valdyti telefonu iš Bahamų. (Čia jo paties žodžiai). Todėl tokie akivaizdūs rezultatai. Gyli provincija aišku negali to suvokti, nes jos visai kitas dvelksmas. Nesuvokia to ir dar vienas "žinomas" veikėjas. Provincijos mąstymas toks - jei medis yra, tai medis yra. O jei medį nupjovė, tai viskas, medžio nėra. Nesuvokia provincija, kad čia kaip tik viskas ir prasideda kai medžio nėra. Štai toks ir yra tikrasis, pažangusis, kreatyvus, kuriantis darbo vietas, stabdantis emigraciją, Kaunas tvarkosi ir t.t. dvelksmas.

to Vytia

to Vytia portretas
O aš manau, kad toks masinis medžių mieste naikinimas dvelkia nusikaltimu. Beje, ferariai su kondicionieriais, karštą vasaros dieną pralėks ir per stepėmis paverstas gatves, o miestiečiams teks kvėpuoti dulkėmis, o gal ir su respiratoriais vaikštinėti?

vieningieji naujieji lietuviai pasijuto nebaudžiami

vieningieji naujieji lietuviai pasijuto nebaudžiami portretas
išlindę iš treningiukų ir nuo zapukų persėdę į ferarius, užsipirkę kasdienį šlovinimą, jie pasijuto carais ir sultonais, besivadovaujančiais partkomo ir mongolų ordos įstatymais.

benas

benas portretas
Savivaldybes elgiasys,labai panasus i esamos vyriausybes-,,visi debilai,tik mes proto bokstai,, Pirma padarysim,paskui matysim-akcizai,misku valdymas Katinu kaime

Vytia

Vytia portretas
Išlindo dar vienas "žinomas" Kauno veikėjas. Provincija dvelkia tanstos išvedžiojimai, gylia provincija...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Kaip prancūzai užkariavo Rusiją
  Kaip prancūzai užkariavo Rusiją

  Pagaliau visą mėnesį trukusi sporto ir smegenų plovimo orgija liovėsi. Kalbame, savaime suprantama, apie 2018-ųjų pasaulio futbolo čempionatą, kuris šiemet vyko pačiame "Žiedų valdovo" pasaulyje, Mordoro šalyje, valdomoje ro...

  7
 • Iš patrankų – į šešėlius
  Iš patrankų – į šešėlius

  Ministrų kabinetas subūrė naują kovos su šešėliais kariauną. Šįsyk į kovos lauką ištrauktos stambiausio kalibro patrankos: Valstybės saugumo departamentas, Specialiųjų tyrimų tarnyba, Generalinė prokuratūra, Nacionali...

 • Ne taip supratote
  Ne taip supratote

  Londono olimpinės žaidynės. 2012-ieji. Lietuvos krepšinio rinktinės sirgaliai apkaltinami, esą vienos ar dviejų rankų pakėlimas po plojimo yra nacių saliutas. Jie iškart viešai išplatina pareiškimą, kuriuo atsiriboj...

 • Žinutė „Facebook“: akimirka šlovės ar visiškas fiasko?
  Žinutė „Facebook“: akimirka šlovės ar visiškas fiasko?

  Šiuo metu „Facebook“ paskyrą turi daugiau kaip 1,6 mln. Lietuvos gyventojų. Šį socialinį tinklą naudojame labai įvairiai. Norėdami paskelbti apie naujausią savo karjeros ar sporto pasiekimą, pasidalinti patrauklia nuotrauka i...

 • Ką turi tirti R. Karbauskio tyrimų komisija Seime?
  Ką turi tirti R. Karbauskio tyrimų komisija Seime?

  Didžiausia Lietuvos bėda – korupcija, o politikoje ji turi daug veidų. Kyšių korupcija – „sukursiu jums problemą ir ją parduosiu”. Nuo šios korupcijos formos labiausiai kenčia Lietuvos žmonės ir ją labai sunku pa...

 • D. Trumpo diplomatinis vojažas verčia susimąstyti apie priemones Vakarams apsaugoti
  D. Trumpo diplomatinis vojažas verčia susimąstyti apie priemones Vakarams apsaugoti

  Kas dabar? Po savaitę trukusio chaoso atrodo viliojama pasinerti į nuostabos ir siaubo būseną. Prezidento impulsyvus, neišmanėliškas elgesys, jo panieka sąjungininkams ir meilikavimas priešininkams Vašingtone sukėlė didžiul...

 • Atlyginimų kėlimas mėtomas lyg karšta bulvė
  Atlyginimų kėlimas mėtomas lyg karšta bulvė

  Tuo metu, kai visi choru kalba, kad Lietuvoje atlyginimai auga per lėtai, matome, kaip tvankiuose diskusijų kabinetuose dusinama galimybė užtikrinti nuoseklų gyventojų pajamų didėjimą, kuris pranoktų infliacijos tempą. ...

  13
 • Politikų cirkuliacija
  Politikų cirkuliacija

  Socialinės akcijos, skatinančios empatiją, – ne naujiena. Viešojo transporto vairuotojų bandymą pabūti neįgaliųjų kailyje Lietuvos žmonių su negalia sąjungos vadovai pavadino istoriniu įvykiu, mažinančių socialiai pažeidžiamų ...

 • D. Trumpas – patikimas Lietuvos laisvės saugiklis
  D. Trumpas – patikimas Lietuvos laisvės saugiklis

  Toks pareiškimas turbūt išvers iš koto save demokratijos ir vakarietiškos orientacijos šalininkais laikančius, tačiau tarptautinės politikos situaciją naiviai ar paviršutiniškai vertinančius tautiečius. ...

  9
 • Režisierius be saulėlydžio
  Režisierius be saulėlydžio

  Atspėkite: jis mėgsta kiną ir gali jį kurti. Kas? Anaiptol ne šviesios atminties švedas Ingmaras Bergmanas. Teisingai, jis – lietuvis Ramūnas Karbauskis. ...

  9
Daugiau straipsnių