Apie P. Gražulio reakciją į nesantuokinį vaiką: ar galima smukti dar labiau?

O

O portretas
Bendrai tai barakuda BIRUTĖ turėųū Petrui primokėt.Juk apgavo jį sakydama,kad negali turėt vaikū-tipo bevaikė

Vika

Vika portretas
Ji (Birute) drasi todel, kad Grazulis zinomas asmuo ir tokia Lietuvos zmoniu reakcija visiskai numatytas dalykas. Jeigu butu ne Grazulis, niekam nebutu idomu, ka jis sake ar ne Birutei. Nematau cia ypatingos drasos, nes tokios visuomenes reakcijos ir reikejo tiketis. O Grazulis pasirode visu grazumu, kad yra eilinis issisukinetojas ir apie kokias nors jo morales vertybes net ir kalbeti neverta. Ar ilgai dar sis,atleiskite, klounas juokins ir piktins visuomene sededamas seime?

Auklėtoja su 30 metų stažu

Auklėtoja su 30 metų stažu portretas
Į mūsų internatą atvežė dar du vaikučius. Labai jau jie panašūs į ......

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Kuriem galam ta isterija dėl Gražulio? Niekas nepasikeitė – kaip buvo Gražulis idiotu, taip ir liko. Tik dabar galima dar pridėti - tai idiotas su pimpalu.

deinis

deinis portretas
Ar ne perdaug tam Gražuliui dėmesio ,jis tikrai neapsipazorino ,tikrai yrodė kad stovi o ne ne koks kliunkis,bet visas portalas tik Gražulis ,čia jau persitenkta,bet jis buvo ir bus tas ,kas rėžia tiesa į akis ,o čia jau daugeliui nepatinka ,tad Petrai laikykis ,tave palaiko žmonės ,kurie negali matyti ,kaipgrobstoma ,sukčiaujama ir niekas nebaudžiami ,telaimina tave Dievas

Baisiai čia ivikis:D

Baisiai čia ivikis:D portretas
pati konservinė Bliotaitė nuo jaunumės su seniu anusaušku gyveno i tratinosi kol po dešimciu metu tas pedalas kitos jaunesnės nepasijamė.O čia dieduks išsiskyres vaika užauge bet va visi skuba ana smerkti.Paveizejus matuosi ka gal iš tikro čia konservės loja ka apdergti?Kitep nėr kap prikibti

taigis

taigis portretas
seime dauguma vaiku prisidare,ar cia naujiena,rsdo stebukla ,tik tiek kad skupus moka du kartus,tokius lauk is seimo tegu dauginasi ir augina patys o ne tauta .is moketoju pinigu,jeigu kunigai vaikus gamina o mes auginam ,ko cia stebetis,

Pagaliau

Pagaliau portretas
Tu debilas(ė)

...,

..., portretas
O kas tas gražuolis?svarbus gėjus?

Kalta ta moteris

Kalta ta moteris portretas
Ar tikrai nezinojo,kad vyresnis vyras turi kruva vaiku . ? Dabar nereikia tureti gedos,uzsimane padaryti taip kaip nori ir pasidare. O tai jeigu vaiko norisi,tai vienmeciu pilna. Bet tie vienmeciai be pinigu. Na Sekmes maziuka abiem auginti,dabar jau saukstai po pietu.

Pagaliau

Pagaliau portretas
išmušė konservams laimės valanda Petrą apsi'kti.Jau i valstiečius visus geležinius dontis nusilaužė beėsdami-nikap parazitai nesikompromituoja..Tai nors nuolatinį oponentą Gražuli suniurkys-ajajai koks kaka fui - su mergom guli:D)).I dar vaika padarė!!! Tai kad nematytas-negirdėėėėėėtas įvykis:DDD))

"Santa Veronika"

"Santa Veronika" portretas
Su visomis Jūsų mintimis apie Petriuko moralę sutinku. Ir kad klaikiai neraštingas, pritariu... Tik nenorėkite iš seimo narių daryti šventeivų, politikai - dvyniai. Vienas veidelis visuomenei, rinkėjams, kitas - lovos draugei. Jūs gal ir teisi, drąsi ta Birutė. Tik negarbinga, tikrai ne padori, iš savio'sukritimo" daranti Šou ir Biznį,... Nes gerai žinojo, kad ne su laisvu diedu sugula, o su keturių vaikų tėvu ir jau seneliu!!! Ar kovotojas prieš vaivorykštinius paradus Petras Bircei altorių, amžinus ryšius žadėjo? Tikrai ne. Nunešė tuos tūkstančius, kurortinės lovos partnerei. Jis teigia, kad penkis davė, Biriukė aiškina, kad tik tris... Pinigų bus. Ir Birutei, ir dukrai visą ateinantį TV sezoną beviltiškose mūsų komercinėse laidose tą meilės trikampį gvildens...Turime Dvidešimt Pirmojo amžiaus Veroniką. Drąsią, pragmatišką(SMS išsaugojo), kuriai reikėjo vaiko nuo Petro, o gal nuo bet ko? O Petriuko potencija, skirtingai nuo jo raštingumo- tikrai pavydėtina.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių