Dakaro ralio dešimtajame etape B. Vanago ekipažas finišavo 76-as

Antradienį tęsiasi Dakaro ralio maratonas. Lenktynininkams dešimtame etape iš Kordobos į La Riochą (La Rioja) teko įveikti daugiau negu 600 km ilgio trasą. Motociklininkai kovojo 636 km atkarpoje (iš jų - 357 km greičio ruožai), o automobilių pilotai varžėsi 632 km ilgio trasoje (iš jų - 353 km greičio ruožai), rašo portalas DELFI.lt.

Motociklininkų įskaitoje dešimtą etapą greičiausiai įveikė ispanas Joanas Barreda Bortas su „Husqvarna“.

Jis nuotolį įveikė per 4 val. 43:14 min. Antras šiame etape finišavo KTM motociklą vairuojantis prancūzas Cyrilas Despres, kuris nuo nugalėtojo atsiliko 1:15 min. Trečias buvo portugalas Paulo Goncalvesas („Husqvarna“), kuris J. Barredai Bortui pralaimėjo 2:44 min.

Automobilių klasėje dešimtą etapą laimėjo argentinietis Orlando Terranova su BMW, nuotolį įveikęs per 3 val. 57:58 min. Antras finišavo ispanas Joanas Roma, vairuojantis „Mini“, kuris nuo etapo nugalėtojo atsiliko 2 min. 07 sek. Trečias buvo kitas „Mini“ automobilio pilotas prancūzas Strephane'as Peterhanselis. Jis nuo O. Terranovos etapo finiše atsiliko 2 min. 19 sek.

Dakaro ralyje toliau besivaržantis Benedikto Vanago ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas su „Oscar“ visureigiu apie 23. val. Lietuvos laiku baigė dešimtą etapą ir buvo klasifikuoti 76-oje vietoje. Mūsiškiai nuo etapo nugalėtojo atsiliko 01 val. 52:59 min.