Po pertvarkų – alkani vaikai: kalnai maisto keliauja į šiukšlyną

mama

mama portretas
nenuostabu kad vaikai nevalgo,jei namuose mamytes tingi gaminti,tai tie vaikuciai net nemate sveiko maisto.

jons

jons portretas
priezastis prastos virejos bet ne pertvarka

8

8 portretas
Dirbu svietimo istaigoj nebevalgau cia pietu. Sausa. Be skonio. Salotos siaubingos. Pvz.zali kalafiorai su sintetiniu pomidoru. Ziauru. Ir vaikai nevalgo.

L.

L. portretas
Vaikai yra vaikai, jie būna išrankūs net jei ir ne greitą ar nesveiką maistą valgo. Pvz., aš užaugau dar be greitojo maisto, ir daržoves valgiau, bet tik atskirai: atskirai agurkai, atskirai pomidorai, morkos iš viso kaip desertas. Jokių kopūstų salotų man, nekenčiau majonezo ir iki šiol tomato nemėgstu. Pirmą kartą baltos mišrainės tikrai skaniai užvalgiau tik jau virš 25 būdama. Ir maišytų salotų tada daugiau pradėjau valgyti. Tačiau visokių paprikų ir šiaip mandresnių mišinių vis dar privengiu, nuo kopūstų sriubos ar kopūstų troškinio vien kvapo - pykina, ir vis dar pirmenybę teikiu paprastoms atskiroms daržovėms. Tad nenuostabu, kad vaikai tokių ne visada valgo - tai nereiškia, kad jie nesveikai pripratę maitintis, gal tiesiog kitaip. Ir nebūtinai reiškia, kad nesiūlo - pvz., pas mus vienas šeimos narys virtus kopūstų lapus, virtas morkas kapoja be jokių priedų, aš ragavau - man kažkoks beskonis muilas, duok man šviežias daržoves. Skoniai skiriasi ir tai normalu.

a

a portretas
a tai kokios jusu reikalas ka nori ta ir valgo ar greita maista ar ne

Sandra

Sandra portretas
Jau perdėta viskas :) labai skanus maistas:) pažiūrėjus reportažą pati užsimaniau :) budama 24 metų ir dabar nueinu į mokykla savo ir nusiperku to bufetinio sveikaus maisto:) O tėvai patis kalti :) nes rimtai įpratino prie fast foodo:))

Na

Na portretas
Baikite nepatenkinti verkti, visada visur buvo verksnių, puolančių į kraštutinumus.Mokyklose, darželiuose maistas normalus sveikas, skanus...Tik tėvai dažnai negamina namie ir vaikai neįpranta prie naminio maisto..Dažnai tik - kebabai, picos, mėsainiai, suši nuolat.Argi tai normalus maitinimasis....

taip

taip portretas
Apskritai vaikai ir anksčiau ir dabar daug išsidirbinėja... Maitinkitės normaliu maistu - daržovės, košės, blynai, vaisiai, daržovės, mėsa, žuvis ...Kas blogai?O kibirai maisto mokyklose, darželiuose ir anksčiau buvo pilami lauk, net ir tada, kai gauna nemokamą maitinimą, socialiai remtini...Palieka daržoves, sriubas, košes, nes nepratę normaliu maistu maitintis namie....Man visada kyla klausimas, tai kokius stebuklus valgo tokie vaikai namie?

Mama

Mama portretas
Tikrai,nera reikalo pastoviai burbuliuoti. GAL,kai kuriose istaigose,ir galima surasti neypatingo skonio maisto,bet - kazin,o ,kad "su plaukais,nesvaru",tai -nesamone. Namuose KUO TEVAI MAITINA VAIKUS? -- Iv.bandeles,bulviu ir kazkokiu miltu traskuciai, krekeriai, ledai su chemikalais, fantos, koka kolos... Teisingai,per laida "Klauskim(t) daktaro" sake,jog vaikams (ir visiems) paprasius gerti DUOKIT PAPRASTO vandens,o ne visokiu fantu.Vaikai,NUO MAZUMES IPRAS ir troskuli numalsins svariu vandeneliu,o ne dazytais chemikalais ! Is apyvartos, p. Veryga,tegu pasistengia likviduoti persudytus (ir visus) traskucius,krekerius.Tikrinti visu spurgu kepejus,kad spurgas, iv. kepinius keptu-virtu sveikai,bet ne perkepintame aliejuje.Be to, p. Veryga turetu grazinti-leisti isigyti LEIDZIAMU (injekcijomis) vitaminu.Tegu brangina rukalus iki 100 euru/pak. Rukyti - TIK SAVUOSE tualetuose.Kavinese-TIK TAM skirtose patalpose.

Lopšelinuko mama

Lopšelinuko mama portretas
Mano vaikui 3.5metu, darželyje jis kaip ir visa grupė valgo, neviska 100%, bet sake daugiau mažiau vaikai valgo viską. Tas parodo, jog šeimoje stengiamasi subalansuoti mitybą. Nes jej vaikai namie valgytu bet ką, tai darze nevalgytu tikrai. Dėl saldumynu ir t. T bent mes tai duodam ir šokolado, ledų, sausainiu, vaisiu, gal ne kasdien, bet 2-3kart savaitei gauna, vaisius kasdien :)

a

a portretas
nes taip a taip aisku kad veryga kazkoks nesveikas neturi smegenu

a

a portretas
Kad mokykloj darzoves buna neskanios ne taip kaip kebaba uzsisakai nes ten normaliai nuplauna o cia velnes zina su plauku gali rast o pvz bulviu blynus pavalgus rugstis ateina pastoviai. o jus apie tuos veryga snekat tai px visiem

biški jo

biški jo portretas
Šiandien Garliavoj vaikigaliai apsipirko kebabų, kiti į gulbelę suėję pasiėmė dar šio-to skanaus, ir nuėjo sau besikeikdami. Dzin jiems verygos, su visais savo draudimais. Aplamai aš privengiu būt šalia tokių "išsilavinusių", nes nu ausys linksta nuo leksikos. Dirbau ir traktoristu, ir statybose teko- nu taip keiktis nei ten, nei ten nereikėdavo, o mokykloje pasirodo reikia.

mūsų mokykloje

mūsų mokykloje portretas
po 2 kibirus košės į konteinerį išpilama per dieną....

kolegai

kolegai portretas
tie vaikai laukiniai namie tokio maisto nemate ,namie,nes tevai kompuose sedi,ir laikina,

Kinomanas

Kinomanas portretas
Kinas ,,Psichai laisvėje"...virsta tikrove

Valdas

Valdas portretas
Iš kai kurių pasisakymų trūksta tik - valgo vaikas ką nori, jis gražuoliukas, storuliukas.

Dalia

Dalia portretas
Nu ką norėt, sako - vaikai prikerta grįžę namo; karbonadas, šokoladas, sausainiai, fri bulvytės. Tegu šis tėvelis nesistebi, kad jo vaikas nevalgo namuose.

Tadas

Tadas portretas
Nieko, pabus nevalgę, išalks ir pradės valgyti. Čia, svarbu tėvai - namuose vaikai turi rasti sveiką maistą, saldumynus vaikams duoti daugiausia 1 kartą savaitėje, dar geriau tik per šventes.

Jūratė

Jūratė portretas
Einama teisingu keliu ir tik nuo tėvų priklausys ar vaikai pradės valgyti sveiką maistą ar ne.

Dalia

Dalia portretas
Reikia suklusti tėvams. Vadinasi, vaikai namuose tokio maisto nevalgo ir tai labai blogai, tėvai eina lengvesniu keliu, neruošia sveiko maisto.

kodėl į šiukšlyną

kodėl į šiukšlyną portretas
galima kiauliuką nušerti, kur nors priemiestyje gyvenant.

Mama

Mama portretas
Reikia džiaugtis,kad rūpinamasi vaikų sveikata,o kad vaikai nevalgo,tai kalti tėvai,pripratinę prie maisto su visokiais E.Ir nekelkit čia šaršalo,nes viskas daroma dėl jūsų vaikų sveikatos.

taip

taip portretas
jeigu tėvai nusiteikę, kad nevalgys, apie tai garsiai piktinasi namie, tai vaikas ir nevalgys.Maistas mokyklose skanus, normalus. Pratinkitės prie sveikesnės mitybos, žiūrėkite, kiek daug ligotų vaikų mokyklose.Taip, ne visi viską mėgsta, bet taip ir namie yra...

to hmmmm

to hmmmm portretas
Stebina Tamstos bukumas.Nepratink vaiko prie tokio maisto, kokį duodi namie, turėsi sveikatos problemų arba jau turi....Bulvytės fri, dešrelės, šokoladas, tai normalu?

taip

taip portretas
nieko, viskas gerai, maistas skanus.Be reikalo sukeltas šaršalas.O tie protestuotojai, pirmiausia gyvenkite taip, kad nekenktumėte sau, savo sveikatai.Kad nesuvalgys bandelės ar neišgers saldaus gėrimo, nuo to tikrai nebadaus vaikas....

Dampis

Dampis portretas
Raškažis subinę drasko... Maisto mėtymas gyvenime skaudžiai atsirūgs.

Simona

Simona portretas
Apsurdas didziausias kisa visoki suda vaikam del to ir lieka alkani,tegu pats veryga valgo ta maista toki.....nesutinku su tokiu maitinimu.....

to Broniui

to Broniui portretas
u=tat ir tempia, kad tokie kaip tu perka. Perki vogta maista ir tuom skatini vogt ir dar is vaiku

Valgymo kultūra

Valgymo kultūra portretas
NEIŠAUKLĖTI IR NEIŠLAVINTI SKONIO RECEPTORIAI KAIP IR JŲ TĖVŲ. BAISU KOKIA PRASTA VISUOMENĖ AUGA. NEIŠGELBĖS VERYGA.

cia

cia portretas
netik varyga bet ir mokslo vadove varyt von .....

hmm

hmm portretas
Vaikas bent gryzes namo prikerta uz visa diena po darzelio. Du karbonadai, jogurto, sokolado ir bulvyciu fri. Ir dar iki miego selgos pakelis. Galety neimti iz maitinima, vistiek nevalgo. O namie sasysku poko neuztenka. Ar cia tau sveika veryga tu musu veryga...

Vika

Vika portretas
Na, kaip jūs nesuprantat, kad tie vaikai ir namuose ne viską valgo, kad tėvai gamina, perka tą, ką vaikas valgo...Pvz.mano suaugęs sūnus niekada gyvenime nenori ir nevalgo žuvies, grybų patiekalų.Ir į daržoves nesipuola.Ir su tuo Nauju maitinimu- vaikai bus alkani, o maistas į šiukšlinę..

M

M portretas
Viskas gerai su tuo maistu , ji tik reikia SKANIAI pagaminti. Cia ir yra visa beda jei grikiu kose tai ji jau ne kose o sriuba, jei guliasas tai plaukiantis slyksciam padaze, jei makaronai tai su slapianke ir is ju padaryta sriuba.... maistas kaip maistas tik kad neskaniai ji pagamina nes niekam neidomu...

to Broniau

to Broniau portretas
Tai ko perki tą sviestą? Triukšmas be reikalo.Visada buvo išlepusių vaikų, o maistas mokyklose, darželiuose normalus....

to Minde

to Minde portretas
Dėl ko pakovot? Kad valgyklose būtų prekiaujama limonadais, cukraus vata, čipsais, maistu su visokiais E? Juk mokyklų valgyklose normalus maistas, maltinukai, kepsniai, daržovės? Ko reikia Tau?

Anonimas

Anonimas portretas
tai signalas tėvams.Mokykite vaikus mitybos taisyklių, be limonadų, be čipsų, saldainių...Niekas nekaltas tik Jūs, jei nesupažindinate savo vaikų, kokie produktai naudingi, kurie ne.Jei vieną kartą per mėnesį Jūsų namuose vaikas suvalgys ką netinkamo, nieko blogo neatsitiks, bet sveikos mitybos įpročius turi suformuoti šeima, ne Veryga, ne Karbauskis...ir piktintis nėra reikalo, tiesiog švieskitės....mažiau bus nesveikų, sugedusiais dantimis, kiaurais skrandžiais ir t.t.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Karbauskis su Veryga nusprendė – toks maistas geriausiai tinka pagonių vaikams prie pagoniškų apeigų mokykloje.

NA

NA portretas
Jei tikrai taip maitina , kaip ponas raso , tai vetra keliama visai be reikalo . Vienas kitas vaikas visada atsiras nevalgus , ligotas ar seip teveliu perlepintas .... Todel del tokiu isrinktuju nereikia ir galvu sukti, nes patys susitvarkys...

Aš+

Aš+ portretas
Totali briedas. Toks vaizdas, kad vaikai nevalgo niekad normalaus maisto ir paprastas maistas jiems neskanus. Pats einu pietauti į mokyklą. Kainos geros, o maistas tikrai pakankamai kokybiškas. Tik už 2 eur gali pasiimti kepsnį. Būna ir kopūstų, burokėlių, morkų. Vištienos kepsnys net ir su sūriu viduje. Pietums pavalgyti per akis, kai jau nekalbu apie sriubą už 0.7 eur. Tuo labiau, kad čia kalbu tik apie vieną iš patiekalų. Atėjęs gali pasirinkti iš kokių keturių ar daugiau. Kiaulienos kepnys, žuvis, vištienos kepsnys, kitokia žuvis ir t.t. Nepatinka tik tai, kad nėra sriubos pasirinkimo. Patiekalai tikrai sotūs, pigūs ir geri. O jei vaikai nevalgo, tai čia jau problema namuose. Reiškiasi ten naminio maisto niekas negamina, salotų neduoda ir pan. Arba čia tiesiog išpūstas burbulas dėl nieko. Tiesiog po pasikeitimų pradėjo tikrinti kas ką valgo ir pamatė, kad oj vaikai nevalgo daržovių. Tipo iki tol to nebuvo???????? Garantuju, kad buvo, tik niekam tai nebuvo įdomu.

minde

minde portretas
uz savo vaikus nemokat ir pakovot pakelt veja galima ir zologijos soda kaune isparduos visi tylit nebus egzotiniu gyvunu.

minde

minde portretas
pensininkus bomzus pamaitinkit ar gaila o kalinius tai dirbt varykit ner uz ka sert juos karbonadais.valgem tanm darzely ir nemirem nei vienas anksciau.darykit kade tevai detu savo maista tada pasijus nelygybe .duotu tevam pasirinkt ar mokykloj valgo ar savo dedas,visi kaltu iesko/

tai va

tai va portretas
Dabar reikėtų reportažų iš prekybos centrų apie tai kaip vyresni moksleiviai perkasi bandeles, spurgas, mini picas pertraukų metu.

ww

ww portretas
jei ne sriubos vaikai is vis butu alkani.labai megsta burokeliu svieziu kopustu ,bet spinatu rugstyniu nemegsta.kotletukus vistienos kalakutienos kiaulienos turbut visi megsta.be idaru

Aukletoja

Aukletoja portretas
Straipsnis neatitinka realybės, iš 20 vaikų nevalgančių grupėje apie 3. Bet jie su savo principais, pas juos neskanu nėra tiesiog nenori. Maistas skanus, maistingas, sotus.

Bronius

Bronius portretas
Vagia tos virejos is vaiku kaip tempe tarbom taip tempia perku is bendradarbio sviesta jo boba dirba darzelio vireja nu tai kaip ten gali but skanu jei viskas pavogta o tevai moka tokius pinigus idomu privacioi kavinei jei dirbtu ir vogtu?

Kaunas

Kaunas portretas
Aisku jei rusisko kirpimo boba gamina belekaip nes fantazijos neturi. reik patiekala ne tik skaniai bet ir patraukliai pateikti o cia priprate kociot cepelinu tesla visa gyvenima ir bulkutes kept .Beja valgo mano vaikas toi mokykloi paklausiau skanu sake taip .

To reikia

To reikia portretas
Kodėl tėvus? Kodėl kaltinti? kodėl visus? Save žiūrėk. Ko čia rėki ant visų? Labai daug tėvų žiūri ką jų vaikai valgo. Toli gražu ne visi vaikai čipsais ir cococolom gyvena. O galų gale, jei turi fantazijos, tai ir ta pica, ir tas burgeris, gali būti ne toks baisus kaip jį gamina "alia restoranai". Jei kažkoks durnius paskelbė, kad kiekvienas lietuvis išgeria po 18 litrų spirito per metus, tai vadinasi tamsta tuos 18 litrų ir išmaukei?

Kristina

Kristina portretas
Šie valdžiažmogiai negalvoja apie vaikus. Jiems rūpi tik pasireikšti, parodyti, kad "dirba". Taip, maistą reikia peržvelgti. Bet nors tu ką, nemanau, kad vaikai nutiks nuo kartą per savaitę suvalgomą karbonadą apvoliotą džiuvesėliuose. O ir sriubų reikia. Taip, reikia sveikesnio maisto, bet neužtenka tik uždrausti tą ir aną bei pasakyti, kad reikia daugiau daržovių. Pirma gerai pasukite galvas ir pasitarkite ne tik su dietologais, bet ir su kitais specialistais ir sugalvokite tokį maistą, kad vaikai jį valgytų, norėtų tokio maisto. Dabar tu vaikui dubasink kiek tu nori, kad virti brokoliai yra jėga- neįkiši. Reikia gi pagalvoti, o galvoti jie nemoka, nes buldozeris smegenų neturi.

reikia

reikia portretas
Reikia kaltinti tik tėvus, kurie neišmokė savo atžalų namuose valgyti normalaus, sveiko maisto. vaikai nuo mažų dienų pripratę prie "čipsų", prie nesveiko maisto įvairiose kavinėse. Nes daugelis tėvų paprasčiausiai namie nebegamina, o perka pusfabrikačius. Tai ko norėti - vaikų įpročiai sunkiai pakeičiami. Ir tėvams vietoj to, kad kažką kaltinti, kad, atseit nurodoma - ką vaikams valgyti. Bet tai labai gerai, kad sveikatos ministerija susirūpino vaikų maitinimu mokyklose, darželiuose.

Žmogus

Žmogus portretas
Kumuniagos nei kiek nepasikeitė. Kaip buvoTarybų sąjunga taip ir liko diktatūra Tik kam ta deklaruojama demokratinė laisvė.

va kur

va kur portretas
nevalgykit nevalgykit tuoj ateis veryga ir valgysit ka jis lieps ir uzgersit vandeneliu

Taip

Taip portretas
Aš manau ,kad tuo maistu galėtu maitinti kalinius, kam jį išmesti.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Jeigu maistas netinkamas ,tai ir turi keliauti į sąvartynus .Taip išeina maitino netinkamu maistu ,kad nebūtų alkani.Kartais gerai pabūti alkanam ,negu šūdo privalgyti.

Baikit meluoti

Baikit meluoti portretas
Alkani valgo, o ne ieško skanumynų...

w

w portretas
Kai išsišiks, valgys ką reikia. namuose valgo šūdą, perka šūdą, tai niekas be stipriklių neskanu. nenumirs ir be riebalų ir be džiuvesėlių. jauni aptukę kaip kiaulės, judėjimo nulis, vien kaloringo šūdo ėdimas. Laikas pokyčiams. Nevalgai kopūstų salotų? neskanu?Eikit ėst kebabų ir verkit, kad pilvai krenta iš kelnių.

na

na portretas
nesu išranki, bet daržovių derinys konservuoti žirneliai ir kopūsto drožlės, kitaip nepavadinsi, ir man nepatiktu. Smulkintas kopūstas turi būt pominkštis ir sultingas. Susmulkintas taip, kad valgyt butu galima nesidrabstant ir negrūdant į burną per jėgą, kad tik tilptu. Ir aplamai patiekalas ne apetitą žadina, o ... na vienu žodžiu atrodo atstumiančiai. O juk ir iš sveikų produktų galima pagamint ir skaniai ir gražiai. Sėkmės tobulėjant.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių