LRT dėl grėsmės nepriklausomumui kreipėsi į Europos transliuotojus

krokodilai

krokodilai portretas
ir is kur tas naglumas situ zurnalistu, ypac siuo metu, kai visa ziniasklaida ju rankose, vartosi kaip inkstai taukuose, kalba pagal uzsakymus, tv laidose priesrinkimines liaupses , kitu niekinimas. Kas gali patiketi ju krokodilo asaromis

nac . kanalas turi priklausyti VISUOMENEI ,o ne CHUNTAI,

nac . kanalas turi priklausyti VISUOMENEI ,o ne CHUNTAI, portretas
kaip tik daugiau kaip 10 metų šiame KANALE nėra jokio SKAIDRUMO, informacija visuomenei pateikiama DOZUOJANT, pagal opozicijos politinius norus, ------TAD geriau panaikinti šią TV, kad NEKLAIDINTŲ visuomenės, LRT purviasklaidininkai kreipdamiesi į EBU--rašo NETIESĄ, nori LRT vadovė ir nesąžiningi žurnalistai IŠSAUGOTI esamą BETVARKĘ nacionaliniame kanale ir tarnauti tik konservatoriams,----nereikia SLĖPTIS už žodžio LAISVĖS / tam nėra jokios grėsmės/ ir daryti POLITINIUS ir FINANSINIUS nusikaltimas ir tai tęsiasi šiame kanale daugiau ,kaip 20 metų. VALSTIEČIAI---EBU neobjektyvi žurnalistų kontora /prieš kelis metus yra postringavusi šalyje/------,tad į tai nekreipiant DĖMESIO būtina pasiekti ,kad nacionalinis kanalas TARNAUTŲ šalies VISUOMENEI ,o ne gyventojų ALINTOJAMS,

Dublinui

Dublinui portretas
O tu savo vatufkę Dubline pelningai prakalei? Ten gi tik vatufkiniai ir važiuoja.

Anonimas

Anonimas portretas
M. Garbačiauskaitė-Budrienė tikrai netinkama vadovauti šiai tarnybai. Dabar, tikiuosi, tai taps aišku kiekvienam doram žmogui.

Jjj

Jjj portretas
Huiokplj

Kaunas-Dublin

Kaunas-Dublin portretas
Valstieciai (muzikai, kacapiniai, vatufkes ) uzdarykit snukius.

???

??? portretas
čia tos aferistų šaikos lyderė?

Melas jai tinka

Melas jai tinka portretas
Jūs man pasakykite, kaip taip gali būti, kad Garbačiauskaitė nė šio nė to išeina iš Delfio? Rašinėja nesąmones į Delfį, lūkuriuoja. Toliau stebime skydinės surežisuotus rinkimus, o teisingiau būtų sakyti – konservams reikalingos figūrėlės pastatymą reikiamoje vietoje – ir ji tampa LRT vadove. Daug kas tą manevrą atspėjo pirmame žingsnyje.

Mano nuomone

Mano nuomone portretas
VISUOMENINIO TRANSLIUOTOJO išlaikomo iš valstybės biudžeto vadovą turi rinkti VISUOMENĖ , taip kaip renka merą , seimą ar prezidentą , o ne taip kaip dabar ,, sava taryba renka savą vadovą ,, ir tiek metų jokios kontrolės kaip panaudojami biudžeto pinigai . Pagarba komisijai , kuri ,,paskaičiavo,, , tik kodėl LRT bijo pasikeitimų ?

Na nieko sau kreipimasis

Na nieko sau kreipimasis portretas
komisija LRT rado tiek pažeidimų , kad įtaria padarius didelę žalą valstybei ir perdavė toliau tirti prokurorams , o Garbačiauskaitė bijo pakeitimų ? Aš LRT nebežiūriu, nes įžvelgiu tik propagandą ir tik vienos partijos , apie kokią politinę valią kalba direktorė ?

TAM -NUOMONEo ,,,vatnikai,,, tai kas tokie??

TAM -NUOMONEo ,,,vatnikai,,, tai kas tokie?? portretas
konservatlyberastiniai kgbesnikai ,ar ju chalujai uz juos balsuojantys polit kaliniai tremtiniai kgbstukaciai >???

na va atejo is ,,delfio,,

na va atejo is ,,delfio,, portretas
kur apart FaceNews ,melo ir pigios propogandos nieko nebuvo ,O per LRT neleidus sy suda konserrvatlyverastiny malt --kreipesi su visais skundais .... vyt naxren tokius zurrnaliugas ir kuo toliau nuo spaudos ir LRT

Kostas

Kostas portretas
Gerai Monika Teisingai Monika Nenusileisk Karbo chebrai

Atkreiptinas dėmesys

Atkreiptinas dėmesys portretas
ponia Garbačiauskaite , LRT yra išlaikomas iš BIUDŽETO ir jei valdymo modelio pakeitimas LRT gaunamas lėšas IŠSKAIDRINA, mane kaip mokesčių mokėtoją , pakeitimai džiugina ir nematau jokio pavojaus demokratijai ar laisvam žodžiui. Netikiu , kad laisvas žodis yra tik ten, kur ,gaunamos iš žmonių surinktos lėšos , pasidengia šešėliu.

Nuomone.

Nuomone. portretas
Seimo dauguma tai vatniku isrinktieji.Jie nori uzgriebti viska ka tik imanoma.Saugojom LRT nuo okupantu kurie grasino jega.Dabar reikia saugoti nuo savu vatniku isrinktu.Nepasiduokite zurnalistai ,kad garbinti tik karbauskininkus,okitus niekinti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių