J. V. Žukas apie visuotinį šaukimą: to reikia, nes gyvename pavojingoje aplinkoje

jcvd

jcvd portretas
o chak norisai ka tu cia darai

Ričardas

Ričardas portretas
Jonai iš Kauno, ar jau persikrikštijai ? Keista. Jonas, Ona, jankis, Balsytė, kryžius, Ir visi „komentarai", ta rašliava apie Lietuvos valstybę. Kaip reikia nekęsti savo šalies, savo gimtinės, kad taip ją niekintumei. Gal šis žmogus neturėjo tėvų, gal jie buvo girtuokliai, gal neturėjo vaikystės, žmonių meilės, kad taip niršta ant viso pasaulio?..

Martynas

Martynas portretas
Kęstai, nenuskęsk...Kremliaus srutose. Esi neblogai įvaldęs antisovietinį kritikos leksikoną, bet savo siūlymais skleidi putinizmą. Kaip ir Putinas kritikuoji JAV, bet giri būsimą prezidentą Trampą. Niekini globalizmą, bet globaliai vystančio savo ekonomiką šalys klesti, o Kremliaus Rusija, uždara ekonomika (ir dėl sankcijų) stagnuoja. Atrodo, esi nekvailas, ne koks mokinukas, kuris nemoka užbaigti sakinio, bet tavo galva prikimšta propagandinio erzaco. Kas čia kaltas - ar auklėjimas, ar kremliškų kanalų įtaka? Kęstai, skęsti deržavos skleidžiamame chaose. Noriu nuoširdžiai patarti - stok už valstybę (ne už jos valdžias), kovok už savo kraštą, jos dorus žmones, nepasiduok putininkiškai propagandai.

Jotautas

Jotautas portretas
Siūlau vietoj privalomo tėvynės gynimo įvesti privalomą popso muzikos mokymąsi. Šauktinis išmoksta kurti savo dainoms eiles, parašo muzikėlę ir pats sudainuoja. Įsivaizduokit,- 3000 dainininkų-kompozitorių-poetų dalyvauja Auksiniame balse arba atrankoje į Euroviziją !!! Smarkiai pagerėja muzikinis Lietuvos lygis. Žinoma, laisvai įvažiuoja taikingieji tankai, kaip 1940 metais, o mes dainuojame: široka strana moja rodnaja...

jo jo

jo jo portretas
reikia nes nera kur storasikniu generolu det...

Anonimas

Anonimas portretas
tam ....,,,,,tas vargsas Kestas,,,,,, tu asilo kondone , keisk minty ir baik stampuot ta paty komentarajau 8 menesis is eiles .... vos tik Kestas paraso komentara , is paskos velkasi lopytas kandonu trolis ir savo stampuota kometara pila... ..na sugalvok ka nors paneik jo issakytas mintis ,yrodyk kad yra ne taip , o ne kaip lietuviskas skalikas priristas prie tvartelio kiau kiau kiau kiai=u ta pati melodija

Vargšas Kęstas Lietuvos laukuose viduržiemy grybauja

Vargšas Kęstas Lietuvos laukuose viduržiemy grybauja portretas
Tai vargšas nusenęs žmogelis – okupacijos laikų liekana. Visą laiką sąžiningai tarnavo sovietų represinėse struktūrose. Negailėdamas jėgų kovojo su Sovietų Sąjungos priešais, naikino ir trėmė visus, netikinčius šviesiu komunizmo rytojumi. Vykdė ir viršijo Komunistų partijos iškeltus penkmečio planus. Visas sovietines šventes šventė negailėdamas sveikatos. Nenuostabu, kad žmogelis prieš laiką susidėvėjo ir psichiškai, ir fiziškai. Dabar prisiduria pragyvenimui, rašydamas komentarus, liaupsinančius fašistinę Kremliaus milijardierių kliką ir keikiančius Lietuvą. Nebesupranta žmogelis apie ką straipsnyje rašoma, todėl jo komentarai ne į temą. Kadangi apmokama pagal žodžių kiekį komentare, visada gale prirašo „Daugiau apie tai - guglinant žodžius: mokslas-studijos-ekonomika“. Taip žmogelis beveik trečdaliu pasididina savo komentarą. Dėl protinio neįgalumo tą patį komentarą kartoja po daugeliu straipsnių. Šio nukvakusio žmogelio pezėjimas – Kremliaus demagogijos atkartojimas.

Kęstas

Kęstas portretas
Globalistų žygis į Luhanską nuskendo Kijevo kyšių vandenyne. Jei amerikiečiai draugauja su rusais Trumpo dėka,tai kas mums uždraus tai daryti čia, mūsų kaimynystėje. Globalizacijai ateina galas: aiškėja, kad globalistai Kinijos ir kitų panašių šalių padedami, sunaikina daug mūsų darbo vietų. Konkurencija su Kinija ir kitomis besivystančiomis šalimis bei darbo vietų išvežimas į tas besivystančias šalis sunaikino JAV perdirbimo pramonėje 14 procentų darbo vietų laikotarpiu nuo 1997 iki 2007 metų. Tai yra labai daug. Ypač turint omeny, kad tos darbo vietos tampa deficitinėmis dar ir dėl technikos progreso, sunaikinusio tuo pat metu net 86 procentus panašių darbo vietų (nurodyta čia). Keisti reikia tai, ką galima pakeisti. Nerealu ir nepageidautina stabdytiprogresą. Bet globalizaciją gali sustabdyti net ir vienas žmogus - išrinktasis JAV prezidentas Trumpas, įvesdamas didelius muitus neteisėtai su mumis konkuruojantiems komunistams ir kitiems autokratams. (mokslas-studijos-ekonomika)

nacionalistas

nacionalistas portretas
Apmokinti jaunima BUTINA kad paskui tas jaunimas atsuktu ginklus i OKUPANTUS ir vienu smugiu isnaikintu NATO banditus Jaunime NEGINK kruvinu kapitalistu jie moka tavo tevams TIKTAI 300 Eur menesiui o tu uz sriubos bliudeli uz burzujus savo tevu isnaudotojus krauja liesi Vagiu rezimas tauta durniais laiko Salin supuvusi ES ir piderastliberastu nusikalteliu fasistinis rezimas

tai

tai portretas
Žinoma to reikia, juk reikia "įsisavinti" iš vaikų, ligonių ir pensininkų pavogtas lėšas, o šauktiniai yra fantastiškas verslas iš to mintančioms įmonėms, juk juos reikės kažkur apgyvendinti (reikės statyti naujas kareivines) , jie turės iš kažko valgyti (reikės daugybės bent paauksuotų šaukštų) , reikės pirkti naujų pasenusių šauninkų, reikės juos maitinti, rengti , mokėti jiems už tarnybą ir taip toliau, tai milžiniški pinigai ir įmonės aptarnaujančios "aukso gyslą" tiesiog lobs, tuo tarpu iš mirusių pensininkų pavogtos pensijos nebus gražinamos. Aišku? :)

tu

tu portretas
>eilinis. Tipiškas, patriotizmu trykštantis individas intelekto nesužalotu veidu, tokiems tarnyba kariuomenėje tikrai gali kažką duoti. :)

Kęstas

Kęstas portretas
Visuotinis vaikinų šaukimas į kariuomenę įvedamas jau šią Vyriausybės kadenciją. Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis leidžia suprasti, kad kalbame tik apie vaikinus, o merginoms būtų dėkojama ir skatinama dar greičiau užimti geriausias vietas universitetuose bei darbovietėse (aptariama čia). Matote, vaikinai mums nelabai reikalingi, gali po atitarnavimo Landsbergiams emigruoti, todėl trijų veikėjų: Raimundo Karoblio, Eligijaus Masiulio ir Gabrieliaus Landsbergio užtenka apvaisinti visą Lietuvą. Būtent dėl šios priežasties ir vyksta tokie karšti mūšiai dėl to pagalbinio apvaisinimo įstatymo. Natūraliai apvaisinant, minėtiems lietuviškiems Čingis Chanams gali atsirasti nuospaudos. Daugiau apie tai, guglinant žodžius: mokslas-studijos- ekonomika.

Dėdis Iš Kauno

Dėdis Iš Kauno portretas
Nu , o kas blogai jaunimas? apmokys netik dorus piliečius bet ir busimus Brigados narius ir šeip visokio kaliošu būrius.

Kolega

Kolega portretas
geriausias karuomenes modelis IZRAELIS atitarnavai 3m.merginos 2m. darik ka nori pas zydus GEDA jai nesi tarnaves jie to net nesupranta vengti tarnybos

eilinis

eilinis portretas
matau kad dauk teveliu ir mamiciu ir mokytoju prastai uzaugino musu jaunima geda kuris vengia tarnibos savo tevyneje

onai

onai portretas
onute turbut pasiilgai senu laiku jei nemaitinsi savos karuomenes tai svetimai reikes atiduoti viska ka turi

Diskusijai

Diskusijai portretas
Labai gerai, kad šia tema diskutuojama. Reikia viską gerai įvertinti ir priimti optimaliausią sprendimą. Jei visuotinis šaukimas ir atsirastų, tai, manau, jau po 2020 m. Kai kuriems komentatoriams siūlau truputėlį galvoti rašant ir nevartoti nenorminės leksikos. Administratoriams būtų neprošal tokius komentarus pravalyti. ;)

Ona

Ona portretas
Čia Žuko pragyvenimo šaltinis.Kuo daugiau rėks,kad "rusai puola",tuo pilnesnė bus jo lesyklėlė.Kodėl žmogus neturi sąžinės pasakyti tiesą?

daugeliui

daugeliui portretas
belieka tik vienas kelias – emigracija

zuke

zuke portretas
uz tai ir emigrawo 51 tukstantis zmoniu ,kol tokie ''zukai'' kaip tu wadowaus emigruos 100 tukstanciu.

dziedas

dziedas portretas
o kas tą "pavojingą aplinką" sukūrė? Gal čia reiktų ieškoti protingų sprendimų, o ne ruošti beprasmę "patrankų mėsą" valdžiažmogiams ginti.

Anonimas

Anonimas portretas
tam antanuj paprasyk pas grupioka Zuka , suteiks tau jenerolo jefreitoriaus -a lia istoriko titula , po mirties apdovanos gelezines kales ordenu....

antanas

antanas portretas
1991 m esu baiges VU istorija kaip Zukas,tarp kitko pazinojau,tik man kazkodel majoro laipsnio niekas neiteike((stebuklas ir tiek...

Www

Www portretas
Zukas

Aistė

Aistė portretas
Džiugu sulaukt pagrįstų argumentų iš tam tikros kultūros turėtojų.

Anonimas

Anonimas portretas
tai AISTEI susikisk y vagina du pirstus ir susvilpauk tautine giesme....vardan tos lietuvos....po jankisku padu

Aistė

Aistė portretas
Absoliutūs dundukai, kurie žodį okupacija rašinėjate kabutėse. Kaip tai nieks nepuolė? Imperialistai nepuolė? Pačios taikingiausios pasauly šalies, kuri troško tik vieno vienintelio - apsistot, kai visą žemę sužydins raudonu žiedu? Tai jūs nedalyvavot karinio mokymo pamokose? Nesimokėt užsidėt dujokaukių ir nežinojot artimiausios slėptuvės nuo radiacijos ? O kiek jų buvo vien Kauno mieste. Nebesuskaičiuojat? Tai jums, draugai, visiškai prastai su atmintimi. Gėda, taip užmiršt SSRS piliečio gyvenimą.

miestietė

miestietė portretas
Nebūtų pavojinga ta aplinka,jei politikai nelotų per dienų dienas ant Rusijos,nekiršintų ir negąsdintų savų žmonių.Tik vakar pasakė premjeras,kad investuotojai klausia ar saugi aplinka,tai kaip jie gali investuoti jei net kariuomenės vadas sako"pavojinga aplinka".Dar geriau vakar girdėjau jau vapa,kad ir moteris reikia imti į kariuomenę,o ką vaikus gimdys vyrai?Kiek dar nusikalbėsit?

meningas

meningas portretas
tegul tarnauja maziau dusins ir kaifuos

Anonimas

Anonimas portretas
tam ..--,,,to ,o kas kuria,,,tu asile eik galva persalusia gydyt , .....,,,,zmones nori gyvent laisvi ir nepriklausomi, o ne kad juos valdytu atejunai skeltanagiai,,,,, prostitutei -mankurteliuj -koloborantuj nusibodo ant rusiskos byr....os sedet , persedo ant amerikoniskos...dabar jau jis ir nepriklausomas ir laisvas ir lietuvos zemelej nelaksto amerikoniski ,,,abrahamsai,,,virs galvos nebeskaraido ,,fantomai,,, o zemes nebetrypia nauji atejunai okupantai jankiai , utele -lietuviska pakerksnute prasiko neprikalausomybe, prasiko tauta, valstybe, valiuta ,pramone , zemes uky , medicina , viska prasiko ka liaudis iskovojo , dabar rakim atsistojo ir suuciulbejo nauji okupantai musu draugai... tfiu tau padla y snuky....

Anonimas

Anonimas portretas
veltedziu ir tautos islaikytiniu sukis....---,,, mes viska darysim --kad nereiketu daryt nieko,,,,,

tai

tai portretas
Griaunama profesionali kariuomenė, vietoje to "kepami" mažai apmokyti ir menkai motyvuoti šauktiniai, kurie tik pasibaigus tarnybai bėgs kuo toliau iš šito vargano krašto. Šauktiniai- amžinas verslas, juk kiekvieną reikia aprengti, pamaitinti, kažkur apgyvendinti....taip įsisavinamos mokesčių mokėtojų lėšos, o pensininkai ir ligoniai pakentės ir ....išmirs.

ne koks

ne koks portretas
man tai primena siaures korejos cenariju visa tauta kareiviai

patikslinimas

patikslinimas portretas
Per minutę reitingus naujieji vašingtono komsomolcai sufalsifikavo- šaunuoliai :)

to O kas kuria

to O kas kuria portretas
Rusija mums nedavė nepriklausomybės, neiškraipyki istorijos. Laisvę iškovojo liaudis, Lietuvos žmonės, o Rusija atsiuntė desantininkus - žudikus. Žmonės nori gyventi laisvi ir nepriklausomi, ir kad nevaldytų jokie atėjūnai skeltanagiai

patikslinimas

patikslinimas portretas
To reikia, nes reikia "įsisavinti" milžiniškas lėšas atimtas iš vaikų, ligonių ir pensininkų.

pavojinga aplinka

pavojinga aplinka portretas
dar svarsciau ar emigruot, bet jei jau kariuomenes vadas pareiske, kad gyvenam pavojingoj aplinkoj, tai kaip ir nebera pasirinkimo... uk here i come!

Anonimas

Anonimas portretas
vyriausias piratas tare reik mesos..... valdziagyviu kachorta sukrioke --bus....dabar ir ateity lietuvoj nusimatu dvi darbovietes y policajus ir kariuomene , [ y gaisrininkus atrinks tik gavusiems pazyma is durnyno] visi bus pensininku ir invalidu islaikomi , kad juos apgintu nuo noro praturtet ar oriai sutikt senatve.....

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu ginti tėvynę, tai visiems pagal lygių galimybių įstatymo nuostatas: po mokyklos ir vaikinai ir merginos

$

$ portretas
Reikes pasieskoti nepavojingos aplinkos.

O KAS KŪRIA TĄ "PAVOJINGĄ APLINKĄ"?

O KAS KŪRIA TĄ "PAVOJINGĄ APLINKĄ"? portretas
Kai 50 metų buvome "okupuoti" - niekas mūsų nepuolė. Kai tik gavome nepriklausomybę (iš tos pačios Rusijos) - jau ketvirtis amžiaus ta Rusija mus "puola". Pačiam ne juokinga p. Žukai? Gerai supranti pats, kad vykdai Obamos žandarinę Pasaulio politiką. Varai Grybauskaitės - Landsberginę propagandą ir net nerausti. Karininkas turėtų būti sąžiningesnis ir padoresnis...Subobėjai po BOBOS sparneliu.

jankis

jankis portretas
negi ir šitas ponas toks kvailas,ar tik apsimeta
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Kad šaltukas keliuose neužkluptų netikėtai <span style=color:red;>(eksperto patarimai)</span>
  Kad šaltukas keliuose neužkluptų netikėtai (eksperto patarimai)

  Šią savaitę jau pranešama apie žiemiškus orus, tad Kelių policijos tarnybos vadovas Vytautas Grašys siūlo pasirūpinti saugiam eismui būtinomis priemonėmis ne tik vairuotojams, bet ir pėstiesiems. ...

 • Sukilimų vadų palaikų tyrimams prašoma daugiau pinigų
  Sukilimų vadų palaikų tyrimams prašoma daugiau pinigų

  1863 metų sukilimo prieš carinę Rusiją vadų Zigmanto Sierakausko ir Konstantino Kalinausko palaikų tapatybę tikimasi patvirtinti po genetinių tyrimų, tam reikėtų papildomų lėšų, sako Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto profesor...

  1
 • Šalyje plečiamas požeminis elektros tinklas
  Šalyje plečiamas požeminis elektros tinklas

  Atnaujindama elektros skirstymo tinklą elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) per devynis šių metų mėnesius jau nutiesė daugiau kaip 1300 km požeminių elektros kabelių. Tai – 2,6 karto dau...

 • Rusijai labai nepatiko Biržų rajono savivaldybės sprendimas
  Rusijai labai nepatiko Biržų rajono savivaldybės sprendimas

  Rusija pirmadienį pasmerkė Biržų rajono savivaldybės sprendimą įrengti lenteles prie paminklų sovietų kariams, rodančias, kad ant monumentų iškalti užrašai neatitinka istorinės tiesos. ...

  8
 • Miesto centre kremuos velionius?
  Miesto centre kremuos velionius?

  Įstatymai atrišo rankas verslininkams, planuojantiems statyti krematoriumą Klaipėdoje. Paaiškėjo, kad jiems nebereikės atlikti poveikio aplinkai vertinimo. O tai reiškia, kad jie galės nebekreipti dėmesio į gyventojų protestus. ...

 • Kultūrai reikės dešimčių milijonų
  Kultūrai reikės dešimčių milijonų

  Miesto kultūros ilgalaikės strategijos priemonių planui įgyvendinti, preliminariais skaičiavimais, reikėtų per 60 mln. eurų. Didžiąją dalį lėšų numatyta išleisti naujiems objektams įkurti. ...

  5
 • Medikai reikalauja algas kelti trejus metus po 15 procentų
  Medikai reikalauja algas kelti trejus metus po 15 procentų

  Medikų netenkina Vyriausybės planai dėl jų algų – jie nori didesnio jų kilimo nei planuojama, nepavykus susitarti žada streikuoti. ...

  2
 • Vytauto Didžiojo universitetas įsteigė Edukologijos institutą
  Vytauto Didžiojo universitetas įsteigė Edukologijos institutą

  Su Vilniuje įsikūrusiu Lietuvos edukologijos universitetu (LEU) besijungiantis Kaune veikiantis Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) įsteigė Edukologijos institutą. ...

  1
 • Nelaimingų paauglių Lietuvoje mažėja
  Nelaimingų paauglių Lietuvoje mažėja

  Per pastaruosius dešimt metų nelaimingų paauglių skaičius Lietuvoje reikšmingai sumažėjo: dabar jų dalis siekia 8 proc. tarp berniukų ir 15 proc. tarp mergaičių. Dažniau nelaimingi jaučiasi vyresnio amžiaus paaugliai. ...

 • NATO naikintuvai vieną kartą lydėjo Rusijos karo lėktuvą
  NATO naikintuvai vieną kartą lydėjo Rusijos karo lėktuvą

  Praėjusią savaitę NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai vieną kartą kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusio Rusijos karinio orlaivio. ...

Daugiau straipsnių