K. Brazauskienė prašo Vyriausybės suteikti jai nemokamą būstą

Gal jai dar komunizmas galvoje

Gal jai dar komunizmas galvoje portretas
Viskas už dyką atseit...O pagal sugebėjimus-kaip? Kokią naudą Lietuvai davė jos buvimas šalia Brazausko ? Ir kuo ta nauda ypatinga kažkuo?

"As ja palaikau-saunuole "

"As ja palaikau-saunuole " portretas
"O as ja palaikau - saunuole"...Argi jau reikia ja laikyti? Griuva ? Visu pirma,tai ji jokia prezidentiene,o premjeriene,buvusio ekspremjero,likusio gyvenimo"palydove".Daugmaz zmones zino. Paskaitykit komentarus ! Gal likimas jai ikres proto ir sazines? Nors vargu...

Onute

Onute portretas
Nebukit durni,jai to buto net nereikia,bet jai reikia demesio,kad televizija rodytu,kad laikrasciai rasytu,kad gal koks vyras atkreips demesi.Nubuodu moteriskiai.as siulyciau ,susidekim visi ir nusamdykim koki vyra,matysit kaip aprims.

AAAA

AAAA portretas
Visai nesuprantamas valdžios neveiklumas. Kodėl tiek metų super turtingam žmogui teikiamos privilegijos, kurios nepriklauso ir mes mokesčių mokėtojai turime išlaikyti milijonierę. Juk turi ir namus ir sodybaas. Gėda net skaityti ir klausyti "vargšės" moteriškės postringavimų. Kiek per tuos metus "ponia" sumokėjo advokatams , galėjau jau seniai įsigyti dar vieną būstą. Man Jūsų vietoje ponia Brazauskiene būtų gėda ir į gatvę išeiti, ogal visur SU Leksusu varot.

Breivikas

Breivikas portretas
Šitą kiaulę su riebiu snukiu reikia uždaryt į psichuškę kol dar jai neišbarškino paskutinių dantų.

vargšė

vargšė portretas
benamė. Duokit bent ant pavalgymo.

Anonimas

Anonimas portretas
Turi viesbuti ,ten vietos irgi atsirastu,nemokamas bustas tik kapuose ir tai kazkas uz ji mokes po to.

Čiubaka

Čiubaka portretas
Išnuomokit jai "Holivude" (Kaunas, slabotkė) kokį kambarėlį, manau kauniečiai susimestų ant nuomos

ina

ina portretas
Didžiasalyje yra daug tuščių butų tegul pasirenka

Tiesiog

Tiesiog portretas
Sena nagla boba nesuvokia, kad jinai niekas. Geriau skaičiuotų ramiai likusias dieneles su mezginiu prie pečiaus, bet godumas taip ją užvaldė, kad net kape gulėdama nuo kito kapo žemes link savęs brauks...

Man ši istorija

Man ši istorija portretas
panaši į pasaką apie AUKSINĘ ŽUVELĘ. Įnoringos ponios norai gali viršyti jos pačios fantazijas, o tuomet gali nutikti kaip toj pasakoj. Finale -- suskilusi gelda... Taip nutinka, kai iš godumo nebeįmanoma suvaldyti savo norų. O saikas ir kuklumas dar niekam nepakenkė...

mato

mato portretas
kad absoliutus bardakas Lietuvoje, tai ir tyčiojasi kiekviena boba, jai tik galimybės leidžia, būtų normali valdžia, tai neapsikentusi K.Brazauskienės-Butvilienės reketavimo, nacionalizuotų tą viešbutį ir duotų tą nemokamą būsta, kokiam nors bendrabučio tipo name, beje po teisybei, tai, kai Prezidentu buvo a.a.Brazauskas, tai šita boba buvo eilinė bufetininkė, tik po dešimties metų suviliojusi tą žmogų, jinai iš karto išsiskyrė su savo vyru, gavo dovanų viešbutį ir tik tada jie apsivedė

Laikas

Laikas portretas
Patikrinti visus jos turtus, viesbucio isigijimo teisetuma, radus rimtu pazeidimu viska konfiskuoti ir laikinai apgyvendinti Panevezyje.

jhr

jhr portretas
Kokia "ponia prezidentienė"? Atsipeikėkit, žmonės - tai godi įžūli chaminė bufetava. Nesuprantu, kodėl KDiena apie tą menkystą rašo.

MILA

MILA portretas
Turi padovanota DRAUGYSTES viesbuti ir tyletu udega prispaudus,bet godumui ribu nera.Prezidento nasle jau mirusi ,o si ponia tada buvo tik meiluze.Bet gedos ir sazines ne gramo.

Poniai. Kristinai

Poniai. Kristinai portretas
Jei as turecia savo nuosava- dovanota Draugyste viesbuti ,seniai as ten gyvenciau,pasiimciau pora kambareliu ir niekam nesukciau galvos Jus esate labai turtinga moteris atemus is visu musu.

Kaitai kuo ?

Kaitai kuo ? portretas
Kad nustūmus teisėtą žmoną į svetimą lovą ilindo.Būsimi turtai,mano nuomone ,jai rūpėjo.

kaunietis

kaunietis portretas
Moteriškė ,valdanti viešbutį ,nori nemokamo būsto .Daugiau negu keista... Aš irgi norėčiau nemokėti už butą. Kuo ponia K.Brazauskienė geresnė už mane?

asilas

asilas portretas
matyt kazkas is valdzios jos prisibijo kad taip zaidzia senai reikejo uzpakarpos ir ismesti nes si boba nagla kaip tankas ji neturi nei savigarbos viska atimti kolekcijas i muzieju visa kita konfiskuoti juk ji nieko neuzgyveno o viska pasivoge

Anonimas

Anonimas portretas
vizualiai turi isvaizda,bet tai tik Dievo dovana (veidas),o MORALE VISISKAI SUPUVUSI. Del zmoniu susilaikyk nuo visokio viesumo,juk jau daugiau neapykantos zmonese turbut negali buti,kokia kelia tavo izulumas,Kristina!!!

Anima

Anima portretas
Kai kas bando gėdyti Brazauskienę dėl jos elgesio.Bet argi tokia turginė boba žino,kas yra ta gėda.O Brazausko irgi nereikia teisinti,kad jis nežinojo,kokia ji.Abu labu tokie.,,Draugystės''viešbutį AMB-alas iš valstybės,galima sakyti,pasivogė.Abu su ta boba po pirteles duodavosi. Valdžios jam ir reikėjo tik viskam susigiebti,o runkeliai kaip visada dievina tokius.

Pateksim į Gineso rekordų knygą

Pateksim į Gineso rekordų knygą portretas
Kai milijonierė prašo socialinio būsto.

Vargšė benamė verslininkė

Vargšė benamė verslininkė portretas
Ir ta santuoka,manau buvo dėl išskaičiavimo.Algirdas deja to nesuprato.

Žmogus

Žmogus portretas
Geda ponia Kristina ir klausyti ir skaityti ....ką tada daryti tiems, kurie tikrai vargsta ?

galiu praplauti

galiu praplauti portretas
visa valdzia nenugali vienos bobos kuri juos sokdina o gal boba zino ko negalima zinot mums ir jie jos bijo

pb

pb portretas
kiek dar laiko, šita BUFETAVA demonstruos NAGLUMĄ?, -------negi neatsibodo šalies institucijoms pildyti jos norus, -------ar tiesa,kaip ji sako,kad VISŲ SKYSTOS blauzdos?

Mano

Mano portretas
Mano patarimas,, """""" ponia """" Kristina tegul vaziuoja pas Cara - Putina I Kremliu. Ten ja aprupins viskuo,nes ten jos visi buve drug- tovarisci.Si ponia apsoliuciai nieko neverta,nes susidejo su vedusiu vyru dvieju mergaiciu tevu,prisidovanojo musu turtus,ir tt. Ji niekaip nesupranta,kad seniai Lietuva ne TSRS..ji dar tebemiega ant vogtu Gintaro lobiu,Draugystes viesbucio,visu kitu nekilnojamu turtu.! Nesupranta,kad tai Lietuvos Valstybes turtai. Jai reikia duoti kambareli- bendrabuti Lukiskese.O tada pagyvenus ten,be saules...pati grazintu Atgal visa vogta Lietuvos turta !

ne jusi reikalas!!!!!

ne jusi reikalas!!!!! portretas
Охренела совсем!!!!! Зажралась...

Algis

Algis portretas
Vargsiuke-bename...

stebėtojas

stebėtojas portretas
Na ar anstoliai nežino, kad ji turi Trakuose namą ant ežero kranto, pati ten puikavosi rodė, va ten ir pervežti turtą išskyrus gintarus tai nejos perduoti į muziejų.

edgaras

edgaras portretas
N.Akmeneje yra labai daug būstų, nors ir visa penkiaaukštį :)

Slykstu

Slykstu portretas
pries parduodant Draugystes viesbuti Brazauskas budamas prezidentu paskelbe,kad nera kur apgyvendinti garbiu sveciu reikia remontuoti Draugyste.Paskirta suma buvo 25 tukstanciai,po virs pusantru metu si viesbuti pardave uz 8 TUKSTANCIUS.PONIA TAI GAL TAUTAI GRAZINK SKIRTUMA,NES NUPIRKAI SUREMONTUOTA PASTATA. Tokio ciniskumo gali tureti tik tokios tariamos ,,vargses,, neturincios is ko gyventi.Kokia tamsta prezidentiene,jei ja niekad ir nebuvai.

Anonimas

Anonimas portretas
Aš pasiruošęs jai nemokamai suteikti savo nuomojamą butą, kad tik baigtusi šios istorijos. Manau, atsirastų ne vienas, kuris prisidėtų prie tokio projekto.

Lora

Lora portretas
Nepykit, bet mano nuomonė tokia. Užsimiršo boba kad baigėsi sovietiniai laikai.

lione

lione portretas
nemokamas tik suris pelekautuose ponia Kristina

dk

dk portretas
Kiek metu dar tesis sita Brazauskienes istorija???? Maniau jau seniai iskeldinta su fanfarais is Turniskiu. Bet pasirodo istatymai tik vargsams - paprastiems mirtingiesiems o ne sitai "nusipelniusei" poniutei. O dabar dar ir nemokamo busto isigeide! Cinizmo virdune!!!!

Ale

Ale portretas
Tiesiog žmogus neturintis savigarbos.

F

F portretas
As kaip lt pilietė nesutinku ne grašio jai duoti is savo kišenės kruvino darbo.nematau nieko kodel tureciau paprastai gyventojai duoti

Aelita

Aelita portretas
Menki juokai. Moterėlė perkaitino likusias smegenėles , būdama Majamyje, o dabar rezultatas. Vyrai, labai atsargiai ir atidžiai rinkitės meilužes, jei nenorite po miorfties karste vartytis iš sarmatos...:(

K

K portretas
Kas ji tokia kad drysta prasyti nemokamo būsto.uz kokius nuopelnus.kad buvo meiluze, paskui zmūna algirdo.na ne lai atsikvošėja senutė.kodel nedrysta varganos tvarkingos šeimos prasyti o ce ponia praso.begede maza turtų dar turi

Veterinorius

Veterinorius portretas
Teisingai vienas čia pasakė - į Grūto parką ją. Pastatyti voljerą ir tegul sėdi jame. Ir užrašą didelėmis raidėmis ant raudono audeklo "LKP pirmojo sekretoriaus sugulovė (duoda pamokas, bet ne už dyką)".

Antstolis

Antstolis portretas
Tegul susimoka uz penkis metus dyko gyvenimo,arba necionalizuosim viesbuti ir bus vsio zokono! Bendrabuti viena kambari sitai poniutei paskirkime!

Konstsntinas

Konstsntinas portretas
Čia galiotu rusiškas posakis: gal dar ir snukį su uogiene ištepliot?

Anonimas

Anonimas portretas
Gedos turetu tiek prisigrobusi ir jei dar mazai parduoki viesbuti ir nusipirksi sau ir sunui namus ir taip uz musu pinigus gyvenai nieko nemokejai.

Nesuvokiama

Nesuvokiama portretas
Išrinktųjų nesuvokiama, kiek naglumo turi šis žmogus. Koks dar nemokamas būstas, kai valdo tokius turtus, tai viena. O kita, ji nėra prezidento žmona. Apie kokias prezidentines lengvatas galima kalbeti? Nuo kada mokesčių mokėtojai turi išlaikyti valdžios vyrų meilužes?

viena ish tu nugyventu ,demokratines valdzios ,

viena ish tu nugyventu ,demokratines valdzios , portretas
>>>geda,geda.....kode K.B.turi buti geda?! ji turi advokatu isaiskinimus IR yra LIETUVOS istymas palankus ir JAI ir apsimelavusiam puslenkiui A damkui ir kitiems.N.e K,Brazauskiene sukure istatyma!! o kodel ___NE? jeigu yra ---TAIP Lietuvoje,ponai nusmurgeliai?!!

Jonas

Jonas portretas
Pirmiausia,pakelti dokumentus,ar tuo laiku Brazauskas ne prezidentu buvo,o premjeru,tuomet buvo isakymas,jei esi buves prezidentu,,tai negali eiti i premjerus,o jei nori buti premjeru atsisakai prezidento vardo,atrodo taip ir buvo.Kadangi si moteris izuli,negalinti sustoti,garbes ne laso,valdanti viesbuti,jachtos Nidoje,vilos,kuriu mes dar nezinome,isgrobtas Brazausko turtas.Sia istorija turi issiaiskinti teisesauga.Geda klausyti ,geda skaityti.atrodo kad visi durni o si bobele protinga.

Zales

Zales portretas
Vaizdelis keistokas. Lyg atvažiuotų su milijonus kainuojančiu PORŠU bomžė ir prašytų išmaldos.

Simas

Simas portretas
Tai ta erke dar neemigravo i JAV.Pastoviai reklamuojasi kaip jai ten gera,silta,o gyvenamo ploto prasosi Lietuvoje.Na ir boba.Tegul pasiskaito komentaru ka apie ja galvoja lietuviai.Mano nuomone tai ja reiketu patalpinti Gruto parke kaip paminkla sovietinei bufetininkei.

nesupraskit manęs teisingai,

nesupraskit manęs teisingai, portretas
bet akivaizdu, kad šita barakuda yra didžiausia Lietuvos ubagė. Tarp kitko šita...ištekėjo už buvusio prezidento, vien dėl to jos šaukštai--po pietų...yra tokia mintelė, kad galėtų okupantų partijos paveldėtojai susimest, ir nupirkt jai kokią landynę, gal naujas feldfebelis pasikalbėtų su savo "bičiuliais". Nuomonė.

Veterinorius

Veterinorius portretas
Manau, reikia įstatymo, kad visos buvusios Lietuvos komunistų partijos Centro komiteto kur-vos, išėjus į pensiją aprūpinamos bendrabučiu Naujininkų rajone. Įdomu, kiek ju susirinktu ? Vieną jau žinome, o kiek dar nežinome ? Užsienio turistams būtu lankymo objektas Vilniuje - "CK kur-vų bendrabutis".

Iksas

Iksas portretas
Yra tokia liga - kai akis prisėda...

ww

ww portretas
Na,zinote,jeigu jau tokie "biedniokai" praso nemokamo busto,tai... nera zodziu. Kokias reikia tureti akis tai moteriskei,kad drista dar kreiptis su tokiu prasymu? Tikiuosi,kad jai bus parodyta jos vieta,nes pagal turto deklaracija,manau,ta ponia turi ne viena gyve4nama vieta,kur gali gyventi. Kazkoks absurdo teatras,kuris gali vykti tik Lietuvoje. Geda prezidento naslei,sitaip apdergti a.a. Brazausko atminima... Siaubas.

Anonimas

Anonimas portretas
Apie Brazauskiene nera ko kalbeti. Tai yra neregeto izulumo ir gedos neturinti zmogysta. O aplamai apie privilegijas tai to ka sau susikure valdantieji sveiku protu nesuprantama Garbe Prezidentei,tai ji pirmoji pasake,kad baigusi prezidentes kadencija Turniskese negyvens. Negirdeta,kad turtingose salyse butu sukurtas prezidentu rezervatas. Pav.Busai gyvena savo rancose,Klintonai savo name,Obamos taip pat nuomuoja buta ir ismaldos nepraso. Kanados premjerai po kedenciju gyvena savo bustuose,Europoje taip pat. Adamkus gedos jausma prarades seniai,kai metuodamas patapo prezidentu ir iseidamas apsimelavo. Ar reikia islaikyti sita milijonieriu seima ? Deja,islaikom,nors patys vos gala su galu suduriam. Dabar lauksim ar KT tars teisga sprendima,ar nusileis izulumui.

Kaunas valdo

Kaunas valdo portretas
Vaidina kad pinigu neturi nors piniguose maudosi sudo jai ir taip is valstybes prisigrobe užtektinai

Smilte

Smilte portretas
Visko gana,slykstu skaityti kai Lietuvoje toks skurdas,o ji tiek pinigeliu "prikaupusi",ir tokius turtus valdo!!!Ka daryti jaunoms seimoms,kurios gala su galu suduria,ima paskolas,kad sumoket mokescius,pastatyti namus sau ir savo atzaloms,jiems nera kaip cia parasyta PREZIDENTO statuso,viska turi uzsirbti kruvinu krauju ir rankomis!!Kaip Jums negeda !!!!Ar Lietuvoje dar zmones sazine turi ar ne,ar tik riebia,pritvinkusia garbes ar turtu sirdi?:(

Danutė

Danutė portretas
Ponia Kristina, jeigu Jūs negerbiate Lietuvos žmonių tai gerbkite nors save. Kur Jūsų pagarba buvusiam prezidentui?

Vladas

Vladas portretas
Na ir sasas ant subines tai Lietuvelei.

...

... portretas
Na tai ir suteikim jai tą 'nemokamą būstą' - kamerą Lukiškėse. Nes pas mus 'seniausia profesija' draudžiama.

Vorginija

Vorginija portretas
Na taip ,vargsele......

Anonimas

Anonimas portretas
O tai kaip su tuo viešbučiu,kurį iš a.a.Brazausko norejo atimti valstybė,bet neįveikė ir liko jai.Ar ten negalima pasideryt gyvenamas patalpas sau?Ją matyt sukvailino tie advokatai-jiems tai kas,svarbu gerai užmoka.Atrodo labai negražiai-visi smerkia,juokiasi.

Biruta

Biruta portretas
Ir kas jau per asaba nu nasle ,nu prezidento ir kas cia tokio plius dar ir milijoniere ir kaip jai ne geda ziureti zmonems i akis as irgi nasle ir paprasto vairuotojo,ir gaunu tik 220 pensijos tai kas man kokiu privilegiju suteiks

nuomone

nuomone portretas
Negi valstybe tokia neturtinga, kad negali sitai moteriskei skirti kambareli bendrabutyje su bendra virtuve? Nebukim tokie sykstus.

Anonimas

Anonimas portretas
Manau galetu gyventi DRAUGYSTES viesbuti

Lina

Lina portretas
Tai bent naglumas moteriškes

">"

">" portretas
si poooniute megsta prabanga,tad siulau isikurti AUKSINIAME Kauno tualete. Manau kaip tokiai ubagei bus pats tas !!!

oioi

oioi portretas
laukiu nesulaukiu jos "Farų" laidoje :)

Anonimas

Anonimas portretas
prašom-Panemunės senelių namuose paliekat savo pensiją kas mėnesį ir gyvenkit .

prieš kelis metus

prieš kelis metus portretas
teko matyti graudžią situaciją,kai pagyvenusi moteris atėjo į seniuniją prašyti pašalpos,bet jai jos neskyrė,mat moteris turėjo vasarnamį.Tad pasiūlė jį arba parduoti arba sodintis daržoves.O čia,kūr.a,turi savo verslą ir dar svolotina naglai reikalauja to,kas jai nepriklauso.Fui,tikrai,kad žemo luomo boba.

Klausimelis

Klausimelis portretas
Uz kokius nuopelnus jai reikia skirti busta ? Kas galetu paaiskinti ?

Anonimas

Anonimas portretas
Klausimelis

As

As portretas
O as ja palaikau. Saunuole

lietuvis

lietuvis portretas
bufetava suįžūlėjo

kaunas

kaunas portretas
tai tokio lygio buvusi prezidento sugulove...nieko nuostabaus kad lietuva nusirito iki tokio skurdo...susireiksminus ,,bufetininke,,

Žemaitis

Žemaitis portretas
Siūlau įtraukti į soc. būstą gaunančių žmonių eilę.

Cha cha cha!

Cha cha cha! portretas
Bomze:DDD

Anonimas

Anonimas portretas
Dar viena socialiai remtina. Jokios savigarbos moteriškė neturi.

Nuomone.

Nuomone. portretas
Visi turtai isigyti neteisetu budu.Viska konfiskuoti.Nes reikia teisybes ,o ne komunistiniu idejom gyventi; viskas tik man,viskas komunizmo statytojam.AMB galimai ..............

AS manau

AS manau portretas
Kodel antstoliai nevykdo teismo sprendimo.Kai eilini pilieti butu lig su diena ismete.O bufetava vis visus dar sokdina.Stai dvejopi iststymai Lietuvoj.Vieni milijonieriam,kiti vargsui zmogeliui.

h20

h20 portretas
... tai duokit jai penkiaaukstyje bendrabutyje kambareli su bendrais tualetais ir virtuve... ji gi nusipelniusi gyventi geriau... :D

antanas

antanas portretas
as asmeniskai atsisakau remti visus veltedzius buvusius valdzioje,jie nenusipelne jokiu privelegiju ,siulau siuo klausimu rasyti peticija

Anonimas

Anonimas portretas
Tai ji nebuvo prezidentienė, yra tik eksprezidento našlė. Nepriklauso valdiškas būstas pagal įstatymą.

Tadas

Tadas portretas
Kaip seni žmonės sako, žinotų vyras - grabe apsiverstų.

Jūratė

Jūratė portretas
Čia jau gobšumas, o ne principo reikalai.

Akvilė

Akvilė portretas
Mylinti Brazauską, protinga moteris atiduotų prezidento kolekciją į muziejų, kukliai pasitrauktų, nesiafišuotųsi. Gal jai ir priklauso ten gyventi, bet šitaip smerkiama žmonių palikčiau tą namą, negalėčiau žmonėms į akis žiūrėti.

jooo

jooo portretas
Štai bufetava lygis

varykit

varykit portretas
i seneliu priglauda

Dalia

Dalia portretas
Į kapus nenusineši, o savigarbą galutinai prarasi. Dar ją gali išgelbėti, jeigu tapsi protinga.

Jolanta

Jolanta portretas
Kaip jai negeda,turi viesbuty tegul ten ir gyvena,pripratusi nuo bufetininkes laiku viska uz dyka gauti..slykstu ziureti i jos fizionomija,o susitikus turbut nesusivaldyciau....apspjauccccccc

Adele

Adele portretas
Ar prezidentas A. Brazauskas buvo Lietuvos priesas? Jo surinktos gintaro ir kitos kolekcijos turi likti tuose namuose Turniskese. Iki gyvos galvos tuose namuose turetu gyventi ir viska priziureti K. Brazauskiene.Zinoma jeigu suinteresuotu viska sunaikinti asmenu tikslas, kaip ir kiekvieno lietuvio viska aplinkui - kaimyna, daiktus suvartoti uzkandziams tai cia niekas nepades

Jūratė

Jūratė portretas
Man gėda dėl jūsų elgesio.

Anonimas

Anonimas portretas
Ar pablūdai, Kristina, ar negėda, prašai, kaip išmaldos, turėk savigarbos, nedaryk to, ką darai, pamatysi - jausies kur kas geriau, gerbs žmonės.

Adele

Adele portretas
Didele geda. Juk milijoniere . Kaip galejo ismaldos..

Liuka

Liuka portretas
Yra kaimuose daug trobelių,kuriuose niekas negyvena.Suteikim vargšei socialinį būstą.Vienai moteriškei buvo pasiūlytas soc.būstas sovietiniame aštuobučiame name,be elektros,be šildymo,vanduo šulynyje.Nabagėlė ''neturi'' kur gyventi,gal šis tiks.Įžulumo viršūnė.............................................................

Zigmas

Zigmas portretas
Bufetininkes mentalitetas Kiek neturėtų vis mažai. Duokite jai bendrabučio tipo butą. tegul gyvena

zaika

zaika portretas
nu pipiec bobeles naglumas...

jk

jk portretas
Vargšė milijonierė AMB našlė prašo socialinio būsto.Kokioj valstybėj taip būna?.Turi viešbutį kelius namus,bet vis maža,štai tokios ir kūrė komunizmą,aišku sau
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių