L. Linkevičius: Lietuva palaiko veiksmus prieš Sirijos režimą

Cha cha cha

Cha cha cha  portretas
Iš to strioko Putino subinlaižiai išbarstė paskutinius proto likučius - pridėjo į kelnes Putinas, o keikiamas Linkevičius.

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
kiek santvarkų keitimosi,tiek priesaikų prisiekimų.Nepamesk komjaunimo ženklelio ir bilieto.

trys aborto aukos

trys aborto aukos portretas
pastate pasauly ant atominio karo ribos --civilizacijos zemeje zlugimo --cia islindo komsorgas linkevycius ir tam pritare .... sis nutukes parselis jau neadekvatus darosi ..

tam - ,,,,,>ijole,,,, pedalo autkoji

tam - ,,,,,>ijole,,,, pedalo autkoji portretas
Sirijos pprezidentas Asadas --paprase Rusijos pagalbos kovoje pries islamistus-teroristus ... rusijos kariniai daliniai ten esantys nepazeidzia jokiu JT istatymu , o stai Jankiu buvimas [ kuriu sirijos tauta neprase ir nekviete] yra neteisetas ...ar dasuto [daejo iki sifilio apgrauztu smegeneliu]tau evoliucijos nuograuza ????

Eugenijus G.

Eugenijus G. portretas
Rusija,į orgfanizacijos dėl cheminio ginklo draudimo susitikimą,atsiveš ir cheminės atakos inscenizacijos dalyvius.Ką užgiedos May,Makronas ir Trampas?

>ijole

>ijole portretas
Jei Sirijoje vyksta tik pilietinis karas, tai kodėl jame kariauja Putino Rusijos kariniai daliniai?

ijole

ijole portretas
...Ten vyksta pilietinis karas ; ir niekas nekviete svetimsaliu -bambardieriu griauti tokia puikia valstybe agresoriai interventai sugriove sali iszude zmones,kas liko bega I nazinomus jiems krastus[su savo paprociais ir nesuprantama europieciams [nepriimtina] kultura svetimsaliai sutraiske Sirijos zmoniu" lizdus";ir jie lyg pauksciai pasklido po Europa...pasaulis "pritvinko"neapykantos,,, ir "galingieji" testuoja bando savo karo amunicija svetimoje teritorijoje nieksai!!!!

Jurga

Jurga portretas
Kažkam Putino pralaimėjimai baisiai kerta per smegenis, mano geranoriškas patarimas apsilankyti Psichiatrinėje gydymo įstaigoje S, Dariaus ir S, Girėno gatvėje

Julija

Julija portretas
Esu žmogus,kuriam taika yra svarbiausia. Visi mes turime teisę GYVENTI, nesvarbu kokios tautybės esame ar kokioje šalyje gyvename.Niekada nepritariau ir nepritarsiu nei vienam , kuris gali pakelti ranką prieš kitą žmogų.

saunuolis

saunuolis portretas
saunuolis Linkevicius o jus laizykites is pasiutimo t=putnikai jus visi pazysta pasaulyje ir reikia tiek prisimeluoti

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Paskai2ius komentarus, linksmas vaizdelis iškyla: Putino subinlaižiai per Šv. Velykas suvalgė gaidį, tai dabar tas gaidys jų sėdimojoj gieda.

>FELIKSAS

>FELIKSAS portretas
Tai savo galvą šiknoj laikai?

Labai blogai

Labai blogai portretas
dirba šis užsienio reikalų ministras:rūpinasi ukrainiečių, moldovų ir dar velniai žino kieno, gerove, valkatų perbėgėlių įvežimu, ar israelio nuomone Lietuvos atžvilgiu.Kviečiasi patį nešvariausią verslą iš viso pasaulio..Negina Lietuvos piliečių užsienio šalyse(Norvegijos vaikai..), yra atitolęs nuo LR visuomenės ir visiškai nesidomi ką galvoja žmonės apie jo darbą ar apie darančias įtaką mūsų Tėvynei, užsienio šalis./////Manau, kad reikia būtinai pareikalauti griežtos atsakomybės tų, kurie Linkevičių paskyrė į šį postą.Kiek galima tokius niekdarius toleruoti?!!!

FELIKSAS

FELIKSAS portretas
As galva galvoju,o ne sikna kaip tu,landzbergio suneli.

Suduvis

Suduvis portretas
Lietuvos valdziagyviai tai ,laižydami riebia jankio subine, palaiko karo veiksmus pries suverenia valstybe bet ne Lietuvos tauta!!!!!!!!

Anonimas

Anonimas portretas
TU SUPISTAS FELIKSAS RUSU PAKALIKAS VAZIUOK PUTINUI BIBI CIULPTI SUKA..

pinigai,pinigai

pinigai,pinigai portretas
kodėl komjaunuolis su juodais kiniais visada?Todėl kai meluoja,kad akyse mes nematytume kremliaus kabliukų.Žinau,kad tie,kurie pardavė savo įsitikinimus-parduos ir dabar,bei ateityje ir už pinigus tiktai.

Teisingai, Linkevičiau

Teisingai, Linkevičiau portretas
Lietuva, būdama ES ir NATO nare, palaiko ir visada palaikys Vakarų koalicijos veiksmus. Įsisiautėję moterų ir vaikų žudikai turi būti sutramdyti ir nubausti. Neveltui tavo reitingai dabartinėje vyriausybėje tarp ministrų – aukščiausi.

Anonimas

Anonimas portretas
kas siai kiaulei dave teise kalbetu Lietuvos vardu???

yes

yes portretas
L. Linkevičius palaiko zudimo veiksmus prieš Sirijos režimą

lietuvis

lietuvis portretas
ponas Linkevičiau kur jus kartu su Gribauskaite sumete Lietuvą. ir ..kas tau davė teisę kalbėti Lietuvos vardu.Lietuviai niekada nepritars tų balvanu žudikiškiems tikslams.

.....

..... portretas
kažkodėl visi buvę ar dar esami komunizmo statytojai,taip nuoširdžiai prisiekinėja TARYBU SĄJUNGAI IR VYRIAUSYBEI,dabar taip aršiai šiaušiasi ir bučiuoja jankių subines.Nenustebčiau,kad ant lentynos kamaraitėje laiko paslėptus komunisto ir komsomolco bilietus ir ženklelius.O gal vėl valdžia keisis ir teks vėl prisiekinėti senam šeimininkui

VARKSELIS

VARKSELIS portretas
feliksai gal jau gydaisi nes jau eina prieto ko putuosis kaip fitleris

...

... portretas
NIEKO sau propagandos viražai: krenta JAV raketos, o 'ištikimieji šuneliai' skalambija esą ten rusai sirus žudo.

Jau kaip nusibodo tie

Jau kaip nusibodo tie portretas
klūpantys prieš jankius nususėliai!Neturite jūs jokios savigarbos, Tėvynės meilės ir orumo.Kodėl niekur negirdėti nei Šveicarijos, nei Skandinavijos ar Vokietijos pozicijų šiuo klausimu?Kodėl šiose portaluose saiutėjantys beretiniai įžeidinėja ir vadina vatnykais- kremliaus agentais ne juos,o padorius internautus, reiškiančius savo sveiko proto nuomonę ir nepritariančius nesuprantamam Amerikos bei jos vasalų Sirijos puolimui?Ir puola tada kai islamistai išvyti o karas paskelbtas baigtu.

FELIKSAS

FELIKSAS portretas
TU SUKNISTAS PUSDURNI NEKALBEK UZ VISA LIETUVA AMERIKIECIU PASMYRDES KLAPCIUKE

FELIKSAS

FELIKSAS portretas
ANONIME SUPISTAS CIULPEI AMERIKONU NEGRAMS,CIULPK IR TOLIAU MAZGOTE.NE T6OKIEMS SUSNOMS SPRESTI KAIP tu MAZGOTE

Anonimas

Anonimas portretas
TAI GAL PALAIKYTI TUOS PRAKEIKTUS RUSISKUS KRAUGERIUS JUK JIE NUO CARO LAIKU PASKENDE KRAUJYJE SUKOS.

liolyte

liolyte portretas
o as nenoriu karo, karas , tai biznis, kazkas labai gerai is to uzdirba.

taigi

taigi portretas
Lietuva už taiką, tai tik padlaižys komsomolcas palaiko karo nusikaltėlius.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Klausimas "liberastpiderasiniam" Anonimui RUSUI: iš tavo ar iš tavo boso Striukio Putino kelnių sklinda didesnė smarvė. Žinoma, ta smarvė sklinda skirtingame lygyje – vienas prie kompo smardina, kitas Jungtinėse Tautose.

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuva PALAIKO Rusija. Negerbiamas ponas Linkevicius NE Lietuva. Tai liberastpiderasines-komunistines- KGBistines gaujos clienas.

TAI BENT TAIKLUMAS

TAI BENT TAIKLUMAS portretas
Trampo raketos taike i Damaska o pataike Maskvoje i RUBLI .

TO MOCIUTE

TO MOCIUTE portretas
ar matei nors viena valstybe kad nedalyvautu rusai nera ;;;;jeigu jus tokie geri kodel negyvenat rusijoje o bega i uzsienius [[[irvaikus mokinti leidziami i uzsieni [[[[[patys parodot veiksmais kad begat lauk is rusijos tik bedni zmogeliai varksta patys nemokat gyventi bet kitus norit aukleti jusu mintelitetas yra paliktasis senosios rusijos meluoti vokti trolinti juodinti GERIAU TYLEKIT HAZOKAI KAS GALVAS KIRSDAVO JUOJANT ANT ARKLIU [[[[PRAEITIES JUSU ISTORIJA

tam manau

tam manau portretas
o tu kas esi kartais ne rusijos vasalas cha cha pragydo rasytojas

manau

manau portretas
Šiame, "demokratiškame" ratelyje savo mintims nėra vietos, kaip ir savarankiškam mąstimui. Todėl Lietuva kaip paklusnus vasalas visada balsavo ir balsuos už tai, kam pritars JAV

Laikas grizti namo

Laikas grizti namo portretas
Rusakalbiai, jums dar nenusibodo trolinti, Putinas zudo ne tik savus, bet ir svetimus. Per rusiskas laidas matom kaip Rusijoj varksta zmones kaip gyvena. Siaubas. Vaziuokit pas Putina jis jusu laukia. Melagiai.

To Mociute

To Mociute portretas
Prie ko cia rusai? Kas atsivilko i Sirija be JT mandato? Ir daug svarbesnis klausimas, KODEL? Pakeisti valdzia palankesne naftos bizniukui? Kiek gyvybiu tai kainuos? Kas uz tai atsakys? Ar vel bus tie nuzudyti civilistai vien "kolateraline zala"?? Ar karai aplamai veda i taika? Nemanau. Istorija rodo ka kita. O Linkeviciui deretu prikasti liezuvi ir nekalbeti visos Lietuvos vardu, kol nera istirti visi faktai.

MOCIUTE

MOCIUTE portretas
palaukit jus dedat i suns vieta Amerikonus ======o pamirsot ka rusai dare su musu proteviais kiek lietuvos ateme kiek iszude zmoniu sibiras ir t t [[[[[[[kiek caras naikino lietuvybe a kur kitos valstybes okupuotos kur cekoslovakija su tankais sutraiske gyvus zmones [[[[[jau jums brangiej i tyleti PASAULIO NAIKINTOJAI[[[[DIEVAS NIEKO NEPAMIRSTA[[[[[[[[ PONAI PUTINO GARBINTOJAI[[[[[[[[[

chi chi

chi chi portretas
tarp komentatuoriu tik viena nususus beretka dar loja i takta Komsorgui ir žviegia prieš Putiną.Melskimės kad tam pačiam dar sugebončiam mastiti normalia Putinui užtektu kantrybes ir išminties ka nors sugalvuoti ka nebūt karo.Jau islamo ozkapisius sustabdė belieka atsilaikyti prieš tuos katri anuos rėmė.Taikos pasaulyje vardan

cha

cha portretas
Šitas šlykštus meitėlis- toli gražu visai ne Lietuva ir jo nuomonė neišreiškia Lietuvos nuomonės.

lietuvaite

lietuvaite portretas
o as nepalaikau, man karo nereik ir prasau uz mane nekalbet.

AR TIKRAI LIETUVA PALAIKO?

AR TIKRAI LIETUVA PALAIKO? portretas
Lietuvos išverstaskūriai - TIKRAI PALAIKO. Lietuvos žmonės, kažin...nebent landsberginė šutvė...Tas išverstaskūris "nežino" ir "neprisimena" kaip JAV banditai panaudojo atominį ginklą prieš Japoniją. Subombardavo Iraką, Jugoslaviją, Siriją, Libiją. Chweminiu ginklu išdegino Vietnamo žemę...Gal taio ne nusikaltimai prieš žmoniją? Ir dar. Ar tas išverstaskūris turi FAKTŲ, kad šiandien tas cheminis ginklas buvo panaudotas aplamai?

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Putino subinlaižiai uoliai plauna pridirbtas Putino kelnes.

Linkevičiau, Lietuva tavimi pasitiki

Linkevičiau, Lietuva tavimi pasitiki portretas
Putino banditėliai drąsūs tik prieš beginklius – moteris ir vaikus

to Ukrainos URM draugui Linkeviciui

to Ukrainos URM draugui Linkeviciui portretas
Gerbiamas drauge,ar Lietuva palaiko veiksmus uz Katalonijos nepriklausomybe??!!

idomu

idomu portretas
Ar Irake cheminį ginklą jau rado? Juk USA su mėgintuvėlio kolba Jungtinėse Tautose mojavo, pasirodo melavo, o juk Iraką meluodami užpuolė , okupavo ir išžudė šimtus tūkstančių gyventojų. Tai kaip dabar projankiškas kirmine ?

Anonimas

Anonimas portretas
bet tau pyrst pyrst tikrai smegenu ner ,,,,,,,ziurek savo putlerio prapaganda ,,,,mes ziurim pausaulines zinias o ne rusijos melus ,,,kaip buvot melagiai taip ir likot istorija jus nieko neismoke stalino anukai

idomu

idomu portretas
> Kas tau dujas paleido ant smegenų? Komsomolcas linkevič? Pyrst, pyrst tapu tapu :)

Tiesa

Tiesa portretas
Cia rusakalbiai putoja. Varo Putino propaganda, ne vienas zmogus nenukentejo, bet rusai kartu su Assadu dujos paleido ant zmoniu. Zudikai -zalei zmogeliukai. Melagiai.

tai

tai portretas
Pompotaukšlio bezdalai.

Linkeviciau tu ne Lietuva

Linkeviciau tu ne Lietuva portretas
Baigkite tas civilistu zudzynes. NE SIRIJOS KARUI. Gana ziureti is padilbu, kai mirsta zmones. Ir juolab ju neisleisti, kai jiems kunai dega. Stokim pries SIRIJOS kara, tegul Imperialistai savo nafta is saves siurbia. Lietuva ne prie ko. Sakykim ne gvybiu naikinimui!!!!!

lietuve

lietuve portretas
nepalaiko tik bailiai, kurie ciulpia putkinui, ir uzmerkia akis pries vaiku, tevu, seneliu zudyma cheminiu ginklu. Tik tokiems geda. O Linkevicius maladec tikras vyras.

juk

juk portretas
ten bombarduoja, vyksta žmonių žudynės, bet vistiek atsiranda tokių, kurie džiaugiasi, palaiko, dar dergia Lietuvos vardą

mesa patrankom

mesa patrankom portretas
tai jeigu mes palaikome, tai ir mes privalesime siusti savo sunus, brolius, vaikus i sita pragara. Gal pamirsome kaip cinkuotuose karstuose is karstu tasku sovietiniais metais laidojome savus. Mesa patrankom visada buvo reikalinga, neduok , dieve, vel patirti ta pati

nereikia už visą tautą kalbėti......

nereikia už visą tautą kalbėti...... portretas
Ne Lietuva o fašistiniai žūdykai palaiko Vašingtono bandytus............smagu žūdyti......visas pasaulis smerkia tokius veiksmus o Ĺinkevičius palaiko........gėda.....gėda....

Faktas

Faktas portretas
Kalta Putino Rusija. Tai ji įsipareigojo ir garantavo, kad cheminis ginklas Sirijoje bus sunaikintas ir Bašaras prieš savo gyventojus jo nepanaudos. Kada Putino Rusija atsakys už savo prisiimtų įsiparegojimų piktavališką nevykdymą, sukėlusį civilių gyventojų Sirijoje masines žudynes? …….P.S. Koalicija raketų smūgiais turėjo sunaikinti ne tik Bašaro cheminių medžiagų laboratorijas bei sandėlius, bet ir jo pagrindinį saugumo garantą - Putino Rusijos bazes Sirijoje.

p.

p. portretas
linkevic pasilik savo nuomone briuseliui o karo niekas nenori tai nekelk panikos nes tai butu idijotizmas kuri kursto zydeliai.....

linkeviciau

linkeviciau portretas
kuom skirias karas kitoj zemes vietoj-jei tai butu ne sirijoj o cia ?

melas

melas portretas
Linkevičiau tamsta esi ne Lietuva:) O Lietuva šiuo klausimu turi kelias nuomones -tai kad sakyti kad Lietuva palaiko karą yra per drąsu:)

NA NA

NA NA portretas
Lietuva ir prezidentė , jau seniai eina skirtingais keliais ir kelia vienas kitam nepasitikėjimą ,_____Lietuvos žmonių ,niekas nieko neklausia ir neatsiklausia ,Grybauskaitė vienašališkai vykdo Briuselio ir Rusijos nurodymus ,neatstovauja Lietuvos ,nes Lietuvos žmonės jos antrai kadensijai nerinko ,,,,,,sėkmės ,mes esam vieno kraujo ,bet skirtingiems dievams tarnaujam ,,,vieni sąžinės kiti ,,,

š u n a u j a vėl savo žodžio neturi

š u n a u j a  vėl   savo žodžio neturi  portretas
tai dar neaišku kam mūsų valdžia dirba ir su[[[[[nes laižo TIK JŪS VIENA SAKYKIT SU KUO JAV DAR NEKAREVO JUK JIE KAIP ŠUNYS ANT VISO PASAULIO PUOLA o mūsų gryb ir visi padlaižūnai akli iki bambos

>Rusams visi blogiis

>Rusams visi blogiis portretas
Sulyginai pybį su pirštu-kur Ukraina, kuri gyvena beveik normaliai, o kur nuo žemės paviršiaus nušluota Sirija?.Pas ukrainiečius kariauja tik prie Donbaso o visoje kitoje šalies dalyje karo nėra.Aišku, tauta kenčia nuo ypač didelių vagių valdžioje, bet tas ne ištisi griuvėsiai miestų vietoje, kaip kad Sirijoj.Va, Savičenko kada ims, issaudys visus valdžios banditus pakibinimat ir gal tada pasibaigs žmonių skurdinimas ir šalies plėšimas

Limkevičius-apgailėtina jankiu šliurė

Limkevičius-apgailėtina jankiu šliurė portretas
o visi daunai beretiniai stengiasi iškreipti portaluose tikrą tiesą apie tai kaip stengiamasi išprovokuoti 3-čiajį pasaulinį karą

RUSIJA- nekaltų Sirijos VAIKŲ ŽUDIKĖ

RUSIJA- nekaltų Sirijos VAIKŲ ŽUDIKĖ portretas
kaip apgailėtina, kad tiek daug rusų yra kvailiai, kurie laižo žudikui ir vagiui padus

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Bravo fašistinei Putino klikai. Kaip ir žadėjo, davė stiprų atkirtį imperialistų agresoriams užpuolusiems draugišką, taikingą ir nekaltą Siriją. Iš kelių tūkstančių raketų, paleistų agresoriaus, taikinį pasiekė tik apie šimtą, kitos buvo numuštos. Sunaikinti du imperialistų lėktuvnešiai bei trys kreiseriai, o užpuolikų lėktuvai krito kaip musės nuo dichlofoso. Šlovė generalisimui Putinui! ...........Gyvosios jėgos nuostolių Putino Rusija nepatyrė – visi spėjo laiku pabėgti ir pasislėpti.

Rusams visi blogi

Rusams visi blogi portretas
Kodel ne varot ant Rusijos kad jinai kariauja su Ukraina. Rusams viska laidziama -= lenda i svetimas teritorijas. Mazai matomai nuo Dievo gauna. Salis - agresore per amzius nesanti tik blogi, kiek mirciu ,tremimu sulosintu gyvenimu. Kiek Amerika padejo Rusams karo metu- pamirsot, tik varot ant jos.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Ne,nepalaikau.

lietuve

lietuve portretas
tikrai niekas i nieka neatsakys, nes murderiai zino kad yra neteisus.

klausimas

klausimas portretas
idomu jei atsitiktu konfliktas cia ar nebutu vienas is pirmuju kurie begtu i lektuva ir skristu pas dede sema laizymo pratesimui

nija

nija portretas
Kas gali palaikyti jei tai butu viduramziai gal man butu tas pats,dabar tai liecia visus,ar nebaisu kad tai gali baigtis ne palaikymu,o isnykimu

tai ---- lietuve .....

tai ---- lietuve ..... portretas
ilgiau palaikyk ...tik neisspjauk....

ne lietuva ,,,palaiko,,,

ne lietuva ,,,palaiko,,, portretas
o komsorgas linkevicius palaiko taikiu zmoniu bombordavima sirijoj...

lietuvei

lietuvei portretas
tu geriau mano birką palaikyk, durne

nereikia tapatinti

nereikia tapatinti portretas
lietuvos ir storo veltedzio nuomones

padlaižūnai

padlaižūnai  portretas
šuo loja karavanas eina

lietuve

lietuve portretas
palaikau tikrai. Si karta Linkevicius neprasove, priesingai nei praeita karta su Izraeliu..

Taika

Taika portretas
Ar jus sveiko proto? As irgi lietuvis bet karo nepalaikau ! Tik beprotis gali noreti atominio karo !

Valdas

Valdas portretas
linai šita karo pradžia palaiko ne Lietuvos respublikos gyventojai, o tu ir tavo chunta. Ne kalbėk vienas už visos Lietuvos respublikos gyventojus. O tavo varda specialiai parašiau iš mažosios raidės.

pritariu

pritariu portretas
Komsomolcas ne Lietuva.

Slykstus komuniaga

Slykstus komuniaga portretas
Palaiko nelegalius smugius pries nepriklausoma valstybe

blogis

blogis portretas
jei komsomolcas ir jo sutve palaiko tai dar ne lietuva

kvailys

kvailys portretas
jei jis palaiko tai pilnas kvailys, čia daugių daugiausia nesikišti reikia

AVA

AVA portretas
Palaiko tik amerikosu pakirkšnutės ....

blogis

blogis portretas
toki kari kaip linkevicius i sirija tuojau taukai nubegtu
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių