Nutekintas konservatorių planas, kaip per rinkimus įveikti „valstiečius“

Anonimas

Anonimas portretas
O Karbauskis praturtėjo kartais ne pagal KGB metodus.......

tomas

tomas portretas
Taigi ne Zalemunčikas gyvena ten, kur algas rubliais moka, o Šaunusis Riteris don Karabasas biznius varo su rublinėmis šalimis. Todėl ir kyla tokie įtarimai.

Anonimas

Anonimas portretas
ar daug tokiu apsimetieliu-zelemuciku yra lietuvoje,rasykis tikro vardu kur tavo rodina,,,,

Ką jie įveiks?

Ką jie įveiks? portretas
jau paxsistai prisijungė paskui pareis ir liberalai o dar vėliau ir viena iš 2 dalių suskilusių sosdemų.Tegul geriau galvoja kaip buvusių niekšybių pėdsakus geriau suslėpti.Nes jeigu kolxoznikam nenusibos tai jie viską paeiliui isiaiškins.

primityviajam zelemučikui

primityviajam zelemučikui portretas
oi manau , čia net rimčiau nei primityvizmas :)) Kur gyvenate , kad algą seime rubliais moka ? :))) Varge koks nesiorentuojantis nabagas , net teksto nesuvokia :) Analfabetas ?

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Kartais išvaizda apgaulinga-pasakė ežys,nulipdamas nuo batų šepečio.O,Karbauskis vaikų namams savo algą turbūt rubliais sumoka,ar kaip?

primityviajam zelemučikui

primityviajam zelemučikui portretas
aš girdėjau , kad Karbauskis net seimūno algos neima - atiduoda vaikų globos namams , o konservatoriškajam anūko žmonos verslui , net savivaldybės iš mūsų visų biudžeto ar ne po 100 eurų primeta , kad taptų milijonieriais ? Gal tu nerašinėk ? atrodysi protingesnis :)))

primityvui zelemunčikui

primityvui zelemunčikui portretas
o koks tavo reikalas ? rūpinkis savo tėvu pletkininke .

ir čia Guogai pritariu

ir čia Guogai pritariu portretas
- Lyginti Vyriausybių darbą galima, bet reikėtų galvoti, kaip galime pralenkti save, kaip būti geresniais nei vakar. Viešai kelti moralės klausimus galima tik neabejojant savais. Toks jausmas, kad vienoje Seimo pusėje apstu neklystančių avinėlių. Kai pažiūri detaliau, visi su istorijomis, visi žmonės. Gal vietoj klausimo, kam dirba jūsų seimūnas, paklauskime žmonių: ar žinote, kas yra Jūsų Seimo narys? Nežinantiems padėkime pažinti, o žinančių paklauskime plačiau: ką galėčiau perduoti? Kas skauda, gal kas patinka. Gal tada ir tyrymų komisijos Seime darbą baigs.

Guoga teisus

Guoga teisus portretas
TS-LKD „Planas Lietuvai“: imkime ir bet kokiomis priemonėmis įrodykime, kad esame geresni nei kiti; toliau aklai apeliuokime į sąžinę: kitų, bet ne savo; kurstykime aistras, didinkime nepasitikėjimą valdžios institucijomis ir Seimu regionuose klausinėdami: „Kam dirba tavo seimūnas“? Juk pats klausimas yra programinis, ydingas ir negatyvus, nes „O kam tavo?“; juodinkime ir gėdinkime Lietuvą Venecijos ir Europos komisijose, mobilizuokime neapykantą peticijomis. Tik tam, kad susigrąžintume taip trokštamą įtaką.----

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Primityvus klausimas.Ar buvusiam kolchozo pirmininkui,nusipelniusio vakstiečio tėvui Faterlende pakanka pragyvenimui lietuviškos pensijos ?Naisiečiai susirūpinę ir susimestų,jei kas.

...

... portretas
ACH tie teroristinės organizacijos bruožais nėšti 'konservai', pagaliau kartu su broileriu Lenino tezes pagimdė: „Ką TS-LKD vyriausybė darytų geriau nei „valstiečių“?“ - tikėjos Dėdulė Tapino mitingu prisidengęs ant šarvuočio į Seimą įsiveržt, nepavyko, dabar kitaip bando, prieš Šalį nukreiptą ardomąją veiklą planuoja, visus savo š. mozoja. Ir nors Dėdulė dar vakar kraują žadėjo (kaip čia taip neatsargiai prasitarė?), dabar ir vėl: "tai yra tiesiog juodraštiniai visokie dalykai ... nežinau, kaip iškilo į viešumą"... - sensti jau, KGB oželi, jau ne tik ... , bet ir liežuvio nebenulaikai.

geras :)

geras :) portretas
Triukšmo ir baubimo priežastis paprasta ir aiški. Jei prezidentas stos iš neplaninių - viskas, amen visiems vagims. Nes pagal konstituciją - teisingumą kuruoja ir tvarko prezidentas. Taigi čia taškas. Toliau - jei nepaeis per rinkimus konservų korta - tai kaip dabar šviečia kalėjimų langai.... Taip kad išverstom akim paleistais viduriais iš artėjančio siaubo - vagys stato užtvaras nuo artėjančios bangos....

subjektyvi nuomonė

subjektyvi nuomonė portretas
Na, kad keliama dirbtina suirutė Lietuvoje tai nestebina, tai buvo siekiama su Tapino organizuotu mitingu , ir anūko dideliu noru naujų rinkimų, šitos valdžios nuvertimo. Nepavyko. Dabar tikėtina kuriamos naujos "programos", tik įdomu ar jos bus derinamos su kažkuo, nes juk anūkas nešė Kurlianskiui partijos programą rodyti į restoraną:) Beje, iš šalies atrodo apgailėtinai, bet kokia kaina paimti valdžią ir kurti nepasitikėjimą šita valdžia - man kelia pasišlykštėjimą konservatoriais. Toks įspūdis kad anūkas atvestas senelio blaškosi seime , nes nežino ką ten veikti, o išėjimo niekas neparodo :)

primityvui zelemunčikui

primityvui zelemunčikui portretas
o ką žino opoziciniai apie valdymą ? :) jie nesugeba net opozicijos vado išsirinkti ar ministrų portfeliukus pasidalinti :)))) Tegul jie ir lieka opozicijoje, nes šiaip jokios naudos apart pakiršinimo :)))

man tie konservatoriai -

man tie konservatoriai - portretas
juodieji suokalbininkai. :) Neturi įdėjų ,o vertybės iš viso neaiškios .Yra tik užslėptas šūkis - už Landsbergį ! Tik dabar žmonės pajuto,kad atsirado valdžia ,kuriai rūpi Lietuva.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Ką R,Karbauskis gali pasakyti apie vykdomosios valdžios valdymo metodus,pats būdamas tik valstiečių pirmininku.

pritariu minčiai apie konservatorių veiką -

pritariu minčiai apie konservatorių veiką - portretas
„Labai tiksliai Vytautas Landsbergis apibrėžė, kokiais metodais veikia konservatorių partija, - tai yra KGB metodai, nes iš tikrųjų diskredituoti vykdomąją valdžią, premjerą pirmiausia yra užsienio žvalgybų interesas. Konservatorių plane yra tas pats tikslas, tai tokiu atveju išeina, kad jie ir veikia ne mūsų valstybės interesais“, - sakė R. Karbauskis.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Visą savo valią nuskurdę lietuvaičiai atidavė bepročiam ir besočiam valstiečiam.

Balsuosiu už "valstiečius "

Balsuosiu už "valstiečius " portretas
Taip ir neradau nei vieno punkto pas konservatorius, kurio mintis būtų bent kažkiek link "vardan tos Lietuvos" ir vardan eilinio žmogaus , skurdo bei turtinės atskirties mažinimo . Absoliučiai visi punktai iš serijos "reikia nustumti valdančiuosius ir pasiimti valdžią sau". Nustumti tuos, kuriuos išrinko didžioji tautos dalis ? Prieš ką „kariaujate „ konservatoriai ? Prieš lietuvaičius , kurie pareiškė savo valią ? Tai va tiek tų krikščioniškų vertybių pas landsbergistus. O , kad vyksta „kova“ , o ne darbas , matome pasibaigus rinkimams kai laimėjo „ne tie“ . Kas intrigų meistrai ir kiršintojai ?

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Nutekinu valstiečių planą,kaip įveikti konservatorius.Pristeigti komisijų,pradėti daugybę nesibaigiančių praeities konservatorių klaidų tyrimų(ekonominė nauda Lietuvai tolygi bevaisės moters dulkinimui) nemąstančiam rinkėjui(o tokių dauguma)susikurti didvyrių kovotojų įvaizdį,o patiems dabar ir čia vogti,vogti,vogti,iš prisivogtų padalinti po kelis eurus pensininkams,nupirkti vaikučiam keletą tautiškų šliauštinukų,pampersų ir visiems daug daug pažadėti visokių materialių gėrybių,keliant,mažinant,dauginant,didinant.Ir pokšt išrinks.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių