Vilnius Dabar +16 Šiąnakt +21
sekmadienis 2013 / 05 / 19
03:09

Dainininkė L.Kazlauskienė į Seimą veržiasi su „tvarkiečiais“

Paskelbta 2012-05-08, 18:02
Dainininkė L.Kazlauskienė į Seimą veržiasi su „tvarkiečiais“
 © Mindaugo Vaičiulio (BFL) nuotr.

Opozicinė partija „Tvarka ir teisingumas“ Kauno-Kėdainių vienmandatėje apygardoje kelia dainininkės Livetos Kazlauskienės kandidatūrą.

Kaip pažymi pranešimą išplatinę „tvarkiečiai“, šios apygardos ribose yra ir Karmėlava, kurioje seniūnės pareigas yra ėjusi ir čia gyvena L.Kazlauskienė.

L.Kazlauskienė yra buvusi valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos narė, tačiau 2010 metais iš jos išstojo. Su TS-LKD  sąrašu dainininkė buvo išrinkta į praėjusios kadencijos Kauno rajono savivaldybės tarybą.

Tuomet palikusi konservatorius L.Kazlauskienė žiniasklaidai skelbėsi, kad pasiūlymų atstovauti vienai ar kitai politinei jėgai sulaukė rekordiškai daug.

„Praktiškai visos Lietuvos partijos, tiek naujos, tiek tradicinės, man siūlė prisijungti prie jų. Siūlomi pinigai rinkimams, postai ir dar buvo pasiūlyta vadovauti skyriui, žmones organizuoti“, – naujienų portalui delfi.lt yra sakiusi dainininkė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

Vardas*:
Komentaras*:
 
10 populiariausių
Leidiniai