P. Gražulis pripažino nesantuokinį vaiką, moteris sako patyrusi spaudimą dėl aborto

Anonimas

Anonimas portretas
Gera sučka...... žinojo ką daro.

Taisyklė

Taisyklė portretas
Dykaduoniai gražuliai ,kaip taisyklė, deda didžiausias viltis į rinkėjų silpnaprotiškumą,renkant dykūną į Seimą.Faktas - naivūs,suklaidinti rinkėjai ilgam apgyvendino ,Palangos mergaičių apsėklintoją LR Seime. Laikas praregėti?

Dar

Dar portretas
Ir koks cia “dukrai jis paaukojo”? Tavo vaikas tai ne auka, privalai savo vaika augint ir moteriai padet kol ji augina tavo vaika. Geda!

Algis

Algis portretas
Geda pult moteri- ji nukentejus puse o ne senis. Suviliojo jauna moteri savo dukros amziaus o jus ji teisinat. Jis daug uz ja vyresnis ir jau turi 4 vaikus tai ka ji vargsiuka jauna moteris apgavo? Kodel kitu neapgauna?

taip

taip portretas
mergina turėjo savus išskaičiavimus....

...

... portretas
Barakudos be melo NEGALI.

a

a portretas
yra dar blogesniu nei sis, cia nors kiek pasirupino kad nebadautu. o buna draugauja po kelis metus, suokia kaip nori vaikelio, o kai pastoja moteris, uzmirsta net paskambinti , o apie pagalba nei kalbos , toks tai pabaisa paskutinis is krakiu miestelio 45m.marius, ir ne viena jis taip apgavo, neuzkibkit uz jo

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Nebrandi ta mūsų pilietinė visuomenė – visur dvigubi standartai. Vargšas Petrelis – išsiskyręs vienišius. Nevilties valandą pamylėjo meilės ištroškusią mergužėlę ir sukėlė visuomenėje didelį triukšmą. Tuo tarpu, Ramūnėlis vedęs, turi žmoną, šeimą ir dar išlaiko visą haremą (Greta, Milena ir t.t.), ir ........nieko. Viskas tylu ramu, lyg taip ir turėtų būti. Visuomenėje vyrauja principas: „Kas galima Jupiteriui, tas negalima jaučiui“.

jule

jule portretas
ko norejo ta ir gavo sakesi kad ji negali tutreti vaiku o cia sat ir yra tai jai reiketu grazuli tik gerbt kad vaika sugebejo padaryt o ne smerkt bet jos visos barakudos tokios yra dabar prisiteis milijonus ir nereikes dirbti taip ir gyvena kol vel sutinka ka nors panasaus

...

... portretas
Eilinė barakuda, kuriai su jos 'reputacija' jau nebebuvo jokių šansų ištekėt, pabandė eit va bank... juk Gražulis atsisakyt negalėjo, nes būtų VIEŠAI jį gėjumi apšaukus,

bjauru

bjauru portretas
Šlykštus, parazituojantis individas. Labai gaila, kad tokių pilnas seimas. Būtų gerai, kad tokie kaip šis, o ne dori, sąžiningi būtų priversti emigruoti.

kazys

kazys portretas
kai dirba mergos sikna,o ne galva,tai rezultatas matosi,ko norejo ta barakuda ir turi...augink i sveikata ..... nekiskit kaunadienes reklamos skurdziai jus

deja

deja portretas
Apie ką galvojo ta mergina ,kai prasidėjo su vyru,tinkančiu jai į tėvus. Gražulis, šiuo atveju, visiškai tinkamai pasielgė.Buvo tai buvo-moka elementus ir tiek.O panelėms nereikėtų pulti į glėbį o paskui dejuoti.

Klaipeda

Klaipeda portretas
VIRAS!!! Nera ko tom kaimetem i centrus listi

morale?

morale? portretas
morale? geriau faktai, kurių neneigia abi pusės. teiginiai , kad 10 metų negali pastoti ( ne nuo vieno partnerio?-tikėtina) abiejų pusių patvirtinti ir SMS taip pat, ir vienas kartas su du kart vyresniu ir? rezultatas! tikslas pasektas! (pažinau jį po kokių dešimt minučių, blyn gera partija) abiejų pusių, tiesmukiškas siūlymas atiduok užauginsiu jei tau per sunku, turėtų atsižvelgti vaikų teisės ir į vaiko teises. išsidūrė abu vienas melavo, kad vaikų kaip ir negali turėti (man 31 kada gimdyti?), kitas tikėdamas tuo melų (vaikų nebus!) klėdėo - tau vaikelis (vis riek negims, 10 m nieko-stebuklų nebūna), o man tu. Melo kojos trumpos. bet klausimas kas norėtų būti šio mele gimusio vaiko vietoje? Moralė abu labu

Kristina

Kristina portretas
Na bet ir ta panelė nieko sau.Juk žinojo su kokio amžiaus vyru prasideda. Jis galėtų jai būti tėvu. O dabar reikšti pretenzijas,tai ką aš žinau.

na ir šlykštus senis

na ir šlykštus senis portretas
jau dabar vyniojasi, kad yra prieš abortus. Jei iš tikro būtų prieš, tai ir emociškai, supykus, įsikarščiavus, nesiūlytų panai aborto. Bet kai moralė grindjuostės lygyje, tai viskas galima. Tautos išrinktasis, fu. Pana irgi gera, suveikė su išskaičiavimu.

nierka

nierka portretas
Na nors vienas pagaliau pradejo salies demografija tvarkyt

Ot grazu

Ot grazu portretas
... jau dukrai paaukojau.... Geda. Mergaites gaila- motina barakuda, tevas- snarglys

tai brnt

tai brnt portretas
Pislus tas listerinių koldūnų magnatas, pasirodo.....

Jonas

Jonas portretas
Tikrai, va tau ir Petras Gražulis, toks dievobaimingas tiesiog švetaisis, o kokie juokingi pasiteisinimai, kaip šešiolikmečio, susipažino J. Basanavičiaus gatvėje Palangoje, gražu, ar ne pakabino gatvėje Seimo narys mat, krikščionis, kaip save visada pateikia, atseit suklydo. Daviau 2000, 3000 Eur, pinigingas, neprisimena, kad siūlė žudyti vaiką, t. y. pasidaryti abortą, jeigu kas nors kitas iš Seimo narių taip, tai Petras rėktų visa gerkle, taigi visus teisia pats abejotinos moralės būdamas.

Tomas sojeris

Tomas sojeris portretas
Spaudimas pas pona Gražuli buvo kaip reikiant vatau ir rezultatas...

na

na portretas
čia istorija sukurpta, atvejis kaip su žaliaake.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Eilinė kekšė. O tu, žemaitaiti išvis patylėk, radai proga paloti? Monogamas sušiktas.

klausimas

klausimas portretas
gal cia tik pakistukas,ir vaikas net ne jo.O nesantuokiniu vaiku buvo ir bus ir petrui ir jonui.

kauniete

     kauniete portretas
Cia ske ciaske

Sausa Ir Laiminga

Sausa  Ir Laiminga portretas
Bičiuliai , norit pralinksmėt? Užsimerkit ir įsivaizduokit politiką Gražulį ir buvusį Kauno merą Šustauską homoseksinėje pozoje :))

Petras

Petras portretas
O tai kas tie draugai,pas kuriuos į pirtį ,į svečius atsivesdavo gražulis tą birutę??ar tai seimo nariai,už mokesčių mokėtojų pinigus lėbaujantys vasarą palangoje?ar gal tai kokie verslininkai,kuriems atstovauja gražulis seime,ir gina jų interesus??

...

... portretas
Merginukė NORĖJO vaiko, tai dabar ji TURI už suteiktą džiaugsmą vaikio autoriui mokėt... arba - tą vaikį jam atiduot.

baisu

baisu portretas
ko gero jaunesnė už dukras...Netinkamai elgėsi Seimo narys, bet mergina ko tikėjosi? Kad ves, butą nupirks, rems.....

petras

petras portretas
Kalti konservatoriai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

KEMBRIKAS

KEMBRIKAS portretas
Pries 11 m. teko buti Plateliuose ,ROKO NAKSTYSE,tai jau ten graustukas blizganciom akim padejeju ieskojo,didelis pasirinkimas buvo ,ipac pavepusiu panu.

Auksinis kardas

Auksinis kardas portretas
Ne teisinu Gražulio ( vis tik metuose vyras ne piemuo) bet ir panelė gera.Kokios moralės reikia buti , kad sugult su seniu? Aš jaučiu , kad buvo išskaičiavimas iš jos pusės : išsiskyres ,turtingas, parlamento naris - ko ne pabandyti, gal pasiseks. Panos dabar gudrios ,žino kaip suvystyti senus diedus.

...

... portretas
"Sakiau, jei tau sunku užauginti vaiką, atiduok man, užauginsiu, mylėsiu, ji ir su tuo nesutiko" - KOL tėvas neturi teisės į vaiką, TOL joms - JOKIŲ alimentų!

tfu

tfu portretas
Buvo isvadintas politiniu pederastu,bet tai netoli nuo teisybes,nes yra moralinis pederastas.Tauskia apie krikscioniskas vertybes,seima,draudzia abortus-o daro sena kuilys viska priesingai.Ne veltui jaunysteje ,,disidentavo ,, klapciuku kunigeliams tarnaudamas,daug ko ismoko.

klausimėlis

klausimėlis portretas
ar petras kada nors dirba?

Jokeris

Jokeris portretas
Atrodo toks auksaburnis buvo, o pasirodo eilinis priekabiautojas. Pasirodo lazda turi du galus: viskas dabar grįš su kaupu atgal. Taigi, ne šventieji puodus lipdo, Gražuli?

Šaunu

Šaunu portretas
Kraštui reikia naujų, nesugadintų žmogiukų. Kad išvengti nėštumo ar atsikratyti negimusiu didelio mokslo nereikia, o kad augina naują žmogų - pagarba

jo

jo portretas
apie ta basankes mergaite patyliu....kaip reikia saves negerbti kad su tokiu sukrist i lova.negerbi saves kodel grazulis turi gerbti...kokia pasirodei tokia ir dovana turi o apie grazuole tai isviso kas tokius i seima priema baisu vyt lauk tuos aburagenus

Vika

Vika portretas
Jau vaikelis gimes,o ji vis apie spaudima darytis aborta. Reikejo galvoti,kai gulesi i lova. Juk Grazuliui ant kaktos parasyta,kad jis nesiruosia vesti,nejaugi mergele akla. Dabar augins dukrele viena, nors ir finansiskai remiama tevo. O vaikui reikia abieju tevu. Mergina pasielge neatsakingai, bet ji jauna, galejo nepagalvoti. O stai ka galvojo sis imetijes politinis veikejas, tikrai idomu butu suzinoti. Jam jau tikrai uztenka patirties. Ir dar, nesuprantu as tu merginu jaunu, kuriuos uzmezga artimus santykius su tokiais,kaip Grazulis. Ar jau proto visai nebera?

labai nemaloni istorija

labai nemaloni istorija portretas
Stai taip nutinka, kai imame is kitu itin grieztai reikalauti laikytis morales nuostatu... Morales pirmiausia turime kiekvienas reikalauti is saves asmeniskai. Buk grieztas sau ir tapsi atlaidesnis kitiems, nes nei vienas musu nera tobulas.

uztrautukas

uztrautukas portretas
Petro uztrauktukas vietoje, Ramanauskas klydo, Petras irode kad dar yra drutas pajegus vyras, o del mergos kita kalba, klausimas ko jai reikejo

M

M portretas
Na Lietuvos barakudos per visus kanalus išdėsčiusios "know how" jaunoms panelės, kaip prasisukti gyvenime :) Surandi piniguotą lohą, apsuki jam galvą, pasidarai vaiką ir 18 metų į priekį turi pilną išlaikymą :)) Šiuo atveju tas lohas yra ponas Gružulis, dabar bus nugręžtas ir išjuoktas ant visos Lietuvos. Išmes iš seimo, partijos, o Lexus atiduos vaiko motinai, nes jai reikia saugios mašinos vaikui vežioti :))

Ech Grazuli,

Ech Grazuli, portretas
Ka apie tave galvos vaikas,kai suzinos,kad reikalavai motinos,kad nuzudytu ji dar negimusi.

Tika

Tika portretas
mano manymu arba mergelė visiškai kvaila kam gulasi su seniu arba tai darė dėl išskaičiavimo.

taskas

taskas portretas
o kas cia keisto Lietuvos zemeleje. Petras juk ne pi..ras tikras vyras, issiskyres, o kad jauna mergele pamylejo, tai kas cia tokio apsizvalgykite seime ne vienas zilagalvis jauna zmona pasirupino. Nieks kits cia nekalts, merguzele, tu pati. Dabar tokie laikai. Gerina demografine padeti. Petro vaikai grazus, bus ir sitas grazus vaikezas. Cia jau tik ju reikalas kaip susitvarkys, o mergelkai nera ko cia dabar lakstyt, prisilakste. Taskas

Kauno m. gyventoja

 Kauno m. gyventoja portretas
Kur jaunos merginos protas, su dau vyresniu vuyru, tinkanciu i tevus sugulti. Dar mokytis reikia, issilavinima igyti, atsistoti ant koju, o tik tada galvoti kaip su seniu sugulti. Man geda kad tokia mergina pasielge kaip nesveiko proto nesuvokianti mergina.l

nesupratau

nesupratau portretas
Tai kas čia per merga kad su seniu gulasi? Fui proste ko gero...Ir vaikas ko gero ne jo....DNR reik daryt.

Siaip to moteris

Siaip to moteris portretas
Beraste - paauks, suguliai... is kur tokiu randasi????? Valstieciai ir zalieji turbut...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Petrai, nebeatpažįstu tavęs. Pagalvok, neskubėdamas pamąstyk ir kaip visada tau būna, prieisi vienintelę logišką ir teisingą išvadą – kalti konservatoriai.

Aš portretas
Nesuvokiu kaip jauna , graži panelė susidėjo su tokiu šlykštuku. Man jis visada atrodo lyg atsisukusiu varžtu

Pasirodo

Pasirodo portretas
kad Gražulis nei krikščionis,nei demokratas.

Lina

Lina portretas
Moteris komentatore tai tu kisk galva i smeli apsurdus kalbi nebent senmerge be vaiku!!!!

Anonimas

Anonimas portretas
O kuri nesugula.Moteris moteri kalem isvadina.O ypac atsigula su seimo nariais ne s jie turi pinigu.Reikia testa padaryt gal ten ne Petro.

To moteris

To moteris portretas
Šlykštu skaityti tokius komentarus. Gėda.

...

... portretas
Vyras Petras. Nesensta, rankų nenuleidžia, skonį gerą turi. Tik dabar jau viskas. Figaro vedybos.

moteris

moteris portretas
Merguzele kisk galva i smeli,nes kai vaikas paauks visi vadins ji negraziai kadangi motina vyru paklode.suguliai nuo pirmo karto.TU KALE

koks čia dar tėvas ?

koks čia dar tėvas ? portretas
jis jau seniai senelis. Ar gali toks nukvakęs valstybę valdyti, jei net prezervatyvo užsimauti nesugeba ?

aha

aha portretas
dabar tokia sudėtinga politinė situacija rusai gali užpulti.....

ar tai ne pedofilija,

ar tai ne pedofilija, portretas
kai kabini paneles jaunesnes negu dukra ?

komentatoriai tokie patys dbl, kaip ir jų darmajedas petras

komentatoriai tokie patys dbl, kaip ir jų darmajedas petras portretas
bambalių lygis

Na kà

Na kà portretas
Nors ne pyydders.

Palaikau

Palaikau portretas
Tokia meilė buvo nubėgo į televiziją skųstis. 0-10 Petro naudai. Jei aš tokiu metu tokias vaksuosiu bus SUPER.

Anonimas

Anonimas portretas
o kodel vienas Grazulis taiso LT padeti? kubiliniai galetu parodyt kad kazka dirba LT labui

Aš portretas
Mergaitės jauskit ką darot,ar bernų mażai,tešketės po bile kuo,ką norit tą ta turit,ne Grażulus kaltas,o pati

Rūta

Rūta portretas
Pūko pėdomis seka - daugiavaikis

Tarp kitko

Tarp kitko portretas
Tėvu galima tapti tik kartą. Tiesa yra ir vaikdirbiu kurie tėvais niekuomet netampa.....

Anonimas

Anonimas portretas
kad tik tam vaikeliui nebutu persidaves tas blondines kvailumas

molodiec

molodiec portretas
Šaunuolis! Penktą kartą, bet ne paskutinį. Petrai, ir toliau taip laikyk. Tiesiu taikymu. Mergiočių Lietuvoje tau tikrai užteks. Dirbk Lietuvos labui. Tokiu būdu kovok su emigracija. Tauta tave prisimins!

Na,bet

Na,bet portretas
Ir mergos šiais laikais.Pačios lipa ant vyrų ir pačios rėkia.Taigi neišprievartavo,o savo noru sugulė.Tokiai pacankei su subrendusiu vyru... Ir visą tai tik del išgarsėjimo ir pinigu.Fui,nei garbės,nei savigarbos.Na ,jeigu duoda,tai koks vyras nepasinaudos,juolab,kad Gražulis išsiskyręs.

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
PETRAI Llabai grazi mergina Mesk ta politika zenikis nesigailesi Buk vyras

Petrai

Petrai portretas
Kodėl be preziko santykiavai? Štai tau ir vaikas. Dabar galėsi augint. Ale mat norėjai geriau pajaust malonumą be preziko, bet ne laiku ištraukei.

Anonimas

Anonimas portretas
:D :D :D

skaitytoja

skaitytoja portretas
puiku kelia Lietuvos gimstamumą Lietuvoje man įdomu kiek tau metų mergaite atrodo turėjai žinoti ko nori nesi nepilnametė o tavo norai pildosi sėkmės

Ištvirkelis

Ištvirkelis portretas
Senas diedas su jauna mergina

to Kontasveis

to Kontasveis portretas
o gražulis neprisidirbo? lai eina lauk iš seimo, veidmainis!

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
„Už Lietuvą, vyrai“! - puiki proga Petrui pakartoti savo šūkį.

Lidija

Lidija portretas
O kelintą kartą keitė žmoną ir partiją?

Kontasveis

Kontasveis portretas
Neteisinu Gražulio, nes jis esantis katalikas taip pasielgė. Bet ši ,,mergelė"-nerimta, prisidirbi ir dabar triūbija per TV ir laikraščius - ko siekė, to ir gavo - augink vaiką ir nelakstyk , nes jau prisilakstei. O vaikui pasakysi - tavo tėvas PARLAMENTARAS, kovojantis už moralines verybes. ABU LABU TOKIU

Petrai Gražuli

Petrai Gražuli portretas
IR KAIP TU VISUR SPEJI NIEKAIP NESUPRANTU UZTAT DABAR SUPRANTU KODEL MES LIETUVIAI GYVENAME KAIP VIENOJE VIETOJE ESANCIOJE SKYLEJE.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių