A. Maldeikienė apie P. Gražulio tėvystės skandalą: su tokiais žmonėmis – tik į teismą

ona

ona portretas
ar seimas prieglauda tokiems atsiprasant vyrams nes zmogumi jo pavadinti negalima,ar il gai tokiems nupususiems seniams mokesime algas?

norma

norma portretas
užteks gal poemas kurti iš vien ,ir tik vaikai vaikai ir vaikai, o kas kaltas kad tokiu fokusu nebūtų ir nereiktu verkti erzinti prieš visa lietuva net ir apie svieta lyginti , juk oi seime stena ponios visos vyrus palikusios ,geros fėjos ,juk ar mergos žiūri į amžių juk to nėra yra žodis pinigas o tas yra varganas netinkamas ir iš tikro kur yra tiesa kas atsakys o vaikai taip iš niekur neatsiranda ponios mergos esat kaltos nevedusios vienos nemiega vis niežti o paskui verkia tiesos laksto teršia pyksta ,ant kuo pikti,juk pikti negalima tik viena taisyklė nesileisk priešo tarp kojų ir bus švara tvarka ir gėris , bastą,

Žemaitijos kaunietis

Žemaitijos kaunietis portretas
Kai pradėjau vaikščioti,tėvas man sakydavo: - kai pradėsi vaikščiot pas mergas ir joms patikti,būsi viskam tinkamas.O Petras toks.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Žvelkime plačiau.Petras netinkamas valstietiškam Lietuvos seime.Leidžia brangų seimūno laiką,kaišiodamas į silkių bačką,vietoj to galėtų pasižvalgyt,ką dar galima uždraust ir baudomis papildyt nacionalinį biudžetą.Šiuo,konkrečiu atveju,reiktų sumažinti Petro algą,kad Birutė tų elementinių procentų gautų kuo mažiau.

Anonimas

Anonimas portretas
Kiekvienas turi savo gyvenimą,ko visi skalinat ant to Gražulio,ko lendate kur jūms nevertėtų listi.Panelė užsimanė reklamos,bet tai nedaro jokios pagarbos jai,ir tik visi pasišlykšti tokiomis laisvo elgesio panelėms.Man tai biauru ,šlykštu,o kokio ji vardo nori. O seimūnai tegul kiekvienas pasižiūri į save,o po teiskit kitą. Geriau neskalambinkit ,o dirbkit darbus kuriuos prižadėjote,nes argi nematote kas darosi šalyje,kiek skursta šeimų,kiek kenčia vaikai nuo visų tų iškrypėlių,pedofilų.Kiek žmonės kenčia,ir kaimynistėje gyvenantis iškrypėlis,gyventojai nėra saugūs.Tai dirbkit savo darbus ir žmonės tada pradės pasitikėti,jausis saugūs dėl vaikų geresnės ateities.

Emigrantė

Emigrantė portretas
Nustokit varyti ant Gražulio, gi ji jį pas save atsikvietė, ne jis ją į kokį viešbutį nusitempė - čia jos reikalas ir tegul dabar auginasi tą netyčiukę! O Silkinė? Dieve, naivumo įsikūnijimas!!! Nenori vaikų, naudok apsaugos priemones (o gal ji apie jas nežinojo? )! Gavosi taip kaip gavosi - dabar ir auginkis! O Maldeikienė tegu daugiau maldaknygę varto, nes iš kur jai apie vyro ir moters santykius ką nors suprasti?

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Emigrante,jeigu visiem lietuviam auginti tą nežinia kieno vaiką,tai visiem lietuviam priklauso žinoti ar Petras gulėjo ant Birutės,ar tas procesas vyko atvirjščiai.Taip kad nemokyk tėvo namą dulķinti.

Emigrantas

Emigrantas portretas
Nustokit varyti ant tos moters: ar pasiguldė ji Gražulį, ar pati ant jo užlipo - čia jos reikalas! O Gražulis? Dieve, naivumo įsikūnijimas!!! Nenori vaikų, naudok apsaugos priemones ( Gražulis to nežinojo? )! Gavosi taip kaip gavosi - atsakyk! Gaudamas tokius pinigus, siūlo dukros išlaikymui 200€! Juokinga! Todėl teisi p.Maldeikienė, su tokiais kaip Gražulis, reikia bendrauti tik teisme!!!

netikiu tokiom mergom

netikiu tokiom mergom portretas
Nieko blogo tas Petras nepadare, tik padare gero panelei ir pats pakliuvo i spastus. Visi vyrai eina i kaire, tik nepakliuna. Tegul nors vienas ranka prie sirdies pridejes pasako, kad nebuvo pas svetima, nera tokiu. Ne zuveis pardaveja dabar o Lietuvos zvaigzde. To ir sieke.

Alytiškis

Alytiškis portretas
KK2 nusirito iki purvinos statinės dugno,lnk kanalas yra praščiausias iš visų,palaiko tik vieną partiją ir pastoviai tie patys veidai.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Anonime,čia tos storos pūkuotos vištos reklama,kaip varlė virsta princese.

Anonimas

Anonimas portretas
O su tokiomis personomis kaip Aušra - tik į psichoterapeuto kabinetą

zodziu

zodziu portretas
Kkiek galima apie tai rasyti kalbeti,jau bloga,nesinori laidu ziureti....ar pamirsot kai pradzioj pati vaiko mama sake,kad daug metu nesusilaukia vaiko,va pasitaike ir pasinaudojo proga,rado gera donora ir saukia dabar visa gerkle,man butu geda,kiek vienisu ir skurdziai gyvenanciu,bet nerekia,cia jai tik reikia demesio ir pinigu

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Pats brandžiausias A.Maldeikienės projektas per kadenciją.Kad teisėjai netinginiautų aprūpinti juos darbu.Precedentas būtų tos panos ir Gražulio byla.

silke

silke portretas
padorumo nera ir is zuvu pardavejos, savo tiksla pasieke ir toliau siekia ir sieks, nereikia ci to padorumo ieskoti is Petro, vyras ir turi patenkinti moteri, tokia jo paderme, neks kits cia nekalts, merguzele, tu pati. Pasiekei savo tiksla, kapstykis, tuo labiau, kad Petras neatsisako padeti dukrai

Tikra

Tikra portretas
Nuobodybė- abu labu tokiu, o jei kiekvieną pasileidėlį (ę) aprašyt tai nei laiko nei vietos neužtektų. Negi nėra apie ką rašyt, o tuo labiau diskutuot televizijos laidose

Uzsiaugins ir viena.

Uzsiaugins ir viena. portretas
Ne pirma ir ne paskutine. Daug vienisu mamu augina ir augins. Birute protinga,darbsti ir grazi,tik sekmes jai. PS.Siais laikais tos jaunos pacios lipa ant diedu,dar net ne issiskyre vyrai buna ,joms vienodai sviecia.Kiek yra isarde seimu,kiek nuo vedusiu prisigimde,dabar joms tik pinigai.Birute niekam neisarde,jis jau tas Petrelis buvo issikyres,zmona protinga mete ji ir tiek.

untis

untis portretas
aisku pradekime visas sliures pateisinti dabar mergos tika ziuri kuris turi daugieu pinjgu jom visai nesvarbu amzius pacios lipte lipa as tos mergos nepateisinu ir kiek grazulis duotu tai gali dziaugtis o nas ja smerkiu ir maldeikiene yra neteisiereikalauti o maldeikiene visiskai neteisi palaikydama ta merga matosi kokia ji yra is savo poelgiu

jone

jone portretas
aisku vaikelis nekaltas uzaugs bet darykit paneles isvadas pacios

as

as portretas
vyrai normalus per tokias palieka seimas pacios pridaro nesamoniu

ji

ji portretas
kam rasote tokias diskusijas ir nereikia kaltinti vyro dabar jaunos panos lipa pacios nori grazaus gyvenimo o vyrai negali atsispirti tai ji turejo drauga bet jai reikejo ne vyro o pinigu tik gaila kad jaunos pacios iesko nuotykiu o paskui verkiai

kauniete

kauniete portretas
nereikia taip sneketi tokiu poru daug bet jis seimo narys ir viska iskele i aikste bet as kaltinu ir ta moteri pati sugule su tevu nes jai patogu kad jis turi babkiu ar ne taip bukim biedni bet teisingi

Skandalas skandalu

Skandalas skandalu portretas
bet kad Gražulis pasirodė kaip visiškas skuduras, tai faktas.Tikrai visada galvojau kad valdžioje atsiduria ne tokie vyrai.Kaip jis nesuprato, kad bent pasirodyti turi kaip rimtas ir protingas žmogus.dabar veeerkia, sielvartauja..Kaip Santa Barbaroj, primityviausiame brazilų seriale vergė Izaura..

Gggg

Gggg portretas
Maldeikiene,jūs visiškai teisi,kad su tokiais tik į teismą,tik va ,kodėl jūs dar nesedit kalėjime,jums tikrai ten vieta

skaitytojas

skaitytojas portretas
tai kad ta mergele, zuvies pardaveja pati uzlipo ant senio. Ji norejo vaiko ir isgarseti. Ji sliundra, jei pirma susitikimo vakara atsigule i lova
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių