A. Maldeikienė apie P. Gražulio tėvystės skandalą: su tokiais žmonėmis – tik į teismą

 • Teksto dydis:

Politikai ir žinomi žmonės išsakė nuomonę ir apie Petro Gražulio nesantuokinę dukrą.

Septintąjį sezoną pradedančioje LNK televizijos laidoje „KK2 penktadienis“ dalyviai diskutuos apie Seimo nario Petro Gražulio nesantuokinę dukrą bei turės galimybę išvysti dainininkės Dainos Bilevičiūtės pasirodymą, kuriame ji bus apsirengusi undinėle.

Be to, ji atskleis pikantiškų detalių apie savo buvusį gerbėją, kuris buvo Seimo narys.

„Įvairios dovanos buvo – pakvietimai, atėjimai į koncertus ir stovėjimas prie scenos. Viskas kaip priklauso vyrams“, – sako D. Bilevičiūtė.

Dainininkė pasakos, kad santykiai nutrūko, nes ji, kaip moteris, nerodo iniciatyvos.

Daina Bilevičiūtė/ LNK arch. nuotr.

„Aš galvoju, kad aš ėjau pagal tas bangas pasroviui. Buvau pakviesta ten ir ten praleisti romantiškai laiką – sutikau, į romantišką vakarienę – sutikau, į mano gimtadienį atvažiavo, taip ir draugavau. Kaip moteris jokios iniciatyvos nerodžiau“, – D. Bilevičiūtė.

Su tokiais žmonėmis kaip Gražulis, reikia viską daryti teisme, nes tokio žodžio kaip „padorumas“ – nėra.

Politikai ir žinomi žmonės išsakė nuomonę ir apie P. Gražulio dukrą. Dainininkė Renata Gaidan teigia, kad P. Gražulis pasielgė vyriškai pripažinęs savo dukrą.

„Ponas Gražulis labai gerai pasielgė, kad vaiką pripažino ir davė pinigėlių, nes ne kiekvienas vyras apskritai pripažįstą vaiką ir duoda pinigų. 5000 eurų yra tikrai didelė suma“, – sako R. Gaidan.

Aušra Maldeikienė sako, kad P. Gražulio pajamos yra solidžios ir jis tikrai gali pasirūpinti savo dukra: „Jo pajamos yra solidžios ir didelės, jis deklaruoja dideles pajamas. Ponas Gražulis turi mokėti adekvačius alimentus. Su tokiais žmonėmis kaip p. Gražulis, reikia viską daryti teisme, nes tokio žodžio kaip „padorumas“ – nėra“, - sako A. Maldeikienė.

Advokatas Albertas Bandžius laidoje pasakos, kad P. Gražulio dukros mama Birutė nebuvo atsitiktinė politiko gyvenime: „Dukrytės vardą p. Birutė parinko pagal P. Gražulio mamos ir dukros vardus. Galbūt tai liudija, kad moteris nebuvo paprasta ir atsitiktinė iš gatvės. Nesvarbu, kad tai nebe pirmas vaikas, bet gal ateis laikas ir jis susiprotės ir galės bendrauti su dukra kaip tikras tėvas“, – sako advokatas

Aktorius ir renginių vedėjas Viačeslavas Mickevičius laidoje pristatys dainą P. Gražuliui. Vyras pasakos, kad įkvėpimas ir pyktis jam atėjo besiklausant P. Gražulio istorijos apie jo nesantuokinį vaiką: „Prasidėjo kūrybinė intencija. Ir taip per porą valandų gimė kūrinys“.

Visą laidą „KK2 penktadienis” žiūrėkite šį penktadienio vakarą 19 val. 30 min. per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

ona

ona portretas
ar seimas prieglauda tokiems atsiprasant vyrams nes zmogumi jo pavadinti negalima,ar il gai tokiems nupususiems seniams mokesime algas?

norma

norma portretas
užteks gal poemas kurti iš vien ,ir tik vaikai vaikai ir vaikai, o kas kaltas kad tokiu fokusu nebūtų ir nereiktu verkti erzinti prieš visa lietuva net ir apie svieta lyginti , juk oi seime stena ponios visos vyrus palikusios ,geros fėjos ,juk ar mergos žiūri į amžių juk to nėra yra žodis pinigas o tas yra varganas netinkamas ir iš tikro kur yra tiesa kas atsakys o vaikai taip iš niekur neatsiranda ponios mergos esat kaltos nevedusios vienos nemiega vis niežti o paskui verkia tiesos laksto teršia pyksta ,ant kuo pikti,juk pikti negalima tik viena taisyklė nesileisk priešo tarp kojų ir bus švara tvarka ir gėris , bastą,

Žemaitijos kaunietis

Žemaitijos kaunietis portretas
Kai pradėjau vaikščioti,tėvas man sakydavo: - kai pradėsi vaikščiot pas mergas ir joms patikti,būsi viskam tinkamas.O Petras toks.
VISI KOMENTARAI 25
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių