J. Jankevičius: iš juodosios komedijos buvau „iškirptas“ dėl nuogybės

 • Teksto dydis:

Šį rudenį TV3 žiūrovus trečiadienio vakarais linksmina „Gero vakaro šou“ su Justinu Jankevičiumi ir Mindaugu Stasiuliu. Šįvakar laidos kūrėjai ir vėl dovanos daug juoko.

Justinas nepamirš aptarti karščiausių praėjusios savaitės aktualijų, dainuos Merūnas Vitulskis, o studijoje bus ypatingai karšta, nes į klausimus atsakinės Ineta Stasiulytė, Timūras Augucevičius ir Tadas Vidmantas.

Partijų štabus aplankęs Justinas atskleis, ką valdžia veikė rinkimų naktį. Kurie atstovai mielai atsakinėjo į provokuojančius humoristo klausimus, o kurie vengė? Kieno Justinas paklausė „Kodėl sugriovėte Lietuvą?“

„Gero vakaro šou“ studijos stogą kilnos juodojo humoro ir veiksmo kupino filmo „Gautas iškvietimas 3“ žvaigždės – aktoriai I. Stasiulytė-Liva, T. Augucevičius-Kobretis ir režisierius T. Vidmantas.

„Kas nutiko su antruoju „Gautu iškvietimu“?“ – teirausis M. Stasiulis. „Ten jau beveik nebe žmonėms buvo skirta...“ – šmaikštaus T. Vidmantas. Tuo tarpu J. Jankevičius smalsaus: „Ar tiesa, kad Daina Bilevičiūtė pati susimokėjo už tai, kad patektų į filmą?“

Režisierius atskleis ir kaip pavyko į filmavimo aikštelę pritraukti krepšininką Joną Valančiūną. Ar tiesa, kad jis filmo kūrėjams parašė pats?

J. Jankevičius juokaus, kodėl filme nėra scenos su juo pačiu. „Buvau pakviestas, filmavausi, bet turbūt parodžiau viena nuogybe per daug. Mane nutarė iškirpti. Dėl tokios smulkmenos jūs iškirpote visą sceną!“ – kvatosis Justinas.

Laidos vedėjai studijos svečius pakvies sužaisti komplimentų žaidimą. Žiūrovus iki ašarų juokins J. Jankevičiaus pagyros savo kūnui, Timūro įkūnijamo policininko Kobrečio komplimentai jo paties stiliui, o į policininkės Livos vaidmenį įsijautusi Ineta ne pasisakys, o čia pat pademonstruos, ką mano apie T. Vidmanto charakterį.

„Gero vakaro šou“ vedėjai turės puikių naujienų katinų mylėtojams. „Taip, mums įdomus jūsų katinas!“ – į švelniakailių šeimininkus kreipsis Justinas ir Mindaugas, laukiantys didžiausių katinų nuotraukų ir filmukų. „Tiesa, Violeta negali siųsti Viliaus nuotraukos“, – šmaikštaus M. Stasiulis, prisiminęs pokštą apie Katinais kadaise vadintus dainininkus V. ir V. Tarasovus. Tuo tarpu laidos studijoje svečiuosis žiūrovas Genadijus ir jo katinas Grantas Juodasis dūmas.

Melomanų dėmesiui – Lietuvą visame pasaulyje garsinančio dainininko Merūno Vitulskio pasirodymas.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20.00 val. per TV3.NAUJAUSI KOMENTARAI

jau

jau portretas
Kaip tokius chamus kviecia i televizija,slykstu i ji ziureti,o jau kai prakalba?,,,

Šis tas

Šis tas portretas
Vakar mačiau šios laidos fragmentą. Katinas neabejotinai buvo įspūdingas, o laidos vedėjas Justinas Jankavičius, kaip čia švelniau jį apibūdinus... yra chamas. Kalbėdamas apie katinus jis išsityčiojo iš senmergių. Maniau, kad tokia leksiką galima išgirsti kokiame nors kaimo turguje, bet kai jaunas vyras kalba nesąmones... Paaiškinimas Jankavičiui - šiais laikais yra moterų, kurios iš principo nenori tekėti ir tai jų pasirinkimo reikalas. Didelė dalis moterų nori ištekėti ir sėkmingai tą daro, tik po to žaibiškai skiriasi. Yra ir tokių, kurios norėtų susirasti vyrą, bet neranda tinkamo, arba tiesiog neatitinka formulės 95x95x95, todėl yra nurašomos. Pabaigai - chamas neturėtų dirbti TV. O visai pabaigai, kad nesakytumėt, kad šį komentarą parašė kokia tai "senmergė" paatvirausiu - vyrai man kaip knygos, perskaitau ir išnešu į biblioteką. Tuos, kuriuos noriu skaityti ilgiau - pasilieku.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių