Poilsio parke užpuolikas moteriai į kaklą įrėmė peilį

To to anonimui

To to anonimui portretas
Cia tu gal skaiciuoji o gal ir esi tas kuris atimineja kad taip kalbi

To Anonimui

To Anonimui portretas
Ko tu skaiciuoji kitu pinigus ,jie ne tavo ,savo skaiciuokit,gulbine ,gal jai padovanojo ir siaip ne tavo pavydziu akiu reikalas ,kas ka perka ir uz kiek

Anonimas

Anonimas portretas
Bet tai gerus telefonus bobelės nešiojasi, kad nuostoliai 1000 eurų....mano telefonas tik apie 100 tekainuoja, nors ir dirbu, ir neblogai uždirbu. Ne sarmata tokias ir apiplėšti, nusipirks kitą.

Varguolis

Varguolis portretas
Klaipedos savivaldybe su Vaisvila paskendo ,,lentu" gincuose

lentų gamintojas

lentų gamintojas portretas
reikėtų dalinti lentas "Aš iš Saugios Kaimynystės Grupės". Užkabinti iš priekio ir iš nugaros, kad iš toli būtų matyti. Policija ir savivaldybė sako, kad tai panacėja. Tai gal kabinti reikėtų ne tik ant namų ? :)

vot teip

vot teip portretas
Geriausia derėtų turėt savigynai pištuolietą,nušautų kokį debilavuotą užpuoliką,kiti debilai gal pamąstytų,ar verta dėl kelių eurų rizikuoti gyvybe?

non admirare prie tokios valdžios

non admirare prie tokios valdžios portretas
dūdoriui rūpi tik koncai ir šventės. Mūsų saugumas, sveika aplinka jam pox...Gerai Vydūnas liepė - nerinkti į jokią valdžią girtuoklėlių - nei buvusių (užsikodavusių), nei esamų. Nes dvasingumo pas tokius nerasite

Rapolas

Rapolas portretas
Tokius issigimelius reikia lauzyti.

...

... portretas
Che,kas per susitaikėliškumas: "Uostamiesčio Poilsio parke net ne po vieną vaikštinėjančioms poilsiautojoms derėtų turėti kokių nors apsaugos nuo užpuolikų priemonių arba vengti atokesnių takų" - o ką, primint policijai kokios jų pareigos jau nebegalima?.. siekiama kad sugrįžtų linčo teismai?.. - na, GAL ir taip, nes vis vien tie oficialieji teismai skirti TIK savų apsaugai.

Šiaulių

Šiaulių portretas
gatvėje pastoviai budi policijos mašinos................šalia kebabinės.

senjore

senjore portretas
Is kur Lietuvoje gauti tiek policininku aiskiai zinoma ,kad norima sunaikinti si tarnyba. Visoje Klaipedos apskityje budi po tris ar keturis ekipazus.Taciau Vilnuje ministerijoje ir Dapartamentose pilni kabinetai , is ten juos reiketu iskrapstyti i gatves , bet kas rysis tokiam veiksmui,

Taip

Taip portretas
Zudysim patys pagautus nusikaltėlius ir apkaltinsim valdžia teisime juos ,kad esame priversti gintis ir naikinti siuksles kurių mūsų mokesčiais vogdami neapsaugo piliečius ,o šeria maitina nusikaltėlius ir plius dar amnestiją jiems ,juos triuciti reikia

Geras Ponas

Geras Ponas portretas
Tai Vasilij Minchenkov jis jau 2 menesius laisveje

Anonimas

Anonimas portretas
Visai nori.ibauginti zmones pleisfami kalinius, bus kaip 1953 metu vasara.

Parkuose

Parkuose portretas
privalo budėti policija, ko nei viename Klaipėdos parke nepamatysi. Tada žmonės jaustųsi saugiau. Dabar gi žmonės apiplėšinėjami, mušami, visur vaikšto iškrypėliai. O policijos kaip nėr taip nėr.

PRIE KAMERU JAU SENIAI NIEKAS NESEDI. AČIU DŪDORIUI

PRIE KAMERU JAU SENIAI NIEKAS NESEDI. AČIU DŪDORIUI portretas
PRIE KAMERU NIEKAS NEDIRBA IR JU NESTEBI. SAVIVALDYBEI IR DŪDORIUI NUSISPJAUT. Mieste nesame saugus. Savivaldybe susimove.. kur ziuri dudorius neaisku..

Uźnkiso tas apsileidimas

Uźnkiso tas apsileidimas portretas
O kur gi visos kameros kurios turetu filmuoti parka ,ar tik vel iśplauti pinigai? Juk turejo i parka ivaźiuot dviratininkas.

nu jo

nu jo portretas
ir dar planuoja amnestiją

Irma

Irma portretas
17 val .centre visai zmoniu nebera?

hara

hara portretas
Siaubas kazkoks.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių