Gyventojai pasipiktinę – miesto centre benamis surengė „erotinį“ šou

Gaila tokių tvarkdarių

Gaila tokių tvarkdarių portretas
Gaila žiūrėti ne į tą nelaimėlį, iškrypėlį, o į demonstruojantį bejėgiškumą , vargšelį pareigųną , gailą visų mūsų ... kokia sukurta sistema tik valkatos mūsų mieste turi visas teises, o eilinis žmogus bejėgis. Labai gaila ,kur ritamės ???

Kur didvyriai???

Kur didvyriai??? portretas
Tai tik parodo, kad iš tiesų serga mūsų visuomenė, o ne tas dvikojis padaras . Jį paleisdami pareigūnai tik eilinį jam kartą prideda dar daugiau įžūlumo - jam tai įrodymas, koks jis yra "galingas". Tai tikra vaikščiojanti nelaimė. Jei suaugęs žmogus dar gali nuo jo apsiginti, tai vaikams jis kelia labai didelį pavojų. Pareigūnai, turbūt, tik įvykus nepataisomai nelaimei, skėsčios rankomis ir sakys, kad padarė viską, ką galėjo. LT himną giedame: "Lietuva - didvyrių žemė..." Tai gal tie senovės didvyriai visi išties miega piliakalniuose, o dabartiniai - galintys greitai "sutvarkyti" tokius baisuoklius - visi jau emigravo???

Gr

Gr portretas
Nu nesamone ir vel drebet kad i galva su buteliu neuztrenktu.ot gyvenam teisinej valstybej

Taip

Taip portretas
vakar po pietų jau po Sportininkų raj.slampinėjo.Ir tokia ,,bakterija''vaikšto visur po parduotuves viską čiupinėja su savo žaizdotom -pūliuotom rankom.Apie kojas nešneku jau.Jis vasarą vaikščiojo su ,,dviratininkų'' šortais,tai ten vienos žaizdos ant kojų. Ir niekas niekur jo neuždaro,į namus tėvas neįsileidžia,tai tokį vakare sutikti labai pavojinga.

Kur marozai?

Kur marozai? portretas
As nesuprantu ka Klaipedoje negali atsirasti normaliu bachuru ar kokiu marozu kurie ta idiota nuveztu i miska ar atspardytu taip kad jis jau nevaiksciotu. Ar kol ju sesers ar mamos jis neuzklius visiem dzin?

Anonimas

Anonimas portretas
Laikykimės.... Jis vėl šmirinėja agresyviai nusiteikęs mieste. 7.20 val IKI parduotuvėje Mažvydo alėjoje buvo

Gėda

Gėda portretas
Ar ne gėda mūsų valdžiažmogiams ir policijos pareigūnams, kad toks bjaurus nužmogėjęs dvikojas jau seniai terorizuoja tokią daugybę žmonių, o jie nieko negali jam padaryti? Pagaliau kur jų savigarba, kai toks degradas taip atvirai tyčiojasi ir iš jų, nes mato, kad pareigūnai yra tiesiog bejėgiai prieš jį? Jis gali dar labiau suįžūlėti dėl tokio valdžios institucijų "neįgalumo". Galų gale argi negalima jo pasodinti vien už daugybinius grasinimus praeiviams, pardavėjoms, vaikams ar kt. viešuosios tvarkos pažeidimus, jei niekas nesugalvoja kito būdo? Ar reikia laukti, kol jis būdamas toks "neadvakatus" ims peiliu pjauti žmones???

Bijo

Bijo portretas
ir ligoninės jo tokio.Jis visiškai neprognozuojamas ir blaivas būdamas.Prieš kelias dienas teko išklausyti jo ,,planus''ką su manimi padarys. Ir laukė prie sustojimo,galvojo.kad eisiu pro ten,bet aš pasukau kitur pamačiusi jį..Lengva žmonėm komentuoti,kai nėra tekę susidurti su juo,daryti tą,kviesti tą.Kai buvau jam iškvietusi policiją,tai visų pirma paklausė,ar aš nuo jo nukentėjau kaip nors.Aš pasakiau,kad kviečiau pareigūnus,kad pamačiau jį parduotuvėje kur dirbo jauna,viena pati pardavėja,o ji visa buvo išsigandusi,drebanti ir negalėjo jo išvaryti.O jis ir prekes ėmė valgė.Tai policija jį tik išprašė išeiti lauk.Viskas.Mano pasakymų ką aš stebėjau iš lauko kol atvažiavo policija-niekam neįdomūs buvo.Apylinkės inspektorius sakė,kai jis būna uždarytas-visiem būna ramu,bet negali ilgai laikyti,kaip 24val.Ir ką daryti?

Gr

Gr portretas
Jis durnas ir visi jo bijo nes jis neprognozuojamas.daro ka nori sukauja visus kolioja dauzo autobusu stoteliu stiklus.o i durnyna jo neima .palaiko para ir paleidzia nes jis tipo sveikas ir nenori gydytis.po parasu iseina.vakar uzdare siandien jis vel namie.nesuprantu .juk visi mato kad ji reikia gydyt.bus bedos tikrai.tai ziaurus zmogus.girtuoklis prigeria ir miega.o jis siauteja.ot gyvenam .niekas negali agresyvaus durniaus sutvarkyt.

To: kaunas

To: kaunas portretas
Skaityk atidžiau straipsnį ir komentarus, policijai buvo paskambinta ne kartą. Bet iš komentarų aišku, kad policija su juo nesusitvarko

kaunas

kaunas portretas
nesupratau,matant tokius vaizdus ar sunku paskambinti policijai...kad ir du ar trys kartus is eiles...pas mus kieme baigesi visos girtuoklystes po langais,net alaus..gavo baudas uz gerima viesoje vietoje ir kitokias nesamones..skambinkinkit ,o ne piktikites...o kur rajono igaliotinis...tiesa ,dabar ziuri gluchariova per TV

Pilietis

Pilietis portretas
O kas dedasi nuo baltijos ziedo link seno turgaus tai jau nauja salys Bambalija, prie mazos norfos baltijos prospekte, prie debreceno, ir senas turgaus. Jie jau turi savo anklava, o vasara tai gulejo matrasas vienas miega kiti geria, po to "Vahta" keiciasi tas atsibunda eina gerti o kitas miegot. As tai maciau savo akim.

Fero

Fero portretas
Kada uzdraus "bambalinio" alaus ir vyno plastmasiniuose buteliuose prekyba? Slykstu ziuret!

Į darbo stovyklas

Į darbo stovyklas portretas
Tokius degradus tik siųsti į sunkųjų darbų stovyklas su griežtais prižiūrėtojais, kad ten patys sau karštą maistą užsidirbtų. Tik darbas iš beždžionės padarė žmogų...

Daina

Daina portretas
Kodėl mes turėtume nešti karšto maisto darbingiems utėliams? Tegul eina dirbti pagalbiniais darbininkais. Tokiems parazitams Baltarusijoje tuoj pat lazdų išrašytų. Bet čia gi "demokraija". O tą "erotinį" utėlių turėjo praeinantys vyrai kaip reikiant pamokyti.

M

M portretas
Nustotu maxima Vaivoje pardavinėti pigų bambalinį alų ir "vyną", manau bomžų centre tikrai apmažėtų. Nes dabar taromatai vietoje, svaigalai vietoje, suoliukai vietoje..

vytautas

vytautas portretas
Yra Vokietijoje toks miestas Tryras (Trier)Tiesa,tame mieste gimes ir K.Marksas.Taigi,Trier mieste skirta vieta panasiems pilieciams(social) kur pristatyta stalu,suolu gultu ir kitokio inventoriaus,leidziancio zmogui gan patogiai jaustis.Ten pilieciai atnesa maisto,drabuziu ir kitko,ko mano galintys prisideti.Kiek suprantu,ten skirti finansai,nes teritorija valoma ir svarinama.Klaipedoje atsirastu galestingu zmoniu(vietoj seriamu kaciu ir sunu) kurie atnestu ir karsto maisto.Puiki vieta butu pieva tarp Kauno ir Dubysos gatves.Jei problemos,- netoli ir policija.Stai jums ir tikras darbas V.Valiui,- suorganizuoti tai.

Klaipediete

Klaipediete portretas
Klaipeda jau garsėja valkatomis, kurie okupavę skverus senamiestyje, gražios poilsio vietos su rožių krūmais skirti valkatoms,baisus miesto veidas nuostabus, TKRA KULTŪROS SOSTINĖ

šiaip įdomu

šiaip įdomu portretas
kodėl tas savadarbis daiktas vadinamas "nepadoriu".....reiškia, visi vyrai nešiojasi savo "nepadorius".....?

Zenonas Priekuliškis

Zenonas Priekuliškis portretas
Už tokių įdarbinimą ir neiforminimą ūkininkams keliamos baudžiamosios bylos. pvz. Edikui Mankevičiui

Anonimas

Anonimas portretas
Pipies

tas pats

tas pats portretas
Klaipeda tiesiog uzvalde "bomzai"...meras matomai bejegis kazka pakeisti...teks susitaikyti miestas sekmingai juda "bomzejimo"link....siaubas...baisu senamiesciu praeiti..konteineriai pilni "bomzu"...suoliukai nusesti "bomzu"...vakare centu ne praso o reikalauja "bomzai"....kur noresi tokiame mieste gyventi...kas nori tarp "bomzu" gyventi?

Apie įstatymus

Apie įstatymus portretas
Jei iki šiol nėra įstatymų, kad tokie nužmogėję baisuokliai daugiau neterorizuotų gyventojų ir negąsdintų mūsų vaikų - vadinasi reikia kuo greičiau priimti naujus įstatymus! Tai supranta dauguma "paprastų" eilinių piliečių. Tik panašu, kad mūsų išrinktos valdžios atstovams iki tokio mąstymo dar taip toli - kaip iki mėnulio...

Jau

Jau portretas
sakė,kad išvežė jį mašinytė su raudonu kryželiu.

Dalia

Dalia portretas
Į rezervatus tokius šlykštūnus

Hm

Hm portretas
Gal paprašykit Verygos ir Karbauskio, kad gražiai su juo pasišnekėtų ir į protą atvestų? Su neagresyviais "girtuokliais" kariaut sugeba, tai gal tegu parodo ką gali tikram chroniui ant visų myžančiam? Arba tegu pasiima aną į seimą, visiems geriau bus.

Gr

Gr portretas
Sitas zmogus ne benamis o gyvena sportininku 22-30. Jis visiskai nesveikas.isdarineja ka tik nori pradedant laiptines isterliojimu ir baigiant slapinimusi balkone ir laiptinej.siukslina dauzo langus issukineja saugiklius.policija kvieciam vos ne kas diena.bet jie isveza ir po pusvalandzio vel paleidzia ir vel tie patys cirkai.nebezinom ka daryt Jo niekas neuzdaro nes tipo nera tokio istatymo.tai negi jis turi kazka uzmust kad valdzia atkteiptu demesi.gyventojai jo bijo.nes duris jau yra uzgeges.ka daryt??????? Patarkit

paprasta

paprasta portretas
nu pasakytu man kad lindo jis prie kokio artimu visus pirsus isukciau iki vieno ir apsiramintu :D

R,Vilnius

R,Vilnius portretas
Vilniaus centre per apsimyžusius bomžus neįmanoma praeiti. Prie kiekvieno įėjimo į PC, netgi teatro, prašytojų ne vienas. Ir neee, jiems nereikia centų - duok 2-4eurus. Kudirkos a.yra jau ,,etatinis"jų suolelis. Ir nieko. Turistai dosnūs.Taip pat Pilies g. Mano tolerancija tikrai neeilinė daug kam. Bet per 10metų tikrai įgriso toks požiūris. Ai, dar atskira tema-jų kelionės viešuoju transportu.Bet jau nesiplėsiu.Niekas nepasikeis vis tiek.

Kumpis

Kumpis portretas
Laisvu statybu visus, tegul uz maista akmenis laukuose renka. Visus i "101" kilometra. Uzteks tariamos demokratijos.

vedas

vedas portretas
Kada tuos degradus prades rankioti i med. blaivykla? Guli persigere vidury dienos... Ar tik mokescius rinkt tesugeba?

Komentatoriams

Komentatoriams portretas
Jis ne bomžas, gyvena sportininkų gt chruščiovkėj jaunystėj buvo dviratininkas bet nnieko nepasiekęs,tarnavo ne afgane o mamonove kaliningrado srity,prasigėręs protą uždaro į banguškę kartais, nebijokit dažniausiai gąsdina tik „liežuviu”.

piktas

piktas portretas
Juos, paprasciausiai reikia isguiti is miesto centro, tuom turi rupintis Meras, uteletems valkatoms turi buti skirta vieta, kur jie gales kelti savo orgijas.Tiems ,,gerasirdziams'' kas jiems duoda ismaldos , duoti tokias baudas , kad daugiau nenores peneti nusigerusiu benamiu is savo sukauptu piningu.

www

www portretas
Ir dar kai kurie drista Rusija orda vadinti. Stai kur "Europos" kulturos sostyne.

Kiausi

Kiausi portretas
Agirdi vatnike, yra istatymai, ir reikalauk tu ka nori, duoti pizdi per snuki su kirviu ir tada policija kviesti kad damustu dalbajoba. Taip pat ir su tavim noretusi

Tas pats

Tas pats portretas
Plyta į galva ir permest i Klasko teritorija per tvora,niekas neieskos

Anonimas

Anonimas portretas
Reikalaujame NELIESTI. Sukos, valkataujancias kates ir sunis seriat ir apsisnargliave bliaunat apie GYVULIU TEISES. Net nusprogusiam katinui kad islipti is medzio gaisrininkus kvieciat, o cia ZMOGUS. JUS ESAT LIBERAST_PIDERASINIAI ISGAMOS nuzmogeje, sudebileje bezdzioniu nuopisos. Pas mus DEMOKRATIJA ir visi turi teise daryti KA TIKTAI NORI. Kas pries - tie yra Putino siknalaiziai, vatnikai, fasistai ir visokie kitokie.

Bomžai

Bomžai portretas
mūsų rajone nepavojingi.Būtent tas žmogysta,kuris užfiksuotas nuotraukoje yra ,,problema''.Jo niekas negali sutvarkyti.Kur mum jį dėt,jeigu policija jo neima,gydyt neuždaro?

Ginkluotas

Ginkluotas portretas
Nesuprantu,gyvenat savo rajone ir bijot kažkokio bomžo,mes pas save susitvarkom su tokiom problemon greit ir efektyviai

Vėtra

Vėtra portretas
Štai tokių ir esame terorizuojami. Tapome bepročių įkaitais. Ne mes turime su jais kovoti, tam yra pareigūnai, institucijos . Jeigu jis kelia pavojų visuomenei privaloma - izoliuoti. Tokie išsidirbinėjimai viešose vietose , miesto centre - klaiku.

ass

ass portretas
Kiek teko girdeti, jis jau kelis kartus buvo uzdarytas gydytis, bet po kiek laiko grizta ir vel stogas ciuzia, .. tarnavo Afganistane, buvo stipriai kontuzytas, is cia ir visos psichikos problemos.. savo laiku buvo profesionalus dviratininkas..

Jis

Jis portretas
bastosi po visą miestą.Gyvena Sportininkų raj,vardu Aleksandras,nešiojasi daug maišų,eina susikūprinęs.Ant krūtinės pasikabinęs daug raktų,peilį įdėkle,pats su savimi kalbasi.Tai nuotraukoje matosi išvaizda.Jis pats išprovokuoja konfliktą.Rūkydamas pučia tiesiai dūmus į žmogų,užkliūna praeinant ir pradeda koliotis ,pulti,grasinti.Autobuse pradeda kraustyt savo daiktus smirdančius,žmonės varo lauk,taip ir tęsiasi viskas.

Tomas

Tomas portretas
Nu ok, o kaip jis atkersys lalrastam praeiviui? Kur jis dazniausiai buna ir kaip atrodo?l, prasau pasakykit kas zinot.

Paprastus

Paprastus portretas
bomžus ,pijokus gali sutvarkyti,o šitas yra labai kerštingas ir bijo kišti nagus prie jo.Jo net vagiant ,,nemato'',nes paskui gali šimteriopų nuostolių turėti.Policija išvežusi ir paleis po kiek laiko,o kas iškvietė-kentės.

Komentaras NU

Komentaras NU portretas
Buvo toks nevienas,kuris bandė,,atkalti'',bet dabar ratais eina nuo jo.Yra jis ir gavęs,bet jis kerštingas.Ir jis palaukia laiko,vietos ir ,,atsiskaito''.

Kaimynas

Kaimynas portretas
Ar negali, ten esančių parduotuvių, kavinių parduotuvių savininkai, darbuotojai kviesti policiją? Gi nuo to kenčia verslas. Pvz apsaugos darbuotojas per kamera mato benamius, iškviečia, parašo pareiškimą, kad neblaivūs šaukia ir išveža juos. Ar čia patys praeiviai turi stovėti kviesti, laukti, kol atvažiuos, surašyti pareiškimą ir pan.?

policija

policija portretas
neturi kur jo dėti.Jį reikia gydyti,bet jis laiko save sveiku,protingesniu už mus visus ir jo paguldyti gydyti negali,nes jis NESUTINKA,arba pabėga iš ligoninės apvogęs ligonius ir ligoninę.Su apylinkės inspektoriu bendrauta ne kartą.Tokie įstatymai mūsų,kai psichiniui viskas galima.Tik nelaimė turbūt jį ,,izoliuotų '' nuo visuomenės.O tokių įvykių daugėja,kai atrodo normalus žmogus,o visą šeimą iššaudo,o tas akivaizdžiai nusišneka,puola ant žmonių,niokoja aplinka ir nieko.

To nezabitauskas demokratas

To nezabitauskas demokratas portretas
O tamsta kodėl ignoravote ir nepaskambinote? Visada reikia nuo saves pradėti, o ne laukti kitų...

xx

xx portretas
rašėm. Nieko

Snieckus

Snieckus portretas
Bomzu dabar visur yra ,bet vat Tarybu Lietuvoje nebuvo.

bomzas

bomzas portretas
Grazuolis!

CSI

CSI portretas
neverkit kad policija nieko nedaro, viskas priklauso nuo jūsų... ar nors vienas parašė pareiškimą kad grasina ar puola? NEI VIENAS :D tai ir neverkit kad niekas nieko nedaro kai patys nerašot

nu

nu portretas
nesu matęs tokių, pamatyčiau atkalčiau taip kad daugiau nebelįstų niekur

Anonimas

Anonimas portretas
Tik tvarka ir švara gali tai išgydyti - kai neliks mieste visokių apleistų pastatų, garažiukų, sandėliukų ir kitokių neprižiūrimų užkaborių kur jie veisiasi, kai bus plaunamos ir dezinfekuojamos vietos kur jie valgo ir išgėrinėja (pvz. suoliukai prie IKI parduotuvės Mažvydo al.) kai neliks jiems maitinimosi vietų(atvirų šiukšlių konteinerių, kuriuos jie rausia ir viską mėto aplink) tuomet ir apmažės, čia kaip su tarakonais - jie išnyksta kai nebelieka maisto

xx

xx portretas
Jis nėra benamis. Gyvena su motina, kurią taip pat dergia paskutiniais žodžiais, o kas namie dedasi, baisu net įsivaizduoti

sportininkė

sportininkė portretas
Ko dar reikia, kad jį izoliuoti? Net nuotrauka pateikta. Jis TIKRAI yra baisus. Aš kaiminystėje gyvenu, tai prieš išeidama iš laiptinės apsidairau, ar jo nėra... nes žadėjo, užmušti, išprievartauti, padegti ir t.t. O kokiais žodžiais apdergė, tai ....

Klaipeda

Klaipeda portretas
Nu neblogas toks varžtas.

AK

AK portretas
Kultūros sostinės renginiai. Ne Europos, deja, bet vis vien.

Ginkluotas

Ginkluotas portretas
Nuo agresyvumo labai gydo teleskopinės lazdos arba blogiausiu atveju 9 milimetriukai

Nezabitauskas demokratas

Nezabitauskas demokratas portretas
Čia dar nieko. Prieš porą savaičių ant Biržos tilto vidurdienį, daugybei žmonių matant, toks pat apyjaunis ir girtas išsitraukė savo nedirbtinį ir smagiai šlapinosi. Nežinau, ar kas skambino policijai - skubėjau pasitikti autobuso. Žodžiu, anarchija. Demokratija čia nė nekvepia - argi piliečių dauguma toleruoja tokius dalykus? Bet niekas jų valios Lietuvoje nepaiso.

...

... portretas
Elgias it Pūkas Seime.

Nuotraukoje matomas

Nuotraukoje matomas portretas
žmogysta yra labai agresyvus.Jis gyvena Sportininkų g. rajone.Kenčiame ir mes nuo jo.,,Lygioje vietoje'' kabinėjasi nesvarbu prie kokio amžiaus žmonių,jis daro ką nori ir kur nori.Teko ne vieną kartą kviesti policiją,bet jo niekas niekur neveža,o tik pasišneka su juo.Jis ,,prisižada'' nesielgti netinkamai,o paskui viskas prasideda iš naujo.Mano vaikas laukė autobuso Kauno g. sustojime,tai pradėjo kabinėtis,ko ji žiūri į jį.Ji pažysta jį,tai stengiasi kuo toliau nuo jo,o jis pradėjo grąsinti,laukti kol įlips į autobusą ir seks kur eis,bet namų nedasieks,nes jis į gabalus išdalins.Kaip vaikui jaustis reikėjo? Bet ji žino,ką tokiais atvejais daryti ir nuėjo arčiau buvusių žmonių,bet niekas nebandė jį tildyti,nes jis būna ,,pasiutimo''metu baisus.O policija kol atvažiuos,jis jau kailį savo bus išnešęs.Vagis paskutinis,vagia prie akių,nes visi bijo,nes pastoviai nešiojasi peilį ir jį demonstruoja laisvai.Ir niekas jo niekur neuždaro.Yra buvę,kai trukdė eismui ,ėjo per vidurį gatvės .

Jųšų vardas

Jųšų vardas portretas
Tarsi užsienyje nebūtų benamių, kokiam idealiam pasaulyje gyvenat? Kiekvienas turi teise kaip jam atrodyti ir kaip gyventi. Žinoma neturėtų kabinėtis prie kitų žmonių.

Kolega

Kolega portretas
taip baisu Bet tai parodomas tikras musu gyvenimas be pagrazinimu Visi meluoja o vaidina kad viskas gerai

Regina

Regina portretas
Šita nuotrauka labai aiškiai pasako viską - "...dėjau aš ant jūsų visų..." O bjauriausiai, kad tai vyksta miesto centre vidury dienos... O mūsų gerai apmokamai valdžiai - D.Z.I.N-N-N...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių