Tėvai širsta: uostamiesčio mokyklose klesti spintelių verslas

Leonidas

Leonidas portretas
Gyvename Suomijoje 12 metų. Vaikas mokosi jau antroje mokykloje. Tiek vienoje, tiek tikoje spinteles nuomojamės. Tai įprasta praktika čia. Niekas skundų nerašo, nes supranta, kad spintelė - tai prabangos dalykas ir jomis vaikai naudojasi savo valia nieko neverčiami. Dalis vaikų turi spinteles, dalis - ne. Negi tėveliai neturi kitų, žymiai svarbesnių dalykų, dėl kurių turėtų kviestis žurnalistus?

-

- portretas
Mes pirkom vaikui spintele kaina buvo apie 24 eurus man regis. Naudosimes 4 metus paskui dovanosim mokyklai. tikrai nereikia ju nuomotis kainos baisios, nupirkti ir palikti dovanu daug pigiau

Bumbekliams

Bumbekliams portretas
Vis proga pabumbėt, ane?

Vita

Vita portretas
Kodėl "užpultas"Ąžuolynas?reikėtų autoriui parašyti kitą straipsnį apie padėtį visose mokyklose....

Klaustukas

Klaustukas portretas
Klaipėdos savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Laima Prižgintienė ir "Ąžuolyno" gimnazijos direktorė Vilija Prižgintienė matyt labai artimos giminaitės ??? :)

Zygmas

Zygmas portretas
Azuolyno gimnazija,senai garseja ,direktores diktatu,kuri turi uztareju merijoje...senai ,gabus mokytojai ,isvaziavo i uzsieni,nes ten nepakesdavo direktores diktato

Romas

Romas portretas
Normaliose valstybėse spintelių nuoma mokykloje - įprasta praktika. Mano sesers vaikai mokosi Danijoje ir moka už privačios įmonės mokykloje nuomojamas spinteles. Ir tegul tik spintelės būna netvarkingos ar sulaužytos - mokykla iš karto kviečia aptarnaujančią įmonė, kuri viską nedelsiant sutvarko. Toks jausmas, kad miesto valdžia ruošiasi kitų metų rinkimams ir rinkėjams rodo kokia ji gera. Sutvarkytumėte geriau mieste kelius! O gal, kaip kažkas pakomentavo, liberalų draugai turi draugų, gaminančių spinteles ir nori priverstinai visas mokyklas priversti nupirkti spinteles?! Taip būtų švaistomi VISŲ mokesčių mokėtojų pinigai. Spintelės kainuoja vienu ar kitu atveju, bet jos reikalingos tikrai ne visiems, tai kodėl už jas turime mokėti visi?

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Kodėl verslininkams suteikia vietą laikyti spinteles ?Įdomu ar jie moka už tas vietas ?

fui

fui portretas
Oho kaip skambiai pasakyta "Tėvai širsta". Perskaičiau tai tik viena mamytė nepatenkinta. Lai ji susiskaičiuoja kiek išleidžia rūkalams, kavutei, alkoholiui, o čia 4 eurų vaiko sveikatai gaili

Mama

Mama portretas
Vytauto Didžiojo gimnazijoje taip pat čiku raku spintelės.Mokame tą patį mokestį.Kodėl "auka"pasigavo tik Ąžuolyną?Straipsnio autoriui reikėjo atlikti analizę,kuriose mokyklose ši įmonė teikia paslaugą,o ne kaltinti vieną mokyklą.

> Laimai

> Laimai portretas
Ir kur ta "normali" valstybė, kur tas rojus ? Jei tikrai tokia yra kur viskas nemokamai tai ATEEE Laima gero kelio

Laima

Laima portretas
kas per nesamones,reikia moketi uz spinteles,turetumete ir vaikus maitinti nemokamai kaip tai daro normaliose valstybse!!!

Teleu

Teleu portretas
Mokykla priklauso savivaldybei ,tai koks cia bizniukas,tai ji islaikoma is mokesciu moketoju atmerkit akis kurie rasot kad tai normalu ....tai gal ir uz suolus mokekim ,uz duris ,uz langus ....

Anonimas

Anonimas portretas
Šiaip spinteles vienareikšmiai turėtų pirkti pačios mokyklos, gi daug kas moka 2 proc., kur jie išeina? Sutikčiau pirkti spintelę ir pabaigus mokyklą ją perparduoti, bet nuomoti yra perbrangu, žinant, kiek tiems vaikams išleidžiam.

Liberalas

Liberalas portretas
Butu idomu suzinoti, kas uzsake straipsni... Koks dar nepatenkintas tevelis? Gal turi imonele, kuri gamina spinteles?

Vaidotas

Vaidotas portretas
Tiems komentatoriams, kurie rašo apie "bizniukus" ir "versliukus" mokyklose. O jūs nepagalvojote apie tai, kad prieš pradedant tokius bizniukus, kaip jūs rašote, žmonės kurie juos organizuoja, atlieka rinkos analizę, apklausia žmones, steigia įmonę, veda derybas su mokyklų vadovais, ieško kokybiškų baldų tiekėjų, planuoja finansus, darbina darbuotojus, moka mokesčius, rizikuoja... Jeigu tie, kaip jūs rašote, "bizniukai", būtų naudingi tik jų savininkams, tai atspėkite ar būtų kas iš jų tas paslaugas pirktų?Užsilenktų pirmais veiklos mėnesiais :)) Jeigu paslauga yra perkama ir ji jau tiek metų yra sėkminga, vadinasi žmonėms ji reikalinga ir jie pasiruošę mokėti už ją. Negi žmones kažkas verčia pasirašinėti tas sutartis sutartis? Kodėl nesipiktinate tuo, kad iš jūsų reikalauja mokėti pinigus einant į kiną ar baseiną ar perkant kitą NEBŪTINĄ paslaugą?

Mmm

Mmm portretas
Santarves progimnazijoj pirkom spinteles. Viena apie 25 € kainavo(pirkti pries kelius metus). Ir naudosimes spintele kol nebaigsim mokykla. Kai baigsim mokykla busimiems pirmokams parduosim

Raminta

Raminta portretas
labai daug tokie straipsniai pasako apie tauta. nori visko nemokamai. as su seima gyvenau 12 metu Anglijoje. ten mano vaikas ejo i mokykla. del darbo specifikos teko pakeisti 3 mokyklas ir isivaizduokite - kiekvienoje is ju mes nuomavomes spinteles! negi anglai durniai? atsakysiu - ne! kiekvienoje is mokyklu spinteles, kuriomis naudojomes, buvo grazios, tvarkingos, visada kaip naujos. mokejome po 3 ar tai 4 svarus per menesi. viskas labai patogu. netikite? paziurekite - google radau bent 3 firmas UK, kurios nuomoja spinteles tevams mokyklojse: action-storage com/page/school-locker-rental-for-students; prefectlockers com/school-locker-rentals; infinitylockers com/school-locker-rentals; pries skusdamiesi blogu gyvenimu geriau pagalvokite kaip atrodote is sono. jus norite buti selpiami visa gyvenima? tai sovietinis mastymas. gal jau uzteks?

M

M portretas
Pajurio progimnazijoje taip pat yra nuomojamos spinteles

Janina Gedminų progimnazija

Janina Gedminų progimnazija portretas
Mano abi dukros mokosi Gedminų progimnazijoje. Šiais metais jau trečius metus jos abi naudojasi spintelėmis (nuomojasi). Pernai prieš pat vasarą kažkas vienai iš dukrų apipaišė spintelę nenusitrinančiais flomasteriais. Iš pradžių išsigandau, kad reikės mokėti pinigus už sugadintą spintelę, tačiau kai kreipiausi į Čiku Raku, man pasakė, kad per 2 dienas spintelę sutvarkys ir nereikės nieko mokėti. Apsidžiaugiau, o po to dar atidžiai paskaičiau nuomos sutartį ir joje buvo parašyta, kad spintelės naudotojas moka už sugadintą spintelę tik tada kai jis pats ją sugadina ir tai yra įrodyta. Visais kitais atvejais spintelę sutvarko nuomojanti įmonė. Kaži kaip spręstumėm tokią situaciją jeigu spinteles būtų nupirkusi mokykla arba būtumėm nuspirkę spintelę patys - perdažyti, pirkti naują spintelę? Suma, kurią mokame už spintelę per mėnesį yra juokinga - už tiek net pietų nenusipirksi. Bet už ją gauname ramią galvą. Viskas tvarkoje su ta nuoma.

L.

L. portretas
Gedminu progimnazijoje taip pat yra tokia tvarka.Manau mokyklose turetu buti nemokamos spinteles.

Tiems kas nesupranta

Tiems kas nesupranta portretas
Mokykloje neturėtų jokia įmonė daryti bizniuko nei iš spintelių nei iš tualetinio popieriaus nei iš dar ko nors. Verslas neturi lįsti į mokyklas prie jokių aplinkybių. Visokios spintelės, jeigu jos reikalingos, jomis turi pasirūpinti savivaldybė. Jeigu jau įstatymų leidėjai priėmė tokius įstatymus, pagal kuriuos mokiniai turi turėti neprotingą kiekį daiktų, tai tas pats įstatymų leidėjas turi ir spintelėmis pasirūpinti.

Asta

Asta portretas
Tas pats jau keletas metų E.Balsio menų gimnazija,śiaip neptivaloma,bet gerai ...

Efa

Efa portretas
Mokykla finansuoja savivaldybe ty ji yra valdiska o mokslas pas mus nemokamas tai gal ir uz duris ,uz suolus mokekime perparduokime ,ka cia nusisnekat ........turi buti ir spinteles kaip yra suolai ,sporto inventorius ir t.t nemokamai

Geda švietimo skyriui o ne mokyklai

Geda švietimo skyriui o ne mokyklai portretas
Savivaldybe yra mokyklos steigeja. Mokykla finansuojama is savivaldybiu biudzeto. Tai ir geda turi būti švietimo skyriui, o ne m-klos direktorei. Ji sukosi iš padėties.

gal neverkite

gal neverkite portretas
nori nuomojiesi nenori ne, kur bėda? Jei vaikas nori komfortiškesnio gyvenimo mokykloje.

Ramus

Ramus portretas
parduodu tokia kvaila spintele, kuria nusipirkom is moksleivio. Pirkau lyg uz 50 eur, uz tiek ir parduodu. Liberalai, cia jums ne dezute , cia spinta....

Versmės

Versmės portretas
Versmės progimnazijoje priverstine tvarka (buvo sakoma kad naikinama rūbinė) už tėvų pinigus nupirktos spintelės nusavintos mokyklos. Bandant reikalauti įsigijimą įrodančių dokumentų, atsakyta, jog spintelių nuoma kainuotų brangiau...

Tele

Tele portretas
Negali tai buti savivaldybei priklausanciose mokyklose .....turi buti skelptas konkursas ,aprasytos salygos ,o daba daro ka nori mokyklos vadovybe o jus mokekit ir savivaldybe su meru priesakyje nieko nezino nejuokinga ......

Diskusijai

Diskusijai portretas
O bizniukas su pratybomis visiems priimtinas? Kai švietimo ministerija teigia, jog jos neprivalomos. Tik mokame vos ne 100Eur kiekvienais mokslo metais ir nejaučiame, kad jos nėra privalomos. Jau nekalbu, kad būna pusiau užpildytos ir metų gale - į šiukšlių dėžę.

Gerhard

Gerhard portretas
Viskas cia gerai, tiesiog kazkas bando sukelti skandala ten kur jo nera. Ejo vaikai, naudojasi ir viskas jiems gerai. Nenori nenuomok.

Ginte

Ginte portretas
Tokios mokamos Ciku Raku spintutes yra ir Vilniuje.Mazvydo progimnazijoje.Jos irgi yra mokamos.

Vaidas (tėvas)

Vaidas (tėvas) portretas
Va, paziurekit kaip atrode tevu isigytos spinteles po 2 metu naudojimo myalbum (taskas) com/album/qWoTddoP4z3l . Mes jau ketvirtus metus direktoriaus maldavom kad leistu pastatyti nuomojamas ir priziurimas spinteles. Pagaliau sutiko ir nuo rugsejo 1 jau jomis naudojames.

Rautukai +kuprinė

Rautukai +kuprinė portretas
Yra išeitis, kurią naudojasi Ispanijos moksleiviai. Jie kuprines vežioja. Stuburas nenukenčia.

Domas

Domas portretas
jei nenori nenuomok, laikyk daiktus drabuzineje, cia gi prievoles nera. Problema daro kaip visada is oro.. gal geriau tarsa mieste prisiminkime, ar lengviau spresti 3eur/men savo noru uzsakytas spinteles??

Heras

Heras portretas
Kodėl prieš 30-40 metu nebuvo problemų ,mokėjęs knygas nesėkmės pilnus portfelius ,irrr,visi tiesus užaugino,bet nebuvo tada savivaldybėse vagiu zuliku ir konservliberastiniu isgamu vagiu

Julija

Julija portretas
Klausykite, jeigu nežinote kas vyksta, nekomentuokite. Mes į Klaipėdą persikėlėme iš Kauno. Kaune mokykloje tėvai buvo nusipirkę savo spinteles - tai buvo visiška nesąmonė. Vieną kartą mano sūnus rado savo spintelės duris įkaltas į vidų. Ir ką jūs galvojate, senukuose ar maximoje nusipirksi dureles ir įstatysi jas? Taip ir liko spintelė su sulaužytomis durelėmis ir sūnus ja nebesinaudojo. Dabar sūnus mokosi Ąžuolyno mokykloje ir čia spintele naudojamės jau trečius metus. Vieną kartą spintelės spyną kažkas prikimšo degtukais - paskambinome į firmą - atvažiavo už valandos ir nemokamai pakeitė spyną. Spintelės atrodo kaip naujos. Ir ką, norite pasakyti, kad nemokėsiu 2 eurų per mėnesį už tokią paslaugą. Aišku, kad mokėsiu ir kitiems rekomenduosiu! Žurnaliste, vieno nepatenkinto tėvelio "skundas" dar nereiškia, kad visi yra nepatenkinti. Nereikia kiršinti žmonių ir rašyti nesąmonių!

AK

AK portretas
"Čiku raku" pateikia sąskaitas (spintelėse), kurias reikia apmokėti pavedimu. Pinigų grynaisiais nerenka.

Anonimas

Anonimas portretas
uz tokius ciudus, direktore viesai ant sakos pakabinti, gal baimes jausmas atsiras kitiems tokiu nesamoniu nedaryti. kitu atveju greitai, ir krepsinio kamuoli prades siulyt isinuomot mokykloj per kuno kulturos pamoka, jei nenori nuomotis prasau krosiukas aplink stadijona nemokamai :D

faktas

faktas portretas
Liberalų mieste nieko nemokamo

Tele

Tele portretas
Kosmaras ir vel niekas nemate,niekas nezino .....o teveliai kai pinigus mokate uz spinteles ar gaunate pinigu paemimo kvitus juk mokate ......ir kas tuos pinigus renka???

Ita

Ita portretas
Cia kaip vaiku ligonineje su mokamomis palatomis ,neturi buti o buvo ........na mokyklos direktorius nezino...... nejuokinkit ,o spinteles turi buti mokyklos turtas ,darbu mokytojas su mokiniais jas remontuotu ........o sis versliukas yra manau visose uostamiescio mokyklose

Anonimas

Anonimas portretas
Įdomu, o kokiu būdu "leidžia" pastatyti spinteles. Tai juk turi būti sudaroma sutartis su švietimo įstaigos direktore ir įmone (o ar ji yra, ir ar buvo skelbiama dėl spintelių pastatymo viešai , gal kitos įmonės irgi norėjo) Įdomu, kad švietimo skyrius tik gali pakomentuoti "taip neturėtų būti", bet ar ką nors daro, kad taip nebūtų.....

Mazeikiai

Mazeikiai portretas
Ta8,kad daug kur taip yra ,perperki spintele,susimoki.nuo darzeliu iki didzioku gimnaziju

AK

AK portretas
Teisybės dėlei, spintelėje laiko gal sportinę aprangą, nes mokymosi medžiaga reikalinga namie, ruošiantis. Svarbiausia, ko nemato spinteles išpirkti ketinantys geradariai, yra jog kaštus sudaro ne tik jos pagaminimas, bet ir eksploatavimo sąnaudos - reikia dalinti raktus, gaminti dublikatus, remontuoti spynas ir spinteles. Jei mokykla gali tam skirti staliaus ir administratoriaus išteklius - nuostabu. Bet apie tai net nepagalvoti - kvaila. Tiesa, man tie bizniukai irgi nepatinka, tad geresnis sprendimas pageidautinas.

panda

panda portretas
tas pats ir sendvario progimnazijoje
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių