Orkestro vadovui P. Memėnui – kiemsargio etatas

Jo

Jo portretas
Bet tema ne apie gandragalvių pažalaivusių kolchoznykų pseudo "moralinį triumfą" . Tema buvo apie tarsi nuskriaustąjį Praną Memėną. Su potekste, kad jis bet kada išverstų skūrą ir savo sena KPSS bilietą iškeistų į gandro galvą, by tik užmokėtų. Šiaip jau tautai, pasirodo, svarbiausia, kad kažką viešai nuplaktų, nukryžiuotų, papjautų. Karbauskis nori valdyti Lietuvą tik pagal savo PANIATKES. Jam yra dzin padorumas, tradicijos, kitokios nuomonės. Vienintelis patikrintas ginklas - NELZJA. Ir paklusnių dundukų kompanija, šitai sėjanti kuo plačiau. "Patrijotai" ploja katučių, kad ant bankroto ribosatsidūrė buvusi Lubio Achema - didžiausias darbdavys regione. Lai bankrutuoja Achema, lai salietrą įvežinėja Karbauskis iš Rasiejos. Tai moralu ir patrijotiška. Lai 70 mečiai neįgalūs memėnai vadovauja visur ir viskam, lai kiekvienas agrokoncerninis suskis diktuoja ką valgyti, ką skaityti, ką žiūrėti... Mes už tai pasirašom?

:)

:) portretas
Nenori Lietuvos gyventojai gyventi PO PANIATKAM . Na nenori ir viskas :))) Smagu matyti ir tikėtis , kad tam po truputį ateis pabaiga , o viešinti 'paniatkes ' pradėjo tik ši valdančioji dauguma . Noriu, kad Lietuvoje nugalėtų Valstybės interesai, o ne "butelių surinkėjai" :))))) Linkiu sėkmės 'valstiečiams žaliesiems " :))

na kaip ir aišku :)

na kaip ir aišku :) portretas
dabar sėdinčiam ant finansinių srautų lieka tik aimanuoti , nes atsirado grėsmė , kad srautas bus 'užsuktas ' ir suskaičiuotas ? Džiaugiuosi ...O "vagims " gali būti senaties terminas ? Mano galva - ne . Džiaugiuosi , kad bando skaičiuoti ir remsis kiek skaičiau VSD pateikta informacija :) Nepasitikite VSD ? Tada , kaip suprantu esate iš jau pasiskelbusių 'šventaisiais ir neliečiamaisiais " partijos ? :) Džiaugiuosi , kad bijote "ne tų " išrinktų :) Liko tik verkšlenti ir drabstytis purvais , malonu skaityti "bailius" komentarus , tik pamiršote paminėti 'vatnykus ir kremliaus projektas ' :)))

>tam, apie zodį

>tam, apie zodį portretas
Sorry. Kai tauta yra durninama, kai realūs valdančiųjų politiniai veiksmai apsiriboja draudimais ir parlamentiniais persekiojimais, normaliam piliečiui tai neatrodo normalu. Kai iš esmės ieškoma kaltų (tik nepagalvokit, kad juos įvardinus kažkas pasikeis) norint išryškinti savo a priori "nekaltybę", galima matyti tik vieną perspektyvą: pažaliavę kolchoznykai siekia sunaikinti visa, kas vyko politiniame gyvenime iki jų, užvaldyti visus finansinius dabartinius srautus ir pasiskelbti vienintele legitimia partija, nes visos kitos - nusikalstamos. Tai realiai vyksta. Manau, Memėnas tikliai išmainytų (jei dar nespėjo) KPSS bilietą į gandragalvišką.

tam, apie zodį

tam, apie zodį portretas
komentuok savo nesamones, tik neliesk šventumo ir tautos

o tamsta kas ? :)

o tamsta kas ? :) portretas
dievas , kad žinai kas kam turi būti "šventa ar kaip manipuliuoja " ? Gal nereikėtų demonstruoti savo pykčio ir siauraprotiškumo ? :) Man patinka ir gandras ir valstiečiai , patinka žmonės dirbantys žemę ir aš pritariu jų supratimui apie valstybės valdymą , nes pradėjo nuo biudžeto skaičiavimo . O tokių , priklausomų nuo "MG Boltico " nuomonė , manęs nedomina :)

Apie žodį

Apie žodį portretas
Yra didelis skirtumas: valstietis, duonos bei kitų gėrybių augintojas ir gandragalvis kolchoznykas. Persona, kuriai nieko nėra švento ir kuri šventvagiškai manipuliuoja tautos jausmais.

žinančiam žodį " kolchoznykas "

žinančiam žodį " kolchoznykas " portretas
ar vieną gražią dieną neužsprings valgydamas valstiečių užaugintą duoną ?

Taip

Taip portretas
Taip, gandras Lietuvos nacionalinis paukštis, tačiau gandragalvis pažaliavusio kolchoznyko pavidalo gyvis yra nacionalinė tragedija.

Vasarai

Vasarai portretas
Tai kad tuos 44 metus ne Pranas vadovavo kolektyvui, o tik siūbavo patekliui. Buvo metas, kai Memėnui iš esmės vadovavo, tas pats Kongas, a.a. Viktoras Kovaliovas ir t.t. Pranas tik visada visom progom krykštavo: PAS MANE groja Kongas, Kovalis ir t.t. ir tai turėjo reikšti jo paties kokybę. Paskui buvo varijantas, kai įtikino karinę vadovybę pripirkti be proto brangių instrumentų, kas turėjo reikšti, kad po tokios akcijos orkestras užgros kaip niekas kitas. Puikūs, kokybiški instrumentai savaime nieko blogo, tačiau policija ar karinės pajėgos gi nevažinėja su Porshe ar Lexus. Net rimti Lietuvos simfoniniai orkestrai retai sau leidžia tokią prabangą. O kur apgailėtina istorija su savo favorite. Ne, čia ne #MeToo. Čia Pranas, manau, švarus. Pranas ne vadovavo kolektyvui ir rūpinosi jo lygiu. Jis tiesiog ciniškai naudojosi kolektyvo vadovo privilegijomis. Ir prie visų valdžių čia buvo jo veiklos esminis akcentas.

glušam ...

glušam ... portretas
ar nežinai , kad gandras yra Lietuvos nacionalinis paukštis ? Kokios nori valdžios , kuri valdytų Lietuvą ? Raudonos ? Nesulauksi ...

>Viltis

>Viltis portretas
O aš vis laukiu, kada pagaliau tie pažaliavę gandragalviai kolchoznykai bus išmėžti iš valstybės gyvenimo.

Vasara

Vasara portretas
Rašeivos,o patys kiek vadovavote profesionaliems kolektyvams? Pagarba ir padėka PRANUI MEMĖNUI! Lietuvoje pagarbiai,oriai,mandagiai bendrauti,deja,dar nemokame.

nejuokin

nejuokin portretas
kas cia raso apie lietuviska pavyda ,,,,jug cia raso putnikai ,,,matosi is rasymo,,,,jie viska vercia ant tipo lietuviai ,,,zmones atidziai skaitykite mintis ,,,,cia troliu darbas ,,,jie visur ant musu trolina ,,,tipo lietuviai,,,,mes jus gerai pazystam ,,,,

Vejas

Vejas portretas
Policija reikalinga draskyti zmoniu gyvenimus

Hmmikui

Hmmikui portretas
O kam valstybei policija? Zmones turi samoningi buti, ir jos tikrai nereikia? Gal daugiausiai draugovininku pakaktu. O gaisrininkai, tie patys gydytojai is mielasirdingumo dirbt turetu. Mokytojai vel triuksmauja... Va kam moket reiktu, tai dirigentams, ypac Klaipedos fakus baigusiems, va cia tai nauda! Nesvarbu, kad studijos brangios ir tikrai niekines, bet negailekim.

VALIO !!!

VALIO !!! portretas
PAGALIAU, SVEIKINU ATAKUS !!! Senai laikas ta pencininka isbrukt buvo , ka jis «paruosti» gali jei saves per 70 metu neparuose . ILSIUOSI :-) Labai pavargdavo nuo 8:00 iki 9:00 «suda malti» PASIEKE NEBLOGA LYGI - kazi kam jis cia migla i akis pucia, jau senai youtube, google ir kitos soc priemones egzistuoja kur galima susidaryti siokia tokia nuomone apie lygi . Aisku zmogui kuris su valdiskais marskiniais ir garaze krapstosi ir i miska eina, ir ilsisi tai lyg ir svetima , nes reikia pergyvent, isikibus i kede, kad tu marskiniu niekas neatimtu , ir se tau , kad nori - nesugyvenamo budo vadova atsiunte , juk tikras vadovas turi buti sugyvenamas kaip Memenas , per 2 val repeticija, jo paruosti specialistai - genijai 10 kartus "siuncia ant 3 raidziu" - stai koks turi but naujas orkestro vadovas . Saldziabalsiai - nelyskit siknon ir nekomentuokit, teko paciam dalyvausiu tam bardake ( tiesiogine zodzio prasme ) Lygis - zemiau zemo , vadovas - absoliuciai bestubure ameba .

Hmm

Hmm portretas
Nenoriu sumenkinti, bet taip objektyviai pagalvojus, o kokia nauda miestui ar valstybei iš to orkestro? Miestas tokio orkestro praktiškai ir nematė. Aš gyvenu Klaipėdoje, nuo gimimo, 40 metų, pats esu baigęs universitete dirigavimą ir net nežinojau, kad toks orkestras egzistuoja. Nereikia čia taip susireikšminti žmonėms. Tokie orkestrai apskritai privalėtų būti kaip entuziastų sambrūzdžiai, be jokio valstybinio palaikymo.

Anonimas

Anonimas portretas
-

Viltis

Viltis portretas
tikekime valstieciai pagaliau pakeis uzsibuvusius vagis ir aferistus liberalus

Troliams

Troliams portretas
O jūs ką nors nusimanot apie orkestrą? Koks jis turėtų būti? Ir kodėl toks nėra? Ką šiuolaikinis orkestras turėtų ir galėtų veikti? Apie tai kas vyksta aplinkui? Memėnas absoliučiai ignoravo visus Lietuvoje vykstančius orkestrų renginius. Tiesiog suprato, kad nesugebės tam pasirengti. Bijojo viešai pasirodyti tokiu, koks iš tikrųjų yra. Prie ko čia pavydas? Prie ko čia neapykanta? Tiesiog žmogus apskritai nesugebėjo suvokti savo vietos, atsakomybės, o vėliau ir amžiaus, nes jam be savo pėstute nueitų "n" kilometrų per dieną ir be pinigų daugiau nerūpėjo niekas. Nesugebėjo garbingai ir tyliai išeiti. Užtat susiorganizavo straipsnelį ir pulkelį rėmėjų, kuriems "dirigentas" buvo "labai gražus ir pasitempęs". Kiek tas žmogus yra prikiaulinęs ir savo nekompetencija sužlugdęs nutylėkim. Apie tai spręs... Ne, istorija nespręs. Jis ten liks tik statistiniu vienetu nuo...metų iki ...metų.

Iki smerčiaus

Iki smerčiaus portretas
Na, KAM-e viskas kitaip, nei Klaipėdoje. Ten tvarka, niekas AMŽINAI netarnauja, nedirba. Gal miestiečiams atrodo normalu, kad Donelaičio gatvėje, abiejose ligoninėse- Slaugos ir Vaikų -staigų vadovėmis dirba septyniasdešitmetės ponios? O gal normalu, kad Klaipėdos universitetinei ligoninei vadovauja vienas ir tas pats caras nuo sovietinių laikų- daktaras profesorius Vinsas Janušonis? O gal normalu, kad savivaldybėje dirba seniai š pensija išėjusi departamento direktorė Audra Daujotienė? Ir pensija ir visi departamento valdininkės priedai. Su kėde suaugusi ir savivaldybės sveikatos skyriaus vadovė Asadauskienė. O paplūdimių direktorius , septyniasdešimtmetį seniai perkopęs Urbonas? Visiems pensininkams išvardinti dienraščio puslapių neužtektų... Tai, apie ką kalbam" Rotaciją ar amžinus postus? Iki smerčiaus.

Anonimas

Anonimas portretas
Nors as tik beveik ziurovas,bet man patiko orkestras ir dirigentas buvo geras.Kai eidavo gatve aukstas vyras,dirigentas su savo orkestru,visu zvilgsniai nukrypdavo i ji.Graziai atrode,toks pasitempes,melyno kraujo.Turejau pazystama vardu Geniukas,ant trubos duduodavo,kaip meras.Tai sakydavo,kad ju sefas labai geras,supranta zmones...

:-(

:-( portretas
Straipsnis ir komentarai po juo-''klasika'',atspindinti lietuvišką pavydą,netoliaranciją ir neapykantą vieni kitiems.Tai nieko bendra neturi nei su muzika nei su kompententingu jos vertinimu.Kažkoks,atsiprašant, turgaus lygio pezalų kratinys ir tiek.

nejuokin

nejuokin portretas
ko puolat ant lietuviu,,,,tikrai jau izulejot ,,proto kiek nors turite,,,,ar ka nors nusimanot ,apie orkestra ,lojat kaip sunys vatnikai nezino kaip ikasti ,,,,bjaurus zmones ,nei giedos nei supratimo,,,ir zurnaliste kurstytoja reikia kreiptys i sauguma,,,sunys isvesti i miska kad issilotu ,,,,

Nervas

Nervas portretas
Nebuvo nieko,tik svajonė , kad šv.Velykų rytmetyje , šventoriuje (MTK božnicos) į Prisikėlimo šventę kviestų Karinių Jūrų Pajėgų orkestras.Tokio tuo metu dar nebuvo.Jūrinis miestas...Kaip to ilgėjausi...Ir atsirado būrelis muzikantų (triūborių ir būgnininkų) katrie paaukojo savo laiką repeticijoms ,kad galėtų pradžiugint visus susirinkusius šventei.Viskas išaugo iki pilnaverčio orkestro. Daba skaitau....vadovo nebereik...Monsinjoras aTa ,Gedvila kape apsivers.Kažkaip per žiauru nurašyt paprastai tokį dirigentą...Ką jau atsirado geresnių?

Lietuviškam cinizmui. Abiejų dalių

Lietuviškam cinizmui. Abiejų dalių portretas
Arba Tamsta p.Prano giminatis - besąlygiškas advokatas, arba visiškai nesiorientuoji. Tai Tamstos "argumentai" absoliutūs paistalai, neturintys nieko bendra su realybe.Čia jokio cinizmo. Veikiau ciniška buvo tai, kad tiek metų p.Memėnas vis trynėsi "prie valdžios" ir sugebėdavo miesto valdantiesiems pripūsti apie savo genialumą ir didybę. Tuomet jo infantilumą ir prof. negalią gelbėjo pakankamai stiprūs tiems laikams muzikantai. Tačiau per 44 metus tie žmonės realiai kas nuseno, kas nusigėrė, kas pasimirė... Apie Memėno personą ir galimybes seniai žinojo visi valdantys ir nieko nedarė. Pagaliau pasielgė "humaniškai": išstūmė Memėną su visu oprkestru į karinę struktūrą - ir galvos nebeskauda. Vietoje to atsirado Vildžiūnas su "Aukuru". Tuo tarpu, kai Kaunas sugebėjo, nedraskydamas nieko, susikurtį simfoninį, dalyvaujantį Grammy įvertintuose įrašuose, Memėno personos ypatumai Klaipėdai kainavo municipalinį orkestrą, o tuo pačiu nurėžė potencialių darbo vietų muzikantams. Čia ne cinizmas?

VIVA

VIVA portretas
Tokie ir nori kad pensija butu nuo 73metu :-)))

Atsakas Paskutiniam

Atsakas Paskutiniam portretas
Kaip sakiau, lietuviskas cinizmas... nenoriu net veltis i tokius paistalus. Sekmes tau kad ir kas bebutum, o taip pat ir naujam dirigentui.

Paskutiniam

Paskutiniam portretas
"Orkestro lygis buvo super"- gal galite konkretizuoti? Be jokios abejonės, tai silpniausias profesionalus orkestras Lietuvoje, ir tai Klaipėdoje, kurios konservatoriją baigė visų vedančių šalies simfoninių, ir ne tik, orkestrų pūtikai. Didesnės nelaimės, nei Memėnas, Klaipėda apturėti tikrai negalėjo.

Lietuviskas cinizmas- 2 dalis

Lietuviskas cinizmas- 2 dalis portretas
Nereikia tauksti nesamoniu- buvo konkursas naujam dirigentui, taciau neatsirado norinciu. Matyt visi bijo atsakomybes, nes aisku legviau kita smeizti negu buti smeiziamam!!! Orkestro lygis buvo super, tad gal jau baikim ta tema..., o p. Pranas buvo teisingas su visais.

Paskutiniam muzikantui

Paskutiniam muzikantui portretas
Memėnui ir jo mėmėms Miknius turbūt ir gėjumi virsti gali... Desperatiški mėginimai dergti.

Lietuviškam cinizmui

Lietuviškam cinizmui portretas
Yra skirtumas, kai valdžia prašo ir kai tu iškaulini iš valdžios pretekstu, kad "nėra kam dirbti" (suprask - nematau vertų savęs) ir, atseit, paruošiu pamainą. Ta "potenciali pamaina", puikus muzikantas, ne vienus metus buvo šalia ir nebuvo net užuominos, kad "maestras" šitai ruoštųsi daryti. "Maestras" buvo ne PAKEISTAS, kaip kojinė, o tiesiog atsidūrė ten, kur seniai priklausė, kaip palovyje 40+ metų švinkusiai senai sudėvėtai pančiakai. Orkestras tikrai turėtų būti "dėkingas" p.Pranui, kad per tuos 44 metus, kai po Jonušo ir Radzevičiaus stojo prie pulto, taip nugyveno orkestrą, kad tapo ne tik pats, bet ir kolektyvas pajuokos objektu visame Lietuvos puč. orkestrų judėjime. Orkestras turėtų būti "dėkingas" p. Pranui, kad savanaudiškais sumetimais net nebandė išsaugoti orkestro statuso. Ir dar daug už ką. Jį kolektyvas pakentė vien dėl to, kad visi darė ką norėjo. Memėnas jau seniai buvo bestuburiu įkaitu, kurį patį visiškai tenkino oficialus visuomeninis statusas ir atlyginimas.

Muzikantas

Muzikantas portretas
Geriau pasiklauskit kiek gerbiamas E.Miknius gydėsi psichiatrinėj ;)

Lietuviskas cinizmas

Lietuviskas cinizmas portretas
Paskaicius komentarus net bloga darosi, bet ko gero nieko nuostabaus, tai juk lietuviu bruozas- i akis sypsotis, o uz akiu drebri purva..., o ka kalbeti apie valdzia- praso padirbti ilgiau, nes nera pamainos, o po to pakeicia kaip kojine po 40+ metu. Kalbant apie orkestro lygi, nereikia menkinti pasiekimu, nes tai liecia ir kolektyva, kas tikrai buvo svarbu p.Pranui. Taigi geriau padekokime siam zmogui uz tarnyba. Kazin ar komentatoriai yra tiek atsieke....

Anonimas

Anonimas portretas
Ar ne laikas sitam ,,nusipelniusiam muzikantui,, p.y.z.d.i.n.t.i i pensija. Isgamos per goduma ir nustipti negali.

Muzikantas

Muzikantas portretas
Patikslinsiu. E. Miknius- plungiškis, baigęs Klaipėdos Šimkaus konservatoriją, vėliau Muzikos ir teatro akademiją Vilniuje ir kelias Vokietijos aukštasias mokyklas, vadovavęs Policijos orkestrui. Kai Pranui nepatinka, tai gali pliurpti, kiek tik ir ką tik nori... Bet kaip Getė yra sakęs, visų kvailiausias noras- tai noras visiems įtikti. O įtikti Memėnui- tolygu savęs nekęsti.

nereikėtų

nereikėtų portretas
Gerb. Miknius – klaipėdietis. Talentingas, puikus muzikantas, tikrai gero būdo ir malonus žmogus. Be reikalo Memėnas jį šmeižia.

Pranai

Pranai portretas
Nesolidu

Keleivei

Keleivei portretas
Kur Jūs matėte, kad net laisvai samdomą civilį statutinėje organizacijoje, nepaisant visų nuopelnų, laikytų iki 70 metų? Pranas popensinius metus gavo, panašiai kaip altarista bažnyčioje, kaip išmaldą, kol neprisidirbo. Jonušas iš "prezidentinio" taip pat buvo priverstas pasitraukti dėl amžiaus, nors jo nuopelnai Lietuvos kariuomenei buvo nepalyginamai didesni. Pagaliau gal baigiam diskusiją. Gulinčio nemuša. Kita vertus, jau per daug šiam veikėjui garbės, tarsi būtų įvykę kažkas rimto.

Joris

Joris portretas
Ir dar. "Padėkokime" Memėnui, kad miestas neturi gerai kariuomenės finansuojamo orkestro, nes šis tipelis viską darė, kad orkestras liktų civilinis, t.y. dvigubai mažesniais atlygiais, kokius turi Kaunas, Alytus, o Vilnius jų turi net 2. Ir jei kils klausimas dėl per didelio kariuomenėje orkestrų kiekio, šis orkestras pirmasis panaikintas bus. Apgailėtina Pranio veikla ir tokia gėdinga pabaiga.

Keleivė

Keleivė portretas
Straipsnis tai apie pareigybinius etatus ir paprastą žmogiškumą.Tokia mūsų aplinka ir nesvarbu koks laikmetis.Vertinkime ką turėjome .

Praeivis

Praeivis portretas
Taip, Memėnui turėtų būti gėda už šį iškaulintą (abejoju ar jis galėjo pasiryžti išlaidauti užsakomajam straipsneliui) piarinį viešą paverkšlenimą. Kita vertus, autorė ir redakcija pirmiausia galėjo pasidomėti realia situacija, o tik po to nuspręsti: pulti advokatauti ar ne.

Memėnui gėda

Memėnui gėda portretas
Savo "užpakalį" gelbėdamas visai nežiūrėjo kas orkestrui geriau. Nustekeno orkestrą ir jo lygį. Buvo žmogus iš orkestro, kuris turėjo jau senai užimti Memėno vietą. Jaunas, gabus ir išsilavinęs orkestrantas, tačiau su savo pasenusiu požiuriu, siekimu naudos tik sau liko nieko nepešęs ir dar sugriovė kitiems gyvenimus. Tad mažų mažiausiai ką galėjo padaryti nepabėgti ir pasislėpti, o atsiprašyti oriai orkestro ir jo narių už tokią "MEŠKOS" paslaugą. Dabar labai tikimės,kad Mikniui pavyks atgaivinti orkestrą. Reikėtų ir uniformas atnaujinti , o tai vaikšto nutriušę, sudribę...

Na

Na portretas
Pranai, jeigu jau per 40 metu nesugebejai pamainos paruošti, tai pora papildomų mėn. tau tikrai nepadės. Tiesiog tai yra nesolidu, kai 70m sulaukęs vyras meluoja (ir būna prigautas) ir ašaroja kaip mažas berniukas. Buvau geresnės nuomonės apie tave.

Mėmė

Mėmė portretas
P.Memėnas orkestrui dirigavo 44 metus ir pusantro mėnesio? Argi prieš 44 metus buvo laisva Lietuva ir jos karinių jūrų pajėgų orkestras?Reikėjo su lig pensijos pradžia išvaryti jį.

Orakulas

Orakulas portretas
Pirmiausia, Memėnas tiek metų sugebėjo išlaviruoti tik visais būdais gelbėdamasvien savo kailį ir melždamas tik sau saudos. Tam jo talentas tikrai išskirtinis. Visus tuos 44 metus tai buvo vaikščiojantis anekdotas. Kad Klaipėdoje neliko municipalinio orkestro, tai didele dalimi ir Memėno "nuopelnas". Visi didesnieji miestai visais sunkmečiais ir krizių metais sugebėjo išlaikyti, o Klaipėda - ne. Ir to priežastis - miesto vadai nerado geresnio būdo atsikratyti Memėnu ir stumte nustūmė savo "galvos skausmą" su visu orkestru į mažai ką nutuokiančią karinę struktūrą. Tais laikais dar nesijautė labai didelio muzikantų trūkumo. Galėjo Klaipėdoje būti du orkestrai. Karinis ir municipalinis. Kad Pranas melagis ir pagyrūnas apie savo pasiekimus "ir neblogus lygius", liudija bent toks elementarus faktas, kad Klaipėdos dainų šventėms akompanuoti paskutiniu metu buvo samdomas Palangos orkestras. Vien dėl unikalaus Memėno neįgalumo paruošti tam savo orkestrą. Nepavydžiu Mikniui.

Zao

Zao portretas
Valstybės tarnautojas ir negali ilgiau dirbti pagal įstatymą. O ir pats jau turėjo senai išeiti, nebesusigaudė aplink.

a

a portretas
pilna dar tokiu sedi nuo caro laiku savo kedese ir jauciasi dievais..

Jadze

Jadze portretas
po 44 metu vadovavimo ir turint 70 metu, tai melinasis proverzis

Priekuliskiui

Priekuliskiui portretas
Vel tu su savo kliedesiais. Jei vadovavo policijos orkestrui, tai jau policininkas? Jis toks pat policininkas, koks Memenas kariskis :D

Zenonas Priekuliškis

Zenonas Priekuliškis portretas
"Kaž kas" sakė, kad bus policinė valstybė, tai ir orkestrui turi vadovauti policininkas?

Anonimas

Anonimas portretas
"Buvom sutarě, kad be mano žinios nieko nepriims"- tokiu sovietmečiu padvelkė, kad žmogus nebesigaudo laikmetyje. Kaip ir "truputį ilgiau padirbėjęs būčiau kitą žmogų paruošęs". Sovietinio mąstymo dinozaurams seniaì laikas gėdingos istorijos sąšlavyne.

RK.

RK. portretas
Iš ties žavu, kad žmogui, kuris pradirbo 44 metus pritrūko kelių mėnesių, kad paruoštų sau pamainą... Valdiškuose darbuose neturi dirbti nei vieno pensininko, tai reikėtų įtvirtinti įstatymiškai.

Titas

Titas portretas
Blogiausia kas galejo nutikti Klaipėdos orkestrui, tai Memėno stojimas prie dirigento pulto. Žmogus neturintis jokių sugebėjimų nei diriguoti, nei vqdovauti. O dabartinio miesto mero, anuomet muzikanto tyčiojimaisi ìš Pranio anekdotiniai. Pranai, šis orkestras ne tavo nuosavybė, tu jį nustekenai iki neįmanomų žemumų, dažnas gimnazijos orkestrėlis nepalyginamai už šį. Mokėk garbingai išeiti, ką padaryti turėjai prieš kelis dešimtmečius. Neabejotinai, Prani, esi Klaipėdos kultūrinio gyvenimo gėda. O dar ir melagis. Žinai juk, kad E. Miknius buvo ne orkestro muzikantas, o jo vadovas. O jo Vokietijoje baigtų aukštųjų diplomų kiekiu mūsuose pasigirti gali itin retas. Mokėk išeiti garbingai. Neapsiderk prieš pabaigą.

Jonas

Jonas portretas
Viskas kas daroma man primena Sovietmetį..Žiures i akys šypsosis.O po to viska padarys kaip buvo sutarta be orkestro vadovo.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Dėl „šnipų“ – problemos V. Vareikiui
  Dėl „šnipų“ – problemos V. Vareikiui

  Istorikas, profesorius, Klaipėdos savivaldybės tarybos narys Vygantas Vareikis užsitraukė uostamiesčio visuomenės atstovais save vadinančių veikėjų nemalonę. Žmogus neapdairiai juos pavadino šnipais. Įsižeidę aktyvistai nutarė neslėpti ...

  1
 • „Brexit“ padarinius švelnins ir DFDS
  „Brexit“ padarinius švelnins ir DFDS

  Artėjant kovui, kai Jungtinė Karalystė pasitrauks iš ES, atsiranda vis daugiau nerimo, kaip dirbs žemyninę Europą su britų sala jungiančios gausios jūrų keltų linijos. ...

  1
 • Vietoj tramdomųjų priemonių – akiniai
  Vietoj tramdomųjų priemonių – akiniai

  Tramdomieji marškiniai, kurie daugeliui vis dar asocijuojasi su sergančiųjų psichikos ligomis nuraminimu, jau seniai tapo muziejaus eksponatu. Psichiatrai ieško naujų būdų, kaip padėti įsiaudrinusiems pacientams. Vieną tokių priemonių ...

 • Vaizdo konferencijoms – moderni įranga
  Vaizdo konferencijoms – moderni įranga

  Nuo šiol Klaipėdos miesto savivaldybės atstovai į konferencijas vyks rečiau, mat savivaldybės administracijos direktoriaus kabinete diegiama moderni vaizdo transliavimo įranga. ...

  3
 • Kur dingo vaiko pinigai?
  Kur dingo vaiko pinigai?

  Vaikus auginantys klaipėdiečiai ėmė nerimauti iki šiol nesulaukę išmokų už vaikus. Kas mėnesį vaiko pinigai į tėvų ar globėjų sąskaitas įprastai subyra 10-ą mėnesio dieną. Vis dėlto, įpusėjus sausiui, išmokos jų vis ...

  11
 • Į Gdanską – užuojautos žodžiai
  Į Gdanską – užuojautos žodžiai

  Tragiška Gdansko mero Pawelo Adamowicziaus žūtis sukrėtė ir Klaipėdos vadovą Vytautą Grubliauską, kuris vos prieš kelias savaites su kolega iš kaimyninio uostamiesčio posėdžiavo ir bendravo Briuselyje. Iš Klaipėdos Gdans...

  7
 • Uostamiesčio gyventojams – nauja prievolė
  Uostamiesčio gyventojams – nauja prievolė

  Kai kuriems klaipėdiečiams šiukšlių rūšiavimas vis dar yra tikras iššūkis. Nepaisant to, Aplinkos ministerija žmonėms parengė dar vieną naujovę – nuo sausio 1-osios didesniuose šalies miestuose jau priv...

  21
 • Klaipėdos dieną – būgnai, deglai ir patriotizmas
  Klaipėdos dieną – būgnai, deglai ir patriotizmas

  Gausia šventine uostamiesčio jaunuomenės eisena su deglais paminėta Klaipėdos krašto diena. „Sausio 15-osios garbė – jaunimo maršą“ organizavę aktyvistai džiaugėsi, jog siekis Klaipėdos sukilimo ir prijungimo pr...

  6
 • Keičiasi neatlygintino perkėlimo į Kuršių neriją leidimų išdavimo tvarka
  Keičiasi neatlygintino perkėlimo į Kuršių neriją leidimų išdavimo tvarka

  Nuo sausio 1 dienos pasikeitė neatlygintino perkėlimo į Kuršių neriją leidimų išdavimo tvarka - nuo šiol sprendimą, kas turi teisę nemokamai keltis, priims nebe Neringos ir Klaipėdos savivaldybės, bet Lietuvos automobilių keli...

  2
 • Rinkimai Palangoje – be intrigos?
  Rinkimai Palangoje – be intrigos?

  Savivaldos rinkimuose Palangoje ketina dalyvauti šešios partijos ir du visuomeniniai rinkimų komitetai. Kurorto mero posto sieks keturi kandidatai, tačiau jau dabar manoma, jog antrojo turo, kaip ir per pastaruosius rinkimus, veikiausiai gali i...

  1
Daugiau straipsnių