Kariai kryžių neš du šimtus kilometrų

Klp

Klp portretas
1. Kas sugalvojo- neš:) 2. Ar suprantate kas yra karys savanoris? Tad apie kokias kareivines kalbate? Idėja kilo savanoriams, KASP!

Garantuoju-

Garantuoju- portretas
Tie kurie sugalvojo ta idėja ( nešti kryžių) tikrai jo neneš. Tik chalopai, kryžiuočių garbintojai tam tinka.

Už ką toks vargas

Už ką toks vargas portretas
Sunku kariams tarnauti, tuomet jie kryžių geriau nešios.

Logika

Logika portretas
Jei kryžių neš kariai, vietoj to kad gynę tėvynę, tai davatkoms ir kunigams reikėtų išdalinti kerzavus čebatus ir įteikti šaukimus į kariuomenę. Kareivinės negali likti tuščios, - priešai nesnaudžia.

Klp

Klp portretas
Trumpai: idėja pačių karių, niekas per prievartą jų ne vers nešti, tai laisvas apsisprendimas! Neseniai milžiniškas piligrimų žygis vyko Lenkijoje ir dalyvavo 10čiu kariuomenių atstovai ir niekas nemato ten problemos, kad kariai yra tikintys ir dalyvavo tame renginyje! Idiotams kliūva matyt pati idėja: už taiką! Kai kas nemoka gyventi taikiai aneksuodami, okupuodami svetimas šalis! Peace!

Mums gėda

Mums gėda portretas
Kad mes savo laiku pas save įsileidome ir vis dar neišsivalėme nuo tokių rusofašistinių lervų kaip tu! Kurie per tiek metų dar ir rašyti lietuviškai neišmoko! Mums gėda, kad tokius dykaduonius mes pašalpomis šeriame ir, kad tokiems yra leidžiama mūsų šalyje laisvai savo šūdinas mintis reikšti ir niekinti mūsų kariuomenę! Greitai jūs nevykėliai išnyksite, nes jums čia taps dar blogiau ir niekas jūsų nebešers už dyką, bent jau iki tol kol neišmoksite, gerbti mūsų papročių ir kultūros! Pagarba kariuomenei!

Lietuviai, jums turi buti geda

Lietuviai, jums turi buti geda portretas
Ir cia lietuviu kariai nes okupantu zydokrikscioniu kryziu pries kuri simtus metu kovojom, liejom krauja uz Lietuvos laisve ir nepriklausomybe. Didziausia GEDA ir nepagarba lietuviu VALSTYBEI, lietuviu kariuomenei ir karaiams. ATSIMINKIT kokia kaina, kraujo upemis zydokrikscionys paverge laisvus lietuvius. Lieuvos kariams TURI DEGTI SIRDYSE NEAPYKANTA sitiems slykstiems lietuviu zudikams. O jie lyg vergai nes savo vergoves zenkla. Lietuvi pabusk is vergo miego.

Pagarba

Pagarba portretas
Didžiuojuosi tokią Lietuvos kariuomenės iniciatyva! Labai gražus ir pagirtinas sumanymas. Sėkmės!

KONSTITUCIJA

KONSTITUCIJA portretas
Taigi, skaitom: "Lietuvoje nėra valstybinės religijos" (K.43str.7d.). Taip pat žinom kad "Asmenys, atliekantys tikrąją karo arba alternatyviąją tarnybą, taip pat neišėję į atsargą krašto apsaugos sistemos, policijos ir vidaus tarnybos karininkai, puskarininkiai ir liktiniai, kitų sukarintų ir saugumo tarnybų apmokami pareigūnai negali būti Seimo nariais ir savivaldybių tarybų nariais. Jie negali užimti renkamų ar skiriamų pareigų civilinėje valstybinėje tarnyboje, dalyvauti politinių partijų ir politinių organizacijų veikloje" (K.141str.) - jei jiems negalima dalyvaut civilinėje tarnystėje, tuo labiau jiems negalima dalyvaut religinėje veikloje, jų paskirtis - Tėvynės gynyba, o ne kryžiaus nešimas.

Rikis

Rikis portretas
Vėl kryžiuočių garbinimas, tas VYTIS (veliavoje), tiems dviem šimtams galvas nukapotų už tokia šventvagyste. Pagal senolių paprotį.

Kryziu turi nesti Popiezius,vyskupai,

Kryziu turi nesti Popiezius,vyskupai, portretas
ir kunigai kaip atgaila ir atsiprasyma Dievo uz kunigu,vyskupu,kardinolu padarytas nuodemes,nusikaltimus ir ju dangstymus.

tai

tai portretas
Leninas tai nešė rąstą :) Tiesa, galimai atvirai pažeidžiamos žmogaus teisės, ar karys privalo išpažinti katalikybę, kaip su kitas religijas išpažįstančiais kariais ir laisvamaniais, ar jie nėra diskriminuojami?

As

As portretas
Ydomu ar cia patys kariai taip sugalvojo,ar ju vadovybe:)))))

klaipėd

klaipėd portretas
Šaunuoliai kariai. Rodykit pavyzdį visiems žmonėms. Teko mažesnį kryžių nešti iš Šiluvos į Paulius Jurbarko raj. Įspūdžiai liko visam gyvenimui. Neturiu galimybės prisijungti prie dalyvių, labai gaila. Sėkmės jums ir Dievo palaimos.

Morkus Mockui

Morkus Mockui portretas
O kas bendra tarp kryžiaus, Jėzaus kančios ir visų pasaulio krikščionių simbolio, ir tarp šėtoniškais užrašais išmarginto ir tatuiruotomis puošto Mockaus kūno?

Petras

Petras portretas
Nieko kvailesnio senai neskaičiau....matomai tas kryžius skirtas supuvusiam NATO .....

idomu

idomu portretas
atgaila verta demesio
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių