Gyventojai pasipiktinę: sodams gresia likvidacija?

Aš portretas
Atrodo kad visoje Lietuvoje tik dituva yra, yra ir Bartonys ir daugiau sodu reiks ir mums isirengti dirbtuves jei bus leidimai ir autoplovykka nes gyventoju daugeja starom kotedzus sode

Kaunietis

Kaunietis portretas
Sodu bendrijos jau turi gyvenviečių statusą,nejaugi to nezino tenai gyvenantys.

Vladas

Vladas portretas
Uzkalti ant tu dibilisku istatymu! Kaip dirbot gyvenot ir gyvenkit! Gana jiems lankstytis.streikuokit galu gale jai reikia.sugalvos kad reikia sikti viens kitam ant galvu sestadieni, ir ka? Siksim!?atsipeikekit zmones!!!

Dituviskis

Dituviskis portretas
Sveiki, mano nuomone reikia kaip šią vietą senai pakeisti statusą iš sodų į givenviete,ir tvarką ir infrastruktūra būtų kitokia. Reikia juos visus krapštyti lauk iš tų pirmininku ir t.t..

Dituvos gyventoja

Dituvos gyventoja portretas
Noreciau viesai paklausti musu pirmininko, kodel sedynes jis savo nepakelia, kai reikia problemas isspresti jau beveik puse metu vargstam, bet vat apie mokescius primint nepamirsta

Gedas

Gedas portretas
Ant lauzo ja su tokiais sprendimais,lengviausiu keliu bando keliaut,padirbeti reikia,kad kaska priimti,va koks veidas musu valdanciuju,ateis ta diena kai nebeliks darbingu zmoniu lt,jie to nesupranta,negalvoja alie ju vaiku ateiti,kas bus jiems,teisingai jie irgi emigruos nes ju tevai susiko viska lietuvoi,tegu juos skradziai.....

Dituviškis

Dituviškis portretas
paseno ir kolektyvai ir bendrijos, pavargome nuo visagaliu vadovu

Šiaip tai

Šiaip tai portretas
jau galėtų keisti tų kolektyvinių sodų statusą į gyvenviečių ar kaimų.Visai kitokie mokesčiai.

Emigrantas

Emigrantas portretas
Klaipedoje bendriju niekas nekontroliuoja, pirmininkai tapo carais, pirmininkauja ivairaus plauko aferistai, idarbina gimines, draugus bendrininkus ir vagia,vagia,vagia. Būtina likvidacija.

taip

taip portretas
socbobos itakotos socmafijos ir kompirmininku plesikauja sodininku pensininku saskaita tai jau reketas visos salies mastu.....

Kas teisybė

Kas teisybė portretas
tai ne melas, kad sodu bendrijas valdo gaujos - aišku kap dieną.Tiek Dituvos, tiek Vaiteliu, tiek kitu sodų bendrijų pirmininka subūre aplink save prietelių grupe, kuri kiekvienam protestoujančiam ar mėginončiam pasipriešinti pirmininkui, akis išdraskis.Teisėsauga palikus viska pačiu sodininkų sprendimui.Neva anie kažką nusprendžia..:D).Visur Lietuvoj perimamos europinės valdymo ir tvarkymosi formos, lygiuojamasi į šiuolaikėnius metodus ir tvarkas o soduose gūdus 90-tujų laikai su reketyrais valdžioj. Apgailėtina.

apastalas

apastalas portretas
simple. sulygint su zeme. gyventojus utilizuot.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Tam ,,klastūnynui''Ne iš pletkų ir žiniasklaidos visi žinome apie lietuviškų ir kitokių,panašių į Vaitkų pirmininkų mentalitetąmentalitetą.Pagal tave tai sodininkai(tikrieji) turi ploti rankom,kai verslininkai mechanizmų ūžimu nelei nei miegoti,nei švariu oru kvėpuoti ir kartu su Vaitkum pelnus skaičiuos.

menkaverciai pastatai

menkaverciai pastatai portretas
naikinti nes tai sovietine atgyvena,turi isijungti Statybos inspekcija,NZT ir dar visokie prisikure velniai ir islyginti su zememis menkavercius pastatus soduose.Nebuvo prie sovietu detalaus plano-griauti

Sodininkas

Sodininkas portretas
Bendrijas valdo savu aferistu suburtos gaujos, jiems rupi tik pinigai, laikas pasikeitimam

jap

jap portretas
frekenbok vel siaucia

pone pirmininke Vaitkau , drįsiu priminti kas Jus išrinko ir

pone pirmininke Vaitkau , drįsiu priminti kas Jus išrinko ir portretas
ir moka atlygį -3 straipsnis. Sodininkų bendrijos samprata 1. Sodininkų bendrija (toliau – bendrija) yra atitinkamo administracinio vieneto bendruomenės dalis, visapusiškai plėtojanti mėgėjišką sodininkystę, puoselėjanti ir tausojanti gamtą ir kraštovaizdį. BENDRIJA yra ribotos civilinės atsakomybės pelno nesiekiantis viešasis juridinis asmuo, kurio TIKSLAS – ĮGYVENDINTI SODININKŲ bendrąsias TEISES ir pareigas, susijusias su MĖGĖJIŠKO SODO teritorijos ir joje esančių bendrojo naudojimo objektų valdymu, priežiūra ir naudojimu . --- P.S. todėl teigti , kad aš ,sodininkas turiu eiti TIKRINTI kaip ten su tarša pas verslininką, kuris verslauja šalia mano sklypo ir SKŲSTI institucijoms, yra neatsakinga ir nepagarbu atžvilgiu tų , kurie Jus rinko atstovauti ir įgyvendinti jų teises . Manau tai yra kaimynų kiršinimas ,kokia turiu teisę tikrinti ar, kad man rodytų kaip dirba ar kaip su tarša ? Nuvylėte , apgailestauju . Su kaimynais būtinai aptarsiu Jūsų požiūrį į sodininkus .

ttt

ttt portretas
Labai klaidinat skaitytojus, apie jokią likvidaciją nekalbama o tik apie tvarką. Taip, tvarka turi būti ir įstatymiškai sureguliuota. Negali soduose būti triukšmingų, kenksmingų, muzikingų veiklų. tam yra skirtos pramoninės zonos ir ten galima organizuoti ūkinę veiklą. Sodai poilsiui, daržininkystei ir sodininkystei. Kam tai nepatinka - Lietuvoje labai daug laisvų vietų

prasidėjo "klastūnyno " verti komentarai :)

prasidėjo "klastūnyno " verti komentarai :) portretas
jokios argumentacijos dėl SB , tik negatyvas ir dergimasis kitų atžvilgiu ? Mano galva esate primityvios padugnės . Ar pirmininkai tokio mentaliteto verslininkų laukia , o sodininkai turėtų džiaugtis ?

Šalaševičiūtė

Šalaševičiūtė portretas
užsikrėtė nesamonių virusu nuo Verygos.Todėl reikia kviesti iš ES parlamento Andriukaitį, kad imtūsi priemonių, o gal netgi skelbtų epidemiją.Kas bus kai valdžioje visi iki vieno išsikraustys iš proto?

Gggg

Gggg portretas
Vyt tokias salaseviciutes ir ministrės iš valdžios kėdės jau ne tik jos pačios prasmirdo bet ir klubai taip pat,jei nesupranta esmės ,o vaidina protingom šalinti tokias išmatas

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Iš tikrų sodininkų čia besilsinčių,sau užsiauginančių ekologiškus vaisius ir daržoves Vaitkus ką pajėgėpajėgė savo naudai jau išspaudė,dabar sekantis ir pelningesnis jo planas verslininkai,todėl ir daugėja ne mangalų šašlykam,o lentpiųvių,autoremontininkų,betrūksta tik trąšų gamyklos.Žmones galvokit ką sakot,tai poilsio ir miegamūjų oazės,o ne pramonės kvartalai su savo kenksmingom atliekom,triukšmu,kvapais.

aš seniai pastebėjau , kad

aš seniai pastebėjau , kad portretas
jauni ir šaunūs žmonės , kurie dėl įvairių gyvenimo aplinkybių apsigyvena SB , NETURI JOKIO SUPRATIMO kur nusipirko sklypą ir kokios jų teisės bei pareigos . Mano nuomone, su naujakuriais ,pirmininkas Vaitkus ir kitų SB pirmininkai, turėtų pasikalbėti ir informuoti apie galiojančias taisykles gyvenant SB , galėtų būti lankstinukai su nuorodomis ar info . Verslininkai galėtų pafinansuoti , ar taip pone Vaitkau , o dabar ne nuomos neimate ? :) Mažiau būtų nesusipratimų .

skaityk įstatymą :)

skaityk įstatymą :) portretas
o tavo sklypas kur ? jei ne SB tai gali spjaudyti , o jei SB teritorijoje, o SB turi ribas , tada PRIVALAI laikytis taisyklių . Turėsi sklypą mėnulyje , tada SB įstatymas ir taisyklės tau negalios , o bus mėnulio fazių taisyklės :) Sodininkui neprivalu būti SB nariu , tada jis neturi atsakomybės dalyvauti visuotiniuose susirinkimuose ir priimti sprendimus kaip bendrija 'gyvens ' toliau , kokius mokės mokesčius , kokius samdys darbuotojus ir kiek mokės jiems atlygio , kam ir kiek išleis surinktų lėšų , bei išklausyti bei pritarti ar nepritarti finansinėms ataskaitos ar planams . Tik tiek :) O visa kita tau kaip sklypo savininkui SB , mokesčiai , taisyklės ir t.t. yra PRIVALOMI . Sėkmės .

žinovui

žinovui portretas
O jei aš nesu sodininkų bendrijos narys? Nusispjaut man į jūsų taisykles.

Jam , papildysiu iš SB įstatymo

Jam , papildysiu iš SB įstatymo portretas
4. Sodininkas – fizinis asmuo, nuosavybės ar kitomis teisėmis valdomame žemės sklype užsiimantis MĖGĖJIŠKA SODININKYSTE ------- P.S. kur matote parašyta VERSLAS ? SB ir yra SODININKAI , kurie išlaiko pirmininką ir jo svitą :) Sodininkų ir SB veiklą reglamentuoja SB įstatymas ir vidaus tvarkos taisyklės : ir dėl medžių ir dėl krūmų ir dėl namo ir dėl dėl dėl ....... Atliekų konteinerių nei vienas sodininkas nenori prie savo sklypo ribos , nes pirmininkui nepavyksta įvesti tvarkos , o jūs rašote apie taisykles verslui ? :) kodėl nėra žaliosioms atliekoms didelio konteinerio ? Tikrai , pirmininkui reikia dirbti ir rūpintis sodininkais ir teikti tuos pasiūlymus kurie neapsunkina SODININKŲ veiklos .

Romas

Romas portretas
Na matote,gerai jeigu apie sode esančių laisvų sklypų panaudojimą -sprendžia visi jo gyventojai . Girdėjome,kad yra ir tokių sodų bendrijų pirmininkų ,kurie paima Europos sąjungos lėšas o atliktų darbų visiškai nesimato.Va čia tai bėda.

vot teip

vot teip portretas
Bėda tame,kad smulkūs verslininkai neturi savo "Kurlianskio",kuris nešiotų itin solodžias brendžio dėžutes įstatymų leidėjams,štai kur didžiausia bėda Lietuvoje

Jam

Jam portretas
SB įstatyme parašyta - 2. Laikantis Žemės įstatymo, MĖGĖJIŠKO sodo teritorija yra priskiriama ŽEMĖS ūkio paskirties žemei . P.S. koks verslas leidžiamas Žemės ūkio paskirties žemėje ? kokių reikia papildomų ribojimų ar taisyklių verslui ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMEI SB ? :)

sodininkas

sodininkas portretas
sveiki. o ka daryti su apleistais sodais.geriau tai isspreskime.aplink apzele miskai,zolynai po 20 metu neliesti.ir viduryje keli grazus kiemai. kaip reikia jaustis ir pastoviai eiti geneti kazkieno tai apleistus sklypus.kada va sitas klausimas bus issprestas. dziauktis reikia kad zmones nori dirbti.kurti savo versla.kazkaip pas mus viskas atvirksciai......

kl

kl portretas
O kanalizacija tuose objektuose(darželiuose,parduotuvėje,servise,lentpjovėje) yra?Paskęsit savo pačių fekalijose,arba grioviu pas kaimynus.Pirmiausia infrastruktūrą įsirenkit,o tada ir darželį galima įkurti.

Dziungles, taip

Dziungles, taip portretas
Taip Dituva tikru tikriausios ""dziungles"', pagaliau reikia ivesti tvarka, turi buti istatymai, jeigu tai sodai, tai sodai, o atvykus pailseti, nereiketu visa diena suns lojimo ar lentpjiuves zirzimo klausytis. Turi buti griezti nuostatai, seniai laikas.O siose dziunglese gyvena zmones ivairus- neteke namu, senoliai, ir siaip ivairus , nepritape mieste, o ten nusipirke papigiai, taigi ko ne dziungles?

buvęs sodininkas

buvęs sodininkas portretas
Tegul būna verslas. Bet jis soduose ir kitur, kur gyvena arba ilsisi žmonės, turėtų būti GREIŽTAI REGLAMENTUOTAS. Neurėtų būti papildomo triukšmo ar užterštumo. Jokių auto dirbtuvių (arba tik uždarose patalpose), jokių lentpjūvių ir t.t Jeigu jau esame Europoje, privalome elgtis europietiškai. Kas nenori - tam turi būti skiriamos DIDELĖS BAUDOS.

Jis

Jis portretas
O ką daryti tam, kuris sodą pirko ne lentpjūvės triukšmui klausytis? Jis taip pat turi teisėtų lūkesčių", – tikino R.Šalaševičiūtė. - tai ir sukurkite apribojimus, taisykles, įstatymų pataisas, juk ten tam ir esate- kad dirbti GALVA o ne BULDOZERIU. Tingite galvoti ir gimsta tokie pasiūlymai. Dirbti eikite. Juolab, kad pažįstamos visos bendrijos ir jų bėdos- tai tada dar lengviau sukurti įstatyminę bazę, o ne bax ir vienu kartu uždrausti viską. Visiškas neracionalumas, tai ką, norima į gatvę paleisti dar daugiau bedarbių?

oi oi

oi oi portretas
pabandykite daugiabutyje rūsyje ar savo bute įsirengti lentpjūvę ar kokį padangų remontą :) Taigi koks skirtumas ar 6 arai ar 60 m , kas tie kaimynai , svarbu dirbate , neprašote išmaldos :) SB toks pats daugiabutis tik sodininkų . Nenusikalbėkime , nes nuo tokių "pamastymų " ir kaimynų darosi nejauku :))) Gyvename ne džiunglėse , kur nėra jokių įstatymų ir taisyklių , o gal manote , kad SB Dituva džiunglės ? :)

Gerai, kad pradedama kalbeti

Gerai, kad pradedama kalbeti portretas
Raso -sodu bendrijos apie 20 tukstanciu ! turi rysi su sodu bendrija, kitaip sakant -kakoja, leidzia nuotekas su chemikalais, ir t.t. kodel negalvojama ir nekalbama apie nutekamuju tinklu ivedima, vandentiekio ? Nejaugi laukiama ligu protrukio, tokia karsta, kaip si vasara, iki nelaimes netoli. Apie tai sis Dituvos sodu veikejas nekalba, jam svarbu -kebabine, pardutuotuve ir kitas verslelis.....gerai, kad pradedama galvoti apie si jau ""miesteli"", kaip sako pirmininkas.jis turi tureti kita , ne sodu statusa, taigi ir mokesciai bus kiti, ir vandentieki isives. Labai gerai, kad sie asmenys kelia problema , pradzioje bent apie verslus, keliu atnaujinimui, kiek teko girdeti pinigeliai berods renkami, o vandentiekis kada?

KLB

KLB portretas
Ach,poniutes nori tvarkos,tai tegul ir tvarko.Tegul sutvarko veltedzius,kurie nedirba ir atkise rankas gauna pasalpa,valkatauja,girtuokliauja.Tokie lieka seselyje,o jei zmogus stengiasi,kazka susikuria savo pragyvenimui,zinoma dar ir mokescius sumoka,dar ir zmogu viena kita idarbina,tai iskart uzkliuva.Palikit ramybeje normalius zmones,dirbancius,nesvarbu kur,100-te ha ar 6-iuose aruose,svarbu zmogus stengiasi.Tokius,kurie kazka sugeba sukurti is nieko,skatinti reikia,o ne drausti.

ir aš taip pat palaikiau Vaitkų

ir aš taip pat palaikiau Vaitkų portretas
niekas nekalba apie vaikų aikštelę , biblioteką , turgų ar parduotuves , bet kai paskaičiau ką jis kalba dabar , per sekančius rinkimus nepalaikysiu . Aš esu tik sodininkas ir džiaugiuosi , kad jaunos šeimos sugeba įsikurti ir gyventi , tik kur mano teisė pailsėti nuo miesto , nuo triukšmo , nuo užterštumo ? Kur mano teisė užsiauginti pomidorą ar agurką minimaliai užterštą ? Ne aš atsikėliau į SB , aš Jūs , jaunieji ir šaunūs , todėl kaip sakoma gyvenkime draugiškai , o Vaitkus yra SB pirmininkas , o ne gyvenvietės viršaitis , todėl prieš reikšdamas viešą nepasitenkinimą , mano galva, jis turėjo gauti nors pusės SB narių pritarimą jo nuomonei . Dabar gavosi eilinis kiršinimas .

labai gailiuosi , kad

labai gailiuosi , kad portretas
nepavyko seimo narių siūlymas , nes tie kurie gyvena soduose dažnu atveju net nežino kokios jo pareigos ar atsakomybė . Nusiperka sklypą ir pareiškia - mano nuosavybė ką noriu ir darau , manau pirmininkas ,kiekvienam naujam SB gyventojui, PRIVALĖTŲ paaiškinti kur jis gyvens ir kokios čia taisyklės , kad nereikėtų kaimynams aiškintis apie tai , kad aš nenoriu klausytis jo muzikos , nes skiriasi mūsų skoniai :) Sodininkų bendrijos "gyvena " pagal Sodininkų bendrijų įstatymą , vidaus tvarkos taisykles ir t.t. nurodyta net kokiu atstumu nuo kaimyno ribos reikia sodinti medį ar krūmą , gauti leidimą statyti tvorą ir t.t.. O pirmininkas siūlo kreiptis į aplinkosaugininkus , tik kodėl norite apsunkinti tų lentpjūvių ar servizų kaimynams - sodininkams gyvenimą ? Kodėl aš turiu rūpintis , būtų numatyta įstatymu ir būtų baigta , nes jūsų teisės baigiasi ten kur prasideda mano, sodininko teisė . Todėl ir sakau: pirmininkui Vaitkui , mano galva , sodininkai visai nerūpi.

narys

narys portretas
Kuo daugiau verslų Dtuvoje tuo geriau. Sodus perkasi jauni žmonės su mažais vaikais. Nes dar sodai įperkami. Įsisigyti butą Klaipėdoje ar namų valdų sklypą šalia Klaipėdos kainos neįkamdamos jei dirbi už minimalią algą. Gyvenu Dituvoje ir esu viskuo patenkintas. Puikus, veiklus pirmininkas, nesėdintis ant kėdės ir užpakalio neaugina, kai šalia esančioje SB Guboja pirmininkė. kai teko ieškoti sklypo svarstėme kur pirkti ir kai teko susidurti su ta ponia, atšoko norai, tai įsigijome Dituvoje. Ir tuo nesigailiu. Per kelis metus viskas eina į prieki, o kuo žmogui reikia. (vaikų žaidimo aikštelės, fidbolo aiktynas, biblioteka, visada noriai naudojamės) Būtu šaunu, jei būtų miesto komunikacijos (dujos, vandentiekis, kanalizacija) čia tai monopolistai, nesistengia visai. Sėkmės Tadui, dirb, kad Dituvos sodai būtų Nr. 1

mano nuomone ,

mano nuomone , portretas
žurnalistei, už klaidinančią antraštę, manau reiktų prie vyriausybės žvakelę uždegti :) O gal žurnalistė norėtų atlikti tyrimą kaip keičiasi žmonių pajamos patapus pirmininkais ? Turite nemokamą priėjimą prie RC duomenų , MES ,visi dirbantys apmokame tas paslaugas iš biudžeto , tai padirbėkite ir paviešinkite. O gal žurnalistė skaitė Sodininkų bendrijos įstatymą , kuriame aiškiai parašyta - 2. Laikantis Žemės įstatymo, MĖGĖJIŠKO sodo teritorija yra priskiriama ŽEMĖS ūkio paskirties žemei. Klaiku kas darosi su žurnalistais , neklaidinkite žmonių, turėkite gėdos ir sąžinės .

suprasčiau jei ponas Vaitkus

suprasčiau jei ponas Vaitkus portretas
kalbėtų - sodų nereikia tai atgyvena , nereikia ir pirmininkų . Nori vykdyti veiklą , gyventi ar statyti namą nusiperki sklypą , gauni institucijų leidimą ir vykdai. Ponas ir drausminti teršėjus siūlo kreipiantis į tarnybas , kam pirmininkas ? Kodėl sodininkai turi išlaikyti būrį žmonių : pirmininką , pavaduotoją , buhalterę ir kasininkę , darbininkus , kvartalų pirmininkus ir dar vieną moterytę , kalbama, kad ponia - Vaitkaus žmona . Gėris , gyveni atsipūtęs , keiki seimo nares kurios nori įvesti skaidrumo ir tvarkos ir jaudiniesi , kad tik sodai neišnyktų ? :)

Tika

Tika portretas
kad iš tų sodų jau nieko neliko, tik realūs pavieniai sodai, o visur kitur gyvenamieji namai ar net jau kvartalai. Reikėtų aplamai visus oficialus sodus patikrinti ir jeigu ten gyvenamų namų daugiau nei sodų tai sodo statusą panaikint, nes dabar pilną gyvenamųjų namų, o mokesčių jokių nemoka.

seniai

seniai portretas
laikas naikinti tas bendrijas , nes jos jau gyvenvietės, rinkimai artėja,- poničkos sumanėte atkreipti dėmesį į rinkėjus. Tada kodėl nesirūpinat, kad nuo 2009 m, galioja įstatymas apie kelių perėmimą ir ką ? kam perėmė?, tik nevirkaukit dėl jų (kelių) pločio ir pan įstatyme įvardinta pagal esamą būklę (eismą galima organizuoti ir vienpusį,, priešpriešinės juostos pirmenybę ir pan.na galvoti reikia), s/b paprašius ir?, elektrą šiaip taip, pripirkimai žemės pagal žemės formavimo pertvarkymo projektus? -niekaip. Vandentiekis / nuotekos, na nors nuotekos Kur? ES finansuoja gyvenvietes sodai gyvenamieji namai yra, bet tai ne gyvenvietė! ir dabar uždrausti darželius ir pan. dalykus. Močiutės ar nupušot visai? Darželiai, parduotuvės tai butinybė gyvenvietėje , o ne draudimo objektas, jei ieškot rikėjų paramos, ką padarėt, kad esami įstatymai veiktų? Nieko?-Eikit lauk

man tai pasirodė , kad

man tai pasirodė , kad portretas
labiausiai dėl verslo pergyvena pirmininkas Vaitkus , nes neduok dieve panaikins sodus kur dėsis tokie pirmininkai ? Kas suneš jiems algas ? Pirmiausiai nekalbėjo apie parduotuves ar darželius ,aš tai supratau apie lentpjūves, serviziukus ir visokius remontus . Vaitkus su tvarka apie atliekų konteinerius nesugeba susitvarkyti , o dejuoja dėl verslininkų gerbūvio ? Ar galiu galvoti , kad galima asmeninė nauda iš verslininkų , maždaug kam noriu tam leidžiu ? Tik susirinkimas gali norėti ir pasakyti kiek , kokio ir kur nori verslo ,o ne taip kaip pageidauja pirmininkas "palengvinimo ", kad nereikėtų laukti 11 mėnesių . Palaikiau Vaitkų per rinkimus , viskas mano balso jau neturite . Nusivyliau , nes sodininkai kaip suprantu pačiam iki lemputės .

Irma

Irma portretas
Na jau tikrai nenoreciau kaimyna soduose kuris vykdo veikla.Absurdas .Kokias darzoves gali ekologiskai uzauginti,jai masinos zuja pirmin ir atgal.Koks poilsis?O jai lentpjuve,tai is vis be zodziu....

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Soduose dar reikia Fortumo kamino,krematoriumo,policijos,nes tie 60 per mažai dulkių,triukšmo,nuodų ,,pagamina.Dar galima miestų šiūkšlių rūšiavimo fabriką pastatyti.Tereikia papigiai nupirkti 10 gretimų sklypų.O ką neleisit?Įstatymai visiems vienodi,o verslui dar ir su lengvatomis.Tegul tas Vaitkus durnių neieško,žinom ir apie pirmininkus ir apie tokius kaip jis.Prakišo pirštą,tai visą kūną tempia.

Rapolas

Rapolas portretas
Ne griauti reikia, o padeti vystyti ir tvarkyti. O gal kazkas nesusimokejo? :D

sodininkė

sodininkė portretas
gaila, kad nepriėmė šių pataisų. Turėjome sodą Šernuose. Aišku, poilsiui ir relaksacijai. Bet štai artimiausias kaimynas įsitaisė pjauti sau ir kitiems lentas. Vos už kelių metrų nuo mūsų lentpjūvė. Poilsį galėjome pamiršti. Sodą taip pat. Nes nuo zeimerio visą dieną, rytą ir vakarą darėsi bloga. Tokių verslų tikrai neturėtų soduose būti. Juk tai - rekreacinė, o ne pramoninė zona.

klp

klp portretas
Siūlau Šalaševičiūtei atvykti į Dituvą sakyti savo priešrinkiminių kalbų. Spėju, atgalinio bilieto neprireiktų. :)

Herkus

Herkus portretas
Pavėlavo su tuo tekstu. Tai jau vakar šios pataisos atšauktos.

zenonas priekuliškis

zenonas priekuliškis portretas
Patikėkit, darbo grupė dėl šių pataisų dirbo metus" - Šalaševičiūtė. Galvokim, ką renkam. Naikina mus iš visų pusių. Sukilkim žmonės pavergtieji...

antram

antram portretas
kokius mokesčius?

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Sodai vadinkim gyvenamieji kvartalai.tegul mokescius moka kaip mieste

dziundzia

dziundzia portretas
lsbsi teisingai,
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Palangoje snigo „Gintarinėmis snaigėmis“
  Palangoje snigo „Gintarinėmis snaigėmis“

  Šeštadienį vakare Palangos koncertų salė atvėrė duris visiems, kas norėjo pabūti kartu ir pasidžiaugti septyniais vietos bendruomenės pamatytais ypatingais žmonėmis. ...

 • Palanga pasipuošė nauju paminklu ir Signatarų alėja
  Palanga pasipuošė nauju paminklu ir Signatarų alėja

  Palangoje iškilmingai atidengtas paminklas, priminsiantis ateities kartoms apie Lietuvos nepriklausomybės akto signatarus, čia lankiusius gimnaziją, bei jiems atminti skirta alėja. ...

  13
 • Klaipėdiečiams – apie Atgimimo aikštės praeitį
  Klaipėdiečiams – apie Atgimimo aikštės praeitį

  Penktadienio vakarą kelios dešimtys Klaipėdos praeitimi besidominčių žmonių rinkosi prie uostamiesčio Biržos tilto. Čia prasidėjo neįprasta ekskursija aplink Atgimimo aikštę. Išnykusio miesto pėdsakais susirinkusiuosius vedė ...

  18
 • Res­pub­li­ki­nė Klai­pė­dos li­go­ni­nė pa­cien­tams grą­ži­na svei­ka­tą
  Res­pub­li­ki­nė Klai­pė­dos li­go­ni­nė pa­cien­tams grą­ži­na svei­ka­tą

  Ar­tė­jant me­tų san­dū­rai įpras­ta ap­žvelg­ti nuei­nan­čius me­tus, pa­si­džiaug­ti nu­veik­tais dar­bais ir įver­tin­ti gal­būt net il­ges­nio įdir­bio pa...

  19
 • Miesto žemėlapį perkels į 3D erdvę
  Miesto žemėlapį perkels į 3D erdvę

  Klaipėdiečiai miesto žemėlapį netrukus stebės trimatėje erdvėje. Skaitmeniniame miesto modelyje miestiečiai matys ne tik uostamiesčio gatves, pastatus, bet ir saulės energijos pasiskirstymo bei šešėlių analizes aplink visus gyvenamuo...

 • Kas mokės algas mokytojams?
  Kas mokės algas mokytojams?

  Už streiko dienas mokytojams atlyginimai mokami nebus. Dalį negautų pajamų jiems nusiteikusi kompensuoti pedagogų profesinė sąjunga, tačiau turimų pinigų veikiausiai nepakaks. ...

  39
 • Dailininko mūzai jos lėlės – lyg vaikai
  Dailininko mūzai jos lėlės – lyg vaikai

  Kol uostamiesčio dailininkas Vladimiras Bogatyriovas stovi prie molberto, kitame to paties buto kambaryje jo žmona Natalija gamina lėles. Moters pasaulis kupinas spalvotų minkštų siūlų bei medžiagų atraižų. Pripažintas dailininkas savo žmon...

 • E. receptas – tarsi prievolė
  E. receptas – tarsi prievolė

  Nuo kovo pradžios gydytojai vaistų receptus privalo išrašyti elektroniniu būdu, tačiau ši naujovė uostamiesčio vaistinėse vis dar kelia sumaištį. Nors e. sveikatos sistemos projektas jau pareikalavo dešimčių milijon...

  5
 • Orai klaipėdiečių nedžiugins
  Orai klaipėdiečių nedžiugins

  Uostamiestyje ir toliau vyraus permainingi orai – krituliai ir teigiama temperatūra. Bent jau kol kas šilti orai labiau primins rudenį nei žiemą. ...

 • Apleisti automobiliai – ilgapirščių taikiklyje
  Apleisti automobiliai – ilgapirščių taikiklyje

  Klaipėdiečiai skundžiasi dėl jau ne vienerius metus daugiabučių namų kiemuose paliktų transporto priemonių. Gyventojai nepatenkinti, jog savininkų pamiršti ir niekam nereikalingi automobiliai užima stovėjimo vietas, kurių ir taip stinga. ...

  6
Daugiau straipsnių