„Gesinamas gaisras“ dėl maršrutinių taksi

pamąstymui

pamąstymui portretas
ką tokio stebuklingo, kauniečiai gali sukurti Klaipėdoje, ko negalėtų klaipėdiečiai savame mieste? O gal tikslinga būtų skelbti konkursą benrdovėms, visos šalies vieningam viešojo transporto aptarnavimui, su savo transportu ir valstybės nustatyta aptarnavimo kaina?

Anonimas

Anonimas portretas
O ką nustatė komisija, kuri nagrinėjo betvarkę Vasaros estrodoje per dainų šventę? Kažkaip nutiko ir viskas

Teisius

Teisius portretas
o ar teisybė, kad didžiausias Klaipėdos savivaldybės eismo strategas apie eismą nieko neišmano ir pats net vairuotojo teisių neturi ?

Dekui merui

Dekui merui portretas
Uz supratinguma ir problemu sprendima. Lauksim xiniu, kas tas didvyris, kuris viso miesto transporta sujauke ir zmones sunervino. Grubliauskas parode savo kieta charakteri ir sutvarke reikala. Bravo gaspadoriskui vyrui.

Dragunietis

Dragunietis portretas
Aciu is sirdies. Mere, esate darbstus ir savo miestu besirupinantis zmogus. Aciu. Mano senos kojos dekingos. Ir vaikams bus lengviau. Ypac kai arteja tamsus vakarai. Aciu mere. Aciu labai tamstai.

Cha-ui

Cha-ui portretas
Ar bent suvoki apie ka kalbi zmogau ? Su teksto suvokimu prastokai.

Merui

Merui portretas
Reiktu rimtai pasvarstyti ir praretinti neatsakingu valdininku gretas. Administracijos direktorius turi prisiimti atsakomybe, kad nedirbo savo tiesioginio darbo. Toks ispudis, kad tik meras ten vienas realiai dirbantis.

Cha

Cha portretas
Panašu, kad bus Klaipėdoj kaip Kaune: paskelbs "konkursą" vienam iš vieno, sudarkys maršrutus taip, kad be persėdimo niekur nenuvažiuotum, pripirks "moderniškų" tarataikų su stovimom vietom, pakels važiavimo kainas - ir pirmyn, valio!

Pasidomekit

Pasidomekit portretas
Visu pirma meras yra vienas. Jis fiziskai negali suziureti visu valdininkeliu. Valdininkai, administracijos direktorius ir teisininkas nepadare savo darbo. Ir jei meras nebutu "pastares i kampa" prastai dirbanciu, nieko nebebutu buve. Meras iniciavo grazinima, kol kiti patogiai snaude. Ploju vyriskai per peti Vytautui. Sauniai suvaldyta situacija. Tik ateiciai atidziau stebekit prisidirbusius administracijos vadovus. Padarykit ju atzvilgiu atitinkamus sprendimus. Aciu ir sekmes.

STOP valdininku korupcijai!

STOP valdininku korupcijai! portretas
kodel nors karta nesurenkami parasai miestelenu,kad naikinamos klaipedieciu darbo vietos ir neiteikiama STTdel ikiteisminiu tyrimu,tures priimti,nors valdininkams galioja kolektyvine atsakomybe,bet tukstanciai klaipedieciu pasiraso prasyma istirti KORUPCIJA Liepu 11 Klaipeda,o jeigu netirs keisti STT vadukus Klaipedoje.Zmogiukai netylekite,nebukite avinais,kovokite pries Klaipedos valdininku korupcija

Mūšis

Mūšis portretas
Varykite savivaldybės valdininkus-pensininkus į pensiją greičiau.

kaziui

kaziui portretas
Kavenske patylek !!! Susitvarkysim mes savo transporta be jusu "pagalbos"

Tam VAT

Tam VAT portretas
Eik pypiop su savo mentu Matvašumaičiu.

E.

E. portretas
Kas per "stebuklas" tas mūsų meras, nepabūgsta "gesinti gaisro".O ką jis nuveikė, kad to gaisro nebūtų?Galvojo, kad gal praslys- papurkštaus miestelėnai, ir kas tie mikriukų vairuotojai, vargšai darbininkai, patys užsidirbantys (ne iš biudžeto, kaip ne kai kas) pinigėlius. Ir kam rūpi tie miestiečiai, kurie važinėjo tais mikriukais. Panašu, kad užsibuvimas valdžioje užmigdo ant savo didybės o gal net puikybės sosto. Priminsim tą ir kitus "gaisrus" per kitus rinkimus.

VANDA

VANDA portretas
Mikriukai yra būtini, autobusu grafikai iš vis nesamoningi , nes 6 , 6E, 6 A vaziuoja visi kartu. tarp autobusų važiavimo tarpai apie 15 minučių. Grafikai nenormalūs. Keista, kai suvažiuoja į sustojimą 6 autobusai, o keleiviai turi bėgti, nes 5-6 irgi laipina atidaręs dureles. Bomžai, kaip lipo taip ir lipa važiuoja be bilietų, smirda tie autobusai. BORDAKAS. KUR LAISVA RINKA, KUR TEISĖ RINKTIS VARTOTOJUI SU KUOM VAŽIUOTI? KLAIPĖDA GRĮŽTA Į SOVIETINIUS LAIKUS KAS LIEČIA VIEŠĄ KELEIVINĮ TRANSPORTĄ. MIESTAS TAIS ILGAIS AUTOBUSAIS UŽKIMŠTAS AR REIKIA MIESTUI< KUR REALIAI 3 ILGOS GATVĖS TIEK DIDELIŲ AUTOBUSŲ, GERIAU NE PIKO VAL PALEISKIT DAUGIAU MAŽŲJŲ.

Kazys

Kazys portretas
Mere nepasiduok!!! Varyt tas griuvenas mikrobus i savartyna, o neleist jiems dirbt. Skelbt normalu konkursa ir reikalavimai turi but kad transportas atitiktu europinius reikalavimus ir nekeltu pavojaus keleiviu ir eismo saugumui!!!

Klaipėdos valdžia be spaudimo nieko nedaro

Klaipėdos valdžia be spaudimo nieko nedaro portretas
Kur tas meras buvo anksčiau? Ir taip visais klausimais mieste. Ne dirba, o visada gesina gaisrus. Pakilsim visi.

Gyventojo nuomonė

Gyventojo nuomonė portretas
Transporto skyrius savivaldybėje yra visiškas 0. Kam jis toks reikalingas? Politinė užgaida idarbinti savo partiečius. Tokie ir rezultatai. Nebuvo tvarkos maršrutiniuose taksi, bet tai transporto skyrius tam ir yra, kad tobulintų miesto eismą, o dabar gi tik gadina viską. Patys tiek proto neturi, kad sutvarkyti,sustyguoti miesto eismą , tik lengviausiu keliu- viską naikinti...Apie žmones mažiausiai galvojama. Parvažiuoti nebėra su kuo. Autobusai irgi tik iki 21-22 val. važinėja. Taksi tiesiog lupa pasinaudoje proga, ypač po 23 val.. Niekam gi nerūpi. Juk padarykit tikrą konkursą miesto savivaldybėje Transporto skyriaus viršininkui(ir kt. skyriams tas pats) , priimkit i darbą sumanų vadybininką-transporto specialistą vadovauti sk., reikia savivaldybėje šviežio šiuolaikiško mastymo,kad netingėtų dirbti, o dabar vadovauja ten skyriams vien seni nebetoli matantys ir nieko nenorintys daryti viršininkėliai, visokios poniutės. Žuvis pūna nuo galvos, taip sakoma ne šiaip sau..

Anonimas

Anonimas portretas
Rinkimai !!!!!!!! Dabar "dirbs" visi kas 2,5 metu miegojo

Komisija?

Komisija? portretas
Kodėl tokia komisija nebuvo sudaryta anksčiau? Juk valdžiažmogiai jau seniai apie viską žinojo

VAT

VAT portretas
Tai rodo kad meras nekontroliuoja situacijos...kazin ar taip yra pas Matijosaiti...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių