Bauda neįgaliajam – už nieką?

Neįgalusis

Neįgalusis portretas
Šiandien Kaune sustabdė važiuojant pro plytą. Policininkas patikrino neįgaliojo automobilio statymo kortelę ir paprašė neįgaliojo pažymėjimo. Kadangi su tais dokumentais viskas tvarkoje, padėkojo ir palinkėjo gero kelio. Automobilis neįgaliojo lipdukais nėra apklijuotas ir komentatorius teisinkinko niku yra teisus.

NE MENTAS

NE MENTAS portretas
Jaucias komentaruose kur mentai raso, o kur paprasti zmones. Taip noris igelti paprastam zmogui ir pasijusti karaliu, didviriu, protingesniu ir taip noris pagainioti neigaluji. o po to kai jis nesugeba apsiginti gauti premijas ar priedus dziugauti. O jus pagalvojot apie tai, kad jis liks nedavalges, nedageres, vaistu nedasipirkes, o tas skanesnis duonos kasnis kuri isigijot uz jo pinigus kada nors uzstrigs jusu gerklej

Policininkas

Policininkas portretas
Auto apklijuotas neįgaliojo lipdukais.... tai iš kur dabar žinot policininkui ar tai TEISĖTA ? Niekaip apart patikrint NEĮGALIOJO pažymėjimą įvertinant nustatyto darbingumo lygio procentus. Automobilis pažymėtas neįgaliojo automobilio statymo kortele.... tai iš kur žinot policininkui ar automobilio vairuotojas turi tokią teisę tiesiog ta kortelė gali būt "pasiskolinta" ar tiesiog įsigyta neteisėtu būdu. Tai patikrint galima tik patikrinus NEĮGALIOJO pažymėjimą įvertinant nustatyto darbingumo lygio procentus. Puolat policininkus, bet patys net neįsivaizduojat kiek yra sukčiavimų su tais neįgaliojo lipdukais ar neįgaliojo automobilio statymo kortele kai jais naudojasi tie kurie neturi išvis tam teisės.

Skirta tam kur skirta

Skirta tam kur skirta portretas
Neįgaliojo pažymėjimą tu turi kišenėje, o neįgaliojo automobilio stovėjimo kortelė yra ant automobilio. Tai kaip iš to tavo pažymėjimo kažką policininkui suprasti jei tu su tuo pažymėjimu kažkur išėjęs, o kortelės ant lango nėra ir automobilis nežymėtas?

Tam KM

Tam KM portretas
Tai pats neginčyjate faktą kad ten stovėjote? Tai koks skirtumas Jūs ten 15 val ar 15.15 stovėjot? Ką tai keičia? Ar Jūs bandote įrodyti kad ten nestovėjot o kažkas sufotošopino Jūsų automobilį su Jūsų numeriais? Kam čia tas savo minutes kaišioti?

Neigaliam

Neigaliam portretas
O patį žeidžia neigalumo pažymėjimas ar kad su juo galima pigesnius bilietėlius pirkti? Gal nepradėk čia įsižeidinėti lygioj vietoj, o to aš įsižeisiu dėl tamstos pasisakymų.

Buves

Buves portretas
Tai yra pareiguno rezultato siekimas.Jis dirbdamas turi surayti kuo daugiau ATPK protokolu ,kad metu gale butu kuo geriau ivertintas ir gautu prieda prie algos.Tai visu statutiniu pareigunu duona.

Neigalus

Neigalus portretas
As nenustebsiu, jei Marius Žvinklys bus patrauktas atsakomyben, Klaipedoj ir ne tik Klaipedoj yra ne simtas ir ne tukstantis zmoniu su negalia, yra ir neigaliuju draugijos ir jis visus pazemino siulidamas su savo issireiskimu pirkti pigius bilietus i autobusa su siais pazimejimais. As siuliciau paciam Mariui kol ne velu nusiimti karuna, nulenkti galva ir VIESAI atsiprasyti tu su pazimejimais ir ju artimuju, o jo vadovybei, sureguoti i tokius savo pavaldiniu issireiskimus ir paviesinti kaip tai padaret, kad tai butu pamoka kitiems. Mariau, nespjauk i vandeni...

Absurdo teatras

Absurdo teatras portretas
Siunčiant pažeidimą fiksuojančias nuotraukas yra keliamas reikalavimas, kad automobilis būtų nufotografuotas iš priekio ir galo, o čia bandyta nubaust remiantis tik iš galo daryta nuotrauka. Policijos savivaliavimas ar tiesiog teisės aktų nežinojimas ?

kaip

kaip portretas
tik reikalas liecia uostamiesti nera nei pavardziu nei tautybes tik faktas kuris tik parodo kad norima nuslepti asmenybes ir tai duoda pamastymui medziagos kad reikia keisti //dudoriu/ nes jis is krim. puses nedaro isvadu kad dirba ko gero /ateiviu/ naudai kur veiksmai jau tapo ciniskai kriminaliski....

K.M.

K.M. portretas
K.M. tai man buvo skirta bauda, 36 minutes aiskinau, kad 1 sekunde daug ka reiskia, as tai galiu irodyti kaip fotografas profesonalas. As galejau sumeluoti ir pasakyti jog katik isukau i sia zona, kad apsisukti ir tuo tarpu mane nufotkino, va jums ir 0,01sekundes dalis, o cia 15 minuciu, visa amzinybe.O jei nebuciau turejes, jokiu irodimu? As turiu ir audio irasa kai bendravau, net su komisaru (neatmenu pavardes) Is pradziu bande iroditi, kad as kaltas, bet po mano nenugincijamu irodimu, nusileido. Rasysim, kiti nusizengimai, i ka as papriestaravau ir pasakiau, kad nesutinku. Tada rasysim, kad nezinojot, As vel nesutikau ir pasakiau, kad as zinau ka dariau ir niekuom nenusizengiau, nes man nereikia, kad mano biloje, butu kazkokie irasai, kurie man galetu pakenkti ateityje. Ele. pastu paprasiau man atsiusti nuotauka, tai iki siol jos negaunu, buvo pasakyta, kad viskas istatymo tvarka. Kur tie istatimai kurie leidzia bausti neturint irodimu ir uz akiu.

Skirta Tam pseudo teisininkui

Skirta Tam pseudo teisininkui portretas
kaip neįgalusis pasakysiu, kad neįgaliojo automobilio statymo kortelė taip pat nėra surišta su konkrečia auto. Tiek neįgaliojo pažymėjimas tiek automobilio statymo kortelė yra išduodama konkrečiam asmeniui ir jei vadovautis tamstos pasvarstymais: Neįgaliojo lipdukai ant automobilio nereiškia, kad tą automobilį vairuoją neįgalus asmuo. Jei užklijuotas tas lipdukas tai transporto priemonės vairuotojas turi įrodyti, kad jie užklijuoti teisėtai. t.y. reikia turėt neįgaliojo pažymėjimą su nustatytu tam tikro lygio darbingumu > 30-0 procentų. Tas pats liečia ir neįgaliojo automobilio statymo kortelę nes asmens neįgalumo lygį ir teisę naudotis privilegija suteikia tik NEĮGALIOJO PAŽYMĖJIMAS. Neįgaliojo automobilio statymo kortelė parkuojantis ar ttt turi būti palikta priekyje aiškiai matomoje vietoje ant panelės ar prie priekinio stiklo. Neįgaliojo lipduke ar neįgaliojo automobilio statymo kortelėje nurodytas tas pats neįgaliojo ženklas.

Tam pseudo teisininkui

Tam pseudo teisininkui portretas
Su painiojote du dalykus. Neįgaliojo pažymėjimą, kuris su autotransportu absoliučiai nieko bendro neturi ir neįgaliojo automobilio statymo kortelę. Policininkas kalba apie tai, kad neįgaliojo pažymėjimas nesuteikia teisės statyti automobilį kur papuola, bet tinka bilietėliams nusipirkti autobuse. Visomis prasmėmis jis teisus. Tiek teisiškai tiek morališkai. Kaip policininkui žinoti, kad automobiliu atvažiavo neįgalus, jei jis niekaip nepažymėtas? O gal tuo automobiliu važiavo visai kitas asmuo ir paprašė neįgalaus draugo tokiu būdu panaikinti baudą.

Petrui

Petrui portretas
Neįgaliojo pažymėjimas nesuteikia teisės naudotis neįgaliojo automobiliui teikiamomis lengvatomis. Tam yra skirta neįgaliojo stovėjimo kortelė, tai visiškai kitas dokumentas. Didelis gražus mėlynas. Tai yra padaryta tam kad nebūtų piktnaudžiavimo. Va ateis belekoks neįgalusis į policiją ir betkokią baudą panaikins bet kuriam savo draugui. Sakys va aš turiu neįgaliojo pažymėjimą. Kad taip nebūtų yra neįgaliojo stovėjimo kortelė kuri privalo būti automobilio priekyje.

hm

hm portretas
Naaa... čia dvejopa situacija. Kas dėl tų 15 minučių dėl laiko tikslumo tai išties absoliučiai nesvarbu. Kas dėl neįgaliojo kortelės, tai neįgalusis teigia, kad ji buvo automobilio priekyje, o ar buvo mes nežinome. Kaip ten bebūtų bauda panaikinta ir gerai. Šiaip kaip pilietis kuris vežiojo daug metų neįgalų asmenį, aš manau negalima leisti neigaliesiems parkuotis kur įsigeidžia. Tarkime dažnas reiškinys kai vienas neįgalusis prisiparkuoja gatvėje kur šiaip to daryti negalima ir tai užkemša visą gatvę.

Bereikalingas ginčas

Bereikalingas ginčas portretas
nes tiek teisės aktuose tiek valdžios institucijose bordakas. Ar tai naujiena ? Pats esu neįgalus ir vairuoju auto tai galiu pasakyt taip kaip yra normalioj Europoj. Prisiklijuok kiek nori tų neįgaliojo lipdukų, niekam jie neįdomūs ir nulis veiksmo iš jų. Jei neturi neįgaliojo automobilio statymo kortelės ( ant kurios net angliškai parašyta) tai kalba baigta.

As Petras, bet ne runkelis.

As Petras, bet ne runkelis. portretas
Man ta Jusu ES atmintine pries KET tuscia vieta.

Petrui

Petrui portretas
neturiu noro ginčytis ir Jums aiškint kuo vieni teisės aktai viršesnį kitų atžvilgiu ir antraip. Pateiksiu Europos sąjungos atmintinę apie neįgaliųjų automobilių statymo kortelę ir jos galiojimą Lietuvoje. STATYMAS GATVĖSE Galite statyti automobilį ten, kur draudžiama stovėti, bet tik jei netrukdysite eismui. Mokamose vietose automobilį galite statyti nemokamai ir be laiko apribojimo, bet tik jei stovėjimo vietos pažymėtos invalidų vežimėlio ženklu. Be laiko apribojimo automobilį galite statyti ten, kur nemokamas stovėjimas, bet ribojamas laikas. Galite vairuoti zonoje, kur eismas draudžiamas. Tai dabar, kad būtų lengviau suprast su neįgaliojo automobilių statymo kortele galima vairuot zonoje, kur eismas draudžiamas. Tai deklaruojama visai Europai, tačiau KET nurodyta visai kitaip. Problema, kurių niekaip Lietuvoje neišsprendžiama - tai teisės aktų prieštaravimai ir neatitikimai juose.

Skirta Pala to Teisininkas

Skirta Pala to Teisininkas portretas
Jūs neperskaitėte ką rašiau. Nesvarbu, kad gali nusipirkt bet kas bet naudot gali tik tie kas turi tam teisę. Tačiau Jūs teisingai pastebėjot ir papildomai pasakysiu, kad lipdukus naudoja kas nori ir kada nori nors teisės tam neturi.

Petras

Petras portretas
p. " teisininke" , KET 184 punkta pacitavau zodis zodin, Tamstos prirasytos nesamones yra sukurtos socialiniu reikalu ministerijos, kuriuos ministras yra zemesnis uz premjera.Ta zodi parasiau kabutese, nes jei butum tikras, tai vadovautumeteisi istatymo raide , o ne dvasiomis.

Muse

Muse portretas
Nesamones net nezino istatimu kam priklauso statiti neigaliuju vietoj . Dar komentuoja policija

Pala to Teisininkas

Pala to Teisininkas portretas
Zenkla gali isigyt kiekvienas marozas kioske, o kortele isduoda tik neigaliuju tarnyba

Teisininkas

Teisininkas portretas
Automobiliai žymėti neįgaliojo ženklu ar naudojantys neįgaliojo automobilio statymo kortelę teisiniu aspektu yra tapatūs nes automobilį žymėti neįgaliojo ženklų ar naudot neįgaliojo automobilio statymo kortelę gali tik darbingo amžiaus asmenys, kuriems nustatytas 30-0 procentų darbingumas ar pensijinio amžiaus asmenys, kuriems nustatytas didelių specialiųjų poreikių lygis. Pažymėtina, kad Lietuvos Respublika yra pasirašiusi EU teisės aktus dėl neįgaliųjų socialinių garantijų, integracijos, dėl ne diskriminacijos. Remiantis šiais aktais, Europos sąjungoje, neįgaliųjų automobiliai NEBETURI būtį žymimi neįgaliojo ženklo lipdukais nes vietoj to yra išduodamos neįgaliojo automobilio statymo kortelės nes neįgaliojo ženklo lipdukai yra pripažinti kaip neįgaliųju DISKRIMINACIJA. Tačiau Lietuvoje taikomi dvigubi standartai, kai Europoje galioja tik neįgaliojo automobilio statymo kortelė.

KLB

KLB portretas
Lai patruliai praeina saligatviu nuo autobusu stoteles "Darzelio",Debreceno gatveje,kuris eina pro darzeli link kitu darzeliu,link Regos ugdymo centro ir pamatys kas tikrai stato automobilius neleistinose vietose.Ten pestieji gali eiti tik gatve,visas,be isimties,saligatvis okupuotas automobiliu.Ir tai ne tik rytais.Saligatvis sugadintas,zmonems nesaugu.

1

1 portretas
M.Žvinklys prisišauksi tu negalią, prisiminsi kur bilietėlius pirkt ....

Raimondas

Raimondas portretas
Mane irgi taip nubaude Gargzduose buvau ir atvykes i policija su dokumentais pas komisara ir nieko liko protokolas taspats paiskinimas nuotraukoje korteles nesimato susimokejau 30€

Petras

Petras portretas
184 punktas. Vairuotojui, kurio transporto priemone pazymeta zenklu " neigalusis" ARBA neigaliu asmenu automobiliu statymo kortele, leidziama... KET pasiraso premjeras ,o Klaipedos keliu patrulis teiga; Su neigaliojo pazymejimu gali autobuso bilietelius pigiau pirkti, bet ne po draudziamuoju zenklu masina statyti. Susidaro ispudis, kad VYRIAUSIAS patrulis" vyresnis " uz premjera. Keliu policijos tarnybos virsininko atsakymas butu naudingas visiems neigaliesims.aciu ,kad perskaitete!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • „Brexit“ padarinius švelnins ir DFDS
  „Brexit“ padarinius švelnins ir DFDS

  Artėjant kovui, kai Jungtinė Karalystė pasitrauks iš ES, atsiranda vis daugiau nerimo, kaip dirbs žemyninę Europą su britų sala jungiančios gausios jūrų keltų linijos. ...

  1
 • Vietoj tramdomųjų priemonių – akiniai
  Vietoj tramdomųjų priemonių – akiniai

  Tramdomieji marškiniai, kurie daugeliui vis dar asocijuojasi su sergančiųjų psichikos ligomis nuraminimu, jau seniai tapo muziejaus eksponatu. Psichiatrai ieško naujų būdų, kaip padėti įsiaudrinusiems pacientams. Vieną tokių priemonių ...

 • Vaizdo konferencijoms – moderni įranga
  Vaizdo konferencijoms – moderni įranga

  Nuo šiol Klaipėdos miesto savivaldybės atstovai į konferencijas vyks rečiau, mat savivaldybės administracijos direktoriaus kabinete diegiama moderni vaizdo transliavimo įranga. ...

  3
 • Kur dingo vaiko pinigai?
  Kur dingo vaiko pinigai?

  Vaikus auginantys klaipėdiečiai ėmė nerimauti iki šiol nesulaukę išmokų už vaikus. Kas mėnesį vaiko pinigai į tėvų ar globėjų sąskaitas įprastai subyra 10-ą mėnesio dieną. Vis dėlto, įpusėjus sausiui, išmokos jų vis ...

  11
 • Į Gdanską – užuojautos žodžiai
  Į Gdanską – užuojautos žodžiai

  Tragiška Gdansko mero Pawelo Adamowicziaus žūtis sukrėtė ir Klaipėdos vadovą Vytautą Grubliauską, kuris vos prieš kelias savaites su kolega iš kaimyninio uostamiesčio posėdžiavo ir bendravo Briuselyje. Iš Klaipėdos Gdans...

  7
 • Uostamiesčio gyventojams – nauja prievolė
  Uostamiesčio gyventojams – nauja prievolė

  Kai kuriems klaipėdiečiams šiukšlių rūšiavimas vis dar yra tikras iššūkis. Nepaisant to, Aplinkos ministerija žmonėms parengė dar vieną naujovę – nuo sausio 1-osios didesniuose šalies miestuose jau priv...

  19
 • Klaipėdos dieną – būgnai, deglai ir patriotizmas
  Klaipėdos dieną – būgnai, deglai ir patriotizmas

  Gausia šventine uostamiesčio jaunuomenės eisena su deglais paminėta Klaipėdos krašto diena. „Sausio 15-osios garbė – jaunimo maršą“ organizavę aktyvistai džiaugėsi, jog siekis Klaipėdos sukilimo ir prijungimo pr...

  4
 • Keičiasi neatlygintino perkėlimo į Kuršių neriją leidimų išdavimo tvarka
  Keičiasi neatlygintino perkėlimo į Kuršių neriją leidimų išdavimo tvarka

  Nuo sausio 1 dienos pasikeitė neatlygintino perkėlimo į Kuršių neriją leidimų išdavimo tvarka - nuo šiol sprendimą, kas turi teisę nemokamai keltis, priims nebe Neringos ir Klaipėdos savivaldybės, bet Lietuvos automobilių keli...

  2
 • Rinkimai Palangoje – be intrigos?
  Rinkimai Palangoje – be intrigos?

  Savivaldos rinkimuose Palangoje ketina dalyvauti šešios partijos ir du visuomeniniai rinkimų komitetai. Kurorto mero posto sieks keturi kandidatai, tačiau jau dabar manoma, jog antrojo turo, kaip ir per pastaruosius rinkimus, veikiausiai gali i...

  1
 • Vakarų Lietuvai – sniego spąstai
  Vakarų Lietuvai – sniego spąstai

  Antradienio rytą prasidėjęs smarkus snygius kai kuriuose Klaipėdos apskrities rajonuose nerimo iki pavakarių. Pranešama, jog ypač daug sniego iškrito Skuodo apylinkėse. ...

  3
Daugiau straipsnių