Atsinaujinęs Naujasis turgus laukia pirkėjų | Diena.lt

Atsinaujinęs Naujasis turgus laukia pirkėjų

Naujasis turgus gyvena įkurtuvių nuotaikomis. Pramoninių prekių pardavėjai persikraustė į naują paviljoną, o prekiaujantieji lauke savo produkciją išdėliojo ant visiškai naujų, vieningo dizaino prekystalių. Tiek prekeiviai, tiek pirkėjai džiaugiasi atsinaujinusia turgaviete.

Įkūrė mažas parduotuvėles

Prieš daugiau nei metus startavusios Naujojo turgaus rekonstrukcijos pirmasis etapas jau baigtas.

Praėjusią savaitę rūbų, batų, rankinių, kitų pramoninių prekių pardavėjai iš lauko palapinių persikraustė į naująjį uždarą paviljoną.

Jame įrengta per 70 prekybos vietų – 30 proc. daugiau nei buvo anksčiau.

Naujasis paviljonas atitinka šiuolaikinius prekybos komforto standartus. Žiemą patalpos yra šildomos, o vasarą vėdinamos.

Kiekvienas prekeivis galėjo pasirinkti patalpos dydį pagal savo poreikius. Erdvė suskirstyta į 6, 9 ar 12 kv. m ploto parduotuvėles. Prireikus galima išsinuomoti ir didesnes patalpas.

Nuolat Naujajame turguje dirbantys prekeiviai vietos sau dairėsi dar vykstant darbams. Būtent jiems ir buvo skiriamas prioritetas nuomojant vietas.

Sulaukė didelio susidomėjimo

Naujojo turgaus direktorius Viačeslavas Karmanovas tikino, kad į naująjį paviljoną sutilpo visi iki šiol turgavietėje vietas nuomoję prekybininkai. Atsirado ir naujų.

„Nors į naująjį paviljoną persikėlėme tik praėjusią savaitę ir dar nereklamavome šių patalpų, jau išnuomota 90 proc. prekybos vietų“, – tvirtino direktorius ir džiaugėsi dideliu susidomėjimu.

Prekeiviai taip pat neslėpė emocijų kardinaliai pasikeitusiomis darbo sąlygomis.

„Dirbdami lauko paviljone, kasdien iš sandėlio turėjome atsivežti prekes, išsidėlioti, o vakare vėl viską susirinkti ir išvežti. Dabar ateiname ryte, pakeliame žaliuzes ir galime prekiauti, nereikia sukti galvos dėl prekių saugojimo“, – tvirtino pardavėjos.

Pokyčius įvertino ir pirkėjai

Pirmojo Naujojo turgaus rekonstrukcijos etapo metu atnaujinta ir lauko prekyvietė. Čia pastatyti vieningo dizaino ekspoziciniai prekystaliai.

Vaismedžių, daržovių, gėlių sodinukų prekeiviai džiaugėsi, kad jų darbo vietos tapo gražesnės.

Pirkėjai taip pat įvertino Naujojo turgaus atnaujinimą. Jie gyrė sutvarkytą aplinką. Aikštė tarp lauko ir uždaro paviljono išgrįsta trinkelėmis, pasodinta medelių.

Nepamiršti ir mažieji prekyvietės lankytojai. Aikštėje jiems įrengta žaidimų aikštelė – laipynės.

Netrukus čia įsikurs kavinė, o artėjant vasarai kol kas tuščius prekystalius užims vaisių, uogų, žalumynų pardavėjai.

Nauja traukos vieta

Įkurtuvių nuotaikomis gyvenančiame Naujajame turguje trečiadienį apsilankė miesto vadovai. Jiems buvo aprodyta pasikeitusi prekyvietė.

Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas pabrėžė, kad Naujojo turgaus vaizdas dabar – daug geresnis.

„Jei palyginsime su tuo, kas buvo ir kas yra dabar, kokybė visiškai kita. Žinoma, darbų, kuriuos reikia atlikti, dar yra – pabaigtas tik pirmas rekonstrukcijos etapas. Tikiu, kad viską užbaigus miestiečiams tai patiks, ir prekyvietė sulauks daugiau lankytojų“, – teigė vadovas.

Tikiu, kad viską užbaigus miestiečiams tai patiks, ir prekyvietė sulauks daugiau lankytojų.

Pasak S.Budino, vien tai, kad dauguma vietų naujajame paviljone yra išnuomotos, rodo, jog žmonėms sąlygos yra geros, o kainos – konkurencingos, atitinka poreikį. Direktorius vylėsi, kad ateityje Naujasis turgus taps ne tik apsipirkimo, bet ir laisvalaikio praleidimo vieta.

„Jau yra įrengta viešoji erdvė aktyviam vaikų poilsiui. Tikimės, kad tėveliai čia galės saugiai palikti mažylius, o jie turės, ką veikti“, – komentavo direktorius.

Naujajame turguje jau prasidėjo antrasis rekonstrukcijos etapas. Jo metu bus sutvarkyta prekyvietės teritorija iki Taikos prospekto. Darbus planuojama baigti rudenį.

Iš viso į turgavietės atnaujinimą bus investuota apie 2 mln. eurų. Rekonstrukciją įmonė finansuoja savo ir banko paskolų lėšomis.NAUJAUSI KOMENTARAI

christine

christine portretas
PAGRINDINIŲ PINIGŲ PASKIRSTYMAS (walterchristine001@gmail.com) whatsapp: 001-484-831-7681 Turiu kapitalą, kuris bus naudojamas trumpalaikiam ir ilguoju laikotarpiu paskolinti nuo 2000 iki 900 000 eurų visiems, kurie nori gauti šią paskolą. 2% palūkanų per metus pagal parengtą sumą, nes būtent aš nesu pažeidęs grąžinimo aktą. Galite mokėti maksimumą nuo 3 iki 25 metų, priklausomai nuo pasiruošimo kiekio. Tai yra už jus matyti mėnesinius mokėjimus. Aš prašau jus kaip ranka rašytą patvirtintą skolos pripažinimo ir net kai kuriuos dokumentus pateikti. Conctatti: walterchristine001@gmail.com Conctatti: walterchristine001@gmail.com

henka

henka portretas
Geriausiai tai turgaus direktoriaus pavarde

Kas maisiukuose?

Kas maisiukuose? portretas
Idomiausia is sio pateikimo- meras su celofaniniais maiseliais.
VISI KOMENTARAI 18
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Atlaidai Palangoje virto kunigo palydomis
  Atlaidai Palangoje virto kunigo palydomis

  Sekmadienį Palangos bažnyčioje ir jos prieigose sunkiai tilpo žmonės. Jie rinkosi ne tik švęsti šv. Roko atlaidų. Didžioji dauguma atėjo atsisveikinti su populiariuoju klebonu Mariumi Venskumi, kuris kurorto Švč. Mergelės Marijo...

 • Miestas neteko literatūros kritiko ir rašytojo A. Žalio
  Miestas neteko literatūros kritiko ir rašytojo A. Žalio

  Pirmadienį miesto akademinę bendruomenę pasiekė skaudi žinia. Netikėtai mirė Klaipėdos universiteto dėstytojas, literatūros kritikas, vienas iš aktyviausių Klaipėdos universiteto steigimo iniciatorių ir kūrėjų, universiteto pirmojo Senat...

  4
 • Nuo transporto dusulio gelbėtų ir geležinkeliai
  Nuo transporto dusulio gelbėtų ir geležinkeliai

  Aiškėja, jog Klaipėdoje didžiausias teršėjas yra ne uostas, o miesto transportas, ypač seni lengvieji automobiliai. ...

  7
 • Veto dyzeliniams automobiliams
  Veto dyzeliniams automobiliams

  Kovodama su taršių automobilių žala gamtai, valdžia ketina imtis kardinalių priemonių. Politiniuose užkulisiuose jau seniai šnabždamasi, kad veikiausiai jau netolimoje ateityje šalyje bus įvestas mokestis mašinoms. Kol &sca...

  24
 • Keičiama Pilies tilto kilnojimo trukmė
  Keičiama Pilies tilto kilnojimo trukmė

  Savivaldybė informuoja, jog nuo šiandien trumpinamas Pilies tilto pakėlimo laikas. Dukart per parą keliamas tiltas upę laivams kaskart atvers trečdaliui valandos. Lig šiol ši laikas buvo dukart ilgesnis. ...

  8
 • Į regiono uostus plūstelėjo konteineriai
  Į regiono uostus plūstelėjo konteineriai

  Uostus, tarp jų ir Klaipėdos, kelia konteineriai, kai kuriuos anglys, o smukdo nafta ir jos produktai. ...

  4
 • Liftų atnaujinimui – palankus metas
  Liftų atnaujinimui – palankus metas

  Klaipėdiečiai aktyviau pradėjo domėtis namuose įrengtų liftų atnaujinimu. Taip elgtis juos paskatino valstybės teikiama parama ir liftų tiekėjų siūlomos išsimokėjimo sąlygos. Specialistai apie litų atnaujinimą pataria pradėti galvoti ne...

 • Aptarnauti klientų – per pievą
  Aptarnauti klientų – per pievą

  Per veją ir šaligatvius prekes užsakovams pristatantys arba jas paimantys kurjeriai užsitraukė klaipėdiečių nemalonę. Žmonėms ėmus fotografuoti taisykles pažeidžiančius siuntų vežimo tinklo "DPD Lietuva" darbuotojus, galiausiai...

  9
 • Ženklai siutina uostamiesčio gyventojus
  Ženklai siutina uostamiesčio gyventojus

  Atsiradę automobilių stovėjimą draudžiantys ženklai Panevėžio gatvėje papiktino kai kuriuos gyventojus. Klaipėdiečiai pyksta, kad miesto valdžia viską daro atvirkščiai – griebiasi draudimų, užuot pasirūpinusi, kad daugiabučių na...

  18
 • Klaipėdos uostas bylinėjasi su paveldosaugininkais dėl Vilhelmo kanalo
  Klaipėdos uostas bylinėjasi su paveldosaugininkais dėl Vilhelmo kanalo

  Klaipėdos uostas teisme siekia panaikinti paveldosaugininkų sprendimą išplėsti kultūros paveldo apsaugos teritoriją pietinėje uosto dalyje, ties XIX amžiuje atidarytu Karaliaus Vilhelmo kanalu. ...

  8
Daugiau straipsnių